Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) Pitterix válasza katt777 (#5700) üzenetére


Pitterix
őstag

Játszok is!
Ma hála égnek én is megtapasztaltam a vámpírizmus átkát... :U
Most kínlódok a gyógyulásért.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5702) hoffman_ válasza Pitterix (#5701) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Héhéhéé, ne olyan gyorsan azzal e!!! :DDD

Nem olyan rossz dolog vérszívónak lenni :N Bár magasabb szinten szvsz sokkal élvezetesebb :K

SR kedvenc vámpíros videóit lesd meg első hsz-ben ;)

Jorus: áá, megnéztem a Headbanged... evvan a gyerek ha jáccik :DDD :C

ui for all: Menjetek moziba!!! Rock'n'rolla kötelező!!

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5703) Pitterix válasza hoffman_ (#5702) üzenetére


Pitterix
őstag

Nos nekem pont rosszkor jött!Kiléptem a napra és még harcolnom is kellett, persze mindezt 2. szinten......így azért nem olyan jó! :( Majd, ha 110-20akárhány szinten leszek, rápróbálok még 1*, de addig inkább nem szívnék semmit.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5704) katt777 válasza Pitterix (#5703) üzenetére


katt777
félisten

Pedig fogsz... ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5705) Pitterix válasza katt777 (#5704) üzenetére


Pitterix
őstag

De gonosz vagy!!! :(((
Pedig inkább Te szívsz, hogy nincs VGA-d.... :P
Huh, ez gonosz volt, de nem hagyhattam ki...... :DDD

Mondjuk az elég fura, hogy szívom az emberkének a vérét, utána meg beszélgetek vele, mintha mi sem történt volna..... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5706) katt777 válasza Pitterix (#5705) üzenetére


katt777
félisten

Majd meglátjuk, ki nevet a végén. Nekem mindenesetre dec. 18-ától jár egy zsír új HD4870 VGA...

Mi ezzel a gond? Ha a doki vért vesz tőled, te is szóba állsz még vele, pedig vsz. az is a nagy részét megissza (vagy eladja), mert egy teszthez elég 1-2 ml is. Vámpírbank is régóta létezik, úgy hívják: Vérellátó. Nem értem a problémádat. :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5707) Pitterix válasza katt777 (#5706) üzenetére


Pitterix
őstag

Nos, ha én tűt látok elkezd remegni a lábam, kiver a víz és rosszul leszek, úgyhogy erről ennyit! :B

Ha nem bántana a fény szívesen lennék vámpiroska, de így...... :(

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5708) katt777 válasza Pitterix (#5707) üzenetére


katt777
félisten

Ha tűnt látok, azt mondom: "Ide szúrj, ha mersz!" ;]
Semmitől nem kell félni, csak a félelemtől.
Vám-Piroska??? :F

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5709) Pitterix válasza katt777 (#5708) üzenetére


Pitterix
őstag

Vámpiroska csak amolyan szójáték.... :K
Na a félelemtől nem félek!!! :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5710) katt777 válasza Pitterix (#5709) üzenetére


katt777
félisten

Én meg már azt hittem, hogy valami freudi elszólás... :U :P
Asszem Oblivion-elvonási tüneteim vannak. :U Illetve VGA-elvonásiak...

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5711) SystemRoot válasza katt777 (#5706) üzenetére


SystemRoot
őstag

18-dika? Huh, jó az ügyintézés arrafelé.:)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5712) Jorus


Jorus
nagyúr

Visszatértem Tamrielre. Nyomi Fallout-tal 5 percet lehet játszani, aztán kirak az asztalra, vagy csak simán megfagy, és kilép. Ehh...

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5713) Pitterix válasza Jorus (#5712) üzenetére


Pitterix
őstag

Nekem crack után és mindig új mentéssel simán ment....Csak akkor lépett ki utána, ha már volt vagy 30db mentésem....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5714) Pitterix válasza katt777 (#5710) üzenetére


Pitterix
őstag

Fel a fejjel, én is kibírtam 24.-ig, sőt utána még végigjátszottam az F3-at és csak akkor kezdtem el Oblizni...... :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5715) Jorus válasza Pitterix (#5713) üzenetére


Jorus
nagyúr

Lehet az a baj, hogy nem crackeltem. :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5716) Jorus válasza Jorus (#5715) üzenetére


Jorus
nagyúr

Felraktam egy crackelt exe-t, és nyomtam 2 órát egyben. Ez pofátlanság. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5717) Pitterix válasza Jorus (#5716) üzenetére


Pitterix
őstag

Látod látod, ezért kell megvenni..... :P
Nekem mondjuk ruszkivá tette a játékot, de hála égnek csak a menüjét......
katt leszólása ellenére nekem tetszett.Hú ezért majd kapok a fejemre.... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5718) Jorus válasza Pitterix (#5717) üzenetére


Jorus
nagyúr

De ez télleg lol. na. :) Mindenesetre köszi a tippet, azóta kutya baja...

Kattnak meg iehun 2 kép. ha már nem játszik, legalább gyönyörködjön abban, amit a VGA-ja tudna. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5719) Pitterix válasza Jorus (#5718) üzenetére


Pitterix
őstag

Legalább végre én is segíteni tudtam valakinek!!!!
Úgyis mindig csak kérek... :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5720) katt777 válasza Jorus (#5718) üzenetére


katt777
félisten

Na, te sem raktad a fákat max látótávolságra! :P :DDD De azért szépek. A héten még megérdeklődöm, hogy tekintettel a 30 napos határidő rég elmúlására, esetleg számíthatok valamire, vagy kevésbé civilizált módszert kell választanom.

Pitterix: Hát te aztán ügyi vagy! :N Nem én tehetek amúgy arról, hogy kiherélték az Oblivion motort FO3-ban... :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5721) Jorus válasza katt777 (#5720) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ezek módosultak az ini-ben:
Ini:
uGridDistantTreeRange=15-ről 60-ra
uGridDistantCount=25-ről 100-ra
uGridsToLoad=5-ről 11-re
bAllowScreenShot=0-ról 1-re
fLodDistance=500.0000-ről 800.0000-re
fLODFadeOutMultObjects=5.0000-ről 15.000-re
iMinGrassSize=80-ról 60-ra
fGrassEndDistance=3000.0000-ről 9000.0000-re
fGrassStartFadeDistance=2000.0000-ről 8000.0000-re

60 fölé nem rakom a fákat, mert bután néz ki, hogy a legmesszibb hegyek tetején is fák virítanak furcsa arányokkal. :)

Azért köszi! :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5722) tzimash válasza Jorus (#5721) üzenetére


tzimash
őstag

uGridsToLoad=11 beállítással nem bugos a víz? nekem hol látszott, hol meg nem.

(#5723) Jorus válasza tzimash (#5722) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem tapasztaltam bugot ez ügyben, pedig direkt figyelem.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5724) tzimash


tzimash
őstag

ehh... legjobb bug amit láttam eddig :D

hdr+bloom :))

(#5725) Jorus válasza tzimash (#5724) üzenetére


Jorus
nagyúr

Azt értem, hogy valaki azt a nagy böhöm sziklát átvonszolta az úton, és csíkokat húzott, na de hova tűnt a fák lombja? :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5726) tzimash válasza Jorus (#5725) üzenetére


tzimash
őstag

a sziklavonszolás lehet a grafikus műve volt, a fák meg a készülő téli modnak köszönhetően ilyenek :)

(#5727) hoffman_ válasza tzimash (#5726) üzenetére


hoffman_
nagyúr

a fák meg a készülő téli modnak köszönhetően ilyenek

:C

Ejj, srácok, tököm tele van mán :((( Arra várok, h kapjak végre egy pendrive-ot(amin minden programom van...), és el tudjam kezdeni a telepítést... Jövőhét végére lesz op.rendszerem, ha minden klappol...
És csak aztán jön még a szopás, .ini-ben megkeresni azt a rohadt sok módosítani-való sort... Mekkora cumi, múltkor fel se ötlött bennem, csak miután elkezdtem :DDD

És azt hiszem lemondok az 1680x1050-ről, és 1440ben tolom. hátha jelent valamit :F

Jah, és szereztem egy progit, amit még nem próbáltam, de elvileg akár + 5-6fps is kapható a használatával, mert menet közben pucolja (asszem a fizikiai) memóriát.
Ha lesz gépem( Vista rulz!) és Oblim, akkor lecsekkolom :K

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5728) parandroid válasza hoffman_ (#5727) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"És azt hiszem lemondok az 1680x1050-ről, és 1440ben tolom. hátha jelent valamit "

Ki kell ábrándítsalak. Én kipróbáltam 1280x800-ban is, talán ha 2 fps-sel lett több tőle, viszont a nem natív felbontás miatt csúnya mosott és homályos volt minden. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5729) hoffman_ válasza parandroid (#5728) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen, ettől féltem.... Sebaj, akkor bízom a béta memória-pucoló progiban és a felülmúlhatatlan Catalystokban, amik majd jól megduplázzák a karim erejét ;]

Mindenesetre köszönöm :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5730) SystemRoot válasza hoffman_ (#5729) üzenetére


SystemRoot
őstag

az sem fog sokat segíteni. Egyébként iniben van egy beállítás ami azt csinálja hogy a fölöslges cellákat üríti a memóriából. Mondjuk 2gb ramnak elégnek kell lennie.

egyébként nem értem iniben miért tartana sokáig ezeket beírni. :F
ctrl+f és becopyzod az első felét egy sornak, máris megtalálja és átírod az értékeket. Pár perc az egész.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5731) SystemRoot válasza Jorus (#5721) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ezek brutális értékek, nem zavarnak így az akadgatások?

Amúgy a kép tényleg furán hat, olyan mintha alapon lenne a fák távolsága, pedig amit itt leírsz abban helyesen van módosítva... :F

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5732) hoffman_ válasza SystemRoot (#5730) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Bmeeeeeeeeeg :Y Elhiszed, ha azt mondom, hogy ez nem jutott eszembe? :DDD Egyesével nekiálltam keresgetni a sorokat :B

1000 Köszönet :D :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5733) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Lejárt a limit :U

Csak egy UP-ot akartam tolni magamnak :DDD Mert voltam olyan bátor és ügyes (;]) hogy nekiálltam felrakni a Pistát a gépre pendrive és programok nélkül... Bízva abban, hogy telepítésnél nem b@ssza szét a partíciókat, és nem tűnik el a 60 gigányi adatom a "raktár-ból" mint legutóbb... Kicsit akadós volt, de örömmel jelentem, hogy a gép áll, eddig semmi gáz.

Bár még nincs húzva a prockó, ami pedig szükséges, és egy játék sincs fent. De ezen kívül minden OK, szóval jövő hét végén már túrni fogom Cyrodilt :)) (és az .ini-t :D )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5734) hoffman_ válasza hoffman_ (#5733) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Vista fent, progik fent, net van, meg minden ami kell...

Sőt már Oblivion is van :C Sőt NE, IW, QTP3 is van, yuhee :D

Csak sajna élvezni nem tudom még... Csak egy szingli display driver van fent, szóval még egy alapos ATT konfigurálás hátravan, és az .ini tweak. De alakul ez, lassan jönnek a képek :K

De egy kicsit félek... Mivel a mostani modokkal van meg a még játszható fps... az .ini buherálás után kb ugyanerre számítok, viszont akkor még nem volt meg az AA
De remélem a legjobbakat :)

(és még így is jobban állok, mint katt ;] )

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5735) Jorus válasza SystemRoot (#5731) üzenetére


Jorus
nagyúr

Miféle akadgatások?

Egyébként ien szempontból nem túl jó helyen készült a kép, mert a látótávban pont nincs sok fa egyébként sem. Na, majd ha egyszer hazaérek, készítek képeket erdőségekkel borított bércekről. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5736) katt777 válasza tzimash (#5722) üzenetére


katt777
félisten

Igen, a környezetedből eltűnik, csak messzebb látszik.

Jorus: Rosszul látsz. :P

tzimash: Ez már valami Fallout 3 beütés, ott alapból ilyen szar a fák grafikája. Egyébként hogyan lehet Bloom-ot és HDR-t egyszerre rátenni? :F Én bios-ból próbáltam anno (AA-t is), de hiába írta ki a setupban, nem alkalmazta, és következő futtatáskor ki is vette.

hoffman_: Nehogy már behaljon a 4850! :( Felbontást visszavételével sokat nem nyersz, mert a grafikai részletesség viszi el a VGA erejét. RAM-pucoló progi csak szívatni fog. 2GB fölött XP-n fölösleges. Nem értem, minek a Vista telepítéséhez pendrive, vagy miért nem lehetnek az adatok eközben más partíciókon... :F Keresned kéne egy Windows-telepítés oktatót valahol IC környékén. :P :U

Tényleg, valaki csinálhatna egy Oblivion-modot, hogy elmész mondjuk X helyre, ahol egy mágus ad egy küldetést, amellyel megtalálhatod az összes rejtett programbeállítást, és ahogy végigjárjod Cyrodiilt, megtalálod a modokat, betöltési sorrendet, ini-tweak-eket, hasonlovakat... :U

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5737) tzimash válasza katt777 (#5736) üzenetére


tzimash
őstag

a hdr+bloom nem tudom hogy sikerült, játékindítást követően első utam az optionsbe vezetett, és már így volt, de ha hozzányúltam az egyikhez, utána már nem engedte visszakapcsolni :)
biosból AA? nem .iniből? azt én is próbáltam, hogy iniben adok neki 8x AA-t, plusz bekapcsolom a hdr-t, de az sem tetszett neki, ami mondjuk nem lepett meg. az annál inkább, hogy bloom mellett sem mindig hajlandó élsimítani, a driverből kényszerített aniztrópikus szűréssel egyetemben.
néha egész fura módon viselkedik, és már nem csak az oblivion.
néha úgy belassulnak a játékok, hogy na. lehet a ramjaim miatt van. tegnapelőtt beleraktam a 2x1gb ocz mellé a 2x1gb geil-t 950-en járnak cl 5-ben. tudom hogy a 4x1gb a lehető legrosszabb párosítás, különböző ramokkal meg pláne, de hát ez van :)
egyébként olyan 7-8 plusz fps-t jelentett a többlet ram. ugyanazt a mentést töltöttem be ua beállításokkal és 22-23 helyett 30-31 lett, de ha közben meg fagy, lassulgat, akkor cseszhetem...

(#5738) katt777 válasza tzimash (#5737) üzenetére


katt777
félisten

Ahogy Harry Crumb mondaná: Pontosan! :B :D Csak P5Q topicban akkora RAM-teszteket csinálunk, hogy már aut. bios-t írok mindenre. :)) Lassan már a bringámat is ott akarom állítani. :DDD
Alacsony Cat AI-val megy a kényszerítés rendben, ha csak el nem barmol az ember valamit iniben, de nekem olyat nem sikerült; nálam mindig megvolt.
Ini-ből visszakapcsolhatod, de megint ki fogja kapcsolni. A hülye Oblivion-engine-t nem tudod átverni. :( Egyébként az érdekes, hogy FO3-ban ugyanez a motor tudja a HDR-t és az AA-t együtt. :U Lehet, hogy annak az ini fájlját kéne áttenni? :F Vagy a programba van kódolva, SR mester?
A régi cuccomban 2x2x1GB RAM ment tuninggal, gond nélkül.
Hardver-változás esetén újra kell kalibrálni a tuningot. Egyébként az ilyen "fura" hibák ATI-specifikusak, legtöbbször akkor jönnek elő, ha egyik driver után installálsz egy másikat. Ilyen esetekre szoktam javasolni a VGA-drivertől mentes partíciómentés visszatöltését.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5739) tzimash válasza katt777 (#5738) üzenetére


tzimash
őstag

kijött már a legújabb magellan bios? :DDD
alacsony AI az a standard, nem? mert azon van. ha el is barmoltam az ini-t, semmi gond, mert elmentettem az eredetit, sőt már vissza is másoltam párszor.
van olyan partícióm elmentve, lehet újrahúzom. bár arra még nincs feltelepítve az obli, vagy csak elég c meghajtóra másolni az odavaló dolgokat, meg lökni az asztalra egy parancsikont oszt kész? :)

(#5740) katt777 válasza tzimash (#5739) üzenetére


katt777
félisten

Sej, de soxor írtam már ezt:
Másold ki a reg. bejegyzéseket a regisztrációs adatbázisból, illetve a user könyvtár alatt található Oblivion mappát (ez nem feltétlenül szükséges, mert lehet itt is hiba, de itt van a bs és az egyéb beállítások), aztán, ha másik partíción van az obli, elég csak visszatenni ezeket. Ha botor módon C:\-re pakolsz játékokat, akkor persze azt is vissza kell másolni, vagy a reg. bejegyzéseket és miegyebeket átírni. Elvileg az Installshield Installation Inf. könyvtárakból is át kéne másolni a telepítő által ide tett fájlokat (kb. 30GB tömörítve, ha mindent telepítettél), de ha ezeket törlöd, akkor csak eltávolítani nem fogod tudni a játékot, viszont úgy is minden rendben működik majd. Mindenesetre nálam nem foglalnak helyet.

Ja, standard az alacsony. inni-t célszerű lépésenként tesztelve módosítani, hosszú távon az kifizetődőbb.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5741) hoffman_ válasza katt777 (#5736) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azért ne nézz hülyének :DDD Tudom, hogy kell telepíteni egy winfost, és nem kell hozzá pednrive, csak ha paranoiás vagy, mint én... Ami a legutóbbi után nem csoda.

Voltam olyan jóhiszemű, mint te, és elkezdtem tolni egy telepítést, és a C helyett a D-re rakta, az összes adat elszállt, így fuccs a telepítésnek. ;)

Vista alatt is elég kell, hogy legyen 2 giga, mert csak annyi van :DDD A ram-pucolót majd meglátom még...

És mi az, h ne halljon be a 4850? Még a 4870 is kevés, hova gondolsz? :P BC ide vagy, oda... ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5742) SystemRoot válasza katt777 (#5738) üzenetére


SystemRoot
őstag

Obli azért nem engedi, mert amikor írták a játékot még nem létezett olyan technológia ami képes lett volna HDR+AA-ra. Falloutot már késöbb írták.
Amúgy a Bloom+HDR csak egy kijelzési bug, valójában hdr megy csak (nem tud egyszerre menni) nálam is gyakran kiírja hogy mind a kettő be van kapcsolva.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5743) katt777 válasza hoffman_ (#5741) üzenetére


katt777
félisten

Isten ments, hogy hülyének nézzelek! :R Vista alatt x64 rendszernek is elég a 2GB, HA nem játszol. Néhány játék nem fog elindulni, csak hibaüzenetet kapsz, ha nincs virtuális memóriád, azzal meg szarul mennek.

4870-em fullon vitte BC-moddal is a játékot 1680x1050-ben, 4850-nel max lejjebb veszel valamit.

SR: Akkor ideje volna egy újabb Oblivion-patchnek. Persze nem vsz, hogy megcsinálnák. De ahány játékhoz később adtak ki DX10 patchet, talán ennek is jót tenne, különösen az iszonytatóan randa vízpartokon.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5744) Pitterix válasza katt777 (#5743) üzenetére


Pitterix
őstag

Írj a Bethesdanak, hogy csináljon egyet!!!! Rád biztos hallgatnak. :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5745) hoffman_ válasza katt777 (#5743) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R

Igen, akkor 4870-el fullos. Ezután vedd le azt a ~20-30%-ot amivel többet tud, és ott leszel, mint én most. BC és AA nélkül....
Valami itt nem kóser :F Ezzel is jönni kell 20-22 fps minimumnak(és ~30 feletti átlagnak? :U ) azokkal a modokkal és beállításokkal, amikkel neked ment fullon. Az az érzésem nem fog...

Lehet, hogy még ma fel tudom tenni ATT-t és akkor lesz AA is majd.... Meg Akkor már BC-t is feltsezem szerintem, úgyis kimentettem a Datát.

Nem ígérem mára, de talán :B

ui.: Ne is álmodj Obli peccsről :DDD ( :O )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5746) katt777 válasza hoffman_ (#5745) üzenetére


katt777
félisten

Azért spec most sokkal gyorsabb a te karid. Meg bárkié :( :(((
AA-t leveheted 4X-re és wide-tent-re, az is sokkal jobb, mint a box, csak gyorsabb. Aztán max az árnyékok összetettségét veszed lejjebb, ennyi elég kell legyen. Esetleg a procin húzhatnál még a kihajtáshoz.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5747) hoffman_ válasza katt777 (#5746) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:) Ez igaz... Már visszakaphatnád :F

Beállításokat majd megnézem, de sajna már nem ma lesz... Túl sokat kellett fizikázni... És még így sincs kész :D Matek mégannyira se :(((

A proci meg esélytelen, ezzel a konfiggal... + 100-200mhz-ért nem fogok napokat tökölni... 400-nál(fsb) elég wall-os a dolog. Ez van :B

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5748) tzimash válasza katt777 (#5740) üzenetére


tzimash
őstag

nekem még egyszer sem írtad! :P köszi az infókat.
amúgy hogy lehet a reg. adatbázisból másolni? (kulcsnév másolása, exportálás) :F mert szerkesztgetni az ok, de másolni még nem másoltam, max backupoltam de akkor az egészet. C meghajtóra ifjú csenevész korom óta nem telepítek játékot, már az első 2,1 gigás Quantum vinyóm és ketté volt osztva :D

a francba már, hogy nekem van a leggyengébb kártyám.... :O :)

(#5749) katt777 válasza hoffman_ (#5747) üzenetére


katt777
félisten

Ha 8 diplomád lesz, akkor is összeomlik a világegyetem... :U Inkább javítanák/cserélnék, de most a gyárban van. Állítólag.

tzimash: Hát ezért kell olvasi a topicot. :K :B Amúgy csak kijelölöd a reg. ágat, és exportálod, aztán az exportált fájlokat szövegszerkesztővel sorban össze is lehet fűzni (kivéve a címsort, azt értelemszerűen nem kell ismételgetni), aztán 1 db .reg fájlod lesz. HKCU/HKLM\Bethesda ágakon találsz, ill. uninstall ágból kell még kimásolni mindent, akkor már működik a Launcher. Ezért mondtam, hogy maguk az Inst. Sh. Inf. mappák nem szükségesek.
Nekem 7900GT-m van... :(((

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5750) SystemRoot válasza tzimash (#5748) üzenetére


SystemRoot
őstag

"nekem van a leggyengébb kártyám"

Nem neked.:)

Katt-nak.:D:D

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.