Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) SystemRoot válasza parandroid (#5447) üzenetére


SystemRoot
őstag

sokszor jártunk arra mindannyian, mi nem vettünk észre ilyen bugot. Olyan van néha tényleg hogy csak a lépcsőt lehet aktiválni nem pedig az egész felületet.

Hogy fogsz így keresztül menni a félelem próbáján a Nightmare-es questben?:)
(ott jó hosszan kell úszni egy barlangban és kijutni.)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5452) hoffman_ válasza katt777 (#5436) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én is tudom, eddig is tudtam :P Nem is volt kikapcsolva. Csak CCC-ben van Standard meg Quality és Standard-on volt. Ezt nem tudják az ATi-sok? :F

Egyben szoktam leszedni a drivert. Neki esek előbb-utóbb. Meglátom mire jutok, kösz :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5453) hoffman_ válasza hoffman_ (#5452) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:Y :Y :Y :Y

Azt A Mindenit. Milyen már ez az ATT! És eddig nem ezt használtam :W KATT mondhattad volna előőőb is ezt nekem! :DDD

Megyek nekiesek, átvizsgálom... Aztán Obli?

szerk.: De ez elég összetett nekem CCC után... Azt se tudom fiú vagyok-e vagy lány... Hol tudnék beletanulni? Oldaladon fent van? Ott mindig elveszek ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5454) parandroid válasza SystemRoot (#5451) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csak belejövök. :D Még fejlesztenem kell az Alterationt, hogy tudjam használni a víz alatti légzés varázslatot. Már Leyawiinben vagyok amúgy, de most megyek is, mert elő kell kerítenem a varázslónénike elveszett látnokkövét.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5455) SystemRoot válasza parandroid (#5454) üzenetére


SystemRoot
őstag

azokat a varázsképességeket a legkönnyebb fejleszteni.
Csak tartsd lenyomva a blockot és a cast-ot, amikor sétálgatsz, ergo sorozatban kasztolj valami kevés mannát igénylő spellt és nagyon hamar felfejlődik. Amúgy érdemes gyúrni minden varázsképesség fejlesztésére, nagyon erős tudsz általuk lenni.

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5456) hoffman_ válasza SystemRoot (#5455) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez az ATT nagyon pöpec cucc, le a kalappal :C

Viszont az Obli elég egyhangú... Sajna még csak lvl 5 vagyok, és lvl sokig nem akarok küldiket elkezdni, mert van egy-két nagyon komoly szerezhető bizsu, amiket nem akarok lvl 10-en elkótyavetyélni...

De lvl 15-ig csak Cave meg Ayleid meg Fort, meg Camp, meg séta, meg eladás végtelenszer... Alig várom, hogy élvezhetővé váljon, és ne minden skill novice meg appartience legyen :O

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5457) SystemRoot válasza hoffman_ (#5456) üzenetére


SystemRoot
őstag

nyugodtan megcsinálhatsz minden questet korán. Van egy olyan mod hogy quest award leveller. Mindenki használja és nagyon hasznos cucc.

Amúgy meg olyan majorokat kell választani amivel könnyen tudsz levelelni. Pl varázs dolgokat nagyon könnyű fejleszteni és akkor hipp hopp level 20on vagy ahonnan már nagyon fincsi a gáma.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5458) Pitterix válasza hoffman_ (#5456) üzenetére


Pitterix
őstag

Légy kitartó!! Nincs az már olyan messze, gondolj arra, hogy én még játszani sem tudok..... :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5459) zalika


zalika
tag

Helo!
Na nalam ilyen az obli:

Persze nem hasznalok qtp3 at.
Lehet hogy egy kicsit vilagosra sikeredett de immar mind1.

[ Szerkesztve ]

- Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

(#5460) SystemRoot válasza zalika (#5459) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hm hát ez eléggé low. A géped ennél többet bírna sztem. Van itt egyáltalán HDR?

Amúgy mit keres nálad iron kard, lol?:)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5461) Pitterix


Pitterix
őstag

Leszedtem minden peccset, de gondolom nekem nem kell:nVidia black screen fix....
A magyarosítást meg majd csak be kell másolnom?
Bocs a tudatlanságért! :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5462) zalika válasza SystemRoot (#5460) üzenetére


zalika
tag

A garfika:minden maxon 1280x1024 8xAA,hdr nincs,es van natural vegetation ,weather stb mod.A jatek sokkal jobban nez ki mint a kepen.Nem tudom hogy mitol olyan vilagos a kep :F

- Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

(#5464) hoffman_ válasza SystemRoot (#5457) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az az award lev-cucc hasznos, de nekem nem kő.. Sokkal jobban szeretem a magasabb szintű ellent zúzni. Jobb a ruci amit el lehet szedni, és több manim lesz :K

Én is könnyen pwt-elhető dolgokat raktam Majorba, többnyire... :DDD De azért nem annyira :DDD Alt-Conj-Heavy-Alch-Blade-Marksman meg már nemtom az uccsót. Ebből 3 könnyen fejleszthető van, de az Armor is belefér, 2-3 patkány és megy mint a karikacsapás.

Próbálok úgy menni, hogy kimaxolt szintlépések, de rohadt nehéz, úgy nem tudok a játékra figyelni. Valamit nagyon bénán csinálok :(

Jó, ha megvan a +3 szinlépésenként... Endurance-ra és Intelligence-re gyúrok, ás nő a Willpower meg ilyenek :U

De sebaj, jó lesz ez, figyeld meg ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5468) hoffman_


hoffman_
nagyúr

És akkor jöjjön Oblivion from hoffman_

Starring by Khujo:

A vadmacska becserkészi áldozatát, jelen esetben egy rágós Neckromancert

Két kandúr, ha találkozik :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5469) zalika


zalika
tag

Hdr -t es elsimitast is hogy lehet egyszerre hasznalni??

- Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

(#5470) hoffman_ válasza zalika (#5469) üzenetére


hoffman_
nagyúr

HDR játékból, élsimítás driverből kényszerítve

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5471) SystemRoot válasza zalika (#5469) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ahogy hoffman mondja. HDR amúgy sokkal fontosabb mint az élsimítás.
Ja és szvsz 4x es AA-t tegyél, bőven elég a hatása és a 8x sztem túl nagy gépáldozat az esetedben. Viszont 16x AF az legyen.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5472) don pardon válasza hoffman_ (#5468) üzenetére


don pardon
aktív tag

Végre nem csak off-os videókártya hozzászólások születnek :DDD

Csilli villi képek :) bár egy kicsit sötét hangulatúak. Ha leszenek nekemis méltó képeim a fórumhoz akkor majd belinkelem őket, bár egyenlőre nem érek rá természetet fotózni mert túl sok a lopnivaló IC-ben ;]

Nemtudjátok véletlen melyik az a mod, ami átírja a leveleket? Hogy ne minden bandita meg farkas meg szörny az én szintemhez igazodjon? Kicsit bosszantó amikor egy farkast ugyanolyan nehéz megölni lvl9-en mint amikor 3ik szintű voltam. Régen találtam egy ilyet, bár az lehet hogy az OOO-hoz tartozott.

[ Szerkesztve ]

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#5473) SystemRoot válasza don pardon (#5472) üzenetére


SystemRoot
őstag

a farkasok egy idő után legyengülnek hozzád képest.

Amúgy meg a Francesco's modjában van ilyen(OOOban is van), de ez egy integrált mod, a pontos nevét nemtom. Deha átnézed azt az overhaul modot megtalálod sztem.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5474) hoffman_ válasza don pardon (#5472) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát igen, ez egy éjszakai túra volt, és a hegyekben, szóval még sötétebb. De nem én vagyok a Thieves Guild fényesen tündöklő tagja(egyenlőre ;] ) szóval ennyit a sötétségről ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5475) SystemRoot válasza hoffman_ (#5468) üzenetére


SystemRoot
őstag

honnan van neked Elven kardod amikor Fur cuccban mászkálsz?:D

Vagy mostanság ez a divat?:DDD

szerk:
amúgy sztem használd csak azt a quest award leveller, az egy eléggé hasznos alapvető mod sztem.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5476) katt777 válasza hoffman_ (#5453) üzenetére


katt777
félisten

Jó ideje fent van az ATT oktatás a honlapomon/logout-on, és én is elég sokat beszéltem már róla. Semmi baj a QAL-rel.

Pitterix: De tényleg bent van a leírás a modban, nem? Lényegében kicsomagolod a helyére, futtatsz egy Archive Invalidation-t, és minden OK. Viszont BS-ben nézd meg a helyét, végére jó tenni.

don pardon: TesNexuson, Filefronton, és Fileplanet-en kismillió hasznos és haszontalan modot találsz.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5477) Pitterix válasza katt777 (#5476) üzenetére


Pitterix
őstag

Nos egyenlőre még csak leszedtem-szedek mindent, amit mondtál,- tatok. Aztán majd nekiveselkedek, ha eljön az ideje.
Már csak másfél nap!!!! :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5478) #72042496 válasza SystemRoot (#5416) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ne viccelj már, a túlélésért küzdöttem, teszek ilyenkor az eleganciára. :B

Egyszerűen csak jobban tetszik, amikor látni is, hogy lép az emberem (/ orkom / elfem / ...). CoD-dal nem játszom, az különösebben nem jött be. :)

Köszi a tippeket! :R

[ Szerkesztve ]

(#5479) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Huh, elment az eszem. Veszek egy új kártyát, de nem 4800-at, hanem 3870X2-t.:D

Megnéztem és Obliban odaver a 4870nek is, viszont olcsóbb nála. Ha majd más játékkal is játszok akkor veszek egy új kártyát...:DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5480) katt777 válasza SystemRoot (#5479) üzenetére


katt777
félisten

Oblira X2-t, az aztán a fasza döntés! Főleg, hogy nem támogatja a CF-t. Mellesleg megnézhetnéd a 3870X2 vs. 4870 tesztemet, mielőtt arcra zuhansz.
Mihelyst megveszed a 3870X2-t, 2 héten belül kijön egy játék, amellyel majd DX10-ben akarsz játszani. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5481) SystemRoot válasza katt777 (#5480) üzenetére


SystemRoot
őstag

Oblivion ma jól működik X2vel. És odaveri a 4870et elég csúnyán. :P

Amúgy nem sok más játékkal játszok, amikkel még játszok az mind Dx9, és azokon megint jobb. Amúgy meg ha majd lesz olyan játék amivel szarul megy akkor majd veszek egy 4870et, vagy inkább valami újabbat Dx11el.:)
én nem hosszú távra veszek vgat.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5482) katt777 válasza SystemRoot (#5481) üzenetére


katt777
félisten

Amikor nekem 3870CF-öm volt, sehogy nem jött ki belőle egyetlen árva + FPS sem. De vegyl X2-t, és ha minden moddal, fullba pakolva a cuccot min. 27FPS felett leszel, akkor megérte. A 4870-et meg vedd meg nekem. :U

Bár mintha nem nagyon akartál volna ATI karit 48xx topicban... :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5483) hoffman_ válasza SystemRoot (#5481) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ott a pont! Merész, de mennyire... Most, hogy mondod, érdekesnek tűnik :)

Érveid is jók, szóval sok sikert :C

Mellesleg, az az Elven Shortsword egy ereklye, amit Khujo talált.... :DDD És megérdemli! Örülj, h nem láttad a képeket, amin lvl 2-őn talpig Glass-ban volt :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5484) SystemRoot válasza katt777 (#5482) üzenetére


SystemRoot
őstag

Vlszeg akkor még szar volt a driver, sztem most hogy népszerű az usában a 4870X2 rágyúrtak a driverre.
Ha minden igaz holnap meglesz a kari, bár ezt itthon sose lehet tudni.

Majd nézek fps értékeket, remélem tényleg azt adja amire számítok. Végülis Anandteches tesztekben idáig sosem csalódtam.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5485) katt777 válasza SystemRoot (#5484) üzenetére


katt777
félisten

Kötve hiszem, hogy olyan beállításokkal, és azon modokkal tesztelték volna, mint mi, őrültek szoktuk. Attól tartok, muszáj lesz valami agyonbutított beállítással visszatérnem Cyrodiil-be.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5486) Pitterix válasza katt777 (#5485) üzenetére


Pitterix
őstag

Függő!!!! :P

Anno én is 3870x2-t akartam pedig venni, hisz az még mindig jó kártya. :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5487) SystemRoot válasza katt777 (#5485) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nyilván nem, de attól még látszik a különbség a két kártya között.

Ha minden igaz, akkor elég jó eredményekre lehet számítani. Persze majd meglátjuk amikor megjön és letesztelem.:)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5488) katt777


katt777
félisten

Boldog Karácsonyt minden kedves Fórumtársamnak! :R
Hajrá, Cyrodiil! ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5489) Pitterix válasza katt777 (#5488) üzenetére


Pitterix
őstag

Viszont Kellemes, Boldog, Oblivionban gazdag Ünnepeket!!!!! :K :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5490) Jorus


Jorus
nagyúr

Majd holnap kaptok karácsonyi üdvözletet, addig is két aktuális kép GameSpy-ról. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5491) don pardon válasza Pitterix (#5489) üzenetére


don pardon
aktív tag

Boldog karácsonyt, és kellemes játékot kívánok! ;]

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#5492) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Megvan az X2. Jó nagy disznó kártya, alig fért be, de azért megférek vele.:D

Még nem volt időm kipróbálni, de amint megvacsiztam nekiállok majd.

Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5493) katt777 válasza SystemRoot (#5492) üzenetére


katt777
félisten

Na, te aztán ínyenc vagy! Ott az X2 a kezedben, aztán elmész a hasadat tömni... :( :((( Fűtésszámlán előbb-utóbb bejön az ára.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5494) Pitterix válasza katt777 (#5493) üzenetére


Pitterix
őstag

Tele hassal jobb lesz nekiugrani. :P

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5495) SystemRoot válasza katt777 (#5493) üzenetére


SystemRoot
őstag

Még ATT-t lesem. Meg próbálom állítgatni a hőmérséglet per rpmet. De ami késik nem múlik.:D

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5496) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Wow, mibe csöppentem :D Hajrá SR, sok sikert :)

És holnap nem nagyon leszek erre... Szóval:

Boldog Karácsonyt Minden Kedves Fórumtársnak!!

És egy kis gubanc így karácsony alkalmából...

Van ez a nem gyenge mutatvány mod, amire nagyon ráizgultam, de gallyra vágta az egész Oblim... Valaki, ötlet? :U

És ünnepek után új téma, bele kéne mélyednünk vmi BSA-szerkesztős dologba, hallottam egyet, s mást...

De addig is Kellemes Ünnepeket! És Jó Étvágyat kívánok! :D :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5497) katt777 válasza hoffman_ (#5496) üzenetére


katt777
félisten

Mélyedj a topicba, le van itt írva mod-beépítés, meg SR linkelgette a szerkesztős oldalt, sztem 1. hsz-ba is betette.

A nagy "overhaul" modok ált. minden mással összeakadnak.

SystemRoot: Honlapom/logout a megoldás.

Pitterix: Jó is az, mint a terhes nőnek: nem vágja orrba a csapóajtó.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5498) Pitterix válasza katt777 (#5497) üzenetére


Pitterix
őstag

Az már igaz!!! ;)

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5499) Pitterix


Pitterix
őstag

Még 1* nagyon Boldog Karácsonyt minden Obli rajongónak!!!!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5500) katt777


katt777
félisten

Nem tudná valaki letölteni a Morrowind teljes magyarítását, és feltölteni valami normális szerverre? Nálam kurva lassan jön, ráadásul múltkor 97%-nál, ma legalább már 49%-nál megszakadt, és olyan fasza a szerver, hogy letöltésvezérlővel nem működik.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.