Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140951) Anonymusxx válasza gyimger (#140949) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Hát sok különbség nem nagyon lesz, az amcsi filmek olyanok már legalább vagy 20 éve mintha egy MI csinálná... Bár ha jó ez az embereknek, akkor az MI film is simán jó lesz nekik.

(#140952) Dilikutya válasza gyimger (#140949) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az új Transformers-t látva ez nem feltétlenül baj, a humán erőforrás ritkán tud forgatókönyvet írni. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#140953) i2k válasza Dilikutya (#140952) üzenetére


i2k
senior tag

Nem bírtam végignézni - a fekák helyett is szégyelltem magam, annyira szar.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140954) gali777 válasza i2k (#140948) üzenetére


gali777
őstag

(#140955) Dilikutya válasza i2k (#140953) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem volt rosszabb, mint Bay utóbbi 4-5 Transformers filmje. :) Az Űrdongónak mondjuk sikerült a közelébe se jutni minőségben.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#140956) Frod válasza Dilikutya (#140952) üzenetére


Frod
addikt

Sztem már a '11-es harmadik résznél rezget a léc, azóta ki néz még TF filmeket, és miért?

Do you see the white shadow?

(#140957) Dilikutya válasza Frod (#140956) üzenetére


Dilikutya
félisten

Rezgett az a betonszar másodiknál is. Én megnézem őket, nekem a Transformers 30+ éves sztori gyerekkorból.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#140958) Frod válasza Dilikutya (#140957) üzenetére


Frod
addikt

Nekem gyerekként kimaradt a TF (mármint a rajzfilmek, és a képregény), de most olvasom, hogy jövőre jön egy egészestés animációs, Cybertron-érás film, na azt szerintem én is meglesem.
(A War és Fall of Cybertron játékokat szerettem anno, míg a pár évvel ezelőtti Netflix animét bár szerettem volna, de csak szódával. Az utolsó etapot meg se néztem)

Do you see the white shadow?

(#140959) Dilikutya válasza Frod (#140958) üzenetére


Dilikutya
félisten

7 éves voltam, amikor elkezdte kiadni a Semic a 84-es első Marvel sorozatot, végül nem sikerült az egészet megjelentetni, a sztori végigment, de lyukakkal. A végén kiadtak a lyukakból pár számot, de végül kasza lett. A sorozatot is néztem németül, meg a 86-os animációs mozifilmet is. Mai szemmel, felnőtt fejjel a rajzfilmek picit bugyuták, bár korántsem annyira, mint egy random tévés modern animációs sorozat. Maga a sztori amúgy elég jó, változtatás nélkül lehetne a képregényekből átemelni filmre, meg a Bay féle hülye robotalakokat elhagyni, azoknál sose tudtam, ki-kicsoda, olyan kusza formák. Az Űrdongó jól hozta a régi TF-et, az újnak egyedül a klasszikus karakterek voltak a pozitívumai, meg a klasszikusra jobban hajazó formák.

A filmekhez készült játékokból csak az elsővel játszottam, az hulladék. A War for Cybertront egyszer elkezdtem, csak neki kéne ülni végre. A folytatás kimarad egy darabig, nem lehet őket kapni jó ideje. Pár éve volt egy full rajzfilmes látványvilágú játék egy totál Dragon Ball-ra hasonlító játékmenettel, azért nagy kár volt.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#140960) gejala válasza Frod (#140956) üzenetére


gejala
őstag

A második azon csúszott el, hogy a sztrájk miatt nem volt forgatókönyv, Bay meg nem tud anélkül rendezni.
A hármassal az volt a baj, hogy túl sokat foglalkozott az emberek hülyeségeivel a közepén. De az utolsó egy óra akció hibátlan volt és a 3D miatt szerencsére nem lehetett úgy szétvágni, mint a kettő sok jelenetét, amiben semmit nem látni.

A négyes/ötös már Bayt se érdekelte, csak be kellett vállalnia, hogy a stúdió adjon pénzt a Pain&Gainre meg a Benghazira. De az ötnél meg kell említeni Anthony Hopkinst, aki látványosan a legjobban szórakozott a filmben, miatta simán megéri.

[ Szerkesztve ]

(#140961) i2k


i2k
senior tag

Bocs, ha megsértek, vagy megrökönyödésre késztetek ezzel bárkit is, de:

Engem ezek a beszélő, harcoló, gondolkodó (meg átváltozó) robotok - mind amerikai, mind japán oldalról - minimum kuncogásra szoktak kényszeríteni.
Az egész kényszer koncepció egy vicc. Számomra.

De nem csak a Transformersek, hanem a Pacific Rim és társaik is...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140962) csuvicsuva válasza i2k (#140961) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A Pacific Rim első részében legalább volt egy Rinko Kikuchi.

Szerk: ja meg a folytatásban is (már nem emlékszem, hogy mennyit), de az a Banyek Jani miatt -5 pontról indult.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#140963) i2k válasza csuvicsuva (#140962) üzenetére


i2k
senior tag

Láttam: vigyázat felnőttesen szókimondó írások!

* "Pacific Rim" (2013) - 6/10
"Szóval, engem is meglepett, hogy a film nem ült le és úgy általában egyik szereplőt sem gyűlöltem, a harcok frenetikusak voltak.
Tömve van bakikkal, és logikátlanságokkal, de ha direkt nem agyalsz azon, hogy a dimenziókapu mit keres ott ahol, hogy ha egymás agyában vannak, akkó' mi a csöcsnek kérdezi meg, hogy "Jól vagy?", hogy a japán kislány felnevelkedése és a jelenkor között sötétbőrű (egyik) főhősünk egy percet sem öregedett, hogy a támadók miért nem azonnal a vízbefojtással kezdik a harcot stb. stb., akkor azon kapod magad, hogy még tetszik is.
Tömve van még klisékkel is - azok közül is a fájdalmasabbakkal. Mert érzed és tudod, ha nem napszemüvegben ültél a moziban vagy a monitorod előtt, hogy ezt vagy azt a jelenetet már láttad X vagy Y filmben.
De, ha ezt is félre tudod tenni, akkor nem fogod utálni.
5 pontról amúgy a japán kislány színészi teljesítménye és a harcok emelték fel."

* Pacific Rim: Uprising (2018) - 1/10
"Mi volt ez a FOS?
NÉGY író kellett ehhez a szartengerhez!?!
Ebbe is kellett egy tini, mint a Szarformerszbe (a színész- és énekesnő 21 éves, csak kis növésű), aki 1x évesen, és tanulatlanul (mert 10 éve ért véget a háború, és háború alatt nincs oktatás ugye) annyira keni- vágja a Jaegerek ÖSSZESZERELÉSÉT darabokból, hogy épít magának egyet...
Aztán ott van az ártatlanok és épületek széttaposása... ez felett nincs siránkozás a szereplők által. (És ha valaki most azzal jönne, hogy "de hát nem is laknak/dolgoznak az épületekben": 35 perc 54 mp...)
A látvány már standard, semmi extra.
A dialógusoktól rosszul van minden normális ember.
Az a baromság, amivel a Pacific Rim meg akarta különböztetni magát az ötletadó japán mecha világtól (még pedig, hogy 2 pilóta neurális kapcsolata kell a robot irányításához), még mindig faszság.
Mi volt ebben "lázadás"?!
A "főgonosz" röhej... ahogy az arra adott magyarázat is. Ez is mutatja, mennyire kellett erőlködniük az egész film elkészítéséhez."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140964) tomsolo válasza i2k (#140963) üzenetére


tomsolo
őstag

sidenote: legalább 3 anime jut az eszembe ahol 2 kellenek egy mechához - sőt 4 mert volt olyan ahol 3 - ezek nagyrésze szintén full immersiont követel meg.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#140965) csuvicsuva válasza i2k (#140963) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az első rész ha nem is szódával, de szódabikarbónával elmegy, mint minden hasonló robotos/szörnyes buziság. Persze agysejteket szigorúan kikapcsolni, mert különben felér egy kínzással. :C

Gareth Edwards Godzillája pont azért tetszett, mert egy fél pillanatig nem akart vicceskedni. A folytatásait meg inkább hagyjuk...

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#140966) bigrob válasza tomsolo (#140964) üzenetére


bigrob
őstag

Leírnád a címüket? Illetve miket ajánlanál közülük? :)
Mostanában nagyon sok animét fogyasztok és kezdek kifogyni! :DDD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#140967) i2k válasza bigrob (#140966) üzenetére


i2k
senior tag

* Jó kezdés lehet ez a cikk.
* Ez meg pusztán ajánló lista

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140968) i2k


i2k
senior tag

Brutál jó ajánlat volna...
...ha az ember az évek folyamán egyik Resident Evil játékot sem vette volna meg!
(12 cím, 32 euro)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140969) gejala válasza i2k (#140968) üzenetére


gejala
őstag

Na ja. Nálam ebből majdnem az összes előrendeléses volt. Na meg a bundli fele 8+ éves játék, mindenki rég túl van azokon.

[ Szerkesztve ]

(#140970) gejala


gejala
őstag

Na, csak megérte Steamre hozni Overwatch 2-t. A legalacsonyabbra értékelt játék lett pár nap alatt. Jó látni, hogy a Blizzard még mindig tud, a Diablo Immortal nem csak véletlen volt. ;]

(#140971) _drk válasza gejala (#140970) üzenetére


_drk
őstag

De az most valami Kínai népharag, nem?
Vagy irányított támadás.90+% -ban azok értékeltek nagyon negatívban.

Amúgy meg a játék ingyenes, működik ugyan úgy, mint anno 40$-ért, így nem értem.
Max azt hogy a 2 mint új játék az nem az!

(#140972) i2k válasza _drk (#140971) üzenetére


i2k
senior tag

[Ez a magyar cikk segíthet megérteni a jelenséget] - Kifakadtak az Overwatch 2 rajongók Steamen

"Battle.net-en nem lehetett a játékot értékelni, Steamen viszont igen."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140973) gejala válasza _drk (#140971) üzenetére


gejala
őstag

A játékba az se került bele, amivel eredetileg promózták, de van helyette mobilos játékokat megszégyenítő mikrotranzakció hegy. Nagyon látványosan csak az számított a fejlesztés közben, hogy a lehető legkevesebb pénzt tegyék bele, de a játékosokból a lehető legtöbbet szedjék ki.

[ Szerkesztve ]

(#140974) TheNewDawn válasza Dilikutya (#140959) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Már úgyis kb 10 éve nem vettem innen semmit, most hogy akciós végre lehet hogy behúzom :) War for Cybetron Steam key

(#140975) i2k


i2k
senior tag

Pakoljatok srácok (adjatok el mindent) - amúgy is baj van náluk férfi témában:
"Would japanese girls date a WHITE foreigner?"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140976) Crus válasza i2k (#140975) üzenetére


Crus
őstag

Csak közben ott van a gond, hogy japóknál nagyobb rasszista kevés van ezen a bolygón. Rohadtul nem csípik, ha egy japán nem japánnal kever, ne adja ég frigyre lép. Mondjuk elnézve őket, a kultúrájukat, meg amit letudnak pakolni az asztalra, ezt totálisan meg is értem (nem, nem a PS5-ről beszélek). Magamat is alájuk pozicionálom.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#140977) i2k válasza Crus (#140976) üzenetére


i2k
senior tag

Én is, magamat - ráadásul, mivel kevésbé vagyok árja, én nem is lennék vonzó nekik :), ezért fáj is a szívem. :DDD
[Nem ok nélkül emeltem ki a "fehér" szót - valahogy nekik a világos bőrű jenkik, meg az azokhoz hasonlítók jönnek be jobban]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140978) Crus válasza i2k (#140977) üzenetére


Crus
őstag

Az a helyzet, hogy az "árjákkal" komoly probléma, hogy egy mezei etióp ellenállóbb a környezeti hatásokkal szemben, mint ők a legjobb napjukon. Ráadásul a világ affelé száguld, hogy a fejlődő országok (elegáns elnevezése a nyomorgóknak) népességrobbanása és a fejlett országok csökkenő születésszáma miatt, a helyzet teljesen meg fog fordulni és mi leszünk a kisebbség. Ha nem lesz WW3, már 50-80 éven belül esélyes a váltás.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#140979) i2k válasza Crus (#140978) üzenetére


i2k
senior tag

Egyesek borúlátónak bélyegezhetnek téged ilyen gondolatokért...
Én: "alapvetően pesszimista vagyok, szeretek kellemesen csalódni" beállítottságúként sem remélek túl fényesen ragyogó jövőt olyan idiótákkal, akik az országok döntnöki pozícióban szabadon őrjönghetnek...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140980) Dilikutya válasza TheNewDawn (#140974) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ó de kár, hogy évekkel ezelőtt ezt már megvettem, pedig ennyiért ajándék. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#140981) i2k


i2k
senior tag

Nem csak az amcsik blackwashingolnak - franciák talán így oltanak tüzet?
[link] - The Three Musketeers - 2023, FRA
imdb: 1,7/10
D'Artagnan nem idei barnulású.

S amikor nincs washing:
[link] - The Three Musketeers: D'Artagnan - 2023, FRA
imdb: 6,9/10
D'Artagnan sem barna.

//szerk.: Az elsőhöz egy kritika:

"I'm sorry no
Film is atrocious never mind the casting it's a insult to the french the three real musketeers. Are all based on real people, yes real! Armand de Sillegue; Isaac de Portau; Henri d'Aramitz; and Charles de Batz. All four came from Gascony in 1640 and I'm sorry they were not black or mixed race or Chinese or Indian. If it was Cleopatra should be European heritage nelson Mandela should be black and emperor of china should be Asian. Geronimo native American and a Viking warrior or thor white. As even Thor would of been depicted by the Norse people. Batman, Spiderman and the hulk can be anyone but stop washing over historical figures and people this is fact and about there lives like a documentary it's getting silly. What next a documentary on the black bear but use a polar bear which is transparent."

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140982) echterion válasza i2k (#140981) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezen csak röhögni tudnék, mert sírni nincs kedvem. De mivel nem vicc a téma, még az se megy. :(

**********

(#140983) Crus válasza i2k (#140981) üzenetére


Crus
őstag

Ez egy természetes folyamat. Az egyre növekvő, leendő többség kedvében kell járni, még akkor is, ha ez gyakran ezen többségnek se tetszik ám ^^

Tini Nig..Ninja Teknőcök, April megvan? Béke poraira.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#140984) gyimger válasza Crus (#140983) üzenetére


gyimger
őstag

Kedvenc kommentem erről:
"It's not April. That's the opposite of April, that's October."

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#140985) i2k válasza Crus (#140983) üzenetére


i2k
senior tag

Igen, ez is jött már szembe velem - sajnos.

Hál' istennek, itt-ott olvasni már olyan kommentet is (feltételezve, hogy igazat írnak a sötét bőrű származásukról is), hogy kifejezetten ciki ez a sok blackwashing...

Személy szerint: mindig is rühelltem valamiért a Teknőcöket. Sosem jött be a koncepció.

~~~~~~

Szerk.:
Ja, és gondolom, erről is tudtok már:

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140986) i2k


i2k
senior tag

De, ami engem sokkal jobban zavar az, hogy a kezdő csapat által fejlesztett UE5 motorral hajtott "Immortals of Aveum" kezdeti gépigénye ekkora:


S hogy ez HELYBŐL a hamis képkockák és a felbontás-felskálázás cheattel van lekódolva.
Hatalmas csalódás számomra, pedig érdekelt volna a cím.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140987) Crus válasza i2k (#140985) üzenetére


Crus
őstag

@gyimger: :-)))
Nekem ezzel tökre semmi gondom nem lenne, ha kitalálnának új dolgokat. Mittomén' "Granny Botoxed Heroine Dolphines" és 4 szomáliai arc lenne a főszereplő. De a meglévő klasszikusok meggyalázása az nagyon erős.

A nejem egy végtelenül empatikus, segítő szándékú hölgy. Sérült gyerekek fejlesztésével foglalkozik 15 éve, néha olyan hardcore esetekkel, hogy 1 percen belül elsírnád magad és igen, sokféle rassz is van ott...

DE! Minap mondtam neki, hogy van ez az "új" Little Mermaid film, nézzük meg, hiszen gyerekkorában szerette a rajzfilmet, én meg SMD-on a játékot, szóval why not. SEMMIT nem mondtam neki előre! Kényelmesen elhelyekzedtünk, kis ropogtatnivaló és nézzük.

14. percben rám néz és közli, hogy, idézem: "Mi ez a szar? Ez most komoly??? Miért kellett ezt Ariellel csinálni??? Én ezt nem akarom nézni, ez teljesen tönkreteszi a gyerekkori emlékeim is! Kapcsold ki!"

Totálisan felhúzta magát. De én direkt nem reagáltam le úgy, hogy vele értsek egyet, hanem szépen, finoman elkezdtem faggatni, hogy mi a gond, mi a baj, mesélje el... sejthetitek.

Szóval, ami történik az KONTRAPRODUKTÍV! Van/volt olyan meleg ismerősöm, aki már azért szégyenkezik, mert állandóan tolva van a téma és messziről kerüli a Pride-ot is. Azt mondja, hogy nekik pont arra van szükségük, hogy leszálljnak a témáról és nyugi legyen, nem ez az őrület ami történik. És dettó ő sem szereti, ha checklist alapján készülnek a filmek.

Nekem se volt amúgy nagy kedvencem soha a TMNT, de gyerekként bele-bele néztem, ha nem volt jobb. Rajzfilmként elviselhető volt, de filmként rettenet. April viszont jó volt, szerettem és a TMNT-ben VÉGIG a történet egyik mellékzöngéje az volt, hogy a teknőcök mennyire imponálni akartak Aprilnek! Ennek imponálj vamzeg... vigyél neki supersize csirkeszárnyat is, garantált win! :-/

Soha nem felejtem el, hogy a TMNT-t azért is néztem, mert jó volt látni Aprilt, mert kellemes érzéseket keltett bennem, mert fiú gyerekként, egészséges ösztönöket birizgált, úgy mint: a nők iránti érdeklődés, szépség, a nők védelme, lovagiasság, katonásabb viselkedés, tartás, gerinc, etc. Egy f0st0s TMNT is ilyesmiket sugárzott akkoriban csak úgy mellékesen... ez az új fostalicska mit sugall a mai gyerekeknek? Legyél egy kövér nonbináris Optimus Prime, nem gond? Pathetic.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#140988) i2k válasza Crus (#140987) üzenetére


i2k
senior tag

Egyetértek a leírtakkal - mindennel. Szegény feleséged sajnálom a trauma maitt.
Én ezért SEM nézek meg már újkori remake-eket, főleg akkor, ha már előre leírva/sejtve vagyon, hogy ilyen-olyan washing/replace vagy kötelező kvóta jellemzőkkel van megmásítva.

Akarom látni, meg nem is például az új Indiana Jones-t is - csak TUDOM MÁR, hogy a csajszi mindenben le alfázza benne szegény Jonsey-t... :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140989) echterion válasza Crus (#140983) üzenetére


echterion
nagyúr

Az első képen lévő April-en, illetve a vele futó sorozaton nőttem kb. fel, alig vártam a vasárnapokat, hogy lássam a tv-ben a mesét. És pont ugyanazokat hozta anno fel nálam is, mint nálad, szóval ezzel kb. meg akarják gyalázni a gyerekkori emlékeimet. Hát ez nem jött be nekik, hányok egy sort virtuálisan és kihagyom ezt is, ahogy a többi blackwashing-os szarjukat is. Találjanak ki valami újat, vagy tőlem egy petákot sem látnak.

**********

(#140990) i2k


i2k
senior tag

Blizzard Responds To Overwatch 2 Review Bombing
Director Aaron Keller says the team can’t ‘turn back the clock' but promises more skins, maps, and heroes moving forward

"…Although being review-bombed isn’t a fun experience, it’s been great to see lots of new players jump into Overwatch 2 for the first time. Our goal with Overwatch 2 has been to make the game more accessible than ever for more people than ever before.
Many of the reviews on Steam mention the cancellation of the much larger component of PvE that was announced in 2019 as one of their primary reasons for dissatisfaction with the game. I get that. That announcement was about an ambitious project that we ultimately couldn’t deliver.
If we can’t turn back the clock, then what can we do? We can keep adding to and improving Overwatch 2. That is how we move forward. This means more maps, heroes, game modes, missions, stories, events, cool cosmetics, and features—an ever-expanding, evolving, and improving game.* This is the future of Overwatch. One where we will continually create and innovate on what is making the game great now for the players who are playing now."

//szerk: Ó, ez nagyon jó, szóval a hozzászólások közül:

* Translation:
“We don’t care about this negative feedback, we’ll just continue to introduce more ways to nickle and dime our players and gaslight them into thinking its what they wanted. What did you expect from us, afterall we’re the same team behind Warcraft 3: Refunded, and Diablo: Immoral.”

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140991) gejala válasza i2k (#140990) üzenetére


gejala
őstag

Remélem Blizzardot is feloszlatja Phil Spencer. Bobby Kotick okleveles k*cs*g volt, de még mindig tele van szarral ez a gödör. :(

(#140992) cyberkind válasza gejala (#140991) üzenetére


cyberkind
félisten

Amíg nyomtatja a pénzt, addig nem lesz változás, ezért van még ott Mr Gothic.

Paranormal Cocktivity

(#140993) csuvicsuva válasza i2k (#140985) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Akkor ezt a Hófehérkét már csak a törpék dugják?🤔

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#140994) echterion válasza csuvicsuva (#140993) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha ők se, akkor majd őket is lecserélik. ;]

**********

(#140995) Anonymusxx válasza csuvicsuva (#140993) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

lehet ők sem, lehet tranyók, vagy melegek, vagy egyéb beállítottságúak..

(#140996) i2k válasza csuvicsuva (#140993) üzenetére


i2k
senior tag

Remélem, valakinek elgurul már a milliárdosok közül a gyógyszere, és bedarálja azokat a mammut idiótákat, amik ezeket csinálják mindennel, ami korábban kicsit/nagyon jó és/vagy fogyasztható, méltó múlttal rendelkezett (eddig) - kezdve a Disney-vel...

Csak, ez remény marad: a pénznyomda fontos. Mindenek felett. Kultúra, régen lerakott alapkövek, jó érzés, logika és ilyesmik, kit érdekelnek manapság?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140997) i2k


i2k
senior tag

Baldur’s Gate 3 PC sales are reportedly over 5.2 millions

"It appears that Baldur’s Gate 3 is selling like hotcakes. According to the Belgian Embassy in China, the PC sales of Baldur’s Gate 3 are currently over 5.2 million.

According to this translated report:
“So, can we say that Baldur’s Gate 3 rolled a “natural 20”? Let’s take a look at the numbers as of August 16th when this article was written:
– The game has sold 5.2 million copies on the PC gaming platform Steam, with more than 870,000 concurrent online users and a 94.3% positive rating.
– On Metacritic, a site that collects reviews, Baldur’s Gate 3 is already the eighth highest-rated game of all time, with an average rating of 97%, and the highest-rated game since 2010.”

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#140998) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#140999) gyimger válasza i2k (#140997) üzenetére


gyimger
őstag

Tényleg sajnálom, hogy az izometrikus fantasy CRPG-k nem jönnek be, egyszerűen semmi sem vonz ebben a játékban, pedig jó a híre.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#141000) Dilikutya válasza i2k (#140986) üzenetére


Dilikutya
félisten

És a sok hülye tapsol, hogy a zsírúj VGA-k támogatnak minden szart, DLSS-t, FSR-t. Ez egy nagyon jó funkció lenne. Régi kártyákon. De egy újat ezzel hirdetni nagyon gáz. Ha ezek nélkül egy kártya nem boldogul legalább 1080p-ben, de lassacskán 1440p-ben, az a kártya egy foskupac.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.