Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1051) Janoska26


Janoska26
addikt

nagyhirtelen elkezdtem a Rémálom az Elm utcába sorozatot gyűjteni, már az 1. 2. 4. 6. 7., a Freeddy Vs Jason csak ráadás, meg tudja valaki mondani mennyi is van belőle pontosan?Esetleg még azt is hogy dvd-n mennyi van ezekből az már csak hab lenne a tortán :)
[link] közben megtaláltam, hát belinkelem hátha mást is érdekel :DD

[ Szerkesztve ]

(#1052) Tibiajax válasza Janoska26 (#1051) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Sosem jött be igazán a Rémálom nekem.. Egyszerüen nem bírtam rettegni a röhögő Freddy-től. Persze, elismerem, nem szívesen találkoznék vele egy sötét sikátorba éjjel, de, valahogy mégsem..emiatt nem is igazán néztem őket.

Nekem Jason volt/van az etalon mindig is a félelemben :D Ő nem röhög, nem szol egy szot sem, de ha elkap, nem sok jóra számíthatsz. Kedvencem, a part VI introjában, amikor Tommy kezében elalszik a gyufa az esőben, felnéz, megdörren az ég és ott áll Jason.
Nnna, azt nem kívánom senkinek, hogy élőben ilyet lásson. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1053) dragonfx


dragonfx
veterán

Next

Hát szerintme semmi extra 1x nézhető.sztori egy nulla szerintem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1054) Dilikutya válasza Arnold2 (#1048) üzenetére


Dilikutya
félisten

Remek:). Simán mehet az is Grindhouse cím alatt, tökéletesen illik bele a téma, meg a körítés is. A motorra rakot gépágyús rész mondhatni zseniálisan bé :). Még jobban is sikerülhet, mint a mostani kettő, no meg szerintem nem kéne ezzel leállni, a koncepció jó, a szarfilmek ötlettára pedig kimeríthetetlen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1055) mark75


mark75
senior tag

nincs meg valakinek a karácsonyi lidércnyomás?tim burton

[ Szerkesztve ]

(#1056) Arnold2 válasza Dilikutya (#1054) üzenetére


Arnold2
őstag

Ámen

(#1057) Janoska26


Janoska26
addikt

28 Héttel később
Huhuhú, besz@rás, nagyon jó nagyon pörgős, olykor nagyon gusztusos, igazi kis szaftos, méltó folytatása a 28 nappal későbbnek, sőt szerintem sokkal jobbra sikeredett mint az 1. rész, nem volt benne annyi rizsa, nem ment el úgy a vége mint az 1. résznek, és sokkal nagyobb hentelések mentek benne, mint az 1. részben, node mindkettő elismerést érdemel, aki teheti nézze meg :C

(#1058) #54715584 válasza Tibiajax (#1052) üzenetére


#54715584
törölt tag

hat en gyerekkoromban ossze...m magam freddytol, jok az idegeid :D

(#1059) dragonfx válasza dragonfx (#1053) üzenetére


dragonfx
veterán

Felkoppintva...

Majd leestema székről...szerintem csillagöt :R ...hihetetlen jó sztori, történe,t poénok..minden. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1060) mark75


mark75
senior tag

néztem pár filmet tegnap,a number 23,az rakat sz@r film volt,a töréstöl is többet vártam.hiába a jo szinész.a next is egyszer nézhetö film szerintem.ma megnézem a napfényt meg a hollywoodland-ot.

(#1061) dragonfx válasza mark75 (#1060) üzenetére


dragonfx
veterán

ezek szerint enm cska én nem látom jónaka nextet pedig hogy sztárolják, marketingezik... :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1062) #54715584 válasza dragonfx (#1061) üzenetére


#54715584
törölt tag

nekem akkor is tetszett, ha nektek nem tetszett :)
nem sztaroltak, nem is marketingezik
csak gondolom vmi idiota kritikus jol lehuzta a filmet, es persze, hogy megbukott...

szerk: azert mondom ezt, mert ugye amerikaban mar honapokkal ezelott bemutattak a filmet, le is huztak rendesen, sot, 1-2 kritikaban azt is irtak, hogy egyaltalan nem eri meg beulni erre a filmre...
gondolom akik meg olvastak a negativ kritikat es meg is neztek a filmet, alapbol negativan alltak hozza...
az a baj, hogy itt a forumon is egyre tobben lehuzzak a filmet
egy kritikusnak meg nem a buzditas a dolga, hanem a velemenynyilvanitas :)

[ Szerkesztve ]

(#1063) Dilikutya válasza #54715584 (#1062) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy kritikus még nem buktat meg egy mozit, mivel az csak egy vélemény. amikor az összes lehúzza, az a bukta:). Egyébként kritikai alapon csomó film megbukhatna:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1064) #54715584 válasza Dilikutya (#1063) üzenetére


#54715584
törölt tag

na ez az :)
csak csomo filmre irjak, hogy tuti bukta, es telleg megbukik, mint az utobbi idoben szinte majdnem minden film :D
azert van itt egy kis szuggeracios hatasa a dolognak...
szemely szerint nekem elegem van abbol, hogy hetente 5 hirt lvasok az uj filmekrol, hogy mennyibe kerult, mennyit hozott az elso hetevgen, es ha a masodikon mar kevesebbet, akkor bukta a film...
nem ertem, hogy miert a $ szamit ilyen esetekben, amikor a film behozza a gyartas koltseget, sot, sztem rengeteg olyan film van, ami nem hozza vissza a gyartas koltseget, megis ezerszer jobb barmelyik filmnel, es persze forditva is van ilyen, amikor messze nagy a bevetel, a film megis egy nagy rakas kaki :)

(#1065) punish3r


punish3r
aktív tag

jön a Serenity 2. része!

jó lenne, ha a Firefly-t is folytatnák...

[ Szerkesztve ]

Már a jövő sem a régi...

(#1066) #54715584 válasza punish3r (#1065) üzenetére


#54715584
törölt tag

jaj tudom mar mit felejtettem el linkelni egy hete :D
en orulok a folytatasnak, bar a sorozatot nem lattam, a mozifilm nekem nagyon tetszett :)

(#1067) mark75


mark75
senior tag

engem nem érdekel egy kritikusnak a véleménye sem.nekem nem tetszet a film(next) :K

(#1068) #54715584 válasza mark75 (#1067) üzenetére


#54715584
törölt tag

(#1069) punish3r válasza #54715584 (#1066) üzenetére


punish3r
aktív tag

érdemes megnézni a sorozatot, anélkül lehet nem vágod teljesen a dolgokat! mondjuk a mozifilmnél kissé változtattak a storyn, de ez mindig így szokott lenni...

Már a jövő sem a régi...

(#1070) #54715584 válasza punish3r (#1069) üzenetére


#54715584
törölt tag

na akkor megnezem hatha van dvd-ben 5.1-be :)

(#1071) punish3r válasza #54715584 (#1070) üzenetére


punish3r
aktív tag

sztem erdeti nyelven nézd + midenképp! mondjuk nem tom milyen lehet magyar szinkronnal... addig is csemegézz! :P

Már a jövő sem a régi...

(#1072) #54715584 válasza punish3r (#1071) üzenetére


#54715584
törölt tag

hat gondolom, hogy csak eredetiben lehet 5.1 a DVD, de majd utanajarok
koszi a linket :)

(#1073) #54715584 válasza #54715584 (#1072) üzenetére


#54715584
törölt tag

nincsen 5.1-ben dvd :(

(#1074) Arnold2


Arnold2
őstag

Ma megnéztem másodmagammal az új Resident Evil filmet.
Szorványos spoiler következik!
Hát apám,rég 'fostam' már így filmen. A 22-et taposom, s már általában csak nevetek az ijesztegetős filmeken,de ez még nekem is betett. Legtöbször az ilyen filmekre vonatkozó klisékkel operáltak, hogy pl. tök kuss van majd hirtelen zombi+éles hang,de nekem betette a kaput rendesen. Pörgös akciók,szerintem látványos megoldásokkal. Nem akarok sokat elmondani nehogy rontsak azon egyének élményén aki meg szeretné nézni. Sztori egész korrekt.
Valamivel nagyobb Spoiler veszély:
Ami tetszett: itt végre hullanak az emberek is,nem csak a kötelező néger meg a kötelező balek hal meg.Ez tetszett. Milla Jovovich megint szép és megint szétrúgja a seggeket. Ez is tetszett. Pörgős jelenetek jó zenei aláfestéssel (a zene ismerős lehet,de kicsit újra van gondolva). A film eleje. Tiszta hmm :F :F szituáció utána meg anyád :Y,legalábbis persze nekem.

Ami nem tetszett: néha olyan gyorsan tötént minden hogy azt sem tudtam hogy isszák e vagy olvassák (mint pl a Tranyó).Nem tudom hogy a játékban hogy volt,de Alice-nak ez a Jedis dolog egy nüansznyit sok.Néhol kissebb bakik ami eléggé nyilvánvaló, pl. sivatagban vannak és Alice arca mintha frissen Photoshopolt lett volna.S még a vége sem jött be annyira, pontosabban az utolsó egy perc: valaki üzen valakinek valamit egy számítógépen ( :P ),na ha itt hagyják abba akkor azt mondom hogy egye fene,de az utolsó pár kocka... Majd meglátjátok.
Érzésem szerint a 2. kicsit akciódúsabb volt,de mindjárt megnézem mégegyszer. Összegezve nekem tetszett,bár nem úgy jöttem ki a moziból,hogy ide nekem az összes zombit s szétkapom mint etióp gyerek a mikuláscsomagot,de majdnem. Ha tetszett a kettő,szerintem ez is fog.
Tőlem megkapja az 'Arnold ajánlja' címkét.

[ Szerkesztve ]

(#1075) Dilikutya válasza Arnold2 (#1074) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor elég valószínű, hogy kihagyom. Szerintem az egy szar volt, gyenge akciók, semmi belezés. Mikor jönnek rá, hogy horrorfilmet nem lehet bél és vér nélkül, a 12 éves korosztálynak csinálni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1076) Janoska26 válasza Arnold2 (#1074) üzenetére


Janoska26
addikt

Látom neked is tetszett, ezt örömmel olvasom, hogy jár ide olyan ember is aki ért a filmekhez ;) bár Én ezzel a filmmel kapcsolatban kissé elfogult vagyok mivel a játékokat is imádtam, és még mai napig is néha leporolom őket, igaz azokhoz már sok köze nincs magának a sztorinak, csupán a zombik és a vírus ami közös bennük. :DD
Dilikutya: Javaslom, ha nekiülsz filmet nézni szerezz be egy kis csirkebelet, meg vért hogy ne érezd a hiányát :DD ;)egyébként van benne kis belezés ha jól emlékszem, nézd meg nyugodtan lazán übereli az eddigi részeket, bár nekem mindhárom egyaránt tetszik :C

[ Szerkesztve ]

(#1077) #54715584


#54715584
törölt tag

ejnye fiatalok :D nekem mindket resz tetszett, igaz nem jatszottam a jatekkal :)

(#1078) #54715584


#54715584
törölt tag

ez tenyleg boduletes :) jumper

(#1079) Arnold2 válasza Dilikutya (#1075) üzenetére


Arnold2
őstag

Van benne kaszabolás,bár nem annyi hogy sztem téged kielégítsen.

monstre: WOW

(#1080) #54715584 válasza Arnold2 (#1079) üzenetére


#54715584
törölt tag

bejovos a film nagyon a trailer alapjan :) benne van a "rosszarcu fefi" :D
csak sokat kell meg varni ra sajnos...

(#1081) Janoska26 válasza #54715584 (#1078) üzenetére


Janoska26
addikt

beű, ez télleg ütős, csak az a kár, hogy még sokat kell rá várni, de a trailer alapján szuper kis filmecske lesz :C

(#1082) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Jumper tényleg ütős lesz :C

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1083) #54715584


#54715584
törölt tag

nah vegre egy film, ami tetszik :D vagyis remelem majd, hogy a filmek is ugy tetszenek majd, mint a trailerek :)

(#1084) BITBOYS


BITBOYS
addikt

És jön még a Macskafogó 2 és a I Am Legend :C

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1085) #54715584 válasza BITBOYS (#1084) üzenetére


#54715584
törölt tag

I am legend mikor jon?

(#1086) BITBOYS válasza #54715584 (#1085) üzenetére


BITBOYS
addikt

December 14-én

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1087) BITBOYS válasza Janoska26 (#1057) üzenetére


BITBOYS
addikt

A helikopteres hentelés az nagyon faja ;]
Mondjuk az egész film az, nekem nagyon bejött.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1088) #54715584


#54715584
törölt tag

bocsi, hogy itt kerdezem, de nem tudtok vhol olcso dvd-t? mert keresem a dino c rajzfilmet dvd-n, azon van DD 5.1 :) de a legolcsobb a netpiac, de ott is 2200 Ft...

(#1089) #54715584


#54715584
törölt tag

csak hogy ne unatkozzatok, kis filmes hirek :)
terminator 4 es ujabb trilogia link :)
karib tenger kalozai 4 link :)

(#1090) Wolverine válasza punish3r (#1065) üzenetére


Wolverine
félisten

A Firefly folytatására ne számíts; cancel, ennyi volt, amíg készül Serenity-film, addig lesz folytatás.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1091) Wolverine


Wolverine
félisten

Hohó: holnap este a tv2-n Terminátor és Amerikai nindzsa :D Istenem, vén vagyok, mint az országút - és érzelgős... könnyek szöktek a szemembe két ilyen klasszikus láttán...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1092) brownus válasza #54715584 (#1089) üzenetére


brownus
veterán

nick stahlt megszerettem a carnivaleban, de vajna-t ne engedjék a t filmek közelébe... vagy cameront vissza a rendezői székbe!!

(#1093) Drizzt válasza punish3r (#1069) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én először a filmet láttam, nem volt benne semmi érthetetlen, utána megnéztem a sorozatot is, a film jobb szerintem jóval, mint egy átlagos rész, de a sorozat is jó.

I am having fun staying poor.

(#1094) Drizzt válasza BITBOYS (#1084) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Macskafogó 2 trélere isteni. Csodás film kell, hogy legyen!

I am having fun staying poor.

(#1095) tbs


tbs
addikt

Csillagpor. :R Nekem bejött nagyon.

(#1096) old gray


old gray
addikt

Hi

Tegnap éjszaka az m2-n volt egy animációs film, aminek sajnos csak a végére értem haza..
A neve: Az élet nyomában (waking life)

Nagyon érdekes film (vagyis animáció), elgondolkodtató kérdéseket tett fel, lényege a nevében. Egyszóval megtetszett a film. (főleg, hogy hasonló álmok gyötörnek gyerekkoromtól kezdve....)

Nincs meg valakinek véletlenül??? Nagyon kellene !!!

Akit érdekelnek az ilyen témájú, az élet, a lét kérdéseit firtató filmek, tudom ajánlani még a Mi a csudát tudunk a világról? (What the bleep do we know?) [link]

Akit érdekel írjon, megvan.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1097) adalbert1


adalbert1
veterán

Hétvégén pár régebbi filmet néztem:

There is something about Mary : mikor még moziban adták nem tetszett annyira, úgy voltam vele hogy adok neki még egy esélyt és jól tettem... Elég nagy marhaság maga a film, de vannak benne jó poénok, Cameron Diaz baromi jól néz ki benne, Ben Stiller is jó a tipikus loser szerepében.

Terminator : Ezt is vagy 10 éve nem láttam. Mai szemmel nézve néhány effekt elég megmosolyogtató, de Arni "fa arccal megyek előre és lövök mindenkire" szinészi játéka mindenért kárpótol. :))

The Shawshank Redemption : másodjára nézve már nem olyan érdekes ismervén a storyt és a végkifejletet, de még így is messze a világ egyik legjobb filmje. :R

(#1098) Dilikutya


Dilikutya
félisten

28 héttel később: idáig nekem kimaradt az első rész, így kicsit tartottam is a filmtől, milyen dolog rögtön a folytatással kezdeni. A sztori az előzmények nélkül is érthető, elég háttérinfót adagolnak, bár a vírus kiléte nekem homályos maradt, honnan jött, miért, talán ezért mégiscsak jó lett volna látni az első részt. Maga a film nekem nem tetszett. Rohanós, mindenből csak kicsit mutatós. Kimondottan rühellem az ilyen kamerarángatós filmeket, mikor mindenből bevillan egy kis csücsök és már mást mutatnak, csak kapkodás, semmi élvezhetőség. A vége meg olyan semmilyen.. még vártam, hogy majd lesz valami, aztán meg nem. Szerintem nem egy nagy durranás, az első rész Danny Boyle miatt talán jobban tetszene.

Törés: Jó film. Mostanában nagyon hozzászoktam a mozgalmas akciófilmekhez, az ilyen lassú folyású, mégis végig izgalmas és érdekes krimikkel nem nagyon vagyunk elkényeztetve. Az elején minden annyira egyszerűnek tűnt, ott van Hopkins, kezében a fegyver, lábai előtt a félholt felesége, vele szemben a rendőrség... aztán jól összekuszálódott, egy idő után már abban sem voltam biztos, hogy nem esetleg az ügyvéd marad alul. Kimondottan hiánypótló alkotás, üdítő színfolt a sok thriller között egy agyas film.

A Keresd a nőt szerintem zseniális:). Ben Stiller még csak hagyján, de Matt Dillon a tenyérbemászó magánnyomozó szerepében oltári jó, a film meg tipikus

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1099) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Zodiákus - Mindenkinek csak ajánlani tudom, iszonyat jó.

Csak az a szex - Szintén nagyon üt, Woody fantasztikus.

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#1100) Dilikutya válasza Dilikutya (#1098) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lemaradt, tipikus Farelly-mozi :).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.