Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) katt777 válasza Jorus (#2999) üzenetére


katt777
félisten

Ezért mondtam, hogy meglepi lesz. (Vazze, Dobolan beelőzött a Milleniumban. :W ) Nem akartam lelőni a poént.
Az a kérdés, hogy ha becsukod, megnyílik-e a többi, vagy tényleg csak a trónörökös megkeresésétől nyílnak. De szerintem hamar meg fogod tudni. ;] De 17. szint alatt béna kavicsokat fogsz kapni.

Dobolan: Tényleg, mintha annak a kavicsnak lenne valami köze a nyitogatáshoz. Arra a névre egyébként pont emléxem: Jauffre. Meg valami Prior Marborel volt, aki irányított, az ő lova miatt cikiztek engem anno. :)

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3002) west


west
őstag

nem is vagtam hogy ez ilyen szep...
mennyi idő alatt lehet végigvinni?

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#3003) katt777 válasza west (#3002) üzenetére


katt777
félisten

40 perc. Legalábbis netes videó szerint.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3004) Jorus válasza west (#3002) üzenetére


Jorus
nagyúr

Reálisan, ha sietsz, és tudod mit hogyan csinálj, akkor 80 óra körül, bár igazából nem nagyon van vége. :) Én 2 éve játszom, és még mindig találok új dolgokat. Volt 2 darab 300 játékóra körüli karakterem, meg egy "rohanós" 120 játékórás. Nemrégiben egy újszülött 4 órással kezdtem elöről. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3005) katt777 válasza Jorus (#3004) üzenetére


katt777
félisten

A legutóbbi nálam 117 óra volt, bár csak kb. 1 tucatnyi Obli kaput csuktam be, mert rohadt unalmas lett egy idő után. Úgyis csak a kaméleon, esetleg a könnyedség és az erő kövek értek valamit azon a szinten.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3006) west válasza Jorus (#3004) üzenetére


west
őstag

Katt777:koszi nektek :R
ez eleg kimeritő válasz

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#3007) katt777 válasza west (#3006) üzenetére


katt777
félisten

Ne feledkezz meg arról, hogy úgyis újra fogod játszani... :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3008) Jorus


Jorus
nagyúr

Aréna kivégezve. 6. szint.

Most kezdem DB-t Rufio-val. :)

Ez is csak kinyúlt a végén... :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3009) katt777 válasza Jorus (#3008) üzenetére


katt777
félisten

Magilla Gorilla... :))
"A jövő héten úra megpróbálom..."
Mindig összegyűlik 3 minó lord. :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3010) Kareszovics válasza katt777 (#3009) üzenetére


Kareszovics
addikt

Most nézem vaze, hogy Dobolan-é lett a #3000 és azt se mondta bakfitty... :D

Jorus: a képek meignt szépek, alig várom, hogy normális vasam legyen nekem is, akkor talán szép képeket is fogok tudni csinálni. :)

Bár a normális vassal várhatok még egy keveset, mert lakásfelújítás lesz nálunk... :O

Kicsit kéne Obliznom, mert hanyagolom megint (Timeshift + UT3). Az Alterationos csajszim szépen haladt. :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3011) dobolan válasza Kareszovics (#3010) üzenetére


dobolan
senior tag

Észre sem vettem amúgy.:)
Azt mondják, az apró örömök az igazi örömök, akkor hát ... BAKFITTY!!!

A következőt, majd a 30 000.-nél.

Én sem oblizom már régóta, csak be-be nézek ide, de Katt jól elpörgetné ezt a topikot egyedül is. :DD

(#3012) katt777 válasza dobolan (#3011) üzenetére


katt777
félisten

Én legalább még el is olvasom a hsz-okat. Pl. szóltam neked is, hogy lecsaptál a milleniumra, meg Kareszovicsnak is. Pont írok a -1-ikre, aztán leokézom, és már +1-ik. :O
Úgyis csak ezért néztél be. :P
Azért itt van még Jorus bajtársam is. :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3013) dobolan válasza katt777 (#3012) üzenetére


dobolan
senior tag

Jó, hogy megmagyaráztad, most már legalább értem, mi volt az a milleniumozás.

(#3014) Jorus


Jorus
nagyúr

Ez így jó nehéz... :) Beléptem DB-be, leraboltam 3 barlangot, 3 romot, és máris 10. szinten vagyok. Igen ám, csakhogy eddig, amire 10. szintre jutottam, már megvolt az Umbra, brutális spellek, facca páncélok és varázstárgyak, én voltam Gray Fox, a Listener, az Arch Mage, meg minden. Erre most megvan az Aréna, és megöltgem Rufiot, azt annyi. Van egy 5-ös erősségű Flare-em, meg egy Dwarven íjam, azt annyi. Az ellenfelek, szörnyek persze már a 10. szinthez passzolnak, szal cumida van általában. :)

Itt meg Cheydinhallban osonunk a DB kötelékében.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3015) katt777 válasza Jorus (#3014) üzenetére


katt777
félisten

Minek alszol annyit? :F :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3016) Jorus válasza katt777 (#3015) üzenetére


Jorus
nagyúr

Úgy érted, hogy ne lépjek egyből szintet, hanem tápoljam magam a plusz tulajdonság pontokért? :D Az olyan izé...

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3017) katt777 válasza Jorus (#3016) üzenetére


katt777
félisten

És? ;]
Én is azt teszem most. Ill. tenném, ha nem mindig más dolgom lenne már napok óta, és a TRA meg a S-TTB lemezek is nagyon ugrálnak már a dobozaikban, olyan régóta várnak a felhasználásra. Van pl. 5 szintlépésnyi előnyöd, elmész egy oktatóhoz, akire szükséged van, veszel öt leckét, alszol 1 órát, megint lecke, és így tovább. Fölnyomod az elmaradt tulajdonságot 25-tel, és nem kell szintlépésenként visszajárni ugyanoda, vagy éppen várakozni, ha alszik az oktató, vagy nincs ott. Régi karimmal én csináltam ilyet (igaz, csak 3 szintlépésnyi előnyöm volt, de meglett így is a 100 pusztítás. Mert akkor még olyan hülye voltam, hogy fő képességeket nyomattam oktatással.
Viszont az arénás oktatás jó. Kardozók nem voltak, de kicsit néztem az öklözőket, és nőtt 5 ponttal a pusztakezes harctudásom. Majd visszatérek még, hátha megint, meg a vívókat is megkeresem, mert azok reggel vannak.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3018) Jorus válasza katt777 (#3017) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én is tudom, hogy kell tápolni egy karaktert, de ez - számomra legalábbis - némileg megöli a játék RPG jellegét, és mint ilyen, kerülendő. :)

Egyébként nagyon érdekes dolgokra világít rá a játék.Már-már filozófiai mélységek nyílnak meg érintve a fogysztói társadalmat, és a Zen buddhizmust. :) Mert ugye azért indítunk új karaktert, hogy jobb skill-eket tehessünk majorba, hamarabb és gyorsabban fejlődjünk, ezáltal több, jobb loot jusson osztályrészünkül, könnyebben legyőzzük az ellenségeket, és hatékonyabban teljesítsük a küldetéseket egymás után, míg végül mi leszünk kvázi a világ urai, 100-as minor skillekkel, 45. szinten befejezzük a főküldit, mi vezetjük az összes céhet, a pénzünket már meg sem tudjuk számolni, meg van minden király fegyver, és az utolsó eladó ház is. Hiszen ez a cél. És mit csinálunk ekkor? Na mit? Indítunk egy új karaktert. :) Hogy újra küzdelmet jelentsen egy Goblin sámán, vagy egy mezei Vampire Matriarch. Az élet ugyanilyen lehet? Ha megvan mindened, és bármit megtehetsz, megcsömörlesz, és megunod? Ahogy a játékot is megunod, ha nincs több kihívás. Ahogy a keletiek mondják, nagyon találóan, nem a cél a lényeges, hanem az út, a küzdelem. Vicces, hogy ezen kijelentés igazságtaqrtalmára épp egy PC játék nyüstölése közben döbben rá az ember. :)

Fú, ez jó post lett, fel is rakom blogra. :D

Most alvás, aztán este gámagámagáma. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3019) katt777 válasza Jorus (#3018) üzenetére


katt777
félisten

Hát, innen is meg lehet érteni, ha más nincs (pl. Tao te king, csak azt olvasni kell ;) ). De most objektíve megmagyaráztad azok világlátását, akik szerint egy Postal 2 után áll neki az egyszeri amerikai családot/iskolát/stb. irtani. :DD (Pedig milyen király game!)

Egyébként ismerek olyanokat, akik, amikor már megvan mindenük, nekiállnak legyilkolni mindenki mást. Nem csak játékban. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3020) Jorus


Jorus
nagyúr

Nem is tudtam, hogy a BC mod a városok körülötti részt is ilyen mértékben módosítja. :) Cheydinhall például gyünyörű a plusz növényzettel, és a kis patakkal. :) Tovább azt is most sikerült felfedeznem, hogy más és más tegez jár a különféle nyílvesszőknek. A dwarven nyilak szögletes tollazatához, brutális méreteihez jól passzol a tömör, szögletes, aranyszín tegez. Ellenben az elven nyílvesszők vékonyabbak, kecses tolluk van, és egy arany sasfejjel díszitett, arany keretes, piros bársony tegez jár hozzájuk. :)

Ezeket meg csak úgy, bérgyilkosként gyönyörködünka naplementében. (Ha vkit zavar a sok kép, szóljon. :B )

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3021) katt777 válasza Jorus (#3020) üzenetére


katt777
félisten

Szép képek! :R
Városokhoz tartozó mindent. A leyawiin-i kikötő nem tűnt fel?
Tegezek (mindenk-itt) és nyilak eddig is mások voltak. Vagy nem? :F
Az mondjuk érdekes, hogy a szemből jövő napfény a szikla hátuljára is veti az árnyékot, amelynek általánosan sötétnek kéne lennie, mivel, ugye, az a szikla árnyékos oldala. :)) Ez most valami nV grafikai hiba? Meg kell majd néznem ilyen helyzetben.
Vazze, hogy kiszúrok minden hibát! ;] :P Pedig az élelmosásra most nem szólhatok. ;)
Nekem tetszik egy képekkel feldobott topic. :R Más meg úgysem jár erre rajtunk kívül. :DD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3022) Jorus válasza katt777 (#3021) üzenetére


Jorus
nagyúr

Arra még nem volt küldim. Az világos, hogy a tegezek nem BC-től változtak, mindössze megjegyeztem, hogy sikerült ezt is felfedeznem. :) Mivel ez az első íjjas karim, mondjuk nem nagy csoda. :) Jaja, árnyékot én is néztem, hogy muris, bár mivel FPS nézetben játszom, csak az ien fotózásoknál látható.
QTP-t felraktam, hát szép. :) Ja, a zip-et feldobom a saját szerveremre, mert ahonnan linkelted, vmi 15 óra alatt jött le. Majd linkelem priviben délután.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3023) katt777 válasza Jorus (#3022) üzenetére


katt777
félisten

Nekem pár óra alatt lejött. Azt vettem, hogy nem BC-től változtak a tegezek. :((
QTP3 + BC + IlluWithin + NE modokkal is FULL-on megy minden HDR + AA és AF kényszerítéssel? 1600-as felbontás felett?
Lehet, pár nap múlva lesz egy Galaxy 8800GT-m, dupla hűtős és tápos. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3024) Jorus válasza katt777 (#3023) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem ien 20k-val csordogált csak éjjel.
QTP3 + QTP3 1.3 patch + BC van csak fent, így megy 1600-on 4xAA, 16xAF driverből, HDR-rel. 8xAA-val érezhetően lassabb, ellenben nem sokat dob a látványon, szal jó a 4 is. Érdekes, hogy A BC-s Market Distric nem fogja meg a kártyát, bezzeg Brumában felére esik az FPS.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3025) Jorus


Jorus
nagyúr

BC királyság. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3026) katt777 válasza Jorus (#3024) üzenetére


katt777
félisten

Hóesés? Szerintem amúgy is többet kell(ene) számolnia a VGA-nak a havas felületek miatt (vagy bug). Mindenesetre akkor jó a karid. Mennyin megy? Amúgy én Skingrad-ban tapasztaltam még akadást. Elázott Leyawiin-t még mindig nem nézted meg kikötőstül?
Sejtettem én, hogy csak 4X az az élsimítás, pedig nV 16X-t is tud. ;]
Szépek az árnyék hatások. Illumination within-nel még szebb lenne, az miért nincs fent? No és az NE modok? Ha már a szépség, ugye...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3027) Jorus válasza katt777 (#3026) üzenetére


Jorus
nagyúr

Gámákhoz 700/2000MHz-en. Így játék alatt 72-74 fokos, ami vicc, merthogy a 7900GT-m simán 80 fölött járt húzva. Jóvan, majd megyek Leyawiin-ba is, na. :)
Az 1600-hoz, és a HDR-hez ragaszkodni szeretnék, ezért nem erőltetem a nagyobb AA-t, meg a további modokat, mert a QTP3 azért érezhetően lassítja a sok kis rücskös kavicskájával, meg minden egyéb kis részletességével. Ennél lejjebb meg nem szeretnék menni FPS-ben, szal ez a kompromisszumos megoldás most. :) Lassan cserélek procit, meg veszek még RAM-ot, úgyhogy most nem feljesztünk VGA-ban, meg hát nagyon jó bevált a kis 8800GT, főleg ennyiért. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3028) katt777 válasza Jorus (#3027) üzenetére


katt777
félisten

TEDD FEL az Illumination within-t. KELL. Úgyis rajta hagyod. NE mod sem nagyon lassít, és szép. Vegyél E8400-at, az a király.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3029) Jorus válasza katt777 (#3028) üzenetére


Jorus
nagyúr

No, jóvan, jóvan, a héten felbököm. :)

Két magosat nem veszek, az van most is. Az E8400 kb 10%-kal gyorsabb, mint a mostani procim, viszont az új chipsetes lapoknak rosszabb a memkezelése, szal el is tűnt az a 10%. Mindenképpen 4 magos lesz, mivel, ha nem játszom épp, akkor renderel a gép, és ott jelentősen elmarad a Wolfdale egy Quadtól. De ez itt OFF. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3030) Jorus


Jorus
nagyúr

Felraktam az NE-t. Nos, hajnalban az ég lila. :) Ez egy dolog, de ien érdekességeket rajzol. Ieneket rajzolt mondjuk az Illumination-ra is, csak ott az ablakokban volt a kocka. Ötlet? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3031) katt777 válasza Jorus (#3030) üzenetére


katt777
félisten

Nézd meg a betöltési sorrendemet.
Ugye nem tetted föl egyszerre a Weather-ből a normált és a HDR-t is? Egyébként ez pont olyan, mintha a Natural Vegetation vagy Habitat (talán állatkák?) bizonyos elemei nem jelennének meg. Próbáld meg lekapcsolni az NE modokat, aztán 1-esével fel. De sztem a betöltési sorrendben van valami gáz. Nekem minden fönt van, és megy gond nélkül.
Hajnalban azért lila az ég, mert időjárást is módosít, és bizony kora hajnalban vagy napnyugtakor lehet lila.
Illu-t akkor ezexerint levetted? :F

Hát, ha sokat renderelsz, akkor jobb egy QX9xxx.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3032) katt777 válasza katt777 (#3031) üzenetére


katt777
félisten

Majd teszek föl éji képeket, de mintha Kareszovics bajtárs már tett volna fel párat, miután feltöltöttem a modokat.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3033) Jorus válasza katt777 (#3031) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mindig ezzel a betöltési sorrenddel jössz. :D Azon a listádon háromszázhuszonöt elem van, én meg összesen 4-et tettem fel. :) Szal fenn van a gáma, a két kiegészítő, a patch-ek, a BC, a QTP3, és utána ment - volna - fel az NE. Namost, lehet, hogy nem kellett volna az összes adatfile-t beikszelni... :D Majd este megnézem pontosan. Illu-t azért vettem le, mert kockákat rajzolt, na. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3034) katt777 válasza Jorus (#3033) üzenetére


katt777
félisten

Hát akkor nézd meg annak a pár fájlnak a sorrendjét.
Nincs is 325 elem rajta. Amióta ez a sorrendem, semmi gondja a játéknak.
NE HDR weather (vagy water? - nézd meg) üti a simát.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3035) Kareszovics válasza katt777 (#3032) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nem emléxek, hogy IlluMod-os éjszakai képet toltam volna fel, de akkor este rakok egypárat, ha akarod. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3036) Jorus válasza katt777 (#3034) üzenetére


Jorus
nagyúr

Rendben, este megvizsgálom a problémát.

Amúgy ezzel a karimmal kihegyezem az RPG jelleget. Ez ien nyilazós kardozós, fargatlan, rossz arcú dunmer, nem egy lopakodós orvgyilkos, szal a DB-s küldinél, amikor a Bruma-i ürge fejére kell zuhantatni a bika fejet vagymit, hogy balesetnek látszódjon, simán bementem, és legyaktam Gromm-ot és a gazdáját is. :) Jólesett. :D Igaz, így nem kapok bónuszt a küldiért, de a karakter jelleméhez ez illik jobban, tehát jó megoldás volt. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3037) katt777 válasza Kareszovics (#3035) üzenetére


katt777
félisten

Akkor valaki más volt, aki hasonlít rád. :U Valaki biztos küldött. Én még nem értem addig, talán majd ma, de eddig vagy nem megy a netem, vagy alig. Tegnap egy 2MB-os állományt nem tudtam elküldeni fél órán keresztül. XXI. sz., Mo. Nem jobb Cyrodiil-ben?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3038) Jorus válasza katt777 (#3034) üzenetére


Jorus
nagyúr

No, úgy néz ki, BC-vel ütközött. Legalábbis csak akkor jelennek meg a sárga idomokban a felkiáltójelek, ha BC és NE egyszerre aktív. Kikapcsoltam BC-t, a probléma megszűnt. NE tényleg szép - legalábbis kikapcsolva ritka sivárak a színek - de nekem ez a céklaszínű égbolt nagyon nem jön be. Legalábbis rengeteg viszkit kelllene innom IRL, hogy iennek lássam az eget. :D Nem tudom, hogy ilyennek kéne-e lennie, de ez így gázul néz ki. Megelőzvén kérdésed: minden adatfile-os mod ki van kapcsolva, csak NE Weather-e aktív. (Az, hogy HDR vagy sima, az mindegy, mindkettő szarul néz ki.)

SI-hez mondjuk passzolna. :D

Néha meg ienek villannak be, ez meg aztán nyilván vmi gixer. :)

Szal víz király, növények királyok, habitátok (állatkák? :D) királyok, a weather a céklaszínű ég miatt viszont izé.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3039) dobolan válasza Jorus (#3038) üzenetére


dobolan
senior tag

Ez a lilulás bug vagy driverhiba. Ez biztos, nem így kell kinéznie. Az alsó kép olyan, majdnem, mikor a COD-ban kapsz egy sorozatot a mellkasodba. :)

(#3040) katt777 válasza Jorus (#3038) üzenetére


katt777
félisten

Illu-t BC előtt kell betölteni, ennyi a titka. Tudom, a betiltási sorrenddel jövök, de innen vannak a bibikek. :R
Nem kéne ilyen rózsaszínnek lennie az égnek. Egy rakat új nV driver megjelent mostanában, valamelyik csak jó. Egyébiránt 169-től számítva most jelent meg az első, amelyik 8-as sorozathoz való, szóval ott is lehet bibi. Én töltöttem le Guru3D-ről, Omegáról, Tweakforce-ról, meg az új nV-t is, majd meglátjuk.
De ha ilyen lesz, nem a 3870-et adom el, hanem a 88GT-t. Azért szerintem nem lesz ilyen.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3041) Jorus válasza katt777 (#3040) üzenetére


Jorus
nagyúr

Illu nincs is fent, ez NE. :) Egyébként QTP3 + BC-től kékre fagy a gép Cheydinhallban. Rém érdekes. Amikor csak BC volt fent, nem volt ien gondja, de QTP3 + BC-től is csak Cheydinhallban fekszik le a gép, máshol nem.

Holnap nézek vmi újabb drivert, mert nekem az első gyári 169-es FW van most fent.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3042) katt777 válasza Jorus (#3041) üzenetére


katt777
félisten

Valami ott nagyon nem kóser nálad. :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3043) Jorus válasza katt777 (#3042) üzenetére


Jorus
nagyúr

Szerintem a betöltési sorrend. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3044) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Sziasztok!

Tegnap felraktam az oblit a gépemre (alapjáték), és még indítás elött felpakoltam az 1.1 és 1.2 pach-et.

Az elején nem fedeztem fel semmi gubancot, viszont a szabadba kiérve lila föld fogadott, és az invertoriban is voltak furcsaságok (pl a villámvarázslatra tüzet írt sebzésnek stb.)

Utánanéztem a dolgoknak és hallottam, van egy olyan pach ami végleges.... tudtok linket adni hozzá, illetve ha nincs, akkor egy jótanács is megfelelne, hogy mit érdemes felrakni, s mit nem.

előreis köszi
:R

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#3045) katt777 válasza --Disztroj-- (#3044) üzenetére


katt777
félisten

Nézd meg itt, minden szükséges cuccot v. az elérhetőségét felpakoltam. A végleges patch egyébként az 1.2.416, csak játéktól függően mást és mást kell feltenni. Más kell pl., ha az alapjátékra vagy SI után telepíted, illetve az európai és az US verzió is más (no meg a gold, a collector's). Ami nekem pl. jó volt SI patch, az Jorusnak pont nem. De telepítéskor úgyis kiírja, ha bibi van. Lényegében ha felpakolod az alapjátékot, akkor csak ez az 1 patch kell, leszámítva persze az unofficial patch-eket, bugfixeket, és még sok mást. Ez az előjáték, Jorus most pont ezt tolja ezerrel. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3046) --Disztroj-- válasza katt777 (#3045) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Ok köszi a válszt
akkor még annyi, hogy a játékot újra kell raknom, vagy mehet rá a 1.2.416?

A mentéseimet buktam a pach utáni játékkal?

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#3047) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Hy Everybády!!! :))

Hogy vagytok?? Kicsit ritkán vagyok errefelé,elnézést :U A real-lifenak hódolok. Alig ülök le játszani... Viszont átpörgettem a topicot,igaz csak felületesen és láttam vmi képeket. Amin IC-n belül is voltak növények!! Ez az a bizonyos BC? Mett akkor megnyert magának. Komolyan megcsillant a szemem mikor megláttam :) Valamikor talán megint elkezdek fanatikuskén itt lenni :D Mármint fanatikus topic-lakóként :DDD Addig is mindne jót GF-nek és a többieknek ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3048) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok! :)

Készültem pár kérdéssel. Ismét kedvet kaptam a játékhoz, régen játszogattam vele, de semmi több. Felpakoltam különböző plugineket, többek között azt is, amelyik elvileg változatosabbá teszi az időjárást, de emlékszem, hogy vagy esett, vagy sütött a nap, nekem nem hogy színesebbé tette a környezetet, hanem ez a két variáció létezett.

Tudtok esetleg erre valami megoldást, hogy miért, vagy hogy hogyan tudom ezt ezalkalommal elkerülni, hiszen az egyik ok, amiért játszom, az a gyönyör :)
Amiket használtam anno: Wizard Tower - Better Water - Horses Turn Fast - Natural Wildlife(jut eszembe állatokat kb nem is láttak...tisztára mint az időjárás...) - Natural Environment - Natural Faces - Keychain - Akaviri Stronghold - Weather Inside - Color Map - Get Wet - Qarls Webs - Qarls Harvest - Cities Alive At Night
Esetleg milyen hasznos mod-ot lehetne még bepakolni?
Textúrázók is voltak valahol, de most nem találom őket. Azt hiszem egy 300valahány megás fájl.(Ezt pl érdemes használni?)

Továbbá: Kijött két kiegészítő azóta, meg is van mindkettő. Ad annyit, hogy megérje őket felrakni?

Köszi :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#3049) katt777 válasza jolti05 (#3048) üzenetére


katt777
félisten

Ha több időjárás, víz vegetáció, stb. modot teszel fel, ütik egymást, és nincs eredmény. A tesztoldalamon megtalálsz minden szükséges/ajánlott patch-et és mod-ot a szükséges betöltési sorrenddel. Sajna a FreeWeb MEGINT nem elérhető, de pár napon belül működni fog.

Lényegében a szépséghez az alábbiak kellenek:

Illumination within
Better cities
Natural Enhancement pack
Qarl's texture pack 3

Atmospheric weather van még jó, de ütközik az NE weather modjával, és azért sem tetszik, mert pl. Anvilban esik a hó, de nem marad meg, és hasonló illogikus dolgai vannak.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3050) katt777 válasza --Disztroj-- (#3046) üzenetére


katt777
félisten

Lehet, hogy nem megy rá, mert mint írtam, érzékeny, hogy melyik verzióra teszed. Ha kipróbálod, megtudod.
Mentést nem bux. Legföljebb olyasmi fordul elő, hogy a "mentés bizonyos része megváltozott, ezért nem elérhető" hibaüzit kapsz, de ez is inkább modok kikapcsolásakor szokott történni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.