Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141651) Crus válasza i2k (#141647) üzenetére


Crus
őstag

Nagyjából 830 embert tettek lapátra náluk nem olyan rég leépítés címén, ez semmiképpen sem optimista jel. Egyébként kicsit se gyanús, hogy nem szívesen közölnek eladási statisztikákat, mert rossz nyelvek szerint az a befektetőknek keményen odacsapná a szélvédőre a retinát...

Értem a Mesh Shading témát, csak a gond ezzel az, hogy összehasonlítva pl. egy PS4 Pro (4.2TFLOPS) TLOU Part II látvánnyal bajosan lehet igazolni, hogy megéri-e így, ebben a formában ezt erőltetni. Főleg úgy, hogy az X360-as AW 1 is minden volt, csak éppen csúnya nem...

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#141652) Crus válasza i2k (#141649) üzenetére


Crus
őstag

Vevős. Elvileg télen elviszik a 4070TI-t (hát a Switch, meg a PS5 mellett túl sok alkalma nem volt izzani), akkor feltétlenül ezt lesz az utód.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#141653) i2k válasza Crus (#141652) üzenetére


i2k
senior tag

Hát, a gépfejlesztés "terhe" engem még jó ideig nem fog érinteni :B

~~~~~~~~~~~~~~

"Hideo Kojima Goes Uncredited in Metal Gear Solid Master Collection’s New Credits

It’s already been a decade since Hideo Kojima left Konami after their relationship soured, but the famed developer went uncredited in the new credits for the recently released Metal Gear Solid Master Collection.

The information was confirmed by several players who’ve received early copies of the Metal Gear Solid collection and streamed it on Twitch.

While Kojima’s name appears in the credits for the three games individually, as they’re ports of the games with little alteration, the wrappers for each game, which contain their own credits screens, don’t mention Hideo Kojima or even former Snake voice actor David Hayter or any of the other cast.

The Metal Gear Solid Master Collection’s new credits don’t mention Hideo Kojima by name but instead include a message thanking “All original Metal Gear series staff and fans.”

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#141654) i2k


i2k
senior tag

Forrás: Cities Skylines 2 developers target 30fps and not 60fps, even on the latest and greatest high-end PCs

(A "cikk"-beli rinyát nem idézem, akit érdekel megnézheti)

Fejlesztő:
“The target is 30fps because of the nature of the game, (arguably) there are no real benefit in a city builder to aim for higher FPS (unlike a multiplayer shooter) as a growing city with inevitably become CPU bound. What matters more with this type of game is to avoid stutters, and have responsive UI.

For that reason, our simulation is also built around an expected update rate given 30fps. However, it does not hurt to get 60 fps as it can contribute to better visuals in relation to temporal effects so while our target is 30fps, we don’t intend on limiting or stopping the optimization work just because we reach it on recommended hardware, we just don’t believe there would be a long term benefit in setting the target to 60fps, especially because we face rendering challenges both from close up and far distances.”

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#141655) FunPro


FunPro
senior tag

Ha jól látom, amerikai amazonon piszok jó áron van a lost in random steam kulcs, és ha jól látom, a játékon nincs régiózár.

Sajnálom, hogy pont a hétvégén töröltem a "szuperlegit" amerikai címemet a profilból. :D

Pedig megvettem volna.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#141656) i2k


i2k
senior tag

[link] - Alan Wake 2 PC Performance Tested! Low, Med, High, FSR, DLSS 3.5, Path Tracing and More! - 43 perc hosszú.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#141657) Dilikutya válasza i2k (#141656) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jobban megy mint a Cities Skyline 2. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#141658) Mr.Csizmás válasza FunPro (#141655) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

steamen 3€ :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#141659) FunPro válasza Mr.Csizmás (#141658) üzenetére


FunPro
senior tag

Az tegnap volt, ez meg ma van! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#141660) i2k


i2k
senior tag

Elen Kvé' Kettő:

[link] - Alan Wake 2 is a stunning example of what the future of PC gaming looks like—but only on Nvidia

"A gorgeous, and exclusive, showcase
I find it difficult to make my mind up about the whole experience. This sort of AI acceleration deeply embedded in a game to produce excellent visuals you couldn't necessarily mimic without: it's pushing gaming graphics forward, right? Remedy has aggressively embraced some specific technologies to enable very cutting-edge graphics features here.
It's clearly thirsty work for any graphics card, however, and proprietary features on the fastest cards from Nvidia appear the best, perhaps only, way to fix that.
On the flipside, as a mostly AMD graphics gamer myself, I don't like it much when these proprietary features are so crucial to the whole experience and I'm excluded from the path tracing party. I guess that's nothing new—you don't buy a modern AMD graphics card and expect to turn ray tracing to the max. AMD does offer frame gen, upscaling, and okay-ish ray tracing support, but I'm missing out on the kind of technology showcase that Alan Wake 2 appears to be for Nvidia's latest generation.
For those with an RTX 40-series graphics card (at least a relatively high-end one), Alan Wake 2 proves itself to be an excellent way to test your graphics card's metal and unlock the performance you paid for. For everyone else, you can tone back the graphics settings and still have a perfectly enjoyable experience—much like in Cyberpunk 2077, you don't need ray tracing to have a good time.
But, sometimes, it helps."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#141661) i2k


i2k
senior tag

PS5 Slim Disc Drive Comes With Bizarre Online Requirements
The detachable drive’s online setup is sparking preservation fears

"Sony’s forthcoming smaller PlayStation 5 will make the disc drive swappable, allowing owners to remove or connect it as they wish. However, a new leak of the upcoming slim redesign points to an internet connection being required for the Blu-Ray player’s initial setup, igniting fears it will one day become an obsolete solution for playing old PS5 discs."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#141662) cyberkind válasza i2k (#141660) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár, hogy az Alan Wake 2, inkább Anal Wake, mert nem sok köze van az eredetihez, ami meg kurva jó a mai napig.

Crus
Touché!

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#141663) Crus válasza cyberkind (#141662) üzenetére


Crus
őstag

Sorry. Fixed: Anal Woke 2.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#141664) i2k válasza cyberkind (#141662) üzenetére


i2k
senior tag

S mégis, az elmúlt időszak sikertörténetei közé fogják sorolni, hónapokig és unalomig fog folyni a gémer csatornákon a kivesézése, és hozzá-hasonlítgatás, és a vele való tesztelgetés, mint az újkori Crysis-téma...
--- > anyagi siker is lesz, értelemszerűen, még baltával faragott feka-nő-kari ellenére is (*vagy épp azé' --- mer' há' milyen bátrak a Remedy-ék, meg formabontóak, meg újítóak, meg hardwer pushingolóak etc.)

//Még mielőtt:
Az eddig ismertek alapján nekem nem fog hiányozni a AW2 élmény.
Aztán lehet, hogy tévedek és lejövök az anyagról is.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#141665) cyberkind válasza i2k (#141664) üzenetére


cyberkind
félisten

Milyen formabontás, ez egy Resi Remake gameplay, talán jobb graffal, nem találták fel a kerítéses kolbászt.

Paranormal Cocktivity

(#141666) i2k válasza cyberkind (#141665) üzenetére


i2k
senior tag

Én TUDOM, hogy nem találták fel --- a hírlapok/média/net mégis hasonlót nyammog már róla... lásd lejjebb a visszafogottan kritikus cikket is, amit linkeltem, teljes egészében.
De minimum: ezt fogják nyammogni.
Remedy csak jót gyárthat...

//nemtudokhirtelenmitbeszúrnihogyátmenjenbiztosanaképekkelkomminákálóknakis.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#141667) Crus


Crus
őstag

Amúgy toltátok? Mer' én toltam.

12700, 32 DDR5, 4070TI OC, NVMe

Idióta módra direkt feltoltam mindent maxra: 10 FPS.

Mielőtt jönne a tornádó érdemes tovább olvasni.

Aki mindent feltol maxra és úgy akar játszani, az egy barom.

Megoldás: RTX nyilván off. Nem jött el annak az ideje még 1 millás GPU-n sem. Ellenben egyszerűen NEM ad hozzá annyit az összképhez, hogy a frame-et felezze!

Aztán mivel a frame generation "kötelező", így ott 4k kijelző esetén bőségesen elég a 2560x1440. Utána mehet minden érdemi téma felfelé, pl. textúrák minősége, textúra szűrés, terrain quality és társai. A baromságok (blur, film grain és társai meg offra.)

Dang: 4k 60 frame és pazar az összkép. A PS5-ös verzát hátulról, többször, előre megfontolt aljas szándékkal csinálja meg. Nyilván, hiszen cirka 4x több a powa.

Az van, hogy az eszetlen fullmax/RTX és az értelmesre belőtt közti difit játék közben nem is annyira egyszerű látni. Nyilván az összkép szebb egy(!) fokkal, de egyszerűen nem annyival, hogy 1 millás VGA-król ábrándozzon bárki is.

Eleve: 4090-nel, tényleg minden maxon: 25 frame-et alulról 4k-ban :C

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#141668) válasza i2k (#141666) üzenetére



tag

A Quantum Breaket azért eléggé lehúzták, rá is szolgált. Az Alan Wake 1 a remek miliő mellé viszont játékmenetben a Remedy legalja volt, a gyenge bérmunkás CrossfireX-kampányhoz képest is csak egyedibb volt, nem jobb. (Hangsúlyozom, mechanikailag, minden másban nyilván sokkal jobb.)

Nem tudom, hogy az AW2 milyen, de játékmenetre legyen is más, mint az AW1, mert az egy bűnrossz irány. Nem azt mondom, hogy mástól sajnálom, ha arra vágyik, de a rossztrendteremtéstől tartok. Persze Epic-exkluzívként fogalmam sincs, mikor fog érinteni. Esetleg Game Passban.

(#141669) i2k válasza (#141668) üzenetére


i2k
senior tag

SG.hu-n, az OFF-ban lehet olvasni egy kisebb összefoglalót, ami pozitív képet fest az AW2-ről - ~4 óra alatt - nyomozás, felfedezés, sok puzzle, szinte zéró harc, minőségi ugrás az AW1-hez képest (összefoglalólag).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#141670) i2k válasza Crus (#141667) üzenetére


i2k
senior tag

"NVIDIA RTX 4090 can run ARK: Survival Ascended with 60fps at Native 4K only at Low Settings"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#141671) gyimger válasza (#141668) üzenetére


gyimger
őstag

Nekem is annyi emlékem van az első részről, hogy anno letöltöttük és baromi unalmas volt. Menni és világítani kellett sötét helyeken, míg a monotonitás miatt le nem töröltem. És azóta a gép közelében sem volt a játék megjelenése óta (pedig Steamen ott van a listában, de sose gondoltam újra próbálni).

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#141672) FunPro válasza gyimger (#141671) üzenetére


FunPro
senior tag

A játékmenetére már annyira nem is emlékszem.

Annyit tudok, hogy nálam ott van minden idők legjobbjai közt.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#141673) gejala válasza gyimger (#141671) üzenetére


gejala
őstag

Remedy-nek a gameplay a gyengéje. Alan Wake meg Quantum Break is gyorsan unalmas lesz, de a sztori/hangulat az csúcs. Controlban sikerült a játékmenetet is élvezhetőbbre csinálni, de azért azt is a hangulat meg az érdekes lore adta el.

(#141674) i2k válasza gejala (#141673) üzenetére


i2k
senior tag

Nyilvánvalóan egyedül vagyok ezzel, de ÉN azért ülök egy játék elé, mert játékot (gameplay) és történetet (sztori) szeretnék kapni -- ha bármelyik hiányzik, az NEM játék.
S.z.e.r.i.n.t.e.m.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#141675) gyimger válasza gejala (#141673) üzenetére


gyimger
őstag

Pont a Control jutott eszembe, hogy ha az az élvezhető, akkor nem nagyon kéne Remedy játékot vennem. Repetatív, unalmas. Épp, mint a nemrég az on topicban linkelt Strange Brigade. Természetesen saját vélemény/meglátás.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#141676) gejala válasza i2k (#141674) üzenetére


gejala
őstag

Én megvagyok csak az egyikkel is, csak tudjam előre, hogy mire fizetek be. Sztorinál meg nekem fontosabbak a karakterek, ha azok jól vannak megírva, akkor már nagy baj nem lehet.

Controlban én nagyon élveztem az olvasnivalókat meg a kis videókat. Dr Casper Darling élőszereplős VHS videói meg zseniális ötlet volt, állandóan azt vártam, hogy jöjjön a következő.

Egyik nagy kedvencem, a Life is Strange Before the Storm első két epizódban nulla sztori van, de a karakterek annyira jók, hogy már azt is öröm nézni, ahogy az ágyon ülnek és beszélgetnek. Az egész játék legjobb része meg egy iskolai színpadi előadás és ahogy utána sétálnak hazafelé.

[ Szerkesztve ]

(#141677) i2k válasza gejala (#141676) üzenetére


i2k
senior tag

Tehát te nem tekinted a narratíva (sztori) részének a dialógusokat és/vagy a jól megírt karaktereket - és ha ezek megvannak "külön", akkor egy szimpla map is élvezetes számodra?
Fura, mert akkor a Battle Royale* műfaj is a kedvenced lehetne akár :B

//nem kötekedem, kérdezek
//számomra nem elég egy "homokozóba" dobott "jól megírt" (elkészített) karakter meg egy jópofa környezet, pár dialógussal = iskolai techdemók is lehetnek akár ilyenek, ilyesmikre senki sem fizet be. Remélem.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#141678) gejala válasza i2k (#141677) üzenetére


gejala
őstag

Pont ezt mondom, hogy a karakterek legyenek jók, onnantól én örülök. Pl. Tales of Berseriának egy sima random anime sztorija van pár csavarral, de a csapat annyira jó (önmagukban és egymás közti interakcióban is), hogy élmény minden random beszélgetés és emiatt érdekel, hogy mi lesz velük. Egyébként ezt a 75 órás kalandot már a harmadánál kikapcsoltam volna.

(#141679) cyberkind


cyberkind
félisten

Hát, nem tudom, de az, hogy az Anal Woke 2 nyitójelentében egy pucér, aputestű faszival menekülünk a szektások elől, nem igazán tartalmaz az Alan Wake-re utaló jeleket.

A kibelezésével, meg aztán végképp nem értem, miért Alan Wake 2, és ez nem a játék fele, ez az első 5 perc, amikor irányíthatsz valakit.

Nyilván, ehhez képest a szolid első rész, ami egy Twin Peaks utóélmény, gyenge és szar, nincs eksön, csöcsök és pöcsök, meg gyilokcucc. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#141680) BioNiCMaN válasza FunPro (#141672) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Nálam van egy bontatlan dobozos verzió a polcon. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#141681) Crus válasza cyberkind (#141679) üzenetére


Crus
őstag

Az apuk nevében kikérem az általánosítást. :DDD Az egy tohonya disznó, 100-on 200-at verek rá.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#141682) cyberkind válasza Crus (#141681) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem ez csalódás, nem rossz a játék, de Alan Wake címmel én nem ezt vártam, ezért se hoz lázba annyira, na meg, az Epic-et ezért én nem fogom használni.

Paranormal Cocktivity

(#141683) i2k válasza cyberkind (#141682) üzenetére


i2k
senior tag

Csak kérdezek:

Egyáltalán lehet játszani Alan Wake-kel benne, vagy ez is olyan, mint a Diablo IV ("A Diablo game without Diablo")?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#141684) cyberkind válasza i2k (#141683) üzenetére


cyberkind
félisten

Játszható, de csak, mint egy mellékszereplő, szerintem a rendőrön van a hangsúly, illetve Alan, egy másik dimenzióban ragad szerintem, de őszintén szólva, fogalmam sincs, hogyan vitték tovább a sztorit az American Nightamre-ből, ha egyáltalán azt vették alapul, és nemcsak az első részt.

Paranormal Cocktivity

(#141685) i2k válasza cyberkind (#141684) üzenetére


i2k
senior tag

Hát, ez így akkor nem Alan Wake.
Negrocukorka szereplőkkel már lassan Dunát lehet rekeszteni. (*)

//* = direkt túlzok. Ugyanakkor már hányok a woke-tól - puke és woke

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#141686) válasza gejala (#141673) üzenetére



tag

Én marhára nem mondanám, hogy a játékmenet a gyengéjük. A Max Payne 1-2 teljesen rendben volt, fejlődés lett a második részre. Nem volt túlbonyolítva egyik sem, de a mechanika igencsak élménydús volt, és nem is másolat. A Quantum Breakben is próbálkoztak, bár voltak vele problémáim, ami miatt nem állt össze, de inkább a filmen és a performance-on vérzett el. A Controlt pedig nekem a játékmenet adta el. Volt egy nem szokványos, de élvezetes harc, egy remek levitáció (harchoz és felfedezéshez) és feladványok (itt tényleg vannak, igaz, főleg a mellékszálakon, nem kamuból, mint az Unchartedekben) is (és persze hibái is voltak). Nem mondom, a körítés tényleg agyfasz volt, de nem azt élveztem benne, egy kicsit sok is volt.

Eközben meg ki az, aki játékmenetet tesz a nem indie lövöldékbe, pláne TPS-be (hogy az új Doomok kiessenek), hát nem sokan. Egy n+1. Gears of Wartól hadd ne essek hanyatt, se a másolóitól (tudom, a Kill Switch előbb volt).

(#141687) válasza gyimger (#141675) üzenetére



tag

Érthető álláspont. Szerettem a Controlt, le is írtam, hogy miért, de ha valakit nem kap el a hangulata vagy túl sok neki az agyfasz, az könnyen lepattanhat. A helyszín sem a legmegkapóbb, az eleje sem a legerősebb, azzal pedig, hogy hozzád vágja az elején az OP dobálózást, úgyis azt fogod fejleszteni és használni, hiába jó a többi képesség is. Nem egy olyan játék, mely "mindenkinek" bejöhet.

(#141688) válasza cyberkind (#141679) üzenetére



tag

Én ezek szerint másik AW1-gyel játszottam, ugyanis éppen azt untam benne, hogy túl sokat kellett harcolni. Túlságosan akciójáték volt, és ehhez képest a harc nagyon nem volt változatos, a játék meg hosszabb, mint a Max Payne-ek. Jobban örültem volna több - és kalandjátékosabb - Twin Peaksnek, illetve valamelyest kevésbé harcközpontú éjszakai horrornak.

A másik, amiben unalmas volt, az az, hogy kb. az összes feladvány az volt, hogy indítsd be a generátort, vagy menj el a csőben X cuccért hentelve (majd ott a gombot megnyomva), és vidd el amoda hentelve. Ez nem komolyan vehető játékmenet, ehhez képest nemhogy az Alone in the Dark, de még a Resident Evil is hardcore puzzler. (Vagyis horrorkodó témában eleve máshoz szoktam. Arról nem is beszélve, hogy horror tematikával jó pár point & click kalandjáték is létezik.)

Elfogadom, hogy valakit elkapott a hangulat (az bejövős volt nekem is), és élvezte végig, de az ténykérdés, hogy egy-két mechanikai elemet kellett ismételgetni. Nem meglepő, ha valaki unta.

(#141690) Mr.Csizmás válasza Golden9 (#141689) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

level 20 cap, kb a chapter1 3/4-ere elég :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#141691) VoltanIgor


VoltanIgor
tag

Nekem eddig bejön az AW2 - most találtam meg a címszereplőt. 13700k, 4080 és 1440p-n minden maxon, dlss quality, frame gen és az fps-t belőttem 75-re, hogy ne izzadjon feleslegesen a gpu (erre a játékra nem kell magasabb), és tarja végig. A grafika pedig tényleg brutális, kegyetlenül tud kinézni. A ray tracing sokat dob rajta, de ha emiatt leesne 60 alá az fps, én is kikapcsolnám, mert annyit nem ér.

Eddig a játékmenet is bejön, kevesebb a harc, több a nyomozás, de jól áll neki szerintem, és nagyon fasza itt is a kvázi twin peaks hangulat. Kíváncsi leszek majd az Alan Wake féle párhuzamos világra, mert ott még nem jártam. Eddig nekem kimondottan bejövős a cucc.

(#141692) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Járt már valaki úgy a wingamestoreban. hogy egy akciós játéknál az istheranydeales promo kód nem működik?
Egész pontosan a You have already used the limit of that discount code, sorry. hibtá dobja.

Néztem FAQ részt, de erről nem találtam semmit. :(

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#141693) gyimger válasza alratar (#141692) üzenetére


gyimger
őstag

Lehet, hogy épp most fogom felfedezni a spanyol viaszt, de valószínűleg már felhasználtad a kódot korábban, ami egyszer felhasználható.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#141694) válasza i2k (#141669) üzenetére



tag

Kösz, elolvastam. Jól hangzik, majd egyszer meg tudom, ha kiszabadul Epicről a játék.

(#141695) alratar válasza gyimger (#141693) üzenetére


alratar
addikt

Nos, én biztos nem.
Évek óta nem vásároltam itt.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#141696) Mr.Csizmás válasza gyimger (#141693) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagy b verzió, az itad-os referal merítette ki a keretet.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#141697) W.Wilson válasza alratar (#141692) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

A PCGAMES5OFF kódot csak egyszer lehet felhasználni accountonként. Ha évekkel korábban is, de elhasználtad, ezt a szöveget fogod kapni.

[ Szerkesztve ]

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#141698) alratar válasza W.Wilson (#141697) üzenetére


alratar
addikt

Ohh.
Erre így nem emlékszem, de oké. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#141699) tomsolo


tomsolo
őstag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#141700) i2k válasza tomsolo (#141699) üzenetére


i2k
senior tag

Mire gondolt a költő? :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.