Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138593) i2k válasza csuvicsuva (#138590) üzenetére


i2k
senior tag

Az én gépem már ósdi papírnehezék, irodai gépnek is jobbat adnak városokban.
De, mindenesetre és pénz miatt, használom gamingre is.

Amit általában játszom, azoknál sajnos már nem megy az 1080P mellett a High.

A Wo Long: Fallen Dynasty ugye kaki módon indult, az 1.04-et még nem próbáltam, de az v1.03-as patch játszhatóra pofozta > a parasztvakító effektek (kromatikus, elmosódás, etc.) nélkül High-Mediumon már erősen játszható. 30-50 FPS között.

A Hogwarts ugye patchek nélküli nálam, de így is bőven játszható Mediumra lőve amit muszáj (árnyékokat szoktam legfőképp), és kihagyva, amik ingerelnek (lásd mint feljebb).

A Cyberpunk elmegy Low-Medium mellett 30+, néha a csúcs 50+ is megvan.

A The Witcher 3 Wild Hunt GOTY 45-50 körül van Medium-High-on.

Textúrákból nem engedtem egyik esetben sem.

//szerk.:
Ja, és már nem is tudom melyik játéknál, de meglepődtem, hogy tudom aktiválni az AMD FSR-t (talán a CP2077), amivel tényleg drámaian jobb futási eredményt lehet elérni, még hulladék gépen is.

//Kimaradt a mindenki nagy kedvence (fogalmam sincs mit esznek rajta, engem nem kapott el): Valhalla. Meglepően jól fut a gépemen.
(Hint: ez se up2date verzió, ugye, szóval nem peccsekkel optimalizált))

A Far Cry 6-al fel tudom fűteni a házat, de a gép ezt is bírja tartani 40-50 között.
VRAM-mal egyik játéknál sem volt gond ugye.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.