Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) Jorus


Jorus
nagyúr

Nyugtassatok meg, hogy szoktatok azért néha játszani is... :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4152) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, elhatároztam hogy csatlakozom ismét az Oblivion-nal játszók közé. A múltkor arról volt szó, hogy vannak különféle MOD-ok, amik feltuningolják a grafikát. Kipróbálnám én is ezeket, de mazochista sem akarok lenni, mert azzal nem fogok elérni semmit, ha 2-3 frame-el fog menni a játék. Ezért csak arra kérnélek benneteket, hogy adjatok linkeket olyan MOD-okhoz, amikkel a textúrákat és a grafikát tudom egy kicsit feljavítani.

A legjobb lenne egy olyan egységes textúra-pack szerű MOD, nem kellenek különféle .INI tweakek sem, mert annak idején már kipróbáltam azokat is. Most csak egyszerűen játszani szeretnék addig, amíg ki nem jön valami normális játék.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4153) Jorus válasza Vistaboy (#4152) üzenetére


Jorus
nagyúr

Katt oldalán linkelve van a legtöbb ajánlott mod. Tessék, Ajánlott Oblivion modok címszó alatt találod őket.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4154) Vistaboy válasza Jorus (#4153) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi. Amint mondtam, csak a grafikát akarom egy kicsit felturbózni.

Amúgy ezek láttán az az érzésem támadt, tisztára mint a WoW-ban: Ilyen addon - olyan addon, enélkül nem lehet raidelni, ezmegaz nélkül nem lehet instázni, blablabla... a fejem megfájdult tőlük anno... :D

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4155) Skizz válasza katt777 (#4150) üzenetére


Skizz
addikt

Waze, relax, ne ess már nekem. :U Nem vagyok szemüveges és a többi képen is látom a különbséget, éppen ezért írtam azt, hogy: "Én különbséget főleg... :U :)
Talán azért is írtam ezt, mert a világítótornyos képet néztem először, és ott a talajon, az épület falain, ajtaján lehet iszonyatos változásokat észlelni. Még a tetőn is.

[ Szerkesztve ]

(#4156) hoffman_ válasza Skizz (#4155) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nah akkor majd engem lekorhol... Én ugyan nem vizslattam alaposan a képeket, de egyáltalán semmi, de semmi különbséget nem látok. Pedig kerestem. Még a világítótornyoson sem :DDD Mondjuk lehet, h nem azt néztem amit kell :DDD

Tényleg az új Catalyst engem is érdekel, 4850 várományosként. Hogy szuperál? Márha fent van, bár gondolom...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4157) Skizz válasza hoffman_ (#4156) üzenetére


Skizz
addikt

Pedig van ott ám különbség. Nyissa ki a szemét, vagy cserélje ki a felhasználót! :D

Vista-val együtt fogom kipróbálni, ami valószínűleg jövő héten érkezik. Már pár hete nincs kikapcsolva a gép, megy a seed bazár, csak néha rakom készenlétibe. Nem akarom megszakítani a láncot újraindításokkal. :D

[ Szerkesztve ]

(#4158) Jorus


Jorus
nagyúr

Némileg leégtem, mivel megvettem Rosethorn Hall-t, és persze be is rendeztem, no meg felfogadtam Eyja-t. Nagyon finomakat tud ám sütni. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4159) Jorus


Jorus
nagyúr

Egyébként a linkelt képeket és a hozzászólásokat elnézve nagyon úgy tűnik, nem sok fogalmatok van arról, hogy mi is az az anizotróp szűrés. :)

Néhány kép csak úgy, a mai termésből. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4160) Skizz válasza Jorus (#4159) üzenetére


Skizz
addikt

De, van. Az anizo szűrő mem. sávszél igényes filter. Egy pixel színének meghatározásához a texelek színeit átlagolja (1 pixelen belül).

Mekkora péklapátod van. :C

[ Szerkesztve ]

(#4161) katt777 válasza Skizz (#4157) üzenetére


katt777
félisten

Na mi van, beszólogatunk a vakoknak? :P ;] :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4162) katt777 válasza hoffman_ (#4156) üzenetére


katt777
félisten

Majd Skizz megmondja, neki van olyan karija. Nálam mindenesetre DX10-ben gyorsult sokat a GPU, DX9-ben semmit.

Feltettem a ZoneAlarmot, eltűntek a képek. Biztonságos? :U

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4163) Jorus válasza Skizz (#4160) üzenetére


Jorus
nagyúr

Így van. És mire használják? :) A nézőponttól távolabbi pixelek számításához, így leginkább akkor megfigyelhető, ha egy utat, mezőt, nagyobb vízfelületet, stb-t nézel, és nagyon szépen meg lehet különböztetni a bi-, trilieáris szűrést, meg a különböző szűmú texelekkel dolgozó aniso filterezést is. Erre olyan képeket lőttök, ahol esély sincs arra, hogy érezhető, látható különbséget adjon az AF, mivel ott állsz pl. a világító torony arcában, ergo nincs szükség AF-re, hiszen egyébként sem látszik. Az utas kép esetleg már jó lett volna, de tök sötét, plusz QTP miatt eleve nem lenne markáns az AF itt sem.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4164) hoffman_ válasza katt777 (#4162) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azé kérdezem tőle ;] Csak az a lényeg h stabil legyen... Amúgy szánalom. 18ért akarják elvinni a GTS-em. Azért rohadjon el mindneki. :(((
Nagyon fáj, ahogy hanyatlik a régi nagy király :O

Jorus: Szintúgy fantasztikus képek :R

Mostanság nemigen van időm gépezni. Inkább vezetek, meg házibulizok, meg alszom, meg eddzek.... Majd augusztusban. Ha lesz rá időm a partyik mellett ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4165) katt777 válasza Vistaboy (#4154) üzenetére


katt777
félisten

Hát akkor csak a grafikai modokat töltsd le, direkt külön csoportban van minden. És persze a patchekről se feledkezz meg. Tudom javasolni még a Betöltési sorrendet, ha nem akarsz egy hihetetlenül különös világban bolyongani. :DDD Bővebben erről kérdezd Jorust, ő profi benne. :D
De ha megnézed a képgalériánkat, vagy a honlapomon a képeket, látni, hogy megéri a befektetés a grafikáért. 8800GT-vel meg ne aggódj a megjelenítés miatt, nekem is volt, és ha tényleg mindent maxra pakolsz modokkal együtt, max néha városban akadhat a megjelenítés. Igaz, nálam volt bő 20% tuning is azon a karin... :D

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4166) Jorus válasza katt777 (#4162) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mármint mien képek?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4167) katt777 válasza hoffman_ (#4164) üzenetére


katt777
félisten

26k újonnan a fél éves 46k-s 3870-em. Most sírjak vagy kriptajak? Vsz marad még egy darabig a kicsike, és inkább egy Soprano FX VH1000BWSD-re megy mani, ha összejön. Meg még egy Achilles is kéne, mert ide nem fér be. Akartam 8 cm-es kifúvót tenni a procim fölé, mert kicsit meleg a proci 1.3V-tal, de a HTX2 hőcsöveinek a hegye pont megakasztja! Kb. 2mm. :W És a "görög" még 3 cm-rel magasabb. :(((

Jorus: Hát ez az!

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4168) Skizz válasza Jorus (#4163) üzenetére


Skizz
addikt

Nem -e? A távoli részletek megjelenítéséhez ott vannak a tornyos, kikötős képek. A hegyek mégis pont ugyanúgy néznek ki. A víz tükröződésében lehet néhol változást észlelni, de leginkább a közeli részletek lettek tisztábban (falak, tető, ajtó, stb.). De elég ránézni a mólóra is:

Be
Ki

[ Szerkesztve ]

(#4169) katt777 válasza Jorus (#4163) üzenetére


katt777
félisten

Ő lőtt ilyen képeket, én már szóltam éppen emiatt. Mindemellett a falakon is látszik az AF.
Nekem nem tűntek sötétnek a képek. Szóval nálad még mindig USER ERROR van. ;)

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4170) Jorus válasza Skizz (#4168) üzenetére


Jorus
nagyúr

Egy út, folyó, akármi távolabbi pontjára gondoltam, amit össze lehet vetni ugyanazon dolog nézőponthoz közelebbi pontjával, nem pedig egy alapból távoli dologra, tehát nem a hegyekre. :)

Egyébként persze, ha nagyítóval villogtatod egymás után a képeket, fel is fedezed a változást, de alapvetően az AF*fel nem ien esetben tudsz - játék szinten is - látható változást produkálni. Egyébként a mai kariknak már tök mindegy, hogy 16-os AF-et rárakod-e, mert nem lassítja őket érezhetően, így alapból global 16-on megy nekem is.

Szerk.: a mólós már jobb példa, dehát én is erről beszéltem.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4171) katt777 válasza Skizz (#4168) üzenetére


katt777
félisten

Te, én még a távolabbi hegycsúcson is látom ezeken a képeken a részleteket!
Csak nekem jó a szemüvegem? Vagy a monitorom?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4172) Jorus válasza katt777 (#4169) üzenetére


Jorus
nagyúr

Há', ha ezen post utolsó képe számodra nem sötét, akkor szentem vedd le a Night Eye gyűrűdet. :D

Amúgy mien képek tűntek el, honnan?

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4173) Skizz


Skizz
addikt

Már mindenki megvakult?:D

Jorus: :R

hoffman_: A lustaság nagy úr. :D Egyébként az RV770-es totyikban arról beszéltek nemrég, hogy nem érezhető számottevő javulás 8.7-tel. Így fölöslegesnek érzem a 8.6+hotfix lecserélését. Majd Vista alatt felteszem, bár akkor a másik, friss oprendszer miatt is fog változni az fps.

[ Szerkesztve ]

(#4174) Vistaboy válasza katt777 (#4165) üzenetére


Vistaboy
veterán

Rendben, köszi. Amúgy úgyis szólok, ha valami nem stimmel... :P

Most nekigyürkőzök annak a másfél gigás textúra MOD-nak, majdcsak lejön ma még. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4175) katt777 válasza Jorus (#4172) üzenetére


katt777
félisten

Persze hogy sötét, mert hajnal van. Vagy napnyugta. Attól még látszik rajta minden.
Már mondtam: minden kép. De azóta visszatettem a Sygate-et AVG-vel, és OK.

Skizz: Én nem is...

Vistaboy: Csak a readme-jét ne felejtsd el elolvasni, no meg a patchet is letölteni hozzá. Aztán archive invalidation "spell". :DDD

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4176) Vistaboy válasza katt777 (#4175) üzenetére


Vistaboy
veterán

Megvolt a spell, most már minden sztranzsé... :DDD
A külső helyszínről majd csinálok képet, eddig olyan mint a vaj, bár eddig sem volt baj a belső terekkel... :U
Csak egyenlőre később lesz időm játszani, most még fontosabb elintézni valóim vannak. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4177) katt777 válasza Vistaboy (#4176) üzenetére


katt777
félisten

Ja, pl. BC, NE, és IW mod... :))

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4178) Vistaboy válasza katt777 (#4177) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jaja... :DDD

Amúgy hogyan kell screenshot-ot csinálni? A szokásos Printscreen nem működik... :P

Van erre valamilyen gomb? Közben ugyanis kimentem, és tényleg sokkal szebb a játék így, mint ahogyan én játszottam vele még a megjelenéskor. Csak az AA-t nem tudom használni a szokásos NV-betegség - vagy gyengeség - miatt, mert akkor nem lehet HDR-t használni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4179) Skizz válasza Vistaboy (#4178) üzenetére


Skizz
addikt

Fraps beizzít, F10 játék közben. :P

katt777: erről jut eszembe, te mivel csináltad az ingame videokat? Hogy még hang is van alatta? Én fraps-szal próbáltam, felezett méretben 30fps-sel, de 6 és fél perc videó 4 gigabájt helyet foglal... kicsit durva.

(#4180) hoffman_ válasza Skizz (#4173) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Érteeem :D :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4181) katt777 válasza Vistaboy (#4178) üzenetére


katt777
félisten

Játékban HDR, driverből meg AA és AF kényszerítés. Játékban nem megy együtt a 2. De pl. asszem hoffman_-nak nem megy így sem nV-val.

Screenshot: FRAPS "gomb".

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4182) katt777 válasza Skizz (#4179) üzenetére


katt777
félisten

F12 :P Csak mert ha már úgyis az szokott lenni játékból, arra tettem.

Videókat természetesen FRAPS-szel csináltam. A hangot is azzal vettem fel. Az első videókban azért nem volt hang, mert a TV tunerem minden más felvételvezérlőt elnémít, és kilépéskor szarik rá visszakapcsolni. De rájöttem. :C Valami most meg folyton leveszi nekem a hangerőt újraindításkor, és nem tudom, mi. :W Azt hittem, már orvosoltam, de lementettem a rendszert, és azóta megint csinálja. Attól tartok a lap lesz a hunyó, mert a giga nem tette.
Egyébként persze, hogy nagy méret lesz, mert avi-ban rögzít, ami jó minőség, de semmi nem akadályoz meg abban, hogy AVIVO-val pár perc alatt jó minőségű divx-be kódold, nem? :F :DDD Én inkább a qrwa freeweb méretkorlátozása miatt szívtam a fogam, de amióta van Jorus mester tárhelye, ott tárolom őket, hála a Nagyúrnak! Tényleg, már csinálhatnék valami újat, nem? :U

Vistaboy: Képet majd BC, IW, és NE modokkal, mert különben kinézünk innen. :P No és persze az élelmosás, amelybe mindig belekötök. ;] ;)

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4183) Vistaboy válasza katt777 (#4182) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mi az hogy kinéztek? :P
Már akkor Oblivion-oztam, amikor megjelent a játék, csak éppen nem volt netem. De ha lett volna, akkor azt hiszem, én nyitottam volna a topikját... :DDD

Azt azért meg ne várjátok hogy egy 8800GT-vel RV770-eket megszégyenítő grafikát mutassak. :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4184) Skizz válasza katt777 (#4182) üzenetére


Skizz
addikt

Nekem hangot nem hajlandó felvenni. Pedig nincs semmi feketemágia, se tvtuner, se pci-os hangkaresz...
Az AVI-t próbáltam divx-be konvertálni, de a Fox Video nem igazán akart együttmúkodni.

(#4185) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, itt egy pár kép (Persze azokkal a MOD-okkal.):


A városban keményen belassult a dolog, máshol tökéletes volt. Egy-két helyen elég érdekesen sötétek a textúrák a városban, de máshol nem. Hogy ez most mi miatt van? :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4186) katt777 válasza Vistaboy (#4183) üzenetére


katt777
félisten

Na ne már, hogy a 8800GT ne tudjon ilyen grafikát! :Y
Én meg már akkor rühelltem a szerepjátékokat, amikor mindenki Diablo-t tolt. Az én Diablo-m a C64-es autóverseny volt. :DDD
Városban a BC és az IW miatt még Skizz 4850-e is beakad. Ill. QTP3 otpimalizálási hiba, vagy nagy felbontású textúrák miatt hirtelen forgásnál lehet.
Kehet Fraps-szel ronda FPS-számláló nélkül is képmenteni. Ha direkt volt, akkor nem szóltam. uGrids-et mintha nem tetted volna 9-re... :U :F
Amúgy én nem nagyon látok hibát a képeken, mintha az AF és az AA is meglenne. Bár AA-t illetően lehetne mondjuk ferde alulnézetből templomtornyot lekapni, azon nagyon jól látszik, hogy műxik-e.
Most már csak valami megfelelő kompozíció kéne, nem "vaktában" elsütni a fotómasinát. ;]

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4187) SystemRoot válasza Vistaboy (#4185) üzenetére


SystemRoot
őstag

A városi belassulást a BC mod csinálja. Ha az object fade-et visszaveszed akkor javul kissé a dolog.

Üdv: SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4188) katt777 válasza Skizz (#4184) üzenetére


katt777
félisten

X Detect best sound input
Sound Device: Realtek HD Audio Input
Sound Input: Default
Full Size
30FPS

De mindjárt megnézem, mert az új lappal még nem próbáltam.
Nézd csak meg a hangkezelőbe, nincs-e levéve vagy elnémítva a felvételi hangerőd, ill. a Realtek input, ilyesmi.

Még mindig nem értem, mit kínlódsz a videó konvertálással. :U
Vazze, ATI karik tudják a kódolást! Feltelepíted a Cat. 8.7 AVIVO codec csomagot, aztán CCC-ből pár gombnyomással néhány perc alatt kész a DivX. Egy másfél órás film 15p, úgyhogy még ki sem kell lépned a szobából. Nem kell semmi hülye és lassú videó-konvertáló program.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4189) katt777 válasza SystemRoot (#4187) üzenetére


katt777
félisten

Tisztelettel kérem, uram, ne propagálja topicunkban a grafikai megjelenítés butítását (főleg 8800GT-n), inkább szaladgáljon P5Q alaplap után. :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4190) Vistaboy válasza SystemRoot (#4187) üzenetére


Vistaboy
veterán

Oké, köszi a tippet. Bár nincs ínyemre hogy picit butítani kell, de azért jó tudni hogy hol lehet nyerni plusz FPS-t.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4191) Vistaboy válasza katt777 (#4186) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát pedig hidd el, hogy az van benne és belassult keményen. (Adatlapomnál a konfigom.)

Az direkt volt, hogy lássátok az FPS-különbséget. Ha az uGridsToLoad-ra gondoltál, akkor megvan és belőttem 9-re. :U
A driver beállításánál Minőség volt kiválasztva, a játékban pedig a HDR bekapcsolva. Így van mindkettő (Akkor vajon natívan miért nem engedi maga a játék, ha mégis tudja a VGA? :F )

Kompozíció? :P Most játékról beszélünk, vagy fényképészeti szakkörön vagyunk?

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4192) TTomax válasza SystemRoot (#4187) üzenetére


TTomax
nagyúr

az a BC mod az nem embernek valo...meseszép de diavetités... :O

(#4184) Skizz
Codec kell hozzá,azért nem megy.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4193) katt777 válasza Vistaboy (#4191) üzenetére


katt777
félisten

Hát persze! :DD Csak, ha visszanézed, ki-ki igyexik minél gyönyörűbb képet készíteni.
uGrids igen, csak akkor objektum nem volt azon a képen, amely látszana. Az 1. hsz-ban vannak képeim az uGrids-es megjelenítési különbségekre, nem csak épületekre, hanem apróbb objektumokra is, amelyektől valósághűbb a környezet.

Skizz: Hát én éppen most készítettem Fraps-szel egy oktató videót az Arénából, hogyan lehet egyszerre 4 tulajdonságot is tápolni egy kezdő karakterrel, és a hang is rendben van. 4+2GB lett a 2 avi fájlban (1680x1050), AVIVO-val 4+1 perc alatt bekódolva 38MB nagy felbontású, jó minőségű film DivX-ben. Remélem, mihamarabb meg tudjátok nézni, de Jorus tárhelyére nem tudok tölteni, mindig ledobál. Ha nem jön össze, megpróbálom az Oblivionos verziót.

Egyébként sztem jó lett. Látszik a full grafika, és hogy tápolok hárításra, pusztításra, könnyű páncélra, meg gyógyításra is. Meg egyszer elvesztem az ellenfelem :B , és futok vaktában, csak gyógyítgatva magam, amíg meglelem. :DDD

Ha sikerült feltölteni, természetesen linkelem, addig a honlapomról sem jön le persze.

TTomax: Nem kell ahhoz semmi, ha van egy ATI kártyád, a Catalyst csomagon kívül.
Amúgy nem is diavetítés, nálam pl. 15FPS alá nem esik le, olyan gyorsan meg senki nem vetít diát. :DDD

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4194) katt777


katt777
félisten

A

katt777 productions

bemutatja:

Arena Study part 1



Arena Study part 2



avagy hogyan erősítsük kezdő karakterünket.

Jó szórakozást minden mozilátogatónak!

A filmvetítést interneten várók figyelmét ezúton hívjuk fel a szolgáltató hibájára, azaz, hogy a film 1. részét csak megfelelő internet kapcsolat esetén tudjuk elérhetővé tenni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4195) katt777 válasza katt777 (#4194) üzenetére


katt777
félisten

Sikerült!

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4196) katt777


katt777
félisten

Basszus, nincs még BC-s IW-s videóm! :Y
Sőt, ahogy nézem, mind még graf mod előtti, QTP3-at és NE-t kivéve. Lesz itt munka!

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4197) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Itt a kért kép egy templomról, szerintem ezen ki lehet venni az AA-t és a HDR-t is:

Itt meg egy kompozíció: Hangulatkép Cloud Ruler Temple-ből:

Na, egyenlőre ennyi tellett tőlem. Majd később még talán csinálok képeket.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4198) katt777 válasza Vistaboy (#4197) üzenetére


katt777
félisten

A 2. képen a hegyoldal igen... fura... :U Ott csalna az nV driver, vagy csak rosszul emléxem, hogy nem ilyen? Ezt még megnézem. Megpróbálok ugyanonnan képet lőni.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4199) Vistaboy válasza katt777 (#4198) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem tudom, már régen jártam ezelőtt erre, akkor még modok nélkül, egyedül a 4096x4096-os LOD mod volt rajta, de az teljesen másmilyen volt ennél. Az eredetire meg már ki emlékszik? ;] :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4200) katt777 válasza Vistaboy (#4199) üzenetére


katt777
félisten

Talán a túl élénk színek teszik. Persze, nálad sütött a nap... Jó öreg játékok, ahol ugyanabban a pillanatban mindig minden ua. :DDD

Itt van a játékos 8XAA kép, és a HDR-es. Ugyanúgy mentem oda, HDR-rel mégsem esett a hó, azzal tisztább idő fogadott. Persze véletlenszerű. Mentettem ott, megnézem +1x simán és HDR-rel is, hátha ez lenne a különbség. :F Mert akkor nem mindegy, hogy az NE weather mod HDR v. sima verzióját, ill. melyik játékmódot használjuk.




Nézted a videókat? Ill. más?

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.