Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) Varlaisaran válasza genndy (#11000) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Spontán szoktam shotolni. Valamint amondó vagyok, hogy egy kép akkor jó, ha hordozza azt amit a készítője át akar adni vele. Lehet egy kép unalmas überultragigafullhádéban is, és lehet jó mezei vga-ban is, bár ez ugye nem törvényszerű. Máskülönben kipróbáltam, 1600x1200 a max amit Obli enged, szerintem a vindóz miatt, mert az a driver alapján gondolom azt hiszi ennyit tud a display. Namármost OBGE nélkül csak-csak, de ha az beindul akkor KO a kis vasnak:D
Egyébként sem szeretek nagy felbontásban játszani, sok kis pici betű akármilyen über CRT-n azért nem az igazi, főleg az én rossz szemeimmel. Kizárólag 3dsmaxozás közben, azt is csak ha modellezek, akkor engedem fel a desktopot 2048x1535-re, hogy kiférjen minden toolbar meg bizbaz rendesen.

[ Szerkesztve ]

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11002) Varlaisaran


Varlaisaran
senior tag

OBGE tesztkör. ObSharpen+VolumetricSSAO+Celshader+4xAA-HDR(!)+ENBcolors+CrysisDoF+SSII. Egy kis Godrays hozzá... itt recept ha nem ízlik a vanilla és sok cpu cycle-vel áldotta meg az ég a géped.

[ Szerkesztve ]

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11003) Cucuska2 válasza Varlaisaran (#11002) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nekem szerinted elbírná a gépem 1680x1050-ben? Persze ha van tápom...

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#11004) Jorus válasza Varlaisaran (#11002) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az enyém pl. tuti nem vinné elfogadható sebességgel, hiába fut 4GHz-en. :) Most csak QTP van fent, meg Better Cities, Illumination, meg vmi Weather mod, és városokban így is éppenhogy elcsúszik. Leyawiin-ben mondjuk ki kellett kapcsolni a modot, mert a konstans 15 FPS az nem az a játszható sebesség. Cheydinhal határeset a 23-25 FPS-ével. A vadonban nincs ilyen probléma, ott stabil 60 (max) FPS. Játékból megy rá HDR, plusz driverből van rá adva 16x Aniso és 8xAA 24x Edge-Detect-tel. Esetleg, ha Better Cities helyett van vmi tippetek, azt szívesen veszem. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11005) Cucuska2 válasza Jorus (#11004) üzenetére


Cucuska2
őstag

Olyan sokkal nincs gyengébb gépem - de akkor valószínűleg nekem sem menne kisebb felbontáson.

Varlaisaran: Kipróbálnám én, csak nincs tápom. A 300-as kiköhögte a lelkét. Lesz egy 350-es helyette. :DDD

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#11006) Varlaisaran válasza Jorus (#11004) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Ez nem feltétlen gép kérdése. Én személyes véleményem hogy a BC egy összetaknyolt, indokolatlanul nagyétkű mod, az egyébként verynice végeredményétől függetlenül. Ezért esett ki nálam a sorból. Túl sokmindent módosít, hozzárak, scriptelget (de minek), szal egy keszekusza valami az egész, mármint technikai oldaláról. Leyawiin egyébként vanillában is lassú város, pont ma anyáztam ezen én is, lement ilyen 10 fps alá néha. És sajnos nincs hozzá mérhető alternatívája, mert egyedi darab.

@Cucuska2, próbáld ki, és meglátod. Én azt látom hogy mindkettőtök gépe az enyémhez képest rohadterős, szal elvileg jobban kell mennie mint nálam. Sokat nem veszítesz vele, ha nem megy/nemtetszik akkor OBSE-ből deaktiválod és kész.

[ Szerkesztve ]

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11007) Jorus


Jorus
nagyúr

Nagyon nehezen meg nekem ez a kardozós életvitel. :) Nem tudom, hogy most elrontottam-e vmit a fejlesztésnél, vagy csak szimplán nem tudok rendesen vívni, nem értem, de nagyon nehéz minden küzdelem. Ez persze így is van rendjén, de ha túl nehéz, és arra megy el a játékidő nagy része, hogy az út mentén felbukkanó low-level szörnyekkel 2 percenként élet-halál harcot vívjak, az kicsit gyilkolja az élményt. :)
Mivel rég toltam Oblit, és a Skyrim értékei vannak az emlékezetemben, nem tudom, hogy állok, szal jó lenne vmi objektív bírálat.
16. szint,
Health 302, Magicka 86, Fatigue 297
Strength 99, Intelligence 50, Willpower 37, Agility 71, Speed 46, Endurance 90, Personality 30, Luck 50
Major: Armorer: 65, Blade 90, Heavy Armor 98, Destruction 72, Acrobatics 58, Mercantile 40, Sneak 76
Legjobb fegyóm egy üveg rövid kard, 16-os sebzéssel - elég vérszegény. :) Szal mi lehet az oka, hogy jön két Skeleton Guardian, és 5 percig kell őket csépelnem, mire megmurdelnek (megint), miközben fullra leamortizálom minden cuccomat egy ilyen összecsapásban? Strength, Blade, Heavy Armor, Endurance kellően magasak, mégis gyengus a kari.

Szal most kiülök egy dombra, vhol Aleswell környékén, és hallgatom a fák susogását, az esti madarakat, és megiszom egy sört (mármint azt én, nem a kari), amíg gyönyörködöm a lenyugvó nap fényeiben. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11008) h.adam.92 válasza Jorus (#11007) üzenetére


h.adam.92
őstag

Szerintem a mercantile és a destruction teljesen felesleges közelharci karinak. Még az acrobatics-ot is megkockáztatom, de az annyira nem lóg ki a sorból, mint az előző kettő. Valamint az agility helyett a speed-et kezdtem volna el maxolni. Egykezes kard mellé meg szerintem alap egy pajzs, bár a rövid kard is kevés, inkább egy normális egykezes kéne :).
Egy ideje pihentetem a közelharci karimat, de az biztos, hogy játék végére nagyon erős, ha az ember kihasználja az skilleket, amiket 25 szintenként unlock-ol. Valamint strenght-et kezdtem el farmolni a sigil stone-okból, de ezt pont Veled beszéltem szerintem. :)

(#11009) Jorus válasza h.adam.92 (#11008) üzenetére


Jorus
nagyúr

Kilógnak vagy sem, valamit muszáj voltam betenni Major-ba a harci skillek mellé. És ugye, ha nem ezeket teszem be, akkor csak rosszabbul járok, mert a Minor skill-eim 30 alatt vannak mind (szemben a Mercantile és Destruction értékeivel). Persze alacsony Personality-vel nem könnyű alkudozni, de ez most másodlagos. :D

Ja, pajzs az van, most találtam egy decens Ebony Shield-et. Jóféle. A rövid kard az meg úgy jött, hogy mindenképpen egykezes kell a Sneak Attack szorzó meg a pajzs miatt, és az előző fegyóm egy Dwarven Long Sword volt, ám az kevesebbet sebzett, mint a Glass Short Sword, szal csere lett. Na, mondjuk, most találtam Elven Long Sword-öt, az jó lesz most egy darabig, főleg, hogy Expert Armorer-rel 125%-ra tudom őket kovácsolni.

Lehet a vívótechnikám nem az igazi, az lehet a baj. :D

Céhek közül még csak a Mágusoknál kezdtem sertepertélni, hogy vmi pusztító spell-t tolhassak a fegyvereimbe. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11010) Varlaisaran válasza Jorus (#11007) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Aztán vigyázz azzal a seritallal mer'osz lesz ám drain intelligence and willpower 1 for 60 sec :D

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11011) h.adam.92 válasza Jorus (#11009) üzenetére


h.adam.92
őstag

Én a block-ot még beraktam volna. A mercantile-t nem tartom annyira fontosnak, egy idő után a pénz nem jelent akadályt. :) Mondjuk nekem a security is major, de bugos lett, mert a skeleton key felrakta 104-esre. Viszont már nincs nálam és a skill megmaradt annyin, de nem adott xp-t a +40 security szint, amit a skeleton key ad, szval ez nálam kiesett. Így utólag a security-t kár volt beraknom. Lehet újból előveszem a játékot és csinálok egy varázslós karit... :)

(#11012) Kareszovics válasza Varlaisaran (#11010) üzenetére


Kareszovics
addikt

Szerintem a Need for Speed közbeni pezsgőzés nem űberel semmit. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#11013) Jorus


Jorus
nagyúr

Egyébként mostanra már kialakultak a normális erőviszonyok. Beleerősödött a karim a játékba, na. A kemény ellenfelek most is kemények, de legalább egy Spriggan elöl menekülve nem kell átfutnom a fél rengetegen. :)

Ki tudja, hol készült a kép? :) Az egyik legjobb panoráma Cyrodiil-en szentem.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11014) Varlaisaran válasza Jorus (#11013) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Szerintem valahol Colovia lehet Chorrol felett, talán Varondo akarom mondani Hrotavale vagy Moranda környéke?

[ Szerkesztve ]

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11015) genndy válasza Jorus (#11013) üzenetére


genndy
addikt

Lipsand Tarn. Jobbra a város Chorrol.
Tényleg szép :))

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11016) Jorus válasza genndy (#11015) üzenetére


Jorus
nagyúr

Bingó! :K

Az eddig legveszélyesebb helyszín címét pedig vita nélkül odaítélem a Howling Cave-nek... :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11017) Varlaisaran válasza Jorus (#11016) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Én is pont tegnap csináltam a Howlingot, a Meridia küldijének keretén belül. Hát megizzasztott rendesen, mármár élvezetes, Oblivion harcrendszeréhez képest pedig kimagasló volt a néhol élethalálharcba torkolló összecsapás sorozat:D

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11018) Jorus válasza Varlaisaran (#11017) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jaja, rendesen fel vannak tápolva azok a gonosz nekromanták (fejenként 13 Strong Potion of Health-t és ugyanennyi Strong Potion of Sorcery volt náluk, az egyéb eszközökről már nem is beszélve - olyan volt, mint a német fegyverletétel). :) És hogy rush-olnak... durva. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11019) Varlaisaran válasza Jorus (#11018) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Akkro nem véletlen hogy ezek valahogy erősebbnek tüntek a többi nekrónál... Tele voltak Glass cuccokkal, literszámra a highend potikkal. Majd most viszem majd a howlingos lootot eladni, sztem 6-7 rókát bekaszálok simán a cuccaikból:D

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11020) Jorus válasza Varlaisaran (#11019) üzenetére


Jorus
nagyúr

Itt is írják, hogy azok ott kemény tökű srácok. :D
"Because the five Necromancers here are spawned at the start of the game, a leveling quirk causes them to have unusually large numbers of potions, weapons and others, especially at higher levels."

Én mondjuk csak ott bóklásztam, merthogy épp Skingrad-ból tartok Bravil-ba, hogy aztán ott végezvén délnek forduljak Leyawin irányába, és így begyűjtsem a maradék ajánlásokat is az egyetemre. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11021) Varlaisaran válasza Jorus (#11020) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Én is csak lézengek:D Le kéne már adni Martinnak a dadreukus cuccot, de sajnálom a Khajiiti ringet meg a csillagot is, nemtom milegyen, de kéne valami fagyspell is az egyre szaporodó hülye flame atronachok ellen, de ahhoz meg kéne valami kis destruction is, neadjisten spellmaking, eh. Elindultam ma is a Skingrad felé mondom elkezdtem az ajánlásokat összeszedni, erre belebotlok három kapuba is, egész nap azokat zárogattam, el is ment a kedvem:D
Plusz valami pár napja hülyül, random kilépkedések, szerintem az OBGE miatt lehet, de a fene tudja, nem sok hangulatom van most bugot hajkurászni:S

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11022) Jorus válasza Varlaisaran (#11021) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én még útban vagyok Leyawin felé, Bravilban megkaptam az ajánlást pár órája. A kapuk egyelőre nem fenyegetnek, mert nem kezdtem még el a főszálat. Mivel ki nem állhatom az ottani klímát, nem szívesen időzöm Oblivion létsíkján. :)

Ez meg bosszantó. :) Ha találok nagy ritkán vmi tényleg frankó, tápolt cuccot, akkor az tuti, hogy mondjuk Light Armor, vagy egy íj. Fentről lefelé ugye Elven, Mithril, Glass. :D

Bezzeg, amikor Light Armor-ban nyomultam az előző karival, minden korhadt ládikából enchantolt daedra vértek dőltek kifelé... :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11023) Varlaisaran válasza Jorus (#11022) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Ezt nem tudom, én mindig light armorral toltam. Az előző kifejlett karival Leanával meg már nem is igen kellett semmi, csak simán blue velvet ruha, ha nagyon forró volt a talaj toltam egy ayleid aegist. A mostaninál meg asszem rossz irányba kezdtem fejlődni, kevés a fatigue, alacsony az agility. Ahhoz képest meg hogy valódi ayleid, hát főképp szégyenkezhet a 11-15 között tobzódó mysticism/illusion/conjuration tudományával, még a brumai ajánlást se tudtam összeszedni, mert nem érti a Minor Latch Cracket:D

Erről jut eszembe, most volt a hotfilesek közt Nexuson egy mod, ami érdekes lehet az egyetemi pályafutás teljesitéséhez, a Guild Advancement, amivel elvileg valószerübb, vagyis gondolom nehezebb lesz az élretörni. Érdekesen hangzik, de írja hogy bár megkezdett MG karriernél is felrakható, de "The guild advancement system will mainly be useful to new characters who haven't yet started the guild quest lines.
Adding to existing save games may have mixed results, especially if you are far advanced in the quest lines."
. Szerintem megpróbálom aztán meglássuk.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11024) Jorus válasza Varlaisaran (#11023) üzenetére


Jorus
nagyúr

Otthon az ayleid fórumon szentem kap a fejére rendesen szegénykém, a hátrányos helyzete miatt. :)

A mod tippet köszönöm, megnézem délután! Igaz, én már a University-n vagyok, most kell mennem botot faragni majd, csak előtte enchantolok végre, hamár beszabadulhattam a Chironasium-ba. ;]

Azt meg nem is tudtam, hogy van itt (Fort Nikel-től picit nyugatra) egy tó. Pláne nem, hogy úszkál benne egy szellem. Ez vmi mod lehet? Csak, mert nem emlékszem, hogy feltettem volna ilyesmit. Max a Unique Landscape lehet...

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11025) Varlaisaran válasza Jorus (#11024) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Vanilla cucc, asszem Nathan Dyer a neve, és egy szerelmes levél van nála, emlékszem rá mert én is megtaláltam régebben. UESP-n is van róla valami.

"In the lake slightly west of Fort Nikel lies a corpse identified as that of Nath Dyer. On the corpse, you will find a primrose and an undelivered love letter written by Nath to a woman he was interested in courting. Unfortunately, it seems Nath never delivered his letter. In the construction set, there are two hidden names for this corpse - DeadLoverFortNikel and NathanMcDyer. Therefore it is likely this corpse is named after Nathan McDyer, a Bethesda employee who was on the Quality Assurance team for Oblivion."

Talán egy küldi lett volna amit nem csináltak meg mégse, rosseb tudja.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11027) Jorus válasza Varlaisaran (#11025) üzenetére


Jorus
nagyúr

Lehet, ez ien belső, céges poén. Nathan meg akarta húzni a HR-es csajt a negyedikről, de nem jött neki össze, és egy programozó beleírta a játékba, vagy iesmi. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11028) Jorus válasza Varlaisaran (#11023) üzenetére


Jorus
nagyúr

Próbáltad a Guild Advancement modot? Ha igen, hova pakoltad LO-ban? Én néztem pár helyen, egyesével, illetve egyszerre a kettőt, de ha bármelyik is aktív, indításkor még a Bethesda logo se jön be, csak kidob az asztalra.

Addig hentelek vámpírokat. Végülis alig öten vannak, mondhatni ideális az arány. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11029) h.adam.92 válasza Jorus (#11028) üzenetére


h.adam.92
őstag

Jaaaaaj ez annyira könnyű volt :)

(#11030) Varlaisaran válasza Jorus (#11028) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Még nem lőttem be a modot, keresem a random CTD-k okát egyenlőre, természetesen nem találom:D

Két esp van, az egyik a sima, a másik meg a BGU verzió, ami a szöveg szerint "There is also a version specifically for Banes Guilds United, requires version ". Ez a BGU gondolom valami másik mod amit támogat az espn keresztül, igy lehet ezért röpköd el neked. Ha nem használsz BGU-t akkor gondolom a sima verzióval kéne próbálkoznod.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11031) Jorus válasza Varlaisaran (#11030) üzenetére


Jorus
nagyúr

Próbáltam ezzel is, azzal is, illetve egyszerre is, meg ide-oda tologatva a sorrendet. Majd holnap végignézem egyesével az összes lehetséges opciót, hátha vmeik jó lesz. Addig University. Most lett kész a Staff-om. Majorok közül már 4 Master van, szal haladok. 30. szint, 50 óra játékidő, 97 nap, ellenben csak 19 befejezett quest. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11032) Varlaisaran válasza Jorus (#11031) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Én inkább nem részletezem hol tartok:D :((( Lassan kirajzolódni látszik a bug, de elegem lett, hamarosan winreinstall, mindenreinstall, obli reinstall. És egyuttal felkerül az uj Skyrimem is, még ki se bontottam, majd az uj vindózon:) Nade...

Readme-ben ugye olvastad hogy a Guild advancement (GA from now) más modokat is igényel? Én sem vettem észre, csak most hogy beleolvastam délután.

"Requires:
Oblivion, fully patched and updated
Mages Guild Quests v 1.7 http://oblivion.nexusmods.com/mods/39591
Fighters Guild Quests v 1.5 http://oblivion.nexusmods.com/mods/41012

There is also a version specifically for Banes Guilds United, requires version 2.4. I recommend this ;) http://oblivion.nexusmods.com/mods/42261
Note that if you use this version, you do not need the Banes Guilds United Fighters Guild Quests patch; it is redundant."
BTW, kezd engem érdekelni már ez a Banesguild is, sztem feldobom aztis, szeretem a pici de tartalmas modokat, és ez annak tünik.

Milyen staffot választottál amugy?

[ Szerkesztve ]

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11033) szilchi


szilchi
őstag

Hmm..lehet kicsit kicsesztem magammal.A Light the Dragonfire küldit csinálom,ha jól sejtem ez a főküldetés vége.El kellene kísérnem Martint a templomba,csak van pár kisebb problémám :U .Az íjjam 39%-on van,nyilam van 60 db,a Martint védelmező őrség vagy lemarad vagy 1 ember ráveti magát 5 Daedrára és gyorsan összecsukják.Aztán vagy 10-en jönnek rám meg Martinra és valamelyikünk mindig meghal.Lehet újra kellene kezdeni?Mondjuk nem volt nagyon időm se javításra a nagy Oblivion kapu becsukása után.Mentünk egyszerre Imperial City-be.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#11034) gekkoka


gekkoka
csendes tag

Na itt aztán zajlik az élet! Srácok normális az, hogy mostanában lehetetlen végiglopóznom egy Goblin barlangon? 42-es karakterrel vagyok jelenleg. És eddig nem tapasztalt módon, ha egyet megtámadok, az összes nekem jön! Korábban már megcsináltam egy küldit, mikor két harcoló goblin csapat között rekedt telepesek kértek segítséget. Simán legyaktam mind két barlangban a goblinokat. Valami újratöltéses gebasz miatt kimaradt a küldi, és csak most vettem észre.

Na nem gond, nekiugrottam másodszorra, és most mindenki nekemront... fel volt adva a lecke, 7db goblin hadúr, és egy goblin sámán jött nekem egyszerre. Csak goblinoknál lehet ezt megfigyelni...

(#11035) Jorus válasza Varlaisaran (#11032) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ehh, de fullosan láma hiba volt nem elolvasni a ReadMe-t... :B

Így egyébként már teljesen rendben van a dolog. LO-ban közvetlenül a hivatalos és nem hivatalos javítások mögé tettem a 3 esp-t, előre a Mage Guild-et, utána a Fighter Guild, majd a Guild Advancement, és műxik rendesen.

Task-ok között meg is jelentek az új feltételek. :D Aszongya mind a 7 vonatkozó tudománynak Journeyman szinten kell lennie ahhoz, hogy az Egyetemre mehessek. Namost az oké, hogy az Alchemy-m Master, a Destruction 63-on van, de Alteration, Conjuration, Illusion, Mysticism az egyhangúlag 5. :D Mondhatni azt se tudom, eszik-e vagy isszák. Na, mondjuk ez így sokkal valósabb játékélményt biztosít, mert ugye eddig egy nyüzüge kis Flame spellel is lehettél Arch-Mage, ami lássuk be, mókás szituáció. Egyébként jól megoldották az átmeneti dolgokat is, mert ugye én már az Egyetemen voltam, épp most hoztam meg az ősi sisakot Vahtacen-ből (majdnem otthagytam a fogam mondjuk a temérdek Lich és Gloom Wraith között...). A sisakot köszönték szépen, de aszonta Rominus, hogy nincs újabb task és nincs előmenetel, most foglalkozzak a tanulmányaimmal, és majd a helyi guild-eknél fogok vizsgázni a tudományokból. Ja, és rám szóltak, hogy vegyem fel a köpenyt, amit adtak, mert nem úgy nézek ki, mint aki komolyan veszi a dolgot. Oké, az Ebony Heavy Armor szet talán valóban nem biztosít adekvát megjelenést a varázslók tornyában. :) A köpeny nem tudom, hol lehet, mert kivágtam az első bokorba, amint megkaptam. :)

Szal most mehetek vissza tanulni mindenféle varázslatot. Tetszik ez a mod, én mondom, jó kis mod! :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11036) Jorus válasza szilchi (#11033) üzenetére


Jorus
nagyúr

Igen, igen, javasolt újrakezdeni, és előtte kicsit felkészülni a végső, epikus küzdelemre. Ne leharcolt íjjal menj neki a dolognak, mert ha már a Dremorákkal meggyűlik a bajod, mi lesz, ha megjelenik Dagon? :)
Szedj össze minden elérhető tápot, lötyit, fegyvert, páncélt, ez utóbbiakat előtte vidd el szépen a kovácshoz, és hozasd őket elsőrangú állapotba.

gekkoka: ez nálam is így van, igaz, én csak az első csapást viszem be sneak attackból, és az ugye nem elég, max egy köpenyes kuruzsló ellen. Mert ugyan meggyaláztam már Umbra hűlt tetemét, és a kardjával harcolok, amit 125%-osra kovácsoltam, így sebez 33-at, ami messze a legmagasabb Blade sebzés a játékban, és megvan a 6-os szorzó is, de ez még mindig csak 198-as sebzés, ami lópikola 30. szint fölött. Egy Goblin Warlord alsó hangon 540-es HP-ről indul, tehát az első találat után még bőszen aprítani kell, ami nem megy Sneak-ből, így aztán a zajra körénk gyűlik a vidám kis banda, és mindegyik a belem óhajtja ontani.
Milyen szinten vagy Sneak-ben? Eddig rejtve maradtál harc közben is? Mivel harcolsz?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11037) szilchi válasza Jorus (#11036) üzenetére


szilchi
őstag

Akkor az lesz,hogy kijövök Paradise-ból és mielőtt visszaadom az amulettet előtte elmegyek javításra és készlet feltöltésre. :K Mikor először csináltam,nem gondoltam,hogy egyből egy ekkora csata jön utána. :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#11038) gekkoka válasza Jorus (#11036) üzenetére


gekkoka
csendes tag

hali! Akkor ez normális... Korábban sikerült egyesével levadásznom őket, lehet hogy csak szerencsém volt. A tolvajlás a lopakodás 100-on van. +30% kaméleon. Én íjjal megyek, mod, de annyit sebez mint egy ében íj. 16-17 + egy modolt nyil, ami megfelel a borostyán nyílnak. 17 Ha jól csinálom, és messziről lövök simán meglövöm lesből 5X-6X! Mire elég közel ér hogy észre vegyen, de legtöbbször nem jutnak el hozzám Mert a mesterlövészet legmagasabb szintjén vagyok sokszor elkábulnak és minden 3. lövésre elborulnak.

Ha nagyon muszáj akkor van egy villám íjam 17-et sebez + 20 villámsebzés támadáskor + van hozzá SI-ról kiváló borostyán nyilam 17 pontot sebez + 20pontos egészségkárosítással. Ha lesből támadok vele +3X szorzó. Elég hatásos kombó, csak nagyon tud fogyni.

Most új gondom van van egy Fathis Ules nevű tag. A tolvajok céhe küldetéseket csinálom, és ennél az ürgénél lehetne bizniszelni lopott cuccokat. Illetve ő adna új küldetést. Mutatja a zöld nyíl hogy vele kéne beszéljek, de nem áll szóba velem. Annyit mond: Döntöttél, most hagyj békén. Valamit nem neki vittem vissza. Van rá mód, hogy mégis beszéljen velem?

(#11039) Varlaisaran válasza gekkoka (#11038) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Ez a Fathis Ules-bug. UOP javitja, ha az nincs fent akkor létezik Nexuson különálló fix rá.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11040) Jorus válasza gekkoka (#11038) üzenetére


Jorus
nagyúr

Igen, igen range weapon-nel működhet a dolog, hiszen távol vagy, plusz a Chameleon is sokat dob a dolgon.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11041) gekkoka


gekkoka
csendes tag

Továbbra sem hajlandó kommunikálni, fent van az UOP De ezután feltettem külön az ürge javító csomagját. Az sem ment, most újratelepítettem az UOP.t de semmi.
Komolyan kezd idegesíteni...

Nincs olyan lehetőség, hogy egy paranccsal, úgy értelmezze a játék, hogy üzleteltem vele illetve felvettem a küldetést? Mert korábban találkoztam ilyen megoldással, mikor azt hittem bugos egy ajtó, és nem tudtam bemenni.

Dob egyáltalán küldetést az ürge? Vagy én csesztem el, hogy nem neki vittem vissza a kardot?

(#11042) Jorus válasza gekkoka (#11041) üzenetére


Jorus
nagyúr

Neki csak annyi szerepe van, hogy neki kell elpasszolnod némi lopott cuccot, mielőtt GF újra megkeres. Maga Fathis nem ad küldit. Ha elakadt a dolog vmiért, akkor írd be consol-ba, hogy setstage TGStolenGoods 115, és akkor oda ugrik a küldi, mintha elpasszoltál volna minimum 1000 arannyi lopott motyót.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11043) genndy válasza gekkoka (#11041) üzenetére


genndy
addikt

Ez lesz a baj: "After completing the Sins of the Father quest, you can no longer use Fathis Ules as a fence" - UESPWikiről
Neki egyébként csak orgazda szerepe van, ő nem ad küldit. Nyugodtan eladhatod a cuccot másik orgazdának is, az a lényeg, hogy az érték meglegyen. Használhatod Ongar-t Brumában, Dar Jee-t Leyawiinban, Luciana Galena-t Bravilban, vagy Orrin-t Anvilban. Fathis a legmagasabb szintű fence, tehát ha idáig eljutottál, akkor az összes többi korábbit ismered (és a neveik szerintem meg is vannak a befejezett küldetések között).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11044) Varlaisaran válasza genndy (#11043) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Jajj tényleg, a chorroli Honorblade-t ha nem adod neki oda, Fathis akkor mond örökharagot, és onnantól nem fencelhetsz nála. A bug kimenetele is hasonló, jól össze is kevertem:D

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11045) szilchi válasza szilchi (#11037) üzenetére


szilchi
őstag

Na..fő story kipipálva 105 óra után :K .Ezzel a karival még kóricálok egy kicsit,aztán folytatom a mágus karaktert.Jövő hónapba meg lehet megveszem Skyrim-et.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#11046) Varlaisaran válasza szilchi (#11045) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Ilyenkor jöhetnek a jóféle quest modok, amiket nem 105 óra alatt fogsz lezörgetni, és 10x jobbak mint a főküldi:) Logoutcikkeim között találsz párat, de ha kell összeszedek egy min 200 órás pakkot neked.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11047) Jorus válasza Varlaisaran (#11046) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én most járok 50 óra környékén, de még csak a Mage Guilet kezdtem el, azon kívül csak kóborlok, szal szentem ezzel a karival is meglesz a 300 óra környéke. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11048) Jorus


Jorus
nagyúr

Azt tudtátok, hogy Lake Canulustól DK-re simán és hosszan be lehet gyalogolni Argóniába? Nem mintha lenne ott bármi is, a pazar napfelkeltén kívül, mindenesetre érdekes, hogy ott nem szólnak, hogy forduljak vissza.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11049) szilchi válasza Varlaisaran (#11046) üzenetére


szilchi
őstag

De ezek gondolom PC-re vannak.Én viszont Xbox-on játszok :) .A kiegek szvsz boxra is kijöttek.De mod nem hinném,hogy lesz.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#11050) genndy válasza szilchi (#11049) üzenetére


genndy
addikt

Ez mondjuk tényleg kizárja a modokat... :)
De hivatalos kiegészítőkkel együtt benne van a 200-250 óra simán.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.