Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) katt777 válasza katt777 (#4300) üzenetére


katt777
félisten

Telepítési gond esetén ezentúl a válasz: 1. hsz. Ha valaki érdeklődik.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4302) Skizz válasza katt777 (#4300) üzenetére


Skizz
addikt

Én már az elején elakadok, mivel a Ko9 és a SI nem telepíthető külön-külön, egy CD-n vannak.
A másodikat sem igazán értem, mert össz. vissz. 1db off patch és 1db unoff patchet találtam, meg annak a hotfixét. Még mit kéne telepíteni? :F Továbbá a mod managerben hol tudom beállítani, hogy a megjelenés sorrendjében töltődjenek?

A Game of the Year, illetve a Collectors' Edition kiadások számos patch-csel és moddal konfliktusba kerülnek, mert a patchek és a modok is az alapjátékhoz és külön kiegészítőihez készültek!

Akkor ez már egy veszett ügy, mert Ko9 és SI nélkül, ugyanezzel a sorrenddel semmi baj nem volt. Egyébként legelőször idáig jutottam:

1., Obli fel
2., Ko9+SI fel
3., Off patch fel
4., Unoff patch+hotfixe fel

Gém indít, és semmi gond. A menüben láttam, hogy az off patch felment. Majd vigyorgó képpel elkezdtem bemásolgatni a modokat, majd a BS-ben leírtaknak megfelelően a helyére húzogattam az összeset, és már nem ment. Aztán úgy tűnt, hogy a DLC nevű modok (?) miatt nem ment, mert miután azokat letiltottam a Data filesba, ment minden frankón. Aztán még egy restart, és már megint nem ment. Tehát itt valószínűleg a GOTY kavar be, ezé' fölöslegesen szenvednék vele. :(

Azért köszönöm az eddigi segítségeket. További szép napot.

(#4303) katt777 válasza SystemRoot (#4289) üzenetére


katt777
félisten

P5Q NEKED :)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4304) katt777 válasza Skizz (#4302) üzenetére


katt777
félisten

Akkor sorjában:

Pedig de.
A Ko9 egy rakás mod, egy könyvtárban vannak, külön-külön feltelepítheted őket (és így a Fighter's Strongholdot is). Tényleg, Quake alapon kéne egy Strogghold is, nem? :DDD
Az SI megint egy külön cucc, nálam 3 nyelven külön könyvtárban, bemész az English-be, és külön feltelepíted.
GOTY-nál másképp van?
Telepítő Launcher-t felejtsd el.

MIÉRT NEM NÉZED MEG A HONLAPOMAT??? :Y
Minden ott van a letöltéseknél, ami Oblivionhoz kellhet. MINDEN unoff patch és hotfix. Vsz itt van valahol elföldelve az eb.

Remélem, még visszanézel, és csak játszol is majd! :R

Ment pü.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4305) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Hi All!

Az első enchantomat készülök megejteni (daedric longsword), de a tulajdonságoknál a legkissebb beállítható hatás ideje mindíg 1.

Van rá valami mód, hogy simán csak egy meghatározott nagyságú sebzést csináljon "x sec" nélkül?

Ettől az 1 sectől sztem még a töltet is kissebb...

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4306) katt777 válasza --Disztroj-- (#4305) üzenetére


katt777
félisten

Attól függ, mit akarsz beépíteni. De pl. simán is sebez mondjuk egy 10% tűz sebzés, csak X sec alatt annyival többet. Ezért kell több pénz és magasabb tudás hozzá. De hagyhatod 1-en is, csak akkor többször kell megvágnod az ellent.
Én az előző karimmal csináltam egy multifunkci daedra íjat, 15 tűz, jég, és elektromos sebzéssel + még 2 valamilyen egészség-sebzés volt benne, mindegyik 15 mp-ig, hát, nem sok minden akadt, ami nem pusztult volna el tőle 1-re. ;]
Persze volt, hogy a játék kiírta: tűz v. más sebzés, nem műxik, de ki nem szarta le, amikor előtte mindig még be is mérgeztem? :P

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4307) --Disztroj-- válasza katt777 (#4306) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Jah ok, hogy jó dolog a x sec, csak ettől kevesebb a töltet a kardban, ami nekem nem tetszik, lévén hogy nem kívánom minden harc után töltögetni.

Tudás? Miféle kell ehhez hogy jobb legyen az enchant?

A hatótávolságnak van értelme kardnál?

A sigil kövek a constant effectekhez kellenek, vagy mi a tök?

félig feltöltött lélekkő (pl grand soul gem common szinten) tölthető tovább?

Nah így ennyi jutott eszembe még :R

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4308) katt777 válasza --Disztroj-- (#4307) üzenetére


katt777
félisten

Tök mindegy, mit akarsz, mert a töltet úgyis lemerül, tölteni kell. :P
Az enchant-tól függ, milyen tudás kell hozzá, pl. misztika, vagy pusztítás, stb. Fejlesztésnél úgyis kiírja a progi. No meg persze erősebb lélekkő.
Sigil kövek adott effekttel érkeznek, ha nem tetszik, visszatöltöd a kő megfogása előtti mentést, vagy felteszed a Sigil Stone Selector-t. Van olyan mod, amely mindkét Sigil effektet beépíthetővé teszi.
Hatótávolság kardnál? Hát, sztem nem, de értelemszerűen ha TOUCH-ra állítod, és nem TARGET-re, akkor nem is lesz ilyen.
Ha nagy kőbe kis lelket töltöttél, megszívtad. :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4309) --Disztroj-- válasza katt777 (#4308) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Az enchant-tól függ, milyen tudás kell hozzá, pl. misztika, vagy pusztítás, stb

jah ez világos, azt hittem kell egy bizonyos (skill) szint hozzá vagy mifene...

Ha nagy kőbe kis lelket töltöttél, megszívtad.

Nem úgy van, hogy egy lélek, fajtájától függően a neki megfelelőbe vándorol?

...mert amennyiben a kicsi mehet a nagyba és punktum,akkor ez egy hatalmas baromság

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4310) Jorus válasza --Disztroj-- (#4309) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jah... és, ha nincs neki megfelelő éppen a zsákodban? Ha ellopsz egy Lesser osztályú lelket, az a rendelkezésre álló legkisebb - neki megfelelő, tehát Lesser típusú - üres kőbe vándorol. Ha mondjuk nincs Lesser köved épp üresen, akkor az első üres Common-ba, és így tovább. Persze, ha ez a legkisebb üres kő történetesen egy Grand Soul Gem, akkor természetesen abba, ez nem tudom szerinted miért baromság, szerintem elég logikus. De mondjuk ahhoz gratulálok, ha GSG-be teszed egy patkány lelkét, mert épp nem figyeltél. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4311) katt777 válasza Jorus (#4310) üzenetére


katt777
félisten

"Szép, nagy döglött patkányt csinálok...." Ismerős? :DDD
Kiemeltek logouton (megint), most tuti feljebb kéne lépnem a ranglétrán (megint). De ahogy a fokozatomat látom, nem is. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4312) katt777 válasza --Disztroj-- (#4309) üzenetére


katt777
félisten

Persze, bizonyos szint is kell hozzá, asztem, ez 1értelmű. De erre is figyelmeztet. Ezért gyúrok én most pl. minden mágiára, és sebződök, hogy gyógyításom is nőjön, mert egy csomó jó enchanthoz kell az is.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4313) Thrawn válasza katt777 (#4311) üzenetére


Thrawn
félisten

Milyen ranglétrán? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4314) --Disztroj-- válasza Jorus (#4310) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

ha nincs neki megfelelő méretű, akkor nincs lélek...sztem ez így jobb lenne...vagy legalább lehessen tovább tölteni őket ha nincsenek fullon... ez lenne a logikus sztem

Azért tartom baromságnak, mert mondjuk megveszem/találom a szép nagy köveimet, a sok kicsi mellé, és egyszer csak egy nyomoronc patkány lelke szépen lenyúlja azt...engem zavar a játékban, ha éppen nem az akcióra, hanem arra kell figyelnem(20.000 másik dolog mellett),hogy épp melyik kövembe vándorol a lélek....

sztem jobb lenne, ha az adott lélek csakis a neki megfelelő kőbe menne, így nem lenne tele az invertorym petty meg lesser lelkekkel (ok biztos én vagyok a full béna).... maga a játék is lassan csak invertory nézegetésből áll, most meg lélekkőmentést is eszközöljek...jézusom

Mind1, azura csillaga legalább vígasztal némiképp. :))

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4315) Jorus válasza --Disztroj-- (#4314) üzenetére


Jorus
nagyúr

Na, de lássuk be logikus, hogy egy adott "méretű" lélek egy nagyobb kőbe belefér, nemde?

Egyébként célszerű faragni egy zsír fegyót enchantolva, és akkor nem kell az Umbra-val gyaknod. Esetleg várd meg, amíg kifogy a töltés az Umbra-ból, és akkor nem tudsz véletlenül Soul Trap-elni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4316) katt777 válasza --Disztroj-- (#4314) üzenetére


katt777
félisten

Nosza, fabrikálj egy modot: megfelelő méretű lélek a megfelelő méretű kőbe! De akkor hová teszed a kis lelkeket, mert a semminél azok is jobbak. Bár a fan-eket ismerve lehet, hogy már ilyen mod is van. Vagy Mágus mester leszel, és gyártasz lélekköveket, amennyi jól esik. Nekem volt, hogy egyszerre 2 nagyot is sikerült (Altar of Mana Focus). Az új karim erősebb mágiában, majd meglátom.

Thrawn: Hát a PH-n, csak kombináltam a szintlépést Oblivionnal... ;] :R Tudom, hogy nem úgy megy.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4317) Thrawn válasza katt777 (#4316) üzenetére


Thrawn
félisten

Még 42 nap és PH! kedvence leszel :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4318) katt777 válasza Thrawn (#4317) üzenetére


katt777
félisten

Tényleg? Az jó? :DDD Ez pont: Az élet, a mindenség, meg minden! :C

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4319) Jorus válasza katt777 (#4318) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nos, igen, ezek az élet fontos momentumai. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4320) Skizz válasza katt777 (#4300) üzenetére


Skizz
addikt

És hol találom a Ko9 unoff patcheket? Mert az oldaladon ennyit találtam a patcheket között:
-Unoff Obli patch
-Unoff SI patch
-Off Obli patch
-Unoff Mods Patch

:F

(#4321) Skizz válasza Skizz (#4320) üzenetére


Skizz
addikt

Ráadásul nem említetted, hogy az off patchet mikor... :F

(#4322) katt777 válasza Skizz (#4320) üzenetére


katt777
félisten

Mivel a Ko9 a mod csomag, az Unofficial Mods Patchben találod a Ko9 küldetések patch-eit.

Dehogynem. Még mindig ott van az 1. pontban. :K

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4323) Skizz válasza katt777 (#4322) üzenetére


Skizz
addikt

Aha. Na most tényleg feladom... Egyelőre felmentek a cuccok a következő sorrendben:

Oblivion
Ko9
SI
SI patch
Obli unoff patch+hotfix
Mod patch...

... és MÁR kidbon a windowsba. Még semmi mod nem volt, de már most rossz. :W

(#4324) katt777 válasza Skizz (#4323) üzenetére


katt777
félisten

Ez még a GOTY? Sorrendet is beállítottad? Launcherben az Options-t? Data files-t gondolom biztosan. Gép és/vagy VGA nincs tuningolva? RAM-ok rendben vannak?
SI patch után tesztelted unoff modok nélkül?
Ha eredeti verzió a játék, akkor nem lehetne hibája. Nem futkos valami rezidens program a háttérben? :F
Nem tudod megnézni másik VGA-val?
Végső esetben még mindig megteheted, hogy az original telepítés (off patchig) mentését visszamásolod az üres Oblivion mappába, és unoff modok nélkül folytatod a telepítést, de az unoff modok nagyon sok minden apróságot javítanak.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4325) Skizz válasza katt777 (#4324) üzenetére


Skizz
addikt

Igen, igen, igen, igen, nincs, igen. :) Eredeti és a tört is ugyanezt csinálja, hogy a rohadás essen belé. Másik VGA-val fölöslegesnek tartom, mert először, amikor még talán patch sem volt nagyon fent (ma délután) még egyszer elindult. Ezen kívül minden játék működik. Nah hát ez nem az én asztalom. Kiderült. Ennyi volt. :R

(#4326) Jorus


Jorus
nagyúr

Oan könnyen feladja mindenki. Ejj, ezek a mai fiatalok. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4327) Skizz válasza Jorus (#4326) üzenetére


Skizz
addikt

De wazeee, az ideg majd szét vet. Még jóformán a nyers Oblivion is kifagy. Akko mit csináljak még? Álljak neki fejen? :F

(#4328) katt777 válasza Skizz (#4327) üzenetére


katt777
félisten

Kérd el Jorus gyógyszerét, neki azt hiszem 2 v. 3 hónapos szórakozás volt, mire 4-edszerre is megvette a játékot, ezúttal ismét az eredetit, hogy tudjon mindent használni, mert addig próbálkozott, hogy csak összejön a két extra kiadással.

Viszont ha első telepítésnél rendben volt, akkor vsz. az alábbi helyeken szaródott el valami, így még 2 dolgot tehetsz:

1: Documents And Settings\User\Local\Application Data\Oblivion könyvtár tartalmát töröld ki.
2: Dokumentumok\My Games\Oblivion könyvtár tartalmát töröld ki, és állíts be újra mindent.

Egyébként a fenti könyvtárak tartalmát sem árt elmenteni a telepítési fázisokban.

Ja, ne User-t keress, hanem a saját felhasználói neved, mielőtt ezen is rágna az ideg.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4329) hoffman_ válasza Skizz (#4327) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Legyél Sheogorath és győzd meg erről. Adj neki sajtot :DDD

( :U )

katt megoldása, meg lehet h segít is... de a sajt megér egy próbát

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4330) Jorus válasza katt777 (#4328) üzenetére


Jorus
nagyúr

HP-vel kezeltem. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4331) Kareszovics válasza katt777 (#4308) üzenetére


Kareszovics
addikt

"misztika, vagy pusztítás"

Úristen! :Y Ez legalább olyan szarul hangzik magyarul, mint UT3-ban HeatRay --> Melegsugár :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4332) hoffman_ válasza Kareszovics (#4331) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ezzel egyet kell hogy értsek :P

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4333) katt777 válasza Kareszovics (#4331) üzenetére


katt777
félisten

Na, majd kapsz akkor mindegyikből jobbról és balról is! ;] :P És közben még idézek, de nem valami nagy filozófustól... :DDD

Melegsugár???? :Y Hol láttál te UT3-ban vizelő buzit? :F

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4334) SystemRoot válasza --Disztroj-- (#4307) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nah leírom én is hogy mivan: az időinterval mindenképpen kell mert ha 0 lenne akkor nem lenne hatása a dolognak, mert úgy működik az egész hogy magnitude szorozva idővel. Az 1sec a minimum. A "hatótáv" pedig azt csinálja hogy akkora sugarú körben sebződik mindenki. Vagyis mass destruction.

A skilltől nem függ semennyire az enchant, csak a lélekkő erőssége számít, továbbá ismerned kell az adott típusú spellt hogy tudj olyat csinálni. Ennyi.

Amúgy a Sigil köveknek sokkal nagyobb az energiatartaléka, de azok csak egyféle buta hatást adnak mindig.

Sztem olyan kardot csinálj amiben van soul trap for 1 sec (ergo ha uccsó vágással megölöd tudod rögtön tölteni a kardot) Legyen benne drain health 100 for 1 sec, (ez kevéssé erőforrásigényes, és bár valós sebzést nem ad, de így sokszor egy ütésből tudsz majd ölni hiszen minden ütésed leszed +100 életet egy másodpercre.) Végül pedig Frost attackból mondjuk 15 vagy 20-t, mer ez a legkevésébé energiaforrászabáló dolog.

Egyébként meg a te hibád hogyha állandóan soultrappelsz és nem figyelsz oda rá hogy mi van az invetorydban.

Katt: Kössz, olvasom a teszted.:)

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4335) katt777 válasza SystemRoot (#4334) üzenetére


katt777
félisten

Hát, nekem mindig üzenget, hogy valami enchant nem megy, mert alacsony a skillem. Akkor ez vajon mitől lehet?
Remélem, segít dönteni a deszt.

Disztroj: Azt is megteheted, hogy lerakod valahol a nagy gem-eket, és megtöltöd patkányokkal és egyebekkel a többit, majd viszed a nagyokat is tölteni.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4336) Jorus


Jorus
nagyúr

Oan enchantot raktam az íjamra, hogy egy viszonylag kicsi 20-as tűzsebzés, viszont 10-es idő szorzóval. Marha vicces, ahogy lángolva rohangál az ürge, és közben olvad bele a páncélsisak a fejbőrébe, meg rotyog a húsa a kard markolatán, és mindent beborít az égő hús édeskés bűze. A másik íjam meg szintén 20-as sebzés, de 10-as körben. Marha nagyot szól az is. Rebbennek a patkányok szerteszéjjel :) Egyébként, ha lesből tolom a nyilat a hátukba enchantolt tűzsebivel, akkor csak a nyil sebzésére van sneak attack szorzó, vagy a tűzre is? Bár gondolom csak a nyílra, mert nem murdelnek meg sokkal hamarább.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4337) SystemRoot válasza katt777 (#4335) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nemtom mit üzenget neked, nem lehet hogy túl léped a soul gem kapacitását?
Mondjuk sztem valaszeg csak a spellmakinges üzenetek beleégtek a memóriádba annyiszor láttad őket:) (ezért kell powertrainelni hogy ne lásd ennyiszer, látod látod.:D)

Jorus, igen a spell dmg-et nem többszörözi az én tapasztalataim szerint sem. Amúgy sztem rakj írjra is egy drain health 100-at, jó az nagyon, azzal jól lehet úgy oneshot-onekill-ezni.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4338) katt777 válasza SystemRoot (#4337) üzenetére


katt777
félisten

Jah, hát az lehet, hogy így a távolból kissé keverednek már a dolgok, az új karim meg még csak 6. szintű, de azért pár képessége már 50 fölött van... ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4339) katt777 válasza Jorus (#4336) üzenetére


katt777
félisten

Hát, azért az én tűz+fagy+elektro+egészség sebző íjam sem volt semmi! De hol is maradnak a videók erről a szépségről? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4340) fradi81


fradi81
veterán

van egy gyűrű ami 20% kaméleont ad, ennek így van valami értelme vagy ugyanúgy látnak?

moto g72, Ninebot d28e

(#4341) --Disztroj-- válasza fradi81 (#4340) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Látnak, csak kevésbé, mint a gyűrű nélkül, szal jobban megy vele a snake....sztem.

Systemroot: :R

A kardom majdnem olyan lett,mint tanácsoltad (elöbb lett kész mint a postod :) ), csak fagy helyett, electro lett a sebzése, mivel némi utánanézés után arra jutottam, hogy ezt a spellt kevesebb lény resist-eli

Az Bow-om meg 3fajta támadás(fire, frost, shock, + soul trap) ..szépen pusztulnak tőle ;]
...

Úgy gondoltam, ha már elmentem Leyawiinba, megcsinálom a Sanguine küldit, de a végén csalódottam konstatáltam, hogy ez a móka bizony némi skill veszteségbe fájt.., nos a mentés megvan a balhé elöttről, viszont megkérdem, érdemes e ennek a móka mikinek végrehajtani a feladatát, vagy van ennek valami biztonságosabb megoldása is?

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4342) hoffman_ válasza --Disztroj-- (#4341) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Skill veszteség? Nekem nem rémlik :F Kifejthetnéd...
Azonkívül, hogy eltűnnek a cuccaim egy kis időre, nem rémlik más negatívum. Sőt, ez sem igazán negatív, inkább vicces csavar :)

A fegyverekbe meg egy idő után felesleges pakolni. Umbránál jobbat úgysem lehet csinálni... Hiába erősebb, nem az igazi. Nekem már kismillió speckó fegyverem van, de szinte csak Umbrát használom. Nameg az a nyers 33-as sebzés azért odapakol...

Íjakból pedig az Ebony a legszebb. Ha egy kis Shock-al(~20) meg egy icipici SoulTrap-pel(~1sec) megspékeled, akkor még élvezetesebb. És ennyi a recept :P

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4343) katt777 válasza hoffman_ (#4342) üzenetére


katt777
félisten

Meg még amennyit lehet kombinálni...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4344) --Disztroj-- válasza hoffman_ (#4342) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Mikor kijössz a börtönből, levesz pár meghatározott(?) skillből 1et.
Nem nagy veszteség, de azért nemá.

uespwiki ezt írja: If you go to jail, you have the standard options: do the time and risk losing a skill point or try to break out of jail

vannak még lehetőségek, de ahhoz 100as chameleon, vagy hasonló kell, ami egyelőre nincs meg...

Íjam az ebony, és a 3féle csapás (mind 15) + a soul trap 1 sec sztem elég lesz minden ocsmánysághoz :))

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4345) katt777 válasza --Disztroj-- (#4344) üzenetére


katt777
félisten

Hát szökj meg! És akkor még fejlődsz is. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4346) hoffman_ válasza --Disztroj-- (#4344) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jaaaah, értelek :) Az nem a küldihez kapcsolódva veszik el, ez minden börtönözés után így van. És tényleg minimális veszteség, nehogy ennyi ne férjen bele :P (Amúgy egy random skill-ből vesz el egyet. Bár azt hiszem meg van határozva melyik skill-ek közül válogat, mert nem mind van bent a szórásban. Olyanok, hogy Armorer,Heavy Armor és társaik, azt hiszem effélék.)
De katt tanácsát megfogadnám, a szökés csak előnyödre válhat...

Az íj meg hibátlan, én csak azért nem pakolok bele ennyi vackot, mert szvsz. túl erősek és így túl könnyű az ellen. Bár, ha a difficulty-t feltolod, akkor reálisak az erősebb fegyverek is :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4347) SystemRoot válasza --Disztroj-- (#4344) üzenetére


SystemRoot
őstag

A sanguines küldiben nem kerülsz feltétlen börtönbe. Én még sosem kerültem onnan börtönbe.
De amúgy kiszökni a börtönből a legnagyobb buli sztem.

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4348) katt777 válasza SystemRoot (#4347) üzenetére


katt777
félisten

Különösen Brumában, ahol sikerült duma közben gyorsmentenem, aztán tojt rá elmenni onnan a balfasz őrparancsnok, amikor ledumált a cellatársammal. :W
Jó ez az Outpost firewall, nem tudok tőle belépni a Prohardverre (csak ha kikapcsolom). :W

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4349) katt777 válasza katt777 (#4348) üzenetére


katt777
félisten

Na, sikerült beállítani... :C

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4350) SystemRoot válasza katt777 (#4349) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nekem a kedvencem az Nvidia hálozatkezelő csomag tűzfallal. Amikor egyszer feltettem minden letöltésem sérült file volt.:DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.