Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37951) bijesz válasza .tnm (#37950) üzenetére


bijesz
aktív tag

Létezik:

isthereanydeal.com

[ Szerkesztve ]

(#37952) Zamery válasza .tnm (#37950) üzenetére


Zamery
senior tag

http://isthereanydeal.com/

A Steam wishlisted alapján küld emailt, ha valahol olcsó az adott játék, de csak akkor ha regisztrálsz.

:D Más is ismeri!

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#37953) djculture válasza looser (#37947) üzenetére


djculture
félisten

Annak jó vétel aki nem tud több mint 7 gigát letölteni, vagy szereti ha van borítója a játékának. Ja jövő hónapban meg az American Nightmare lesz ... .

[ Szerkesztve ]

(#37954) Heavyrain válasza .tnm (#37950) üzenetére


Heavyrain
őstag

Szerk: inkább törlöm,már írták mások is.

dejaris:Még nem. Túl friss ,egy darabig nem hiszem,hogy lesz bundleban ,inkább majd 4-5hónap múlva.

[ Szerkesztve ]

(#37955) dejaris


dejaris
addikt

A reus szokott ilyen bundle-es dolgokban lenni? Pofasnak tunik, de 5 eurot sajnalok ra.

(#37956) .tnm válasza bijesz (#37951) üzenetére


.tnm
addikt

& @(#37952) Zamery

Köszönöm!

...és akkor itt megadhatok értékhatárt is, hogy mennyi alatt értesítsen?

@(#37954) compass1997
Neked is köszi, de valóban digitálisat keresnék elsősorban. (De mindenképp steam-re regelhetőt.)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#37957) bijesz válasza dejaris (#37955) üzenetére


bijesz
aktív tag

fejlesztőnél csak 5 dollár [link]

[ Szerkesztve ]

(#37958) sagem válasza dejaris (#37955) üzenetére


sagem
addikt

Friss game (Megjelenés dátuma: 16 május 2013) és nem tűnik anyagi buktának, szóval szerintem még egy jó darabig nem nagyon lesz bundléban. 5 dollárért is meg lehet venni (igaz, nem sok spórolás, de ez is valami), a készítője is akciózza a saját oldalán! -> http://www.reusgame.com/buy/

szerk: grr, bijesz meg a 39 mp;)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#37959) Zamery válasza .tnm (#37956) üzenetére


Zamery
senior tag

Azt szerintem nem, de ha megnyitod az oldalt ha jött értesítés az adott játékról, akkor meg lehet nézni, hogy volt-e már ennél olcsóbb valahol. És innentől mérlegelés kérdése, hogy megér-e neked ennyit.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#37960) dejaris válasza sagem (#37958) üzenetére


dejaris
addikt

Na erre alszom egyet, koszonom a segitseget :R

(#37961) sagem válasza dejaris (#37960) üzenetére


sagem
addikt

Esetleg, ha van a Steamen pénzed, és abból szeretnél költeni, akkor 3 db TF2 kulcsért elcserélik veled a SteamTraden. Tf2 kulcsot ki lehet fogni 1,30as áron (de átlagban 1,35), ez is kicsit kevesebb, mint a sima store ár :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#37962) slayer006


slayer006
addikt

Tudom, hogy offtopic nagyon, de megmondanátok mi ez a steam szint? És mire jó?

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#37963) lordjancso válasza slayer006 (#37962) üzenetére


lordjancso
senior tag

Miért nem a Steam topikban kérdezed? :U

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#37964) Agyzuzo válasza lordjancso (#37963) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ott már ne... :D Guglitól kérdezze. :D

Jó fej leszek: KATT

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#37965) newgamer


newgamer
aktív tag

Half Life 2 kiegészítői elég jó áron elérhetőek a steam áruházában. Aki nem ismerné őket tudom ajánlani.

(#37966) slayer006 válasza Agyzuzo (#37964) üzenetére


slayer006
addikt

kösz ;)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#37967) slayer006


slayer006
addikt

Skyrim - Legendary Edition létezik,h 0€ a szavazáson?

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#37968) djculture válasza slayer006 (#37967) üzenetére


djculture
félisten

Ja annyi van kiírva :D

(#37969) danih válasza slayer006 (#37967) üzenetére


danih
addikt

Bizony, ha azt választja a nép, ingyen lesz...

(#37970) zone


zone
őstag

Nem túl változatosak, Don't Starve már legalább harmadjára van kiemelt akcióban.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#37971) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Az előző villámakcióknál a Deus Ex: Human Revolution és az ahhoz tartozó DLC-k fantasztikus árban voltak, nem gondoltam volna, hogy -85%-fog kapni az alapból 12 eurós árra. Mivel az alapjáték már megvolt nekem, így az összes DLC-t most bezsebeltem mindössze másfél euróért. Szerencsém volt, mert pont akkor keltem fel, amikor már negyed óra volt vissza a villámakcióból, így gyorsan kellett cselekednem, de sikerült.
Nem emlékszem rá, hogy ez a játék lett volna valaha is -85%-on, ráadásul ennyire olcsón.

Más: Villámakcióban a 3D Mark? Ez most komoly, ez valami vicc? Ezeknek elgurult a gyógyszerük!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#37972) djculture válasza huskydog17 (#37971) üzenetére


djculture
félisten

3d markot szerintem viszik most mint a cukrot, Steam Leaderboards meg achik is vannak hozzá. Itt a fórumon is rengeteg ember van aki ezen versenyzik, egyszer betévedtem egy ilyen topikba én szeretem a normális tuningot de már ezek bőven túl vannak ezen :D

[ Szerkesztve ]

(#37973) danih válasza huskydog17 (#37971) üzenetére


danih
addikt

Miért ne? Kereskedelmi forgalomban lévő szoftver. Voltak már egyéb szoftok is villámban.

(#37974) Psychonaut válasza huskydog17 (#37971) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szégyen, gyalázat, hogy egy szoftvereket is árusító áruházban akcióznak egy szoftvert, és nem csak játékokat! Pereljük be őket, vagy akasszuk fel rögtön Gabe-et?

(#37975) slayer006 válasza danih (#37969) üzenetére


slayer006
addikt

akkor nosza :D

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#37976) bullseye válasza danih (#37973) üzenetére


bullseye
addikt

YNAB-re le is csaptam. Még nem tudom megérte-e, de hátha kissé rendbeszedi a pénzügyeimet...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37977) TTomax


TTomax
nagyúr

Skyrim ára már ki is lett javítva... :o

(#37971) huskydog17
jó hogy írod,már be is húztam a démárkot... :))

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#37978) cannibal


cannibal
senior tag

Sziasztok! Engem a Race07 érdekelne. Le is van akciózva, de nem tudom melyik csomagban érdemes megvenni? Nem ismerem sajnos még annyira az autóversenyzős progikat, de wtcc és forma1 érdekel és szeretnék menni az aktuális pályákon. Ebben tudtok segíteni, hogy melyik programra van szükségem. Kicsit fáradt vagyok, remélem sikerült valamennyire értelmesen megfogalmaznom. :))

(#37979) warcat válasza TTomax (#37977) üzenetére


warcat
veterán

Igazán megcsinálhatták volna a 3Dmarkot kártyásra... ;]

EA: It's in the crate!

(#37980) TTomax válasza warcat (#37979) üzenetére


TTomax
nagyúr

:DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#37981) Csapoati válasza cannibal (#37978) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor azt valaszd, amelyikben a wtcc 2010 is benne van, azt hiszem a Race Injection az.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37982) huskydog17 válasza Psychonaut (#37974) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Jaja.
Amúgy azt hittem, hogy smiley nélkül is lehet érezni az iróniát, de látom nem. Na mindegy.
Most nem hagyom le: :D

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#37983) #57919488 válasza Psychonaut (#37974) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha jovore meg mar virusirtot is fognak arulni akkor meg teljesen oke lesz, hogy a jatek akciok elol veszik el a helyet :U
Az, hogy minek indult a Stem jobb lenne ha megmaradna annak es nem keverne a dolgokat szerintem. Legyen inkabb kulon ezeknek a szoftvereknek is akcio egyik hetvegen de akkor mondjuk csak ezeknek.

[ Szerkesztve ]

(#37984) SityiSXT válasza cannibal (#37978) üzenetére


SityiSXT
őstag

A Race csomag a WTCC sorozatot dolgozza fel, illetve GT jarganyok vannak benne foleg. A Forma-1 jogai a Codemastersnel vannak, igy az F1 201x jatekokat keresd, ha azokkal akarsz jatszani.

(#37985) cannibal válasza SityiSXT (#37984) üzenetére


cannibal
senior tag

Köszönöm! Mondjuk az furcsa, hogy 2013-ban a 2010-es a legfrissebb szezon. Pedig terelném én is szívesen a Hondát Norbival.

(#37986) SityiSXT válasza cannibal (#37985) üzenetére


SityiSXT
őstag

Norbi van benne, csak meg nem az uj Hondaval. ;)

(#37987) slayer006 válasza cannibal (#37978) üzenetére


slayer006
addikt

Válaszd a Race Injection -t, az tartalmazza az összes részt. Ha szeretnéd megkeresem neked a teljes 2012 WTCC Mod -ot (Mihalicz, Véber) + pályák (Track pack)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#37988) Psychonaut válasza #57919488 (#37983) üzenetére


Psychonaut
addikt

Így van, teljesen oké lesz. Azt akcióznak, amit akarnak, nem sírni kellene, hogy a játékok elől veszi el a helyet, hanem örülni, hogy jóval olcsóbban juthatsz játékokhoz... :(((

huskydog: nem éreztem, bocsi, de látod, az utánad következő hozzászóló be is bizonyította, hogy miért nem működik ebben a topikban jól az iróniadetektorom. :)

[ Szerkesztve ]

(#37989) Malibutomi válasza Psychonaut (#37988) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jól tették, hogy akciózták! Én be is rántottam a 3dmarkot

(#37990) djculture


djculture
félisten

Na xbox360-al meg Gold előfizetéssel rendelkezőknek most a Assassin's Creed 2 lett ingyenes.
július 16. és 31. között kell letölteni utána örökre megmarad a játék annak aki letöltötte.

[ Szerkesztve ]

(#37991) #57919488 válasza Psychonaut (#37988) üzenetére


#57919488
törölt tag

Joval olcsobban? Mint GMG vagy Amazon? Inkabb legyen itt vege ennek a nagy Steam vedelmezo hulyesegnek...

[ Szerkesztve ]

(#37992) .tnm válasza djculture (#37990) üzenetére


.tnm
addikt

PC-re? :F

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#37993) csaba951 válasza .tnm (#37992) üzenetére


csaba951
veterán

PC-re pont nem! Csak XBOX Live! Gold előfizetésre!

[ Szerkesztve ]

(#37994) Wolverine válasza .tnm (#37992) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, hanem X360-ra.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37995) .tnm


.tnm
addikt

Akkor mit keres ebben a topikban? :U

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#37996) Psychonaut válasza .tnm (#37995) üzenetére


Psychonaut
addikt

Gondolom azért, mert nincs X360 best buy topik...de azért annyira szerintem nem zavaró (engem legalábbis nem zavar, pedig nincs X360-om).

(#37997) .tnm válasza Psychonaut (#37996) üzenetére


.tnm
addikt

engem viszont elbizonytalanított... (gondoltam csak akad olyan xbox user, aki nem játszik PC-n és fölös lenne neki a játék)

(plusz ezen az alapon játékvezérlők meg fakockák is meg fognak érkezni egy idő után a topikba)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#37998) Agyzuzo válasza .tnm (#37997) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Jó hogy említed, ez szerintem kihagyhatatlan ajánlat:

Skyrim LE - 0,01E

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#37999) HS 2142 válasza .tnm (#37997) üzenetére


HS 2142
őstag

Fura, amikor múltkor iOS, meg google play akciókról volt szó, az nem zavart senkit. Szerintem amíg tényleg egyértelmű, hogy miről van szó a hozzászólásban, addig nyugodtan elfér a topicban.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#38000) ayo válasza .tnm (#37997) üzenetére


ayo
addikt

szokott lenni android vagy iphone best deal is mit szolsz ehhez?

HS 2142: ... :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.