Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Pitterix


Pitterix
őstag

Csináltam valami jó kis "erdei manó" karaktert....... :K
De lehet fel kell tennem vmi módot, mert így annyira nem szép a grafika, mint nálatok.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5602) katt777 válasza SystemRoot (#5599) üzenetére


katt777
félisten

Ja én is úgy voltam CF-rel: egy csomó programban nem működött, vagy szarul, de a maradék néhányban tényleg nem tűnt rossznak. ;] Nem t'om, miért nem hallgattál rám. Max. BC mod nélkül játszol, ha nem jössz rá, mi a trükk.

Sirandrish: Vedd vissza a gépet alapra, és tuning nélkül indítsd el a játékot.

Pitterix: Hát, mod nélkül nem is lesz szép. Vigasztaljon, hogy ezeken mi is átrágtuk magunkat.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5603) Sirandrish válasza katt777 (#5602) üzenetére


Sirandrish
legenda

csak a proci van húzva amivel ráadásul már jópár játékot végigtoltam és soha nem volt semmi baja...most egy másik verziót szerzek be egyik haveromtól..kipróbálom aztis....ha nem megy akkor rárakom egy első kieget is..ha ugy se...akkor rotty...nem szenvedek vele..több ötletem nincs...azért nem rakom alapra a procim:)

egyébként nekem csak az alapgame volt fent és semmi bajom nem volt a kinézettel...
az amugy Normális hogy akciódusabb helyen (pl mikor az elején jön az ellen és a király karonái lerendezik őket) 30körüli FPS-t kapok?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5604) katt777 válasza Sirandrish (#5603) üzenetére


katt777
félisten

Mihez képest?

Vannak játékok, amelyek kidobják a tuninghibát, hiába mennek a tesztprogramok frankón, és esetleg más játékok is. De eszembe jutott még valami: töröld ki az Oblivion.ini-t, aztán indítsd el a játékot, és állíts be újra mindent.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5605) Sirandrish válasza katt777 (#5604) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt már csak a haver verziójával tudom kipróbálni...

Tervem: elhozza a gamet..felrakom...elinditom, leveszek minden low-ra ahogy tegnap az tervbe volt...csak a felbontást hagyom..legalább 1440*900on...majd kilépek...törlöm az obli.init amit most mondtál...elinditom...hagyom a grafot még és megnézem...ha nem megy akkor fuck:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5606) katt777 válasza Sirandrish (#5605) üzenetére


katt777
félisten

Eleve azzal kezd, hogy törlöd az Oblivion.ini-t, mert az fent marad a Dokumentumok könyvtárban (My Games\Oblivion), ill. a User\Local Settings\Application Data mappából is célszerű kitörölni az ott hagyott Oblivion fájlokat.

Jorusnak is volt egy működésképtelen Oblivion verziója.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5607) Sirandrish válasza katt777 (#5606) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor most a My Games-ből csak az init töröljem vagy töröljem egy az egybe az egészet ami Oblivionos?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5608) katt777 válasza Sirandrish (#5607) üzenetére


katt777
félisten

Hát, a mentéseket nem feltétlenül kéne, de még az is lehet, hogy valamelyik mentésben van hiba, én már jártam így is, úgy is.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5609) Sirandrish válasza katt777 (#5608) üzenetére


Sirandrish
legenda

5perces mentésem van..szóval azért ha bármiféle hiba forrása lehet azis akkor törlöm mint a szél:)

Szerk: autosavet ki-e lehet kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5610) tzimash válasza Sirandrish (#5603) üzenetére


tzimash
őstag

ja emlékszem arra a jelenetre, először addig vittem a gamét FX5500-zal diavetítéssé vált, az amúgy addig is akadó játék :D

(#5611) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Megvettem én is, már csak az iszonyú sok hozzászólásotokat kell elolvasnom, aztán nekiülhetek... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#5612) Pitterix válasza katt777 (#5602) üzenetére


Pitterix
őstag

Most, ha én fel akarom tenni a QTP3-at, akkor fel kell tennem a kiegeket is? Mert, ahogy az 1H.Sz.-t olvasom, ott úgy írja sorban, de meg sincs nekem a második kieg...
Na meg, azokat a peccseket feltettem, amit ott ír, de akkor nem indult el a játék, vmi hibát írt ki.
A legújabb 1.0.4akárhány fenn van, de más nincs.
mondjuk azt sem szeretném, hogy szétessen teljesen a game, már így is kétszer raktam fel....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5613) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Végreeee...megy faszán..legalábbis 30perc alatt nem volt gond vele...kijutotta a sewersből:)

Kérdésem..a Print nem müködik a játéknál?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5614) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Miért ilyen a domboldal? gondolom hogy ennek nem így kéne kinéznie..megoldás?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5615) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Van egy jó hírem :D Nincs semmi baj azzal a dombbal :DDD

Alapjátékban, modok és .ini turkálás nélkül bizony ilyen az a domb...

Megoldás:

A Distance-ok játékból max-ra, ha nem úgy lenne, nemrég SystemRoot és Jorus bedobott a topicba jónéhány .ini módostó segítséget, azt is érdemes átbögészni(ha kened az angolt, akkor 1.hsz-ben a link --> wiki)

És persze modok beszerzése. 88GT-hez QTP3 sajnos sok lesz... De van egy kettő, ami azért neked sem fog megártni :)

Például Natural Environmetns, de ezek katt oldalán dögivel sorakoznak :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5616) Sirandrish válasza hoffman_ (#5615) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen?:D
akkor zsir..azthittem nem ilyen..:)

Nah majd átnnézegetem..előbb kipróbálom a Distance-os dolgot:)

mindent maxra huztam és annyi kült tapasztaltam hogy a 120fps-emből lett 60:)

Szóval most ugy állitottam be a csuszkákat hogy 100körüli legyen az fps-em ott...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5617) hoffman_ válasza Sirandrish (#5616) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Örülök, hogy örülsz :D

Igen a Distance az olyan... Van amit nem is érdemes piszkálni, de mindjárt megnézem gyorsan, ha sikerül...

Ha velünk tartasz, akkor a játékot belőni is akkor mutatvány lesz, mint végigvinni :D

szerk.: Kamuztam... Minden maxra, csak én a Shadows-okra gondoltam, azokat nem kell :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5618) tzimash válasza Sirandrish (#5616) üzenetére


tzimash
őstag

a QTP3-mat is kipróbálhatod szerintem, nem olyan rossz kártya az a 8800gt, bár nem lesz 60 fps-ed az is biztos :)

(#5619) Sirandrish válasza hoffman_ (#5617) üzenetére


Sirandrish
legenda

veletek tartanék csak nekem ez nem olyan egyszerü:)

nah most akkor mit huzzak fel és mit ne?

esetleg képet kaphatnék a belső beállitásokról?
Már ahogy még nálam is korrektül futhat...sajna én nemtudom mi számit ebben a játékban hw gyilkosnak és mi nem..

tzimash: hanem mennyi?:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5620) tzimash válasza Sirandrish (#5619) üzenetére


tzimash
őstag

100... barlangokban, romokban :D
a természet lágy ölén pedig 20-30 kb, néha fel-felszalad 40-50-ig is majd :))

(#5621) Sirandrish válasza tzimash (#5620) üzenetére


Sirandrish
legenda

és 20-30FPS elég egyltalán a folyamatos játékhoz?
mert inkább legyen csunyább de játszhatóbb:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5622) tzimash válasza Sirandrish (#5621) üzenetére


tzimash
őstag

elég kell hogy legyen! :))
meglátod hogy néz ki úgy, nem nagyon fog izgatni, hogy néha megakad. legalábbis én igy vagyok vele. nem volt még olyan, hogy azért nem tudtam legyakni valakit, mert annyira akadt a game, az a 20-30fps még ok szvsz.

(#5623) katt777


katt777
félisten

Bajban a BS-Meister. :Y :O
Megpróbáltam a 7900GT-vel játszani Obliviont. Hiba volt. Hiába butítom le, kapcsolom le az extra modokat, ha az utolsó mentést akarom betölteni, kidobál, ha régebbit, akkor Jorus-effekt, csak lila ég nélkül. Itt is, ott is sárga háromszögek kék felkiáltó jelekkel.

Systemroot: Hát, nem tudom, mi lesz, de egy darabig a jelek szerint még nem Oblizok. :W Ezért valaki fizetni fog! :((

Pitterix: Még csak 2x telepítetted? :F :))

Sirandrish: Inkább min. 40FPS legyen, akkor ha többen támadnak rád, akkor sem áll be a játék merevre. Persze ha le kell venni a megj. távokat, akkor már gáz, én is ezért hagytam abba másodjára FO3-at, mert csak közvetlenül előttem jelent meg az ellenség, meg hasonló bajai voltak.

Örülök, hogy régebbi arcokat is látok!

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5624) SystemRoot válasza Sirandrish (#5619) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nem, nem ilyen. Hoffmann rosszul mondja. Az 1.2-es patch után jobban néz ki. Nekem ez úgy tűnik mintha a korábbi verzió lenne. Ha mégsem akkor nem szóltam, de az 1.2-es patch változtat rajta.

szerk, egyébként mondom hogyan lődd be az optionsba és a driverbe:

Texture Large, Mindent húzzál maxra, amit ne az a shadows azokat csak harmadig. Amit még kapcsolj le sztem az a self shadows, és a shadow on grass. De minden mást a maxra állíts, bírni fogja a géped ne aggódj miatta. HDR-t kapcsold be Bloom helyett. AA-t tiltsd le. Viszont AF-et rakd 16x-osra. QTP3 nélkül meg lehet élni, sztem spórold le. Viszont az NE és az IW modokat rakd fel, linkeltem a cikkben.

Az ini módosításokból csak a teljesítménynövelőket rakd be ha lesz hozzá erőd.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5625) Sirandrish válasza katt777 (#5623) üzenetére


Sirandrish
legenda

40FPS...nah most ahogy néztem barlangba volt ahol 300volt az FPS-em:DDD

System: de azt mondtad hogy ehhez nem lehet patchelni...

hui akkor a shadowon kivül minden max?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5626) katt777 válasza Sirandrish (#5625) üzenetére


katt777
félisten

Akkor maradj bent. :P Felmodolva mondjuk barlangban sem lesz ennyi.

Pitterix: 1.2.0416 patch-et kell feltenni, de a megfelelő verziót (UK/US, Oblivion/SI). Ja, és természetesen amit nem telepítesz, ahhoz nem kell patch, már a telepítéshez visszatérve. Ha nincs fent a Ko9, de a patcheit feltelepíted, az megint betesz a játéknak. Vedd figyelembe a telepítésnél általam leírtakat, azaz minden komolyabb upgrade előtt mentsd el valahová az egész Oblivion könyvtárat, különben utoléred a többieket a reinstallok számában.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5627) SystemRoot válasza Sirandrish (#5625) üzenetére


SystemRoot
őstag

Én azt hittem eredetit kaptál kölcsön. :F

Amúgy jah vlszeg nem fogod tudni patchelni akkor. Így amúgy szarabb lesz a grafika, pl a távoli textúrák élessége sokkal késöbb fog kirajzolódni ami engem nagyon zavart anno. Mész előre aztán hirtelen éles lesz.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5628) katt777 válasza SystemRoot (#5627) üzenetére


katt777
félisten

Bármelyik "verziót" lehet patchelni tudtommal. Mint az előbb írtam, a játék kiadásának megfelelő patch kell csak hozzá.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5629) SystemRoot válasza katt777 (#5628) üzenetére


SystemRoot
őstag

Naiv vagy.:) Ő törött verzióra gondolt. Azt pedig nem lehet vagy csak nagyon ritkán.:)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5630) Sirandrish


Sirandrish
legenda

aki tudja az mondja már el hogy ezt a honositást hogy kell használni mert én nem birok rájönni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5631) katt777 válasza SystemRoot (#5629) üzenetére


katt777
félisten

Tudom, hogy arra gondolt, csak nem akartam kiemelni. Azt is lehet patchelni, először nekem is "demóm" volt. ;] :R

Sirandrish: Tán 1 napja írtam le utoljára...

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5632) tzimash válasza SystemRoot (#5629) üzenetére


tzimash
őstag

lehet :) csak előbb tegye fel a patch-et és csak az után crakceljen. de a legjobb, ha megveszi eredetiben.

(#5633) katt777 válasza tzimash (#5632) üzenetére


katt777
félisten

Na, mondd meg nekem, hol kapni ma Mo-on GOTY verziót!? :F Csak XBox-osat láttam, akármerre kerestem.

Amúgy minden eredeti játékot NoDVD fix-szel használok, nekem egy köcsög szoftvergyártó se garázdálkodjon a gépemen. :((

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5634) Sirandrish válasza katt777 (#5631) üzenetére


Sirandrish
legenda

napi 200hsz:) kb nemtudod melyik hsz-be írtad?
akkor patcheljem fel?:)

Katt: én se találtam:(

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5635) Pitterix válasza katt777 (#5626) üzenetére


Pitterix
őstag

Az a peccs van fenn.Csak gondoltam megkérdem, ha akarok QTP3-at, akkor mit kell még mellé telepíteni.Gondolom mindent nem, amit letöltöttem tőled ( különböző peccsek+hotfix.....)
Reinstallban nem akarok senkit utolérni, se lekörözni!!!
Mindjárt játszok is picit. :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5636) tzimash válasza katt777 (#5633) üzenetére


tzimash
őstag

miért pont goty? amúgy passz.
off:
ati tray tools, régebben használtam még az 1.4.xxx verziót, az jó volt, legújabbal nem megy sem az obli, sem a fear combat. ráadásul, mikor leszedtem, kitakaritottam a registryt utána +restart, és most csak sima display driver van fent igy is bugos a grafikája a fearnek...
pedig kéne nagyon az att a külön-külön beállitható játékprofilok miatt.
ötlet?

szerk: itt kapható :P
mondjuk augusztusi a hirdetés...

[ Szerkesztve ]

(#5637) SystemRoot válasza tzimash (#5636) üzenetére


SystemRoot
őstag

Sima Catalystban is lehet profilokat csinálni alkalmazásokhoz. Nem kell ATT.

(#5635) Pitterix
QTP3 hoz nem kell semmi, az csak a textúrákat írja felül.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5638) tzimash válasza SystemRoot (#5637) üzenetére


tzimash
őstag

úgy érted a ccc-ben? nem találtam :B rámegyek mégegyszer a témára :) köszi.

(#5639) Jorus


Jorus
nagyúr

Voa, mennyit írtok... :) Mi már Pécsett vagyunk, pálinkázunk, és hűtjük a vörösbort az esti koncertre. :) Notimon nem igazán indulna el az Obli sajnos... :D

Január elején majd tolok eredményeket a cikkhez, amit elkezdtem elolvasni, csak kicsit összefolytak a sorok, de ez az én hibám. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5640) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Elnézést Sirandrishtól. a téves info miatt :U Ha SR mondja, az úgy is van :R

Mentségemre legyen, hogy sosem játszottam mod nélküli Oblival, ezen peccsel, ez a peccs már csak a modokkal együtt jött... tehát az emlékeimben nem élt rosszul :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5641) SystemRoot válasza Jorus (#5639) üzenetére


SystemRoot
őstag

Én majd igazából arra leszek kíváncsi hogy ez az X2m gyorsabb e mint a 4870etek. Most nagyon smoothnak érzem a játékot, ilyen folyamatos és akadásmentes még sose volt.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5642) katt777 válasza tzimash (#5636) üzenetére


katt777
félisten

Mert abban, ha kapható 3990Ft-ért bent van minden, a többi kiadás meg mind drágább darabokban. Mondjuk az is jó, hogy GOTY-nak neveznek egy egyszerű végleges verziót, a bétákat meg: Oblivion, Ko9, SI... :(

Ilyen apróban nem nagyon bízok. Megrendeled, aztán otthon derül ki, hogy nem azt kapod, és nem úgy, ahogy rendelted.

ATT-szal semmi probléma, minden megy vele rendesen. Már ha be tudja állítani az ember... :U

Jorus: Cyrodiil brandy, Tamika's Wine, vagy esetleg az a sehol nem található, amelyből 9-et kellene összegyűjteni a fogadósnőnek? Valahol 2 olyat találtam az előző játékban, de eladtam őket, mire a küldetés létrejött. Mindegy, több úgysem került elő sehonnan.

SystemRoot: Hát, a BC mod sztem már megválaszolta a kérdést... :U

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5643) Jorus válasza katt777 (#5642) üzenetére


Jorus
nagyúr

Shadowbanish Wine. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5644) katt777 válasza Jorus (#5643) üzenetére


katt777
félisten

Hülye egy név... :(

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5645) tzimash válasza katt777 (#5642) üzenetére


tzimash
őstag

ha nincs elérhető goty, örülnék egy akármilyen verziónak is, még ha pár ezressel drágább is. 4ezerért vettem anno az alap+SI-t, örültem neki nagyon. Ko9-et meg nem találtam azóta sem. igaz, nem is nagyon kerestem :)
ATT-t régebben gond nélkül beállítottam, bár akkor még x1950pro-m volt...
de most az milyen már, hogy éppen csak feltelepítem az att-t és utána meg se moccan a játék?

(#5646) Sirandrish válasza katt777 (#5556) üzenetére


Sirandrish
legenda

elolvastam ezt..addig jutottam hogy bemásolom a data mappát oda ahova a játékot telepitettem..illetve bemásoltam valami fájlba a Fonts alá a dolgokat ami a readme-be volt..de hogy mi az a invalidáció meg OMM arról biza fingom sincs:(
tudna segiteni valakI?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5647) katt777 válasza tzimash (#5645) üzenetére


katt777
félisten

Nem tudom, nálam nem volt ilyen probléma. Esetleg van fönt CCC is?

Sirandrish: Kicsit visszaolvashatnál (vagy kereső), illetve a readme-ket. Fontokat nem kell bemásolni, csak ha nagyobb betűket akarsz használni (leírásban van). Archive invalidator-t csak le kell töltened, és a játék mappájából futtatnod (leírás benne van ebben is), és aut. megcsinál mindent, nem kell az OMM-mel szórakozni (de ahhoz is van leírás).
Ha az Archive Invalidator nem működne, szólj.

hoffman_: Most, az OMM-re rákeresve találtam egy rakás hsz-t az Oblivion-tanulmányaidról. ;] Pitterix még nem is tudja, mi vár rá. :DDD

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5648) tzimash válasza katt777 (#5647) üzenetére


tzimash
őstag

dehogy van fönt mellette ccc :)
zsir új 1 napos xp volt... most egy kb két órásról irok 800x600-ban, mert nem tudom eldönteni, hogy bevállaljam újra az att-t vagy ccc legyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#5649) katt777 válasza tzimash (#5648) üzenetére


katt777
félisten

Akkor végképp nem értem. Olyan volt nálam valamelyik verziónál, hogy levette a felületeket (töltsd le az anvili videókat az oldalamról, nagyon királyok!), de ilyen lefagyás sosem volt. Melyik verziót használod? Legfrisebb linkje a honlapomon.

Én sosem telepítek VGA-drivert, amíg minden apróság is fel nem került a rendszerbe, és el nem mentettem az egész partíciót. Amióta ATI-m van, ez alapvető önvédelmi megoldás.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5650) Sirandrish válasza katt777 (#5647) üzenetére


Sirandrish
legenda

Müködik!:)
jólvan csak nemtudtam hogy a magyaritáshoz is kell ilyen aktiváló cucc..köszi szépen :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.