Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) katt777 válasza Neil Watts (#4390) üzenetére


katt777
félisten

Ha 3.2GHz-re felhúzod a procit, akkor 3870 alá jó lesz. 4850-hez nem, de vsz. azért annyira meghajtja, hogy gyorsabb legyen a 3870-nél. Mindenesetre jó, ha tudod, hogy AMD-vel a VGA kihajtás értéke jóval alacsonyabb, mint C2D-vel.

Bocs, ha ritkán vagyok, de a netem, ha működik is, max 2-5kbps sebességgel, lehet, hogy ez is a rohadt nVidia miatt van! ;] (Legalábbis azóta nem megy, hogy 7900GT van a gépemben. :U )

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4402) katt777 válasza tzimash (#4398) üzenetére


katt777
félisten

Nem kell elővarázsolni, egyszerűen hagyni kell a bérgyilkost meghalni Mehrunes barlangjaiban. Vagy megölni, de az meg rossz pont, szóval jobb az előbbi. A rucija nálam is bevált anno az 1. karakteremmel, amelynek a mentése sok mással elveszett a köcsög vinyómon, amikor meghalt. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4403) Neil Watts válasza tzimash (#4397) üzenetére


Neil Watts
veterán

core2 AM2es lapba? :DDD

(#4404) katt777 válasza Neil Watts (#4403) üzenetére


katt777
félisten

Mit keresnél TE egy AM2-es lapban? :F :P
AMD-t el kell felejteni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4405) Neil Watts válasza katt777 (#4404) üzenetére


Neil Watts
veterán

"Mit keresnél TE egy AM2-es lapban?"

:DDD :DDD :DDD ez tetszett... XD

(#4406) tzimash válasza katt777 (#4402) üzenetére


tzimash
őstag

már megöltem egyszer, csak a cuccai odalettek... spawnolós ládába raktam őket :((
ezért kéne az additem, mert nekem az a gönc jár! :D megdolgoztam érte, megkaptam érte az 1 infamy-t.

core2:

am2-t passzold el procival együtt :D
úgy van ahogy katt mondja, amd-t el kell felejteni :) legalábbis amíg nem hoznak ki egy épkézláb procit.

[ Szerkesztve ]

(#4407) katt777 válasza tzimash (#4406) üzenetére


katt777
félisten

Hát, megdolgoztál érte, de el is barmoltad, ezexerint. :P Én sárkányra pakolok. Miért kaptál érte infamy-t? Te ölted meg a fickót? Kis ügyetlen... :(

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4408) katt777 válasza hoffman_ (#4358) üzenetére


katt777
félisten

Látom, jártál Garancia topicomban. Nézd meg, hogyan szív más. Asszem nem ártana felpörgetni valahogy, mert téma az lenne bőven.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4409) Neil Watts válasza tzimash (#4406) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ezért a nevenincs tipusért (alaplap) kb. mennyit kapnék?
A prociért?

[ Szerkesztve ]

(#4410) katt777 válasza Neil Watts (#4409) üzenetére


katt777
félisten

8k :U Nagyon jó esetben. Én K9AP-ért kaptam 16k-t 2 hónapja...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4411) Neil Watts válasza katt777 (#4410) üzenetére


Neil Watts
veterán

1. A játék elején megtámadnak a patkányok akkor merre menjek tovább? (bementem azon a résen)
2. hogy tudom használatba venni a fegyverem amit elvettem a katonától?

Bocsi, új még nekem ez a játék... :)

(#4412) katt777 válasza Neil Watts (#4411) üzenetére


katt777
félisten

Hát, a kézikönyv sokat segíthetne! :DDD Ez nem úgy megy, mint egy FPS, hogy nosza, irány hentelni. :P
A patkányokat meg kell ölni, Payne őrnagy! ;]
Inventory-ból tedd a "kezedbe", azaz valamelyik számgombra, aztán "fegyver elővétel".

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4413) tzimash válasza katt777 (#4407) üzenetére


tzimash
őstag

ja, el. ott a börtönben volt egy láda, oda raktam a gúnyáját, mikor visszamentem érte már csak ócska ingek voltak benne...
én öltem meg, talán ha hagyom megszökni, elkapták volna a kintiek helyettem, de ők akkor már hátukban nyílvesszővel feküdtek a barlang dohos porában. :)

(#4414) tzimash válasza Neil Watts (#4409) üzenetére


tzimash
őstag

együtt a kettő kb18-20k.

(#4415) katt777 válasza tzimash (#4413) üzenetére


katt777
félisten

Ejh, hát a taktikai tervezésről nem hallottál? :F :DDD Nálam ott ölték meg, ahol vmelyik fő rossz fiú házába kellett bemenni fent.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4416) tzimash válasza katt777 (#4415) üzenetére


tzimash
őstag

nem tudtam, hogy ott gubbaszt a sitten. most először jártam erre, nem úgy mint egyesek, akik 7x vitték végig a játékot a tizen x-edik karijukkal ;] :)
na de térjünk vissza additem-re, valami ötlet?
az object ID az ugyanaz, mint a Base ID?
olyan console parancs van, ami "leteszi" elém, vagy adott helyre Tong bácsit?
akkor aztán jól legyakom megint. infamy ide vagy oda :D

[ Szerkesztve ]

(#4417) Neil Watts válasza katt777 (#4412) üzenetére


Neil Watts
veterán

"Hát, a kézikönyv sokat segíthetne!"

heh... :DDD

"Ez nem úgy megy, mint egy FPS, hogy nosza, irány hentelni."

Példa erre a Crysis... 1 lövés 1 halál... ;] Egyébként játszottam a WoW-tal, hát ez egy teljesen más világ... :DDD

"A patkányokat meg kell ölni, Payne őrnagy!"

Payne őrnagy? Ez miben volt? Payne=Max Payne?

"Inventory-ból tedd a "kezedbe", azaz valamelyik számgombra, aztán "fegyver elővétel"."

Köszi! :R

(#4418) Neil Watts válasza Neil Watts (#4417) üzenetére


Neil Watts
veterán

MOD: Naggyono yóóó, ez a játék! :R Marha jó az M.I is

(#4419) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Háát ebből nem lesz 4850... :U

(#4420) katt777 válasza tzimash (#4416) üzenetére


katt777
félisten

Hát, vazze, én már az első karakteremmel is ezt csináltam, a 2.-at meg még csak most indítottam, és a 7900GT-vel valahogy nehéz folytatnom a 3870 után. :W
De nem kell megölni a Tongost, megölik úgyis harc közben. Vagy Merhunes után már nem követ (élet-érzékelés)? :F Én ezt ugye nem tudom, mert hagytam a saját képességei szerint küzdeni, ezáltal meghalni, ami abban a ruciban külön művészet lehet, bizonyára ezért bérgyilkos-klán, vagy mi. :P
Kódokat SR mestertől, mert én szeretek "rendesen" játszani.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4421) katt777 válasza Neil Watts (#4417) üzenetére


katt777
félisten

Nem, ez a Payne őrnagy, a filmből (Kőagy őrnagy), aki minden ellenséget megölt, így munka nélkül maradt, és kénytelen volt patkányra vadászni, amikor már 1 hete nem ölt meg senkit. :P Nézd meg, ha még nem láttad volna.
Egy jó konfigon még jobban élveznéd a játékot, főleg a graf modokkal, ami jelenleg felérne számodra (ill. a géped számára) egy öngyilokkal.
Jut eszembe: a gyakran használt varázslatokat is tedd a számokra, mert könnyebb előhívni így, mint harc közben a menübe lépegetni, meg vissza.
A honlapomon amúgy találsz videókat, ajánlom pl. az arénát, harc-oktatásra (és egyszerre 5-6 képesség fejlesztésére).

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4422) Neil Watts válasza katt777 (#4421) üzenetére


Neil Watts
veterán

P5k+E6750+3870 kombó? ez ok?

(#4423) tzimash válasza katt777 (#4420) üzenetére


tzimash
őstag

Most már mindegy, Tong halott, ruha nincs. majd legközelebb...
szemezgetek ezzel a BC moddal, te nagyon dicséred. képekből ítélve eléggé felforgatja a városokat. az összes üzlet és az npc-k kérója megmarad? csak éppen máshol lesz, vagy hogy van ez?

core2 #4422
az már jó lesz :) procit megrántod 3,2-re aztán mehet is fel a QTP3 :D
meg enable HDR+AA+HQAF :)

[ Szerkesztve ]

(#4424) katt777 válasza Neil Watts (#4422) üzenetére


katt777
félisten

Na, ez egy logikus megközelítés. Procinak mehet 3GHz, aztán OK lesz, de a 20"-os moncsihoz az sem feltétlenül szükséges (na de ha már). Aztán nálad is elmegy szépen fullban, legföljebb BC-s városokban leesik olykor 16-19FPS-re. Na de kit izgat, ott csak a végén lesz harc, és IC-ben csak 2 kerület van rendesen átmodolva.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4425) katt777 válasza tzimash (#4423) üzenetére


katt777
félisten

Van a honlapomon videó is a modokkal (Land of Oblivion sorozat, ide is belinkeltem anno), érdemes megnézned. Sajna a 3870 hirtelen elhalálozása miatt elakadtam a további filmek készítésével, de majd, ha 1x jön egy cserekari, esetleg szerencsés esetben már 4870...
Megmarad minden, csak IC-ben nem lehet bejutni a bankba, mert azt felülírja egy házzal. De vagy nem használod a bankmodot, vagy a bankolás idejére kikapcsolod. :)
Egyébként kicsit majd eltévedsz, mert sok új utcácska lesz, vagy éppen dupla magasságú házak, sok kirakodott cucc, egyebek, szóval tényleg jó. Izmos VGA ajánlott. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4426) Neil Watts válasza katt777 (#4425) üzenetére


Neil Watts
veterán

Gigabyte GA-EP35-DS3
Intel Core 2 Duo E6750
ASUS EAH4850/HTDI/512M

Ez ok?

(#4428) katt777 válasza Neil Watts (#4426) üzenetére


katt777
félisten

És a MONITOR? Mert felbontástól és összetettségtől függ, meddig kell húzni a procit a VGA kihajtásához (kb. 3.3GHz). Ja, és az E8xxx-ek nem kicsit gyorsabbak azonos órajelen a 6-os szériánál. De sebességben Skizz infói alapján a VGA-nak már jónak kell lennie. De akkor már P43-as lapot is vehetsz a P35-ös árából, az korszerűbb.
Sztem a legjobb kombó az én konfigom egy 4870-nel. :DDD
Azért igen baba, hogy egy lassan 3 éves játék miatt nyűglődünk a gépfejlesztésen... :))

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4429) ollie válasza katt777 (#4428) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Annak idején ugyanez volt a Morrowind-el. :D

***

(#4430) tzimash válasza katt777 (#4428) üzenetére


tzimash
őstag

[OFF]"Azért igen baba, hogy egy lassan 3 éves játék miatt nyűglődünk a gépfejlesztésen... "

ezen filóztam én is valamelyik nap. őrület... előző gen. vga-m van, legújabb gen. procim, és még mindig megfogja az obli. még mindig ki lehet akasztani ezzel a játékkal akármilyen konfigot :F [/OFF]

próbáltam a BC modot, (2.1.3 )nem rossz na :D a gépet sem terheli annyira, mint vártam. csak az első fél-egy perc a gáz, amíg be nem töltődik teljesen az adott map.

ja, és először a BC additions-t is meg az anvil bay-t is használni akartam, de akkor már a bethesda logónál hirtelen az asztalon találtam magam :) (load order az általad javasoltak, és a mod doksija szerint) ezeket kikapcsolva megy a gém.

tetszik a városok új kinézete, kivéve talán Leyawiin-t. árvíz sújtotta terület lett belőle :(((
tudom egyenként is felrakhatnám az egyes városok modjait, de macerásabb :)
a brumai katedrális szőrén-szálán eltűnt, az ablakai ugyan megvannak, talán az illumination within-nek köszönhetően. majd lefényképezem, ha arra járok.

[ Szerkesztve ]

(#4431) Neil Watts válasza katt777 (#4428) üzenetére


Neil Watts
veterán

vicces vagy, nem adod ide INGYÉ' a géped? :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4432) katt777 válasza tzimash (#4430) üzenetére


katt777
félisten

BC mod mellé ne tegyél már Anvil bay-t, vazze! :Y persze, hogy kiakad. Külön városok veszélyesek, mert Brumában pl. 1-2 komplett darab hiányzik a városfalból, és ez még csak egy hiba.

core2: De nem ám, elég melót és pénzt fecceltem bele! És a 4870 még nincs is meg. :((( Ha 3870-et kapok vissza garból, akkor sajna nem is lesz. :((

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4433) tzimash válasza katt777 (#4432) üzenetére


tzimash
őstag

abban a pack-ban volt, mint a BC mod...

(#4434) katt777 válasza tzimash (#4433) üzenetére


katt777
félisten

Akkor sem kell feltenni. LEÍRJA a readme, hogy a FULL mellett ne használj mást! Hogy én hányX mondtam el: olvassátok a readme-ket... :U Aztán jöttök itt a bugokkal... :B :(

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4435) katt777


katt777
félisten

Van itt valaki? Mert major life detection-nel sem látok még egy apró rózsaszín foltot sem... :F :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4436) katt777


katt777
félisten

Érdekességek

GunMage
Legendary abilities
Tritons and Sirens CM Partners
Town of Eiverhold
:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4437) katt777 válasza katt777 (#4436) üzenetére


katt777
félisten

Hol az 5. link?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4438) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Megjötteeeeeeeeeeem, remélem hiányoztam!

Látom akadt problematika szépen. Bár csak mosolygok azon, hogy katt-nak még mindig van elmélete, hogy melyik márka(piros/zöld,Intel/AMD) a jó, a rossz, vagy épp a csúf ;]
Vegyetek példát --Disztroj-- ról! Ő játszik is :DDD
Nameg az Obli 9550-en is elmegy, szóval sírásra azért nincs ok...

:R

(Croatia nagyon szuper volt, jól jött már egy kis pihi. Daedrákat sajna nem találtam, de a halacskáknak meséltem Cyrodilról) :))

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4439) Jorus válasza katt777 (#4435) üzenetére


Jorus
nagyúr

Megjöttem én is. Szigeteltem, szal most próbálok felépülni, kéne néhány Strong Potion of Healing, vagy vmi jóféle Restore Strength spell, vagy tekercs is jó lesz, na. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4440) katt777 válasza Jorus (#4439) üzenetére


katt777
félisten

Chapeling Isle? :F :DDD (hun: Csepel)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4441) hoffman_ válasza katt777 (#4440) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Chapeling? Nem Shipmaker(hajógyári :DDD )???

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4442) katt777 válasza hoffman_ (#4441) üzenetére


katt777
félisten

Na jó, én "szó" szerint fordítottam. :P Azért a shipmaker sem hajógyár... De mondjuk az "if good factory"... :U Én az Esőembert is lefordítottam angoltanaramnak "Falling man"-re, a hagymát meg németre: "Lass mich heute!". Talán neki kéne állnom egy ilyesféle magyarításnak... :U
Jaj, halódik ez a csrekártya is (hibásan kaptam már), meg kérik vissza, szal lehet nem fárasztok senkit most pár napig... :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4443) hoffman_ válasza katt777 (#4442) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mi lesz velünk nélküled mester? :U Elfekvőbe amúgy mindig jó valami őskövület, ami legalább a megjelenítést meg tudja oldani...
De kívánom a legjobbakat :D

A fordításokért meg nézünk neked valami díjat, mert megérdemled ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4444) katt777 válasza hoffman_ (#4443) üzenetére


katt777
félisten

De egy kövületet nem tudok betenni a PCI-E foglalatba! És semmi VGA-m nincs, ha meg veszek mondjuk egy 3450-et, akkor nem marad a különbözetre, ha mégis sikerülne a jobbítás. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4445) hoffman_ válasza katt777 (#4444) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ugye, hogy ugye? Az a pár ezer is számít. Ezért nem 4870 van a gépemben :U
Amúgy most elvonulok... Összerakom a gépet. Miután szétszedtem. Berakok egy új lapot. Ajda az ég h MUKODJ legyen, mert különben gianni ráfázik :(((

Szal lehet szurkolni a szereléshez. Egyedül még sosem kaptam szét :U Nagybátyám mindig segített. De mivel már kívülről vágom csukott szemmel ezt a gépet, csak nem rontom el...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4446) hoffman_ válasza hoffman_ (#4445) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Kezdek belejönni, már egész gyorsan megy. Kétszer összeraktam és szétszedtem a gépet. És nagyon, de nagyon mérges vagyok. Mindjárt szétrobbanok. Az új P35-ös lappal természetesen megint nem indult el. gianni szerint: "ááá, ez már fix, hogy jó. Nem lesz vele gondod ígérem" ... Nem lesz gondom, való igaz, agyvérzésben ittpusztulok.
Vagy 3x-4x megnéztem, hogy én basztam-e el. Nem találtam bibit. Aztán összeraktam a mostani hanghibás lapommal és láss csodát, működik!!! WoW, tehát legalább nem az egész gép szar. Örvendetes.

Most van az, hogy nagyon :((( :((( :(((

Ha nem látok giannitól egy új alaplapot(ami működik!), plussz ~10k pénzt(ugyanis 2 rossz lapom van tőle), akkor kő kövön nem marad. És az, hogy PH!-n mást nem fog eladni soha többé, az is fix, ha rajtam múlik. Ugyanis ez már nem az első, nem a második, és nem is a harmadik selejt, ami tőle van....

Senki nem vásároljon giannitól!

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4447) katt777 válasza hoffman_ (#4445) üzenetére


katt777
félisten

Ja, hogy te még mindig itt... :((( Milyen lap lesz az?
Ja, hogy már ismét és megint? :(( :Y Nem ebbe csavarodott bele a vakbeled? :F Vazze, nekem már az is elég bosszantó, hogy milyen lassan garozzák a VGA-mat! :((
Modker-be írtál már?

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4448) hoffman_ válasza katt777 (#4447) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem, még nem. Előbb beszélek vele, és megpróbálom rendezni, úgy, hogy jól jöjjek ki belőle. Természetesen nem lehet elérni, mert most nincs itthon. Szeptember 1-én jön haza, vagy vmi ilyesmi. Of course, most nem érem el. Nem tudom, de szarok is bele. Amint lehet beszélek vele, és ha valami nem teszik neki, akkor csúnyán ráb@szott. Alaplapot visszük kermi-be, Logout-ra megy föl az egész sztori, és jónapot. Nem fogok itt szívni, meg idegeskedni. Nem akarok. Én egy jólelkű emberke vagyok, sokkal jobban örültem volna, ha ez egy hónapja véget ér. De most már én is ideges vagyok, méghozzá nagyon, mert az egész nyaramon végigkísért a f@szsága. Sok jóra ne számítson.

Nahde, ez már über-über-OFF, szóval vissza a témánkhoz... Megyek is Oblizom...A hanghibás alaplapomon... De legalább a kép, az nagyon szép...(szedtem le 8.8b-t,azt is felrakom mindjárt)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4449) katt777 válasza hoffman_ (#4448) üzenetére


katt777
félisten

Hát, nyomtam egyet én is, elértem a 9. szintet az új karival, és megvan az 50-es kovácsolás. Most némi idézésre fogok gyúrni 3 szinten keresztül, aztán jöhetnek a familiárisok. Hogy aztán mit oktatózok, még nem tudom. Mellék képességeket kéne, de az íjászatom nagyon lassan megyeget felfelé. Ez most 38, penge meg 43.
Alkímia és Átváltoztatás viszont már 64-65. :DDD Úgy látszik, sokat varázsolgatok... :U

A netem megint olyan szar, hogy alig használható, ráadásul a kölcsönkarit is visszakérték, ugye... :W Mindenkinek a maga keresztje

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4450) katt777


katt777
félisten

Ja, mire leszámoltam Seridurral, annyi instant vampire-t (vámpírpor) szedtem össze, hogy 6000 aranyat kaptam értük. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.