Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1701) Integra válasza Dilikutya (#1697) üzenetére


Integra
titán

mi a hivatalos címe??
majd otthon utána nézek én is, hátha...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1702) Eagle16


Eagle16
addikt

30 Days of night

Jó kis Josh Hartnett-es vámpíros film, nem akar több lenni, mint ami. Szóval ha sok vért akartok látni, akkor nézzétek meg :D Szerintem 10/6 (egyszer nézhetős kategória, vámpíros horrornak egész jó)

u.i.: amúgy új film, 2007-es.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1703) lorcsi


lorcsi
veterán

erős idegzetűeknek: saw4

(#1704) Dilikutya válasza Integra (#1701) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt hiszem, anno én is Korkusuz-nak kerestem, mint most brownus. Egyébként van belőle az ebay-en 5 darab:).

Resident Evil egész estés CGI.
Batman: The Dark Knight HD trailer.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1705) Dilikutya válasza brownus (#1698) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez a kettő ugyanaz, csak két kereső is kidobja. Elvileg egy seeder is elég volna, ha jönne tőle. Ha csak kicsit is ön, az már jó, időnk mint a tenger...:). Viszont egy fél bájtot sem kaptam még. Nem egyszerű ám ilyen filmeket beszerezni, az Agy című emberevő agyvelős film is eltartott egy darabig, mire meglett ;].

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1706) Woodslave válasza lorcsi (#1703) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elég friss vagy :DD
Most néztem meg pont, elég jól sikerült, kénytelen leszek megnézni mindet..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1707) klambi


klambi
addikt

kitudja mi volt a mostani Numb3rs sorozatnak a nyitózenéje??(tv2)

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#1708) Integra


Integra
titán

dark knight:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1709) Dilikutya válasza Integra (#1708) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én is linkeltem lentebb, jónak ígérkezik:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1710) Arnold2 válasza Integra (#1708) üzenetére


Arnold2
őstag

Egész jó, egész jó. Bizakodva várom. Remélem ez a foylatás tartja az első film szinvonalát.

(#1711) Drizzt válasza Dilikutya (#1704) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én először azt hittem a képekről, hogy sima PS3 játék. Legalábbis eleinte a ps3 promok ilyen realtime gfx-et ígértek, aztán gondolom nem lett egyelőre belőle semmi, nem láttam még működő ps3-at.

I am having fun staying poor.

(#1712) maross


maross
veterán

ajanlhatom a Shoot'em Up cimu filmet [clive owen, monica bellucci], bar a port.hu-n eleg gagyi elozetes van rola. Vannak benne megmosolyogtato reszek, de ha csak tomeny akciot akartok, ez kell nektek :). Max Payne style elejetol vegeig, en jol szorakoztam :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1713) Wolverine válasza Arnold2 (#1710) üzenetére


Wolverine
félisten

Én is nagyon bízom benne, mindenesetre ez a Joker nem tréfál, az már látszik :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1714) padavanBP válasza Integra (#1708) üzenetére


padavanBP
csendes tag

Szerintem ez a trailer nagyon kemény. Igaz, hogy a jó öreg Joker nincs benne túlreprezentálva - mármint az igényeimhez mérten -, de én nem féltem ezt a karaktert Ledgertől, érzésem szerint zseniálisan fogja hozni, talán még érdekesebben, meggyözőbben, mint Nicholson. Majd meglátjuk.

Egyébként Ledger - így elsőre - igen jó választásnak tűnik, de lehett volna jobb is, pl:

[ Szerkesztve ]

www.gamedroid.hu

(#1715) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Resident Evil: Degeneration trailer.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1716) Arnold2 válasza padavanBP (#1714) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem lenne rossz mint Joker (meg van benne a kacaj :D ),viszont akkor erősen ráférne egy konditerem. A rajzfilmekben legtöbszőr nem egy deltamatyi a Joker viszont a filmben nem nagoyn álná meg, ha egy pálcikaember püfölné el Szárnyat.

(#1717) Integra válasza padavanBP (#1714) üzenetére


Integra
titán

a fene tudja, én ehhez nem értek:)
de lehet, jó karakteres pali ő is

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1718) #54715584


#54715584
törölt tag

visszateres a kisertethegyre

eppen mustaros-ketchupos virslit ettem a film kozben
hat hanyagoljatok az ilyesmit...
szettepne kegy embert, egy nonek leesik az arca...
viszont nagyon jol megcsinaltak a filmet, a kepek is nagyon jok es a hangkeveres is ott van a szeren
kicsit fureszes es 13 kisertetes beutessel
ajanlom mindenkinek, akinek tetszenek a frocskolos horrofilmek :)

(#1719) padavanBP válasza #54715584 (#1718) üzenetére


padavanBP
csendes tag

Az első részt láttad? Mert az után ez egy nézhetetlen szar. Ebben nincs egy életképesebb karakter, a történetnek csúfolt valami egy nag rakás fekália, a rendezés és a szinészi "játék" pedig mindent alulmúl. 1/10 kábé...

www.gamedroid.hu

(#1720) padavanBP válasza Arnold2 (#1716) üzenetére


padavanBP
csendes tag

Nicholson sem volt egy Terminátor. :) Persze nem akarok erről vitát nyitni, mivel a lapok le vannak osztva, csak mint érdekes lehetőseéget szellőztettem meg ezt a kép összeállítást.

www.gamedroid.hu

(#1721) t1


t1
addikt

Hétvége....

SAW IV

No komment, megkell nézni kötelező darab enélkül nem Fűrész a Fűrész most már teljesen értem az egész gyilkolást stb dolgot

Férjhez mész mert azt mondom

Hm... nem volt rossz film unalom űzésnek teljesen tökéletes nekem végülis tetszett

(#1722) KMan válasza lorcsi (#1703) üzenetére


KMan
őstag

hmm...
en lattam nemreg a dokumentumfilmet emberek teljes boncolasarol hat nemtom, de ennyi ver meg piros kozel sem volt benne. szoval ezen nem fogok kiakadni.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1723) Arnold2 válasza padavanBP (#1720) üzenetére


Arnold2
őstag

Ok értem én. Megnéztem volna egy próbajelenetet vele is.
A trailer alapján Leadger egész jónak tűnik,bár a trailerek általában mindig csak a legjobb jeleneteket mutatják meg.
S ki tudja,lehet hogy egy másik adaptációban T-Bag lesz a vigyori.

(#1724) tiv83us válasza Arnold2 (#1716) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem nagyon volt a Joker soha egy deltamatyi, max egy-ket rajzfilmben. Mindig is inkabb magas, vekonyabb, foleg az eredeti DC Comics szerint.

Egyebkent egy teaser a filmbol.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1725) Diego!


Diego!
senior tag

Suttogás (Whisper) - Nem rossz.

(#1726) Jégkokó válasza t1 (#1721) üzenetére


Jégkokó
veterán

Megjelent a fűrész 4? :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1727) t1 válasza Jégkokó (#1726) üzenetére


t1
addikt

Postás már felirattal adja jó minőségben :)

(#1728) Jégkokó válasza t1 (#1727) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ja. Én feliratosan tuti nem fogom megnézni, mert számomra ugy élvezhetetlen minden film.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1729) t1 válasza Jégkokó (#1728) üzenetére


t1
addikt

hát sajnállak, a Fűrész vétek felirat nélkül annyira jók az eredeti szinkronok

(#1730) Arnold2 válasza tiv83us (#1724) üzenetére


Arnold2
őstag

Ok,elfogadom. De párszor mikor odakerült,hogy verekedjen Szárnnyal azért kellett hogy legyen benne kraft. Nem azt mondom, hogy vigyori egy kigyúrt állat,de azért szerintem valamivel izmosabb mint Robert Knepper [link]
Ha nekem Joker jut az eszembe mindig őt társítom a név mellé. 01:50 körül. Nem egy kigyúrt állat,de nem is egy véznajancsi mint T-bag.
De ez legyen a legnagyobb gond a világban, hogy Jokernak milyen a fizikuma :D :D

(#1731) Wolverine válasza Arnold2 (#1730) üzenetére


Wolverine
félisten

Joker sosem dolgozott a Denevér ellen fizikai erővel, csakis pisztollyal, gázzal, bombákkal :P (az más kérdés, hogy ő viszont kapott pár taslit az évtizedek alatt, csodálom, hogy nem lett ferde az orra és minden foga megvan :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1732) Arnold2 válasza Wolverine (#1731) üzenetére


Arnold2
őstag

AAAAAAAAAAAA Istenem kössetek már bele minden szavamba :) (ja és nincs rajtam sapka)
De mikor Szárny kiütötte a kezéböl a stukert/gázt/bombát akkor nem maradt más mint az ökle. A rajzfilmekben mikor egyszer-kétszer ki volt ütve kezéból a stuker/bomba/gáz, s sikerült megütnie Botmant, akkor az bizony azért az megérezte.
Komolyan emberek, ennyire ráértek ;]

(#1733) I_Am válasza Arnold2 (#1730) üzenetére


I_Am
veterán

Képzeld, láttam már hálivúdi sztárokat 2-3 hónap alatt annyit változni, mint egy hivatásos testépitőt 5 év alatt. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1734) Wolverine válasza Arnold2 (#1732) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne felejtsd el, hogy Wayne ember, még ha átlagon felül edzett is; naná, hogy megérzi, ha valaki képen vágja :DDD (pláne, ha az egy őrült, akinek a dilije képes megsokszorozni az erejét, ha arról van szó...)

Yahh, ha elfelejtettétek volna: holnap este már lesz vetítése a Macskafogó 2-nek, aztán csütörtöktől full gőz :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1735) Integra válasza Arnold2 (#1732) üzenetére


Integra
titán

ki az a "Botman"? :DD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1736) Integra válasza I_Am (#1733) üzenetére


Integra
titán

bale valami iszonyat durva hogy hogy képes ezt megcsinálni
egyszer iszonyat felfújt szétgyúrt, utána meg a gépészre gondolok és megijedek, pár hónappal később megint szétvan gyúrva és lufi, félelmetes..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1737) I_Am válasza Integra (#1736) üzenetére


I_Am
veterán

Példának az egyik legjobb. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1738) Drizzt válasza t1 (#1727) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Jó minőségben? Én max. TC-t látok, az is ratyi.

I am having fun staying poor.

(#1739) Arnold2 válasza I_Am (#1733) üzenetére


Arnold2
őstag

Eskű mindjárt nyitogatok pár topicot, csúnya szavakkal, hogy legyen dolgotok. :P
Komolyan mondom srácok,nagyon ráértek. :P

#1735 Integra: Batman gonosz ikertestvére.

[ Szerkesztve ]

(#1740) Drizzt válasza Wolverine (#1734) üzenetére


Drizzt
nagyúr

:-OOOO Jó, hogy szólsz, Macskafogót várom nagyon! Szóval csütörtöktől már a mozikban?

I am having fun staying poor.

(#1741) Wolverine válasza Arnold2 (#1730) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem mellesleg ugyan ezt a rajzfilmverziót tartom a legjobbnak azok közül, amit láttam, de a Joker el van b@szva. Nagyon.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1742) Arnold2 válasza maross (#1712) üzenetére


Arnold2
őstag

Shoot'em Up Must see!!
Óriási film. Nem tudok mit mondani rá. ÓRIÁSI!!
Eskű rég röhögtem már ennyit egy izzig-vérig akciófilmen.
Hogy mi kell a népnek: kenyér és "Shoot'em Up"
Agyatlan,értelmetlen,valóság nulla, IMÁDOM!!
Olyasmi mint a Cranck,bár az pörgősebb volt.
:R
(Kamera:király, zene:király, színészek:király, Monica Bellucci:királynő, sztori:elmegy habbal, alakítás:király, akció: van bőven, fizika/valóság:"az ellen nem véd")
Eskű nem tdok rá rosszat mondani: Még haazt mondanám,hogy egy nagy hülyeség, még akkor is dicsérném.
Kész vagyok.

Ezt a filmet meg kell néznem, félrészegen is.

El is kussolok,mert még 2 kilóméteres post lenne. Rég vártam már egy ilyen filmre.

[ Szerkesztve ]

(#1743) padavanBP válasza Arnold2 (#1742) üzenetére


padavanBP
csendes tag

Én a hétvégén néztem meg, kábé olyan szintű unalmat hozott az életembe, mint anno a Ghost Rider. Akkor azt hittem, még egy ennyire kritikán aluli filmmel már nem fogok összefutni idén - hát tévedtem.

www.gamedroid.hu

(#1744) bagyulajuve válasza Drizzt (#1738) üzenetére


bagyulajuve
addikt

simán nézhető minőségű keing immáron a neten

Resistencia eterna

(#1745) Integra válasza padavanBP (#1743) üzenetére


Integra
titán

nézd meg a slither-t meg a bloodrayne1-et aztán gondold át újra:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1746) brownus válasza Integra (#1745) üzenetére


brownus
veterán

a király nevében felszólítalak ne bántsd a mestert :D

(#1747) #54715584 válasza padavanBP (#1719) üzenetére


#54715584
törölt tag

lattam, es egyetertek veled
viszont brutalis modon oltek meg az aldozatokat, az meg kell hagyni... :)

(#1748) Dilikutya válasza Integra (#1745) üzenetére


Dilikutya
félisten

Valami azt súgja, az a Slither neked nagyon nem tetszett, már nem először mondod rendkívül elrettentő példának ;].
Most jön valami Korkusuz, ha a turkish Rambo lesz, akkor közkinccsé teszem a linkeket:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1749) Arnold2 válasza padavanBP (#1743) üzenetére


Arnold2
őstag

Kinek a pap kinek a papné :)
Viszont egyetértek Integrával, nézd csak meg a Bloodrayne-t... ;]
A Ghostriderben viszont én is nagyon csalódtam.Nagyon összecsapot munka,Cage bácsi sem az igazi.

(#1750) Arnold2 válasza padavanBP (#1743) üzenetére


Arnold2
őstag

Kinek a pap kinek a papné :)
Viszont egyetértek Integrával, nézd csak meg a Bloodrayne-t... ;]
A Ghostriderben viszont én is nagyon csalódtam.Nagyon összecsapot munka,Cage bácsi sem az igazi.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.