Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139201) i2k


i2k
senior tag

"FromSoftware president Hidetaka Miyazaki, best known as the creator of Dark Souls, Elden Ring, and more, was named one of Time Magazine’s 100 Most Influential People of 2023, making him the second video game developer to get the honor after Shigeru Miyamoto in 2007.
Naughty Dog’s Neil Druckmann, who co-created The Last of Us game and television series, wrote a short piece about Miyazaki for Time Magazine’s list, calling the 2022 hit title Elden Ring “a great ambassador for video games”:

The first time I played one of Hidetaka Miyazaki’s games, I was miserable. I kept dying on the first enemy over and over again. But when I slowed down my approach, paying attention to the details, it all of a sudden clicked. I managed to defeat the enemy and advance further into the game. I earned my progress and felt a sort of rush! And as I moved forward in the game, I was much more deliberate, careful in how I explored this world. And in return the world rewarded me with tension, beauty, and surprises.
That’s why Elden Ring—his massively popular 2022 hit—is a great ambassador for video games and the unique feelings they can effect in the player, feelings that a passive medium like TV can never re-create. Miyazaki’s games make the player feel accomplished and smart—and it’s all thanks to his and his team’s uncompromising approach. He refuses to overexplain the mechanics or the lore, but rather puts his trust in the player to figure it out on their own.

~~~~~~~~~~~~~~~
https://www.euronews.com/culture/2023/04/14/these-are-time-magazines-100-most-influential-people-of-2023

These are the 100 most influential people of 2023:

ARTISTS
• Michael B. Jordan
• Drew Barrymore
• Ali Wong
• Austin Butler
• Aubrey Plaza
• Rian Johnson
• Salma Hayek Pinault
• Zoe Saldaña
• Judy Blume
• Colin Farrell
• Lea Michele
• Simone Leigh
• Wolfgang Tillmans
• Suzan-Lori Parks
• Neil Gaiman
• Shervin Hajipour
• El Anatsui
• Colleen Hoover
• Steve Lacy

ICONS
• Jennifer Coolidge
• Ke Huy Quan
• Sara Mardini and Yusra Mardini
• Shah Rukh Khan
• Pedro Pascal
• Brittney Griner
• King Charles
• Salman Rushdie
• RowVaughn Wells
• Tracie D. Hall
• Peng Lifa
• Shannon Watts
• Haluk Levent
• Imara Jones
• Yvon Chouinard

PIONEERS
• Doja Cat
• Mikaela Shiffrin
• Bella Hadid
• Sam Altman
• Niloofar Hamedi and Elaheh Mohammadi
• Thom Browne
• S.S. Rajamouli
• MrBeast
• Elizabeth Maruma Mrema
• Britney Schmidt and Peter Davis
• Sam Rivera
• Robin Zeng
• Edward Reynolds
• Margaret Mitchell

LEADERS
• Olena Zelenska
• Luiz Inácio Lula da Silva
• Hakeem Jeffries
• Evan Gershkovich
• Janet Yellen
• Sherry Rehman
• Mitch McConnell
• Anthony Albanese
• Margrethe Vestager
• Joe Biden
• Samuel Alito
• Gustavo Petro
• Gina Raimondo
• Oleksandra Matviichuk
• Fumio Kishida
• Cindy McCain
• María Herrera Magdaleno
• Olaf Scholz
• Bola Ahmed Tinubu
• Min Aung Hlaing

TITANS
• Angela Bassett
• Laurene Powell Jobs
• Lionel Messi
• Padma Lakshmi
• Johan Rockstrom
• Beyoncé
• Patrick Mahomes II
• Elon Musk
• Gina Prince-Bythewood
• Karen Lynch
• Shou Zi Chew
• Ozlem Tureci and Ugur Sahin
• Deborah Lipstadt

INNOVATORS
• Bob Iger
• Sarah Kate Ellis
• Kylian Mbappé
• Natasha Lyonne
• Monica Simpson
• Nathan Fielder
• Wanjira Mathai
Hidetaka Miyazaki
• Jerrod Carmichael
• Catherine Coleman Flowers
• Sean Sherman
• Iga Swiatek
• Kate Orff
• Dimie Ogoina
• Andrea Kritcher

//* kiemelések tőlem

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#139202) csuvicsuva válasza Crus (#139200) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Várjál, félrementél, direkt írtam is Mobynak, hogy nem erre a hozzászólására válaszoltam, csak már túltoltuk Xbox topikban a pécé témát, gondoltam inkább ide hozom.

A tölthető elem (ami ugye nincs) napot meg tegnap találtam ki, amikor minden szar. Szar a Ghostwire: Tokyo, szar a Redfall, mert megjelenéskor csak 30 Fps lesz, satöbbi. Esküszöm, hogy nem fogom olvasni egy darabig azt a topikot, mert estére a maradék kedvem is elmegy a játéktól. :(

i2k #139199: hajrá, én minden percét élveztem. Gyűjtögetni való még mindig van, de most már akkor is kiezrezem, mert megérdemli. :K

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#139203) i2k válasza csuvicsuva (#139202) üzenetére


i2k
senior tag

Ghostwire: Tokyo szerintem jó játék.

Szar vele kapcsolatban a kiegészítőt megelőző patcheléssel rárakott Denuvo.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#139204) csuvicsuva válasza i2k (#139203) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Arra gondoltam, hogy állítólag az is szarul fut Xboxon, pedig van benne vagy 8 féle beállítás.

Most ugye nincs semmilyen előfizetésem, de egy jó darabig nem is tervezek. Majd ha valami olyan kerül ki a Game Passból, ami érdekelne, akkor meg veszek majd ilyen olcsó, 1 hónapos non-stackable kódot.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#139205) cyberkind válasza i2k (#139201) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez meglepő, de örvendetes, ugyan a soulslike dolog igencsak egyszerűsödött az utóbbi évtizedben, de még mindig nagyon jó.

Paranormal Cocktivity

(#139206) Moby válasza csuvicsuva (#139204) üzenetére


Moby
addikt

PC-n kell azt nyomni, azon jól fut. Amúgy is fps-t kontrollerrel...

(#139207) csuvicsuva válasza Moby (#139206) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én már mindent azzal játszok. Pécén is. :DDD

Viccet félretéve, szerintem a Dragon Age: Inquisition volt az utolsó játék, amelyet bill+egér kombóval játszottam, amikor megjelent. 2014. :Y

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#139208) Moby


Moby
addikt

Dead Island 2 PC Specs.
1 hete volt alkalmam pár órát nyomni, tetszett, amit láttam. Marhajól futott XSX-en, szóval valszeg inkább fölé van lőve, mint alá.

[ Szerkesztve ]

(#139209) cyberkind


cyberkind
félisten

Konkrétan PC-n így járt a nép, hogy elérhetetlen a Rockstar oldala, illetve a kliens (ha fent van/volt) nem tud csatlakozni a netre, és ezért nem tudod elindítani a játékaidat?

De jah, a Steam csak drágább, semmivel se jobb (ismét). :o

Paranormal Cocktivity

(#139210) csuvicsuva válasza cyberkind (#139209) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Most jó. Megint meghekkelték őket? Akkor lesz infó a GTA VII-ről is.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#139211) cyberkind válasza csuvicsuva (#139210) üzenetére


cyberkind
félisten

Tényleg jó, nem, elvileg a Win update volt, de csak ennyit ér a megvásárolt terméked a gaming iparban...

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#139212) csuvicsuva válasza cyberkind (#139211) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Legalább a gugli visszafizette a 300 forintos Borderlands 3 Ultimate Edition árát, azért az is valami.:DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#139213) i2k válasza csuvicsuva (#139212) üzenetére


i2k
senior tag

Lemaradtam valamiről?
Csak a Borderlands 3 hiányzik a legális Borderlands-gyűjteményemből, és 300 Ft-ot még adnék is a fullos pakkért. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#139214) Mr.Csizmás válasza i2k (#139213) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

stadia bezárás -> refundoltak minden vásárlást, amit valaha vettél a platformra. (300-ért meg az indulásnál adták, de az se volt elég jó selling point)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#139215) i2k válasza Mr.Csizmás (#139214) üzenetére


i2k
senior tag

Köszönöm a választ - Stadia* amúgy sem érdekelt soha, így ezért sem rögzülhetett az infó akkoriban :)

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#139216) csuvicsuva válasza i2k (#139215) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Igen, a Stadia lemaradt. Engem sem mozgatott, de annyit megért. Igaz, hogy játszottam vele vagy 10 percet (ráérünk még címszóval).

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#139217) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Eladtam a lelkem az ördögnek. ;]

Még jó, hogy itt volt elfekvőben a One S.

The Last of Us 2 bezsákolva, most már csak az a bizonyos első lépés hiányzik.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#139218) i2k


i2k
senior tag

"Don’t expect to be playing Crysis 4 anytime soon, and here is why

In January 2022, Crytek announced the fourth installment of the Crysis franchise (which has the working title “Crysis 4”). However, after over a year, it appears that this game is still in a very early development stage.
Yesterday, Crytek posted the following job listing video. The team is currently looking for a Lead Producer, Lead AI Programmer and Lead Environment Artist for Crysis 4.
What this ultimately means is that the game is still in a very early development stage (it may even be in a pre-production phase. After all, the team is looking for a Lead Producer right now).
So, basically, you should not expect to be playing this Crysis game anytime soon. As we all suspected, its announcement back in 2022 was used as a pitch to build a dev team for it.
It wouldn’t surprise me if Crysis 4 targeted next-gen consoles. Realistically, we are looking at a game that will come out in 2026-2027 (and that’s an optimistic scenario). By that time, Sony and Microsoft will be most likely hyping PS6 and Xbox Series X Next.
Let’s at least hope that Crysis 4 will push the graphical boundaries of PC games when it comes out!"

// [DSO]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#139219) cyberkind válasza i2k (#139218) üzenetére


cyberkind
félisten

Akinek van és volt egy kis csöpp esze, az tudta, hogy a nagy promózás csak a befeketetőkeresés volt, semmi más, durva messze van ez még, legalább PS6.

Paranormal Cocktivity

(#139220) csuvicsuva válasza cyberkind (#139219) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Kérdés, hogy mit jelentettek be tavaly? Lesz vagy készül? Ha azt, hogy készül, akkor reális a 26-27, ha azt, hogy lesz, akkor következő évtized eleje. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#139221) cyberkind válasza csuvicsuva (#139220) üzenetére


cyberkind
félisten

Semmit, csak az, hogy keresnek pénzt, jó sokat, úgy tűnik sikerült is nekik.

Paranormal Cocktivity

(#139222) csuvicsuva válasza cyberkind (#139221) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Akkor utóbbi. :))

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#139223) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Egy óra HZD után, egy 58"-os tévé előtt ülve azt mondom, hogy ez a kis PS4 Slim még most is simán megállja a helyét.

Imi, ha van rá keret, próbálj szerezni egyet, aztán mehet a The Last of Us I-II. :K

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#139224) Crus válasza csuvicsuva (#139223) üzenetére


Crus
őstag

Tegnap volt nálam javításon egy PS4 Slim, mert olyan marha vagyok, hogy bevállalok minden xart.

Na a lényeg, hogy a végén nem tudtam mivel tesztelni és a Metro2033-ra esett a választás. Egészen döbbenetes volt, hogy mennyire csendben, mennyire simán futott rajta a cucc (jó, a csendességben benne volt a vastagon a kezem) és mennyire vállalható ez a gép még 2023-ban. (Ráadásul mennyivel jobb a menüje, kezelhetősége is mint az utódjának, ami egy nagy büdös katyvasz. Meg az, hogy nyomorult theme-ek még mindig nincsenek rá... pfff.)

Nekem a TLOU Part II elsőre is ott ment le és nem hittem el amit látok. (Persze SSD-ről, normális pasztával, TG minus padokkal...)

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#139225) csuvicsuva válasza Crus (#139224) üzenetére


csuvicsuva
őstag

És ami még érdekesebb, hogy 8 év folyamatos Xbox kontroller használat után (2015-ben még pécéhez vettem kíváncsiságból egyet) mennyire nem volt idegen, hogy egymás mellett van a két analóg kar. Olyan ez, mint az ágybasza a biciklizés, nem felejti el az ember.

Ha minden igaz, akkor kapok kölcsön Plus elérést, úgyhogy lesz mit pótolni. Két TLOU megvan, úgyhogy azt hiszem, egyelőre parkolópályára kerülnek.

Te végig mentél a teljes PS palettán, hátha tudsz válaszolni: bátyámnak még van elfekvőben egy PS3 Move Packja. Jól értem, hogy a Move kontrollerek (fagyik) felfelé is kompatibilisek, de kamerából már mindenképpen a 4-hez kiadott kell?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#139226) Crus válasza csuvicsuva (#139225) üzenetére


Crus
őstag

Igen, itt a controllerek esetén nincs az, mint az idióta Nintendónál, hogy fel van cserélve az A és a B. Borzalom. Amikor meg tolsz 100 órát egy N címmel, majd visszatérnél PS, X, vagy PC közegbe össze vissza nyomkodsz mindent.

Értelmesebb exclukat mind letoltam igen. Fagyik PS4-ig kompatibilisek, de a kamera tuti nem lesz jó a PS4-hez, 5-höz meg evidens, hogy nem.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#139227) tomsolo


tomsolo
őstag

Ha már konzol tapasztalatok.

Álmomban nem gondoltam volna, hogy egyszer XBOX-ra több tekken játék lesz mint Playstationre. PS5-re van a Tekken 2 - ami jó, bár sztem nem százas az emu - meg a Tekken 7.

XSX-en viszont van Tekken Tag Tournament 2, Tekken 6, Tekken 7. Első kettő pár ezresért megvehető, viszont a live miatt kell a tagság - különben nem tudnak menteni. Itt derült ki számomra egyébként, hogy verekedős játékra - imho - mennyivel szarabb az XBOX kontroller. Valamennyire megszoktam, de sosem lesz az igazi. Mindenesetre vicces volt Boskonovitch-csal korcsolyázni és 50 ellent (* 2) lezúzni egymás után a TTT2-ben.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#139228) echterion válasza csuvicsuva (#139225) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha kapsz Plus-t, akkor a Pókemberrel kezd a műsort, mert május 16-án kiveszik az extrából és azt érdemes végigtolni azért. Én is PS4-gyel tolom, igaz a Pro-val, de teljesen jó a gép még, raktam bele egy 512-es ssd-t, így picit kevesebb a tőtike', nekem meg két-három játéknál sosincs több a gépen egyszerre, így bőven elég az is.

**********

(#139229) csuvicsuva válasza Crus (#139226) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Köszi, akkor jó volt a szövegértésem. :R

echterion: neked is köszi, akkor azzal kezdek mindenképpen. :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#139230) cyberkind


cyberkind
félisten

Aloy csapatot vált a DLC-ben? ;] ;]

Paranormal Cocktivity

(#139231) echterion válasza cyberkind (#139230) üzenetére


echterion
nagyúr

Na már, ő is? Itt mindenki b*zi már? :DDD :DDD :DDD

**********

(#139232) cyberkind válasza echterion (#139231) üzenetére


cyberkind
félisten

Idővel Duke Nukem is, csak várni kell, mindenki transformer lesz idővel, ez a jövő. :))

Paranormal Cocktivity

(#139233) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Szpojler, dayumn. :W

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#139234) cyberkind válasza csuvicsuva (#139233) üzenetére


cyberkind
félisten

Mi az, csaknem erről szól az egész DLC, máskülönben nem spoiler, apró részlet, semmi más, ne csöppenjünk már el nonstop.

Paranormal Cocktivity

(#139235) FunPro válasza cyberkind (#139230) üzenetére


FunPro
senior tag

Így hamar ki fog pusztulni az emberiség 2.0! :B

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#139236) i2k


i2k
senior tag

Monetization 1:1

"Harry Potter: Quidditch Champions" - https://www.quidditchchampions.com/en
Ezé' nincs és nem-is-lesz a Hogwartsban.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#139237) i2k válasza cyberkind (#139230) üzenetére


i2k
senior tag

Gyanús volt ez a csaj má' az elejétő' - erősebb, gyorsabb mindenkiné', széles az arca, mint egy autópálya... szóval, tuti fiú... volt...
:DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#139238) i2k válasza Crus (#139224) üzenetére


i2k
senior tag

[But what the f**k the PS5] - épp most jött szembe... 9GAG

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#139239) Crus válasza i2k (#139238) üzenetére


Crus
őstag

Nekem egy rejtély ez a gép. Rejtélyesen el van cseszve.

Megvettem ezt a leszbi DLC-t, mert HZD FW-t már korábban letoltam. Szó szerint előbb letöltötte a nyomi 500 megabites netemmel a DLC-t (~17GB), mint, hogy feltelepítse! Nagyjából 65-70 MB/s sebességgel telepít az űrtechnika SSD-re, amitől össze kéne magunkat hugyozni.

U.e. epic fail, amikor készítek vele egy videót, külső SSD-re(!) át akarom másolni és kemény 100 MB/s-al másol rá...

Szavakat nem találok arra se, hogy a saját mentéseimről biztonsági mentést nem készíthetek penre, vagy külső adathordozóra, mondván fizess elő a PS+-ra (PS4-en érdekes mód ezzel se volt gond.)

"Fincsi" hab a széklettortán, hogy FHD-be .MP4-be ment, de 4k esetében .webm van, amit lássuk be nem minden videószerkesztő szeret túlságosan, nem éppen általános formátum:-/

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#139240) VoltanIgor válasza Crus (#139239) üzenetére


VoltanIgor
tag

"Szavakat nem találok arra se, hogy a saját mentéseimről biztonsági mentést nem készíthetek penre, vagy külső adathordozóra, mondván fizess elő a PS+-ra (PS4-en érdekes mód ezzel se volt gond.)"

Ez mondjuk valóban mocsok bicskanyitogató.

(#139241) i2k válasza Crus (#139239) üzenetére


i2k
senior tag

Erősen nem átgondolt dolgok ezek a fejlesztők részéről - a webm-et biztosan bevédik majd, de én például nagyon ódzkodom tőle. Ahogy a *.webp-t is sikítva konvertálom át.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#139242) echterion válasza Crus (#139239) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem szabad ilyeneket írni, hát a sony az for the payers...izé...players. ;] :DDD

**********

(#139243) echterion válasza cyberkind (#139232) üzenetére


echterion
nagyúr

Globális felmelegedés van, na...

**********

(#139244) i2k válasza csuvicsuva (#139223) üzenetére


i2k
senior tag

Keret vóna rá, szándék az nincsen.
Sosem volt konzolom, de ha vennék - bármilyen fura - akkor PS5, vagy az új-nemtom-mia-nevükmá mskonzol volna, a viszonylagos 'új' miatt.

De örök PC-s maradék én már - kábé fél ezer (!) játékkal nem játszottam még a PC-s backlogomból, amivel még jó volna. Közben meg már úgyis jönnek Personal Computerre is a "nagy" exkluk - idővel...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#139245) csuvicsuva válasza cyberkind (#139234) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Háde én még csak tegnap kezdtem el az első részt, honnan tudnám mi van a második rész DLC-jében? Mire esetleg eljutok oda, addigra meg úgyis elfelejtem. :DDD

Szolgáltatás megosztás közben sikerült (hát Xboxon finoman szólva egyszerűbb), úgyhogy Pókember lesz.

i2k #139244: én is így voltam vele, aztán nézd meg, hogy mi lett a vége. Most már 3 platformon nem játszok. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#139246) Moby válasza Crus (#139239) üzenetére


Moby
addikt

Isten ment, hogy őket mosogassam, utálom őket, mint a szart, de a patch telepítés azért lassú, mert byte patching van ma már mindenhol. Már csak a változást töltik le, viszont a változást be kell pakolni az összecsomagolt, leCRC-zett pakkokba. Ami nem megy csak SSD-ből, ahhoz CPU is kell. Amivel meg az a baj, hogy van neki mindenre egyetlen árva cpu magja, merthogy ennek mennie kell a játék alatt is, meg az egész rendszernek. Nem igazán az IO sebesség lassítja a folyamatot. A bővítőhelyre dugott, és a belső ssd között őrült sebességgel másolgat. A mentés nem a psplus kényszerítés miatt zárták le, hanem amiatt, mert örökké az lesz a legnagyobb security hole a konzoloknál, lévén, hogy sajnos a játékok jellemzően ultraszarul vannak megírva, és a törések jó része játékmentéseken keresztül működik, és az összes korábbi generációjukat szarrátörték. Nem csak a mentést zárták le, hanem nagyon sok mindent. User szempontból geciség, ezt totál aláírom, de nem alaptalanul csinálják. Ha őszinte akarok lenni, én is ezt tenném.

(#139247) sto1911 válasza Moby (#139246) üzenetére


sto1911
veterán

Vagy a mentés lehetne ingyen, dehát ki vagyok én ilyen elvetemült ötletekkel... :U

(#139248) Moby válasza sto1911 (#139247) üzenetére


Moby
addikt

Igen, a mentés lehetne ingyen, csak hát sony...

(#139249) i2k válasza csuvicsuva (#139245) üzenetére


i2k
senior tag

Ezen felsírtam:
"Most már 3 platformon nem játszok."
:DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#139250) Moby válasza i2k (#139244) üzenetére


Moby
addikt

Igen, csak annak előfeltétele, hogy a futtatásukhoz szükséges pécével rendelkezz, a mostanid viszont aligha tekinhető annak látva az irőányokat. A félezer címnek nagyrészéhez viszont vélhetően elegendő a mostanid is, és amikor olyan kérdések kerülnek szóba, hogy a mostanid feljelsztése a maradékhoz/átiratokhoz, ott lehet hogy költséghatékonyabb válasz lehet a konzol, és a jelenlegi a maga állapotában konzerválása a nagyobb töbségű címhez. Szóval ilyenkor kevésbé arról szól ez, hogy pc helyett, inkább arról, hogy pc korszerűsítés helyett.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.