Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) katt777 válasza SystemRoot (#4900) üzenetére


katt777
félisten

Nehogy má' olyasmire kőccsek, amit meg t'ok szerezni magam is! :Y Nem kő csekk.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4902) kanYe


kanYe
tag

AZ ÉV JÁTÉKA KIADÁS tartalmaz patcheket?

A kvázi-tag után mi következik?

[ Szerkesztve ]

(#4903) katt777 válasza kanYe (#4902) üzenetére


katt777
félisten

Annyit tudunk róla, és a többi extra US kiadásról, hála szegény Jorusnak, hogy nem működnek vele a patchek és a modok sem, tehát ha jót akarsz magadnak, alapjátékot veszel.

Lám, +1 ember, aki nem olvasta el regisztrációkor az összes PH alapvetést... :B :U (Akárcsak én... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4904) kanYe válasza katt777 (#4903) üzenetére


kanYe
tag

Csak ha külön veszem meg az összes részt, akkor 10.000 felett lesz a végösszeg.

[ Szerkesztve ]

(#4905) katt777 válasza kanYe (#4904) üzenetére


katt777
félisten

Akciót keress egyrészt, másrészt felőlem megveheted az extra kiadást is, neked fog bugzani, akár még modok nélkül is. Mindenesetre várd meg Jorus válaszát szerintem, vagy keress rá a topicban, hogyan szívott hónapokig, amíg 4-edszer is meg nem vette a játékot, mivel az eredeti kiadást éppen eladta, és sem a GOTY, sem a CE nem működött rendesen (képekkel illusztrálva).

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4906) zsolt1129 válasza kanYe (#4902) üzenetére


zsolt1129
addikt

Itt utána nézhetsz a rangoknak.
OFF Vége :K

[ Szerkesztve ]

(#4907) katt777 válasza zsolt1129 (#4906) üzenetére


katt777
félisten

Ez OFF. :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4908) SystemRoot válasza katt777 (#4905) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nem feltétlen fog bugzani, csak előfordulhat.:DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4909) katt777 válasza SystemRoot (#4908) üzenetére


katt777
félisten

Jó, akkor feltétlenül előfordulhat, hogy bugzani fog. Jorus tapasztalatai után én senkinek nem ajánlom ezeket az amerikai kiadásokat.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4910) kanYe válasza zsolt1129 (#4906) üzenetére


kanYe
tag

Köszi!!!

katt777: Mivel végigolvastam több, mint 3.000 hozzászólást, így rémlik valami, hogy Jorusnak nem akart együtt működni AZ ÉV JÁTÉKA KIADÁS a modokkal.

Remélem, hogy én egy normális verziót fogok ki.

[ Szerkesztve ]

(#4911) katt777 válasza kanYe (#4910) üzenetére


katt777
félisten

Hát erre mondtam, hogy az "original" kiadást vedd meg. CE-ből és GOTY-ből is csak 1 féle van.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4912) Jorus


Jorus
nagyúr

Az "új" GOTY már nem bugzik BTW. Az van fenn most is. CE is okés volt, csak ott a pecsekkel kellett p*csölni egy darabig, aztán inkább megvettem mégegyszer, amire megtaláltam egy eldugott mormon fórumon a megoldást a CE inkompatibilitására. :) Mondjuk CE-be nehéz belefutni, meg drága is, csak fanoknak ér vmit a nagy térkép, meg a bónusz DVD, meg a Septim, meg a nagy könyv, amit adnak mellé, mert ugye kiegek nincsenek csatolva. :) Szal GOTY no para.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4913) katt777 válasza Jorus (#4912) üzenetére


katt777
félisten

Új GOTY is van? :F Minha neki pont CE kellett volna olcsón.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4914) Jorus válasza katt777 (#4913) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem új, ezért tettem idézőjelbe. Szal, amit másodszorra vettem, no. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4915) katt777 válasza Jorus (#4914) üzenetére


katt777
félisten

Nem az alapjátékot vetted meg duplán? Vagy már GOTY-t is? Belőled él a Bethesda, vazze... :DDD Vehettél volna ennyi pénzért már valami komoly VGA-t, vagy más fejlesztést. :U

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4916) Jorus válasza katt777 (#4915) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ennyi pénzért? :) Összesen nem került 15k-ba a 4 gáma. :D Az alapjátékot 7k-ért vettem, a GOTY-t kaptam, a CE-t vettem 4k-ért, meg egy másik GOTY-t 3k-ért. Ebből azért elég karcsú VGA jönne ki. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4917) katt777 válasza Jorus (#4916) üzenetére


katt777
félisten

Nyilván nem arra gondoltam, hogy vegyél +1-et... :DDD
De egy P5Q-ra már lazán cserélhettél volna.
De most hogy is van ez a gotyákkal? Abból is van működő + rossz verzió? Vagy azért kaptad, mert rossz volt? :U :P :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4918) Jorus válasza katt777 (#4917) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ugyan, telejsen jó a DS4, nem hiszem, hogy bármi különbséget éreznék, ráér még a csere bőven. :) Szentem csak egy féle GOTY van, de azzal, ami először volt meg, sehogyse működtek a modok, amiről siránkoztam is a cékla égbolt alatt. :) Aztán a CE-vel szivornyáztam a pecsek miatt. Ezután vettem még egy GOTY-ot, kvázi tévedésből. :D Merthogy megbeszéltem a sráccal, hogy ez ugye nem CE és nem GOTY, hanem a mezei verzió. Igen, persze. Mint kiderült, GOTY volt, csak nem értette mi az, hogy GOTY. :D Ettől függetlenül ezzel simán megy minden, nagy megelégedésemre. Mellesleg úgy tudom, SR-nak is GOTY van fenn, és nem panaszkodott még semmire.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4919) katt777 válasza Jorus (#4918) üzenetére


katt777
félisten

Ja, de SR mindent megold konzolból. :DDD
Energiata-karékosságnak nem rossz egy P5Q, amúgy honlapomon/logout-on éppen most tettem fel szemléltetésképpen, mennyit lehet spórolni egy komolyabb VGA-val is, ha szépen leszabályozzuk játékok alatt, amikor nincs szükség max kakaóra abban a 3 igényes programban: Crysis, Clear Sky, és Oblivion modokkal. :D

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4920) SystemRoot válasza Jorus (#4918) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah, nekem is van egy GOTY-m egy origi mellett, nincs vele probléma, asszem olyan 400órát játszottam ezen és nem találtam rendkívüli új bugot.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4921) katt777 válasza SystemRoot (#4920) üzenetére


katt777
félisten

Nem nyomta a segged? :F :P :D :R

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4922) katt777


katt777
félisten

Skacok, az agyament grafikai beállításaimon 78% a gyorsulás a 3870-hez képest. :C (DX10-ben 126%.) Ez már csak elég lesz BC-szel mindent maxon tolni! Még ma megnézem, eddig a cikkel és a 3D06/Vantage tesztekkel voltam elfoglalva (bár még azokat sem fejeztem be).

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4923) katt777


katt777
félisten

Trallala, trallala, de jó nekem, hahaha! :P ;] Bár az eddig megszorítások után még koplalok 1 hónapig. :((( De megérte. (Lásd honlapom vagy logout.)
Megvan az ideális cucc Oblivionhoz. :DDD Nincs tuningolva a kari, és még a feszt is levettem 3D-ben. Energiata-karékos 3D mód viszont már kevés. Viszont:
Minden árnyék, stb, látótávolság, mod aktív, kényszerítéssel AA és AF is maximum maxon (ráadásul ATT extrákkal), BC városban 27-47FPS. :DD Éppen, hogy jó, vazze! :C
Észveszejtően gyönyörű! Nem küldök képeket, mert rohannátok 4870-et venni, vagy bankot rabolni hozzá (tényleg, nem azért ilyen halott a topic, mert bankautomatákra vadásztok? :F ), ráadásul zuhan a Ft, és drágul minden. Hát kellett kedvenc játékunknak a 78%-os gyorsulás. (Lásd honlapom, HQ 3D06 tesztek.)
Okt. 30-án jön a Fallout 3, most mi lesz? :F

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4924) Neoteric


Neoteric
addikt

lehet h hülye kérdés, de azér megkérdem mer izgat..

van aza mod h sárkány hátán tudsz repülni.
ha kimész a pályáról, akkor mivan?

ja meg olyan modról is hallottam hogy egy kapun át tudsz menni morrowind-nek a játékterére, de térkép nincs hozzá, szal kószlálsz, de nemtod hol vagy..
engem a neve érdekelne a modnak, mert jó lenne kipróbálni.
köszi

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#4925) SystemRoot válasza katt777 (#4923) üzenetére


SystemRoot
őstag

Áh jó neked, én még ettől sajna messze vagyok, bár gondoltam én is hogy veszek egy ilyen karit, dehát megfogadtam hogy most egy darabig nem költök pc-re...
Mindenesetre irigyellek, az már tényleg tisztességes fps mennyiség.:)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4926) SystemRoot válasza Neoteric (#4924) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nem kell hozzá mod, én találtam egy utat ahol át lehet menni Morrowindbe minden különösebb gond nélkül lóháton.
Egy darabig ki van dolgozva a pálya, de aztán idővel feltűnik és elkezd érdekes lenni a dolog. Amúgy az ini fileban ki lehet kapcsolni hogy átengedjen bárhol a határon, sztem érdemes, mert sok hely ki van dolgozva és szép. Persze azért túl messze ne menj.:)

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4927) Neoteric válasza SystemRoot (#4926) üzenetére


Neoteric
addikt

de mi történik úgy mégis? leesek a mapról? xD

morrowindbe a szigetre is áttucc menni? vagy azér addig nincs kidolgozva?

hol találom eztaz inifile-t és mit kéne állítani pontosan?

kössz

PSN: ne0teric_sAN

(#4928) katt777 válasza Neoteric (#4924) üzenetére


katt777
félisten

Na mi van, mégsem kihalt az erdő? :F

Azzal is szól a játék, hogy nem tudsz tovább menni.

Systemroot: Én "koplaltam", visszafogtam a kiadásokat, hogy meglegyen, és még 1 hónapig koplalok, most már zuhanhat a Ft a pokolba. Már 10k-t drágult pár nap alatt. :Y Bemutató honlapomon és logout-on, honlapomon meg már 3D06 és Vantage tesztek/elemzés is. Azok majd mennek logoutra, ha lesz hely.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4929) SystemRoot válasza Neoteric (#4927) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nem nincs kidolgozva Morrowind, egy darabig (kb ameddig ellátni a határról) ki van dolgozva az erdő, néhol még útak is vannak, de aztán a nagy semmi. És igen néha le lehet zuhanni egész brutálisan nagyokat. Az érdekesség az hogy nem halsz meg, és vissza is tudsz jönni ha jól emlékszem.(bár lehet nem mindenhonnan).

Az ini file, ott van a mydoc mappádban, ahova a saveket rakja, van egy a játék folderjében is az a default, azt ne bántsd.

1# hszben amúgy van a tweakguides-ra link, azt nézd át.

Üdv

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4930) SystemRoot válasza katt777 (#4928) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát gondolkodom rajta hogy vegyek e egyet, mert tényleg nagy élvezeti forrás lenne. Csak százhúsz másik dologra is akarok költeni, és igazából nincs valós szükségem még új videokártyára csakhát ez a pc-s mánia...

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4931) ollie válasza katt777 (#4923) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

78% gyorsulás a 3870-hez képest? Az szép.

***

(#4932) Neoteric válasza SystemRoot (#4929) üzenetére


Neoteric
addikt

kár..

egy olyan mod sztem nagyot ütne, amivel meglehetne csinálni hogy a morrowindes szigetre tudnál átmenni és ott is bóklászni..
fajább lenne mint a shivering isles.

amúgy az mér van hogy aza kis morrowindes sziget kb 3-ada v 4ede cyrodiilnek térképen, de ha bejárod (szal a valóságba) akk kb 3x, 4x akkora mint a cyrodiil?

PSN: ne0teric_sAN

(#4933) katt777 válasza ollie (#4931) üzenetére


katt777
félisten

Van az 161%-is (a gyorsulás, nem a teljesítmény!), az már DX10-ben. Nézd a tesztjeimet (bár most éppen elérhetetlen a freeweb, biztosan úgy gondolták, régen szart már be). Készül a 2. rész a logout cikkhez, ezúttal a gyakorlati felhasználásról, addig a 06 és Vantage tesztek a honlapomon.

Systemroot: Te is nézd a teszteket, a 161% gyorsulás éppen az agyament felmaxolt grafikai beállításaimmal van, de végre megvan a min. 27FPS! (Átlagban azért megvan 40 körül városban is.) Azért ez nem semmi egy majd' 3 éves programtól! :Y No és töltéskor QTP3 miatt azért beakad 5-16FPS-re, amikor pl. bemegyek egy BC városba, de az nem a VGA sara. Én egy csomó mindenre nem költöttem, hogy meglegyen. Kiemelném a 7900HDR pontot Oblivion tekintetében...

Teljesítményről:
Vantage alap (legjobb 2 CPU magos HD4870 eredmény).
Vantage tuning (legjobb 2 CPU magos HD4870 eredmény gyári hűtéssel, amúgy 2.).
Mindezt a 2.6X teljesítményt 5k-val többért, mint amennyiért jan.ban vettem a 3870-et.
Ja van egy eladó új HIS 3870-em és egy GFX Chilla hűtőm. :U

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4934) SystemRoot válasza Neoteric (#4932) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nem volt az nagyobb csak legfeljebb úgy emlékszel. Szerintem még kisebb is volt.

De amúgy jogos az inkonzisztencia, tényleg nincsen arányban a méret. De ne törődj ilyesmivel. ;)

Katt: hát ez tényleg durván hangzik gyorsulásban... Mondjuk azért kemény hogy elméletileg csak most jutottunk el ennyi év után oda hogy megvan majdnem(:DDD) a minimum 30fps, amit sokan standardnak tekintenek... Hát kemény egy dög játék ez.:D

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4935) katt777 válasza SystemRoot (#4934) üzenetére


katt777
félisten

De olyan széééép! Pedig a 3870-nel sem volt semmi.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4936) ollie válasza SystemRoot (#4934) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Morrowindnál is ugyanez volt a maga idejében. Hogy örültem annak idején, mikor már mindent maxra tolva játszhattam vele (talán 9600PRO-val). :)

***

(#4937) katt777 válasza ollie (#4936) üzenetére


katt777
félisten

Bizti nem raktad rá a Visual Pack-ot. :DDD Én kipróbáltam, egészen más lesz tőle. Lehet, nekiállok majd hatodjára is, csak a hülye harcrendszerétől mindig elmegy az életkedvem.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4938) ollie válasza katt777 (#4937) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dehogynem, de akkor már szerintem 9800PRO-m volt, az meg elég gyors volt a feltuningolt Morrowindhez is. :)

***

(#4939) katt777 válasza ollie (#4938) üzenetére


katt777
félisten

Akkor nyomd rá a QTP3-at! :P :D
Én az ASUS 9520-hoz kaptam a játékot, hát gebedt vele alapból 1024x768-ban.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4940) SystemRoot válasza katt777 (#4939) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah, meg volt valami mod amivel a látótávolság brutláisan kiteljesedett(kb mint Obliban) hát az nagyon megzabálta a teljeseítményt...

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4941) katt777 válasza SystemRoot (#4940) üzenetére


katt777
félisten

Vajh miért... :U :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4942) Neoteric


Neoteric
addikt

Morroblivion-t próbálta már vki?

vmi tapasztalat?

PSN: ne0teric_sAN

(#4943) katt777 válasza Neoteric (#4942) üzenetére


katt777
félisten

Mi van? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4944) Jorus válasza katt777 (#4943) üzenetére


Jorus
nagyúr

Morroblivion.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4945) katt777 válasza Jorus (#4944) üzenetére


katt777
félisten

És ezzel a teljes Morrowind játszható lesz, de az Oblivion harcrendszerével? Mert akkor már tolom is fel.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4946) Seep


Seep
senior tag

Ola, A knights of the nine kiegeszito felrakasa utan eltunt az egbolt a jattekbol.(csak feketeseg). Mi lehet a problema? Esetleg valami kozol parancs? A weather mod nem segitett. :-(

(#4947) Neoteric válasza katt777 (#4945) üzenetére


Neoteric
addikt

hát elvileg az van h játszhatsz oblivionba is meg morrowindbe is, de oblivionos lehetőségekkel.

grafika is javult a morrowindhez képest.

de mivel béta ezér van h leáll, v kifagy v bugos, stb.

de sztem nem rossz 5let eza mod.
ill nemis igazán mod, mer annyi h összerakja az obliviont a morrowinddel.

fennkell h legyen a gépen a morrowind is, bloodmoonnal meg tribunallal, ill az oblivion is 1.2-es peccsel v shivering islesal

aztán h az oblivionos küldetések maradnak-e, azt nemtom.
azért érdeklődtem, hátha vki már kipróbálta. :U

PSN: ne0teric_sAN

(#4948) katt777 válasza Neoteric (#4947) üzenetére


katt777
félisten

Tudom, hogy kell a Morrowind, megvan az is, ráadásul küldetések nélkül is megy. Elolvastam a leírást. Talán majd meg is nézem valamikor.

Seep: Verzió. Mit mire pítettél tele? Patchek, hotfixek? 1. hsz.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4949) Seep válasza katt777 (#4948) üzenetére


Seep
senior tag

English verzio, ra az utolso hivatalos patch, majd a nem hivatalos 2.x valahanyas arra a hotfix majd a knights of the nine.1 hsz el kezdtem.

[ Szerkesztve ]

(#4950) ollie válasza katt777 (#4945) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

:P nekem megvan az Oblivion mobilos változata (bár nem nagy élmény, de akkor is) :P

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.