Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2551) RedWing válasza #54715584 (#2544) üzenetére


RedWing
aktív tag

Ha olyan lesz mint a Hannibal Rising, akkor jöhet! Egyébként meg inkább ne... :)

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#2552) #54715584


#54715584
törölt tag

en is lattam, indexen meg sg-n is kint van...
az utobbi par evben nagyon sok autobaleset van a szineszekkel...

(#2553) Tibiajax válasza adalbert1 (#2549) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

erről van szó..

(#2554) dragonfx válasza I_Am (#2534) üzenetére


dragonfx
veterán

1/2 spoiler
aha értem, persze ez mondjuk tényleg parás hogy nem anynira félelmetes szerintem.mint az alapváltozatok, meg szerintme rövid is nagyon ez a kettes.Nekem is a 2 és a 4 tetszett legjobban...lett volna mit fantáziát belevinni....

SPOILER
pl a babák hova tüntek akiket a főlény megtekintett de szemmel nézve nem nyírta ki őket..mega terhes anyás történetet is továbblehetett volna vinni..netán valami oylan szert amire allergiásak..meg 1 predatort küldeni nevetséges...komolyabb vérfacsaróbb harcokra számítottam...

Nem baj ma vagy holnap megnézem a rambot

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2555) Integra válasza Jégkokó (#2548) üzenetére


Integra
titán

estére megmondom.
de gondolom igen. schumira leszek kíváncsi vagyjon kap e extra méretű álltoldatot a filmben:)
az avp-vel meg már úgy vagoyk hogy remélem sokkal rosszabb nem lesz az első résznél..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2556) BITBOYS válasza Integra (#2555) üzenetére


BITBOYS
addikt

A Remény hal meg utoljára :D
Kíváncsi vagyok mennyire fog neked tetszeni a Halál a Ragadozó ellen 2.

HARE 2.

[ Szerkesztve ]

(#2557) #54715584 válasza Integra (#2555) üzenetére


#54715584
törölt tag

en mar annyi rosszat hallottam rola, es a dragon wars utan en mar nem is szamitok nagy durranasra...

(#2558) Arnold2 válasza Integra (#2555) üzenetére


Arnold2
őstag

Szeretnéd, hogy válaszoljak a 2. bekezdésre?

(#2559) #54715584 válasza Arnold2 (#2558) üzenetére


#54715584
törölt tag

gondolom a valasz az, hogy sokkal rosszabb :D

(#2560) Arnold2 válasza #54715584 (#2559) üzenetére


Arnold2
őstag

Kis túlzással, de igen.Bár ez az én véleményem (tessék ezt szem előtt tartani). De így, hogy már láttam a két filmet, az első, nálam, nagyon veri a 2. Majd ha többen is látták kis társaságunkból akkor elkezdem felsorolni mind azt a rengeteg hülyeséget ami nem tetszett,de addig nem akarok semmi poént lelőni.

(#2561) Integra válasza Arnold2 (#2558) üzenetére


Integra
titán

nem:)
majd este írok

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2562) Arnold2 válasza Integra (#2561) üzenetére


Arnold2
őstag

Akkor jó szórakozást kívánok!

(#2563) Integra válasza Arnold2 (#2562) üzenetére


Integra
titán

mindegy már odairtad bazze:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2564) #54715584 válasza Integra (#2563) üzenetére


#54715584
törölt tag

de ezt te is tudhattad volna elore, hiszen csomoan irtak a topicban + kritikak...
vagy szelektiv latasod van? :D

(#2565) Integra válasza #54715584 (#2564) üzenetére


Integra
titán

ne aggódj már kellően beállítódtam... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2566) Janoska26 válasza #54715584 (#2541) üzenetére


Janoska26
addikt

:Y
már alig várom :C nemrég tettem szert az összes részre, igaz láttam már párszor, de Freddyből sosem elég :DD

(#2567) #54715584 válasza Janoska26 (#2566) üzenetére


#54715584
törölt tag

en is varom, nagyon kivancsi vagyok :)
egyebkent van itt vkinek a forumon olyan alairasa, hogy miota chuck norrissal almodom, azota freddy csak a pinceben soproget :D

meg antal nimrod uj filmjere is nagyon kivancsi leszek majd jovore :)

(#2568) Janoska26 válasza #54715584 (#2567) üzenetére


Janoska26
addikt

A Nimród filmét mindenképp Én is, ez is jó kis film lett :C

(#2569) Janoska26


Janoska26
addikt

Elhunyt Selmeci Roland 38 évesen :( .nyugodjon békében

(#2570) Wolverine válasza Janoska26 (#2569) üzenetére


Wolverine
félisten

Lásd #2546.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2571) Janoska26 válasza Wolverine (#2570) üzenetére


Janoska26
addikt

mostmár látom, a lényegen akkor sem változtat :R

(#2572) PazsitZ válasza Janoska26 (#2569) üzenetére


PazsitZ
addikt

félrement

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#2573) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Ne haragudjatok, ezt meg kell osztanom veletek. Ezzel indult a napom...
Szóval, John Rambo. Valószínűleg már látta sok ember közületek a nagy kaliber előnyeit közeli gépállásban, TÁK-TÁK-TÁK-agyvelő fröccs. Fej gurul...stb.
khm. Telefonálós-nyerhetős műsor, nem szeretném említeni a címét... nagyon aranyos középkorú női hang. Máris elképzeltem Joli nénit: két gyerek, egyik 17 a másik 22, takaros ház, kerttel, amit mindennap gondoz szépen. A szomszédokkal nincs haragban. A szemetet szelektíven gyűjti. Az elgázolt macskák teteme az út szélén meg szokta viselni...

Erre mit nyert? Nah mit?

Két jegyet a John Rambóra
:DDD kééész.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#2574) Arnold2


Arnold2
őstag

Egy kis szösszenet.
Most beszéltem egy régi gimis osztálytársammal a filmekről.Általában ha moziba megyek akkor 80%, hogy ő is ott van. Általában egyezik a filmes ízlésünk,szóval elég jól el szoktunk beszélgetni a témáról.
Most is MSN-en dumáltunk.E pár sor tükrözi a mostani filmes kultúrát ill. a mainstream filmek mínőségét:
Ywan: star trek trailert láttad?
Arnold: persze
Ywan: kiváncsi leszek hogyan cseszik el
Arnold: :D:D
Arnold: most már nem azért nézünk filmeket,hogy szórakozzunk,hanem hogy hogyan rontják el
Ywan: igy van

(#2575) Wolverine válasza Arnold2 (#2574) üzenetére


Wolverine
félisten

:DDD Mennyire igaz vazze...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2576) adalbert1 válasza Tibiajax (#2553) üzenetére


adalbert1
veterán

Ilyen régebbi filmeket nézni mindig eléggé illúzióromboló. Múltkor megnéztem a Karate Kid 1-et is, hát inkább nevetséges volt mint komoly. :)) Utána meg azon borultam meg, hogy a főszereplő huszonévesen 15 éves gyereket játszott.

Közben megnéztem a 8mm-t is, még most is tetszett, Cage a szokásos, Gandolfinihez meg illenek az ilyen szerepek.

(#2577) tbs


tbs
addikt

3 film érdekelne:
The Driver, Gone in 60 Seconds, Bullit.

Ha esetleg vkinek megvan vmelyik, és... Szóval... Megkereshetne. :B

(#2578) Integra


Integra
titán

SPOILER

asterix olimpiás története:
aranyos, van benne rakás jó poén, tényleg spontán kacagással, egész jó rímekkel.
szerintem a kleopátra küldetés ennek ellenére simán veri, főleg a zseniális verses fogalmazás miatt, ami messze jobb mint a harmadik részé.
ráadásul brutus-t alakitó idióta fasz, egy agyrém volt, ennyire nem lehet valaki debil..
a francia sportolók behozatala ügyes húzás volt, ahogy a schumis részt se lövöm le, az is rendben volt nagyon:)
le banner-nek jól állt az ősparaszt megformázása, amúgy sem egy agytröszt az életben, ezért eredetit is alakított:) hogy hívták azt a gall nagycsöcsű magas szupernőt??
azt akarom:))

avp2
egy biztos. az első részt simán veri.
hogy mennyivel? na ebben nem vagyok biztos már annyira.
ugyanis itt se lehetett kihagyni a tipikus amcsi kliséket, lúzer csávó, kemény nő, tuti csaj, gyökér gyerek etc.... szerencsére hullik mind rendesen:)
lassan indult be, amivel nincsen baj, csak a lassúságba pont hogy belerakják a kliskéket, mint az uszodás jelenet, a lúzer csávó csak elnyeri a jó csajt etc.. szerencsére elég rövid az ilyen helyzet és már fröcsög is a vér, de akkor is bosszantó mégis...
az tetszett, hogy sokkal több elem volt a filmbe átemelve stílusban a könyvekből.
és helyenként már egész jó is volt, főleg mikor ment a gyilok folyamatosan.
sztoritól nem lehet sokat várni, de az alaphelyzet miatt ez érthető, szóval én ezen nem is agonizáltam.
furcsa volt hogy miért csak mr wolf ment egyedül, de a film végét látva én arra gyanakszom, hogy majd a harmadik részben fog megindulni a predator hadsereg a földre, mert természetesen nem pusztult el minden alien vagy a fene tudja...
az viszont nagyon tetszett ahogy a szőke szupercsaj felkenődött a falra, gyors egyszer nyers csatt, hello.. :)
azzal sokat nem tudtam kezdeni, amikor a predalien a kórházba becsattogott és gyakorlatilag lepetézett minden beteget, inkább csak furcsa volt látni.. még jó hogy a kisbabás részt kihagyták a filmből, bár ha könyvben olvastam volna, ott biztos ez a rész is benne lett volna..
a katona anyukát csíptem, a 24-ből a michelle játsza, szóval ő pont rendben volt, nem a világszépe szupernő ordenáré szilikon cicikkel, de dögös mégis, rendben volt és nem is domborította túl magát, hogy ő aztán mindent és mindenkit lelő meg nem durrogtatott nagy dumákat, hogy ő a g.i.jane..
a sheriffet nem tudom hogy keritették a szerepre, de el lehet felejteni ahogy van.
képileg szerintem meglehetősen rendben volt, már az avp1-ben is sok volt a bábú és kevesebb a cgi és itt se volt baj, annyi ügyes maszkmester van sokkal jobbak szerintem még mindig a bábuk ha kitesznek magukért a maszkosok.
a predalien furcsa volt, főleg hogy véletlen mit ad isten, egyben királynő is volt ugye..
viszont a vége meglepett azért, nem gondoltam rá, hogy ez lesz.
az atom az evidens volt, rendben is van, meghalt itt mindenki. és érthető is volt, hogy miért ilyen gyorsan bombáztak szarozás nélkül. mikor az "ezredes" kimondta a nő nevét.
akkor esett le hogy ő tulajdonképpen kicsoda valójában:)
és hogy honnan ered a cég neve, kiktől...:)
na, szóval annyira szar nem volt, én még azért majd megnézem egyszer ha dvd-n kint lesz, várom a harmadik részt, ha csak annyit fejlődik a másodikhoz képest, mint ez az elsőhöz képest akkor még nagy mészárszék lehet a filmből.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2579) csapos2 válasza Integra (#2578) üzenetére


csapos2
addikt

SPOILER!

Nekem nem esett le. Honnan van a végén a nő, ki az?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2580) Integra válasza csapos2 (#2579) üzenetére


Integra
titán

SPOILER

ms yutani?
őt mentette ki a swarci a predator 1-ben.
akinek pedig mi volt a neve?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2581) csapos2 válasza Integra (#2580) üzenetére


csapos2
addikt

Schwarzinak: Major Alan "Dutch" Schaefer
A néniknek: Anna Gonsalves?

De úgy tűnik erős hiányosságaim vannak, még mindig nem vágom. :B

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2582) csapos2 válasza csapos2 (#2581) üzenetére


csapos2
addikt

Közben megoldottam. :B

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2583) Integra válasza csapos2 (#2582) üzenetére


Integra
titán

?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2584) csapos2 válasza Integra (#2583) üzenetére


csapos2
addikt

Azt írták, hogy Schwarzi a tulaja volt a Weyland-Yutani-nak, de csak egyszer olvastam a könyvet - 15-20 éve - ezért nem emlékszem rá.
Meg ilyet is írtak: "A Yutani egy ősi japán(vagy kínai?) család, melynek pár tagját anno lemészárolt egy Predator. A rizsevők meg köztudottan sokáig tudnak haragot tartani, ..."
Ez a két verzió, ami legjobban tetszik. ;))

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2585) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

The Brave One nagyon jó. kötelező.

(#2586) Dilikutya válasza adalbert1 (#2576) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mortal Kombat azért annyira nem régi, 95-ös... inkább egyszerűen csak szar:).

csapos2: örülök, hogy megoldottad, én viszont már semmit sem értek:). Csak a filmeket láttam.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2587) Bibby válasza Dilikutya (#2586) üzenetére


Bibby
addikt

Neked szar. Amikor megérkezett, azokban az időkben volt az hogy haveroknál összeültünk még 4-en és órákig mortaloztunk. És nem meglepő módon akkor hatalmas királyság volt a film, sőt még a 2. rész is tetszett.

Ελευθερια η θανατος

(#2588) brownus válasza tbs (#2577) üzenetére


brownus
veterán

a középső megvan...

rise of endymion megvan Neked?

(#2589) Tibiajax válasza Bibby (#2587) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem is bejött anno, főleg az amerikai csaj :) :B

(#2590) tbs válasza brownus (#2588) üzenetére


tbs
addikt

Angolul, és éppen kölcsönben öcsémnél.

Ja, a középső a kevésbé rázós. ;)

(#2591) Dilikutya válasza Bibby (#2587) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem 95-ben is szar volt a Mortal Kombat. Ezen nem kell megsértődni, csak mert ti beültetek órákig nézni, attól még nem kell, hogy nekem is tetszen.

És nem, amcsi tinisorozatokat se néztem :).

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2592) Tibiajax válasza adalbert1 (#2576) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez sem uj dolog amugy, h az amcsi tinifilmekben tizenéveseket évekkel idősebb srácok játszanak. lásd, 90210, mp, vagy a régi disney-s Suli...de mondhatnánk a szivtipró gimit is.. ezeken nőttünk fől, és vhogy mindig is csodáltuk őket, évekkel később jöttünk rá, simán idősebbek voltak akkor nálunk, holott velünk egyidősöket alakitottak..

(#2593) brownus válasza tbs (#2590) üzenetére


brownus
veterán

kár... nem tudtam beszerezni, angolul meg nem fogok neki vágni

(#2594) Dilikutya válasza Tibiajax (#2592) üzenetére


Dilikutya
félisten

Arra a disney féle Sulira emlékszem, a vasárnap délutáni disney sorozat összeállításban ment, a víz kivert tőle:). Egy szemüveges lúzer volt a főszereplő, nem? Mondjuk azok a sorozatok nekem sose tetszettek, kivéve az a sci-fi, amiben egy űrharcost száműztek a földre, és volt egy kis röpködő izéakármi felügyelője:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2595) Bibby válasza Dilikutya (#2591) üzenetére


Bibby
addikt

Dehogy néztük órákig miről beszélsz!!! :)
Órákig JÁTSZOTTUNK, tudod ez egy játék volt eredetileg. :) És a karakterek miatt volt érdekes, mint ahogy a film is.

Ελευθερια η θανατος

(#2596) G@ben válasza Dilikutya (#2594) üzenetére


G@ben
addikt

Nehéz napok egy Föld nevű bolygón? :)

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2597) tbs válasza brownus (#2593) üzenetére


tbs
addikt

Kiadták magyarul?!? :Y

(#2598) Dilikutya válasza Bibby (#2595) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tudom. De most a filmről van szó. És az továbbra is szar :). A játék sem menti meg.

G@ben azaz:). Az jó volt, főleg az a rész, amikor utána jött az űrből egyik fajtabelije, csak épp nem emberi formában, hanem ilyen nagy fekete emberszerű, csúnya lényként. Bár az gagyi volt, ahogy kinyírták :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2599) Tibiajax válasza Dilikutya (#2594) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, látod, mennyire különbözőek vagyunk?..:) én meg pont Jessie-t utáltam. A Suli fasza volt, nemcsak a szemüveges volt a föszereplö, hanem a többiek, DJ, Mark, Camilla (jajj, de bele voltam zugva, istenem, emlékszem.. :B ), Cody a suli padlásán, stbstb.. Imádtam. Nézzétek csak :)

[ Szerkesztve ]

(#2600) G@ben válasza Dilikutya (#2598) üzenetére


G@ben
addikt

Erre konkrétan nem emlékszem, de arra igen, amikor egy nőnek mesélte, hogy nagy harcos volt. Mire a nő: -És mindig győzött.
Jesse: -Hiszen élek! :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.