Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) Jorus válasza katt777 (#4650) üzenetére


Jorus
nagyúr

690 MB-ot használsz az 5.000-ből, tehát nem. Biztos csak szaraxik a kapcsolat, messze van Houston, sorry. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4652) katt777 válasza Jorus (#4651) üzenetére


katt777
félisten

De hát, vazze, szépen felment, hiba nélkül! Most megint min. fél óra, mire felcsorog. Vagy lenyúlta a CIA? :F
Már ilyen sokat? Basszus, nézem, tényleg, pedig DivX-be van kódolva minden. De olyan szar minőséget nem akarok, mint a jútyúbos filmek.
Amúgy, mint láthatod, gyűjtöm a játékosokat! :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4653) hoffman_ válasza katt777 (#4649) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mondta a tököm, hogy örülök! Csak nem fő a fejem pár vacak fps miatt :DDD

Az "Ulta" az ultra akart lenni... Ami arra céloz, hogy ez megy a legvacakabbul. :P

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4654) katt777 válasza hoffman_ (#4653) üzenetére


katt777
félisten

Azt hittem, kártyáztál... :P ;]
Most ami bosszant, az a Warmonger hihetetlen csalása az nV-nak. Többi a 3870 topicban.
Nézted a videókat?

Jorus: Mi újság az élelmosással? Megoldható nV-n is az ATI-s minőség? Csak mert (főleg PhysX miatt) gondolkodom 260GTX-ben is csereügyileg, ha majd.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4655) katt777


katt777
félisten

Na, leöltem a kalózt, de nem volt 1szerű, aztán megjelent 2 dinka, azokkal is küzdeni kellett, aztán lementem a raktérbe, ott is volt 2 extrém erős kalóz. Mindez azok után, hogy a játék elején már könnyedén levágtam őket. Roppant érdekes.

Más: Délről Chdh felé haladtomban leestem a térképről, egy futballpályányi felület hiányzott a talajból. Nem t'om mé', újraindítva a játékot szerencsére már nem volt ott. Talán elvarázsoltam. Egyébként észrevettem, hogy eltűnik körülöttem, és a rákok körül is a víz, ha valamelyik varázst használom, asszem a világítást. :F

Amúgy itt egy esős, borongós reggel Cheydinhalból, ha feltöltődött (elméletileg hsz idő + 9-15p):


hoffman_: De beszélgetsz a tököddel? :F :U :P

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4656) katt777


katt777
félisten

Na, már 4x ledobott a szarver, majd még próbálkozom a feltöltéssel. Úgyis észreveszitek, ha rákattintotok a képre. ;)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4657) hoffman_ válasza katt777 (#4655) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Enyém nagyon tuti darab, tud ilyet is ;]

Amúgy csináltam pár képet, de nincs időm feltölteni őket...(lusta vagyok...) És egyébként is. Fáj a szívem. Ma jáccottam egy kicsit, és megint nagyon csúnyán elkapott a fíling. Jól feltekertem a hifit, és ez is rátett egy lapáttal. Nameg gyönyörű is volt. Csak ugye kb nincs időm játszani :(
Meg ez a buzi kártya is leesik(gyakran!) ilyen 20fps-ekre...

Néztem a vidiket, nagyon jók. Én is csinálnék, de frap-szal brutális a méret(1perc~1giga) és nincs hang se. Mit használsz? Vagy ha fraps-et, akkor hogyan?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4658) katt777 válasza hoffman_ (#4657) üzenetére


katt777
félisten

Köszi! Leginkább én is az 5x megszakadó és csigalassúságú feltöltéssel kínlódok, de addig tobzódom a topicokban. ;]
Olyan déja vu érzésem van... :))
Szóval +1x:
Fraps-et használok, auto hangeszköz-érzékeléssel. 4GB-ra tördeli a fájlokat, de olyan hosszúakat nem szoktam csinálni, meg mostanában azt találta ki, hogy lefagy az egész gépem a 2. fájlnál, pedig tegnap még jó volt. Aztán ATI AVIVO-val pár perc alatt DivX-be kódolom az egészet, és már kész is. 1280x800-ban veszek fel, ezt 640x400-ba kódolja az AVIVO, de sztem így is elég jó. Szóval kb. 10-15 p alatt kész egy ilyen kis filmecske.
Más kódoló progival lehet nagyobb felbontással is, de akkor nagyobb a méret, és rosszabb a minőség. 1680-ban elég szaggatott lenne a videó a szerény kis 3870-emmel. :DDD :(((

Ne a kártyát szidd, hanem a lassú procidat a kevés cache-sel. A 3870-em csak városban és 1680-ban esik 20FPS alá. :P De neked még mindig jobb, mint azoknak, akik 4200+ mellé vettek 4850-et, aztán keményen verik az 6000+ 1950XT kombóm 3D eredményeit. :DDD
Az ATI-t ismerve persze driver-hiba is lehet, de tudtommal Skizz-nek nagyon szépen szaladt a 4850-nel fullosan, modokkal.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4659) hoffman_ válasza katt777 (#4658) üzenetére


hoffman_
nagyúr

És neki milyen prockója van? Amúgy a PH! tesztben egy 3ghz körüli c2d legalább 90-95%-osan kihajtotta ezt a kártyát. És tegyük hozzá, hogy ultra beállításon, magas felbontáson játszom. És tegyük hozzá, hogy a gts jobban vitte. Szóval driver ;]

A dejavu miatt bocsi, nem olvastam vissza... De thx. Ezt az AVIVO-t vagy mit majd megnézem, elvégre nekem is van...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4660) katt777 válasza hoffman_ (#4659) üzenetére


katt777
félisten

Most hirtelen nem t'om, de ha jól rémlik, tuning is van benne. Vissza kéne keresni, de már 8 karral nyúl utánam az ágy, ideje szintet lépnem. :DDD
Igen, van AVIVO-d, és az nagyon jó. Inkább a Fraps-szel gyakorolj sztem. :U
Fogadok, hogy pl. Doom 3 motoros játékokkal nem hajtotta volna ki PH tesztben sem, nálam még 3.8GHz-en is procilimit volt. Nyilván amúgy úgy válogatták a játékokat, hogy a prekoncepciót igazolják (a "napjaink leggyakoribb játékai" maszlag mögé bújva olyanokkal, amelyekre igényes gamer jobbára csak legyint :P ), ált. minden teszt úgy készül. Ezért szeretem a saját tesztjeimet. :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4661) katt777 válasza katt777 (#4660) üzenetére


katt777
félisten

Pörög a topic, mint IC-ben a főtorony. :P Hol vannak az ígért képek és a filmek? Én is szívesen nézném más barangolását, meg az elkapott, megismételhetetlen pillanatokat! (Jó tudom, van visszatöltés is, csak úgy mondtam, a hangulat kedvéért.)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4662) katt777


katt777
félisten

Itt van 2 kis filmecske útközben, illetve lesz még 2 pár, Bruma felé és bent BC moddal ill. anélkül, majd Bruma reggeli napsütésben. Ha benéz valaki...


Cheydinhaltól Bruma felé


The Jerrall Mountains

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4663) katt777


katt777
félisten

Erről vélemény?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4664) Jorus válasza katt777 (#4661) üzenetére


Jorus
nagyúr

Várjá', ébredezem... :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4665) katt777 válasza Jorus (#4664) üzenetére


katt777
félisten

Akkor amíg följebb ébredsz, töltődnek a következők. :)


Út Brumába


Út Brumába BC mod


Bruma ködben


Bruma ködben BC mod

Most jutottam át Pale Pass-ba, innen majd filmezek. Amit nem értek: mitől lett hirtelen barom erős minden ellenség a farkastól a medvén át a trollokig, amikor sem szintet nem léptem, sem a csúszkát nem babráltam. De csak győzöm mérgezni a fegyvereimet, meg folyamatosan gyógyítgatni magam. Lehet, hogy attól is erősebbek, ha csak pár képességem jó? Mert misztika, átváltoztatás 70 fölött van, íj és penge viszont csak 40 felett jár.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4666) katt777 válasza katt777 (#4665) üzenetére


katt777
félisten

Na, a brumai utak felmentek, aztán leszakadtam, és nem bírok felcsatlakozni. De még próbálkozom.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4667) Jorus válasza katt777 (#4666) üzenetére


Jorus
nagyúr

Úgy látom felkúsztak. :) Nézem őket minnyá, csak legyakok vmi goblin tanyát. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4668) katt777 válasza Jorus (#4667) üzenetére


katt777
félisten

Akartál te is némi médiatartalmat feltölteni, nem? :F De csak videózz, én majd holnap benézek. Asszem elég jó szemléltetés lett a BC vs. No BC.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4669) Jorus válasza katt777 (#4668) üzenetére


Jorus
nagyúr

Videózni nincs kedvem. :D Egyébként igen impresszív lett a bemutatód. :)

Itt meg a 8xAA. Szentem nem szőrös.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4670) Jorus


Jorus
nagyúr

A legnagyobb ősi város, Miscarcand. Gyönyörű.

És néhány belső kép, amiket mindig hanyagolunk.

Erre meg itten rásóztam, erre beesett az oszlopba valahogy, és onnan kalimpált a kis virgácsaival, amíg rommá nem henteltem. :)

És a Great Welkynd Stone.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4671) katt777 válasza Jorus (#4669) üzenetére


katt777
félisten

Kösz. :R
Remélem, a Pale Pass is jó lesz, erősen hullik a hó.
Érdekes, én is egyből kiszúrtam, hogy most szépek az élek. Persze, itt nincsen háztető... :P nem mintha ez bármit jelentene. :DDD
Nálam Kvatchban volt, hogy a daedrapók a falban volt, és onnan potyogtatta a piciket, és csak akkor tudtam megsebezni, ha valamelyik lába éppen kilógott. :((( De akkor te nagy falba vágtad a fejszédet. :D

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4672) Jorus


Jorus
nagyúr

Nahh, csak mert mindig fikáztátok a rucim, beújítottam némi enchantolt motyót, hogy divatozzak. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4673) katt777 válasza Jorus (#4672) üzenetére


katt777
félisten

Csak nem az üveghegyen jártál? :DDD Én egyébként még egyetlen rossz szót sem szóltam a rucidra. :R Látom, tetszik az IW mod... :)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4674) Jorus válasza katt777 (#4673) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jepp, imádom. :)
Egyébként asszem maradok az üveggolyónál, mivel a Daedric motyók nem tetszenek. :) Kiegészítem az örökzöld, divatkirály DB-s csuklyával, és kész is vagyok. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4675) katt777 válasza Jorus (#4674) üzenetére


katt777
félisten

United Colors of Benetton :P
Ki az a Zadrack?

Most töltöm föl a Pale Pass-i sárkányharcos videókat, érdemes lesz megnézni. Először elfelejtettem először az oldalamat frissíteni úgyhogy csak a link és a link.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4676) Jorus válasza katt777 (#4675) üzenetére


Jorus
nagyúr

Hát ő. :) A karim. Roef con Zadrack. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4677) katt777 válasza Jorus (#4676) üzenetére


katt777
félisten

És hogy írta a nevedre a cuccot? Már tökre nem emléxem, hogy ez automatikus-e, mert a mostani karakterrel mindig valami más cuccot használok, /pill a DB-osat.

Az alábbi hsz érdemes lehet 1. hsz-ba? Talán így érthetőbb, hogy miért nincs drasztikus gyorsulás komolyabb VGA-kkal is.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4678) katt777


katt777
félisten

A program alaposan igénybe veszi monitorvezérlőnket, sajnálatos viszont, hogy képtelen 1 magnál többet kihasználni processzorunkból, így még egy erősebb processzorral is könnyen CPU-limitesek lehetünk, mint azt az alábbi ábra mutatja.

Lényegében az általunk használt felbontás és összetettség függvényében komoly szükségünk lehet CPU-tuningra!

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4679) katt777 válasza katt777 (#4678) üzenetére


katt777
félisten

Ja, a 2. mag terhelését a rendszer produkálja, nem a játék.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4680) Jorus válasza katt777 (#4677) üzenetére


Jorus
nagyúr

Amikor csinákolsz enchantolt motyót lélekkővel, (megfigyelted, hogy a játékban 'incsönt'-nek ejtik? :) ) akkor elnevezheted, ugyanúgy, mint a sigil köves cuccokat, spelleket, potionokat, stb. Más kérdés, hogy csak azokat szoktam elnevezni, amiket tartós, saját használatra készítek. A kedvencem az íjam a Zadrack's Superior Bow, ami Daedric Bow-ból Grand-dal töltött GSG-vel készült, 20 pont tűzsebzés 2 mp-ig, 20 pont fagysebzés, 20 pont sokk sebzés. (Sokk, erre ki kéne vmi találni, elég gányul hangzik. :D)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4681) katt777 válasza Jorus (#4680) üzenetére


katt777
félisten

Ja, tényleg! Csak ott még nem tartok a 9. szintű karakterrel, ráadásul touch-os lélekcsapda varázslatot vettem oda nem figyeltemben jó pénzért! :W Az íjad majdnem olyan jó, mint az én multifunkci daedra íjam (ill. a régi, vinyóval veszett karakteremé). Az is hasonlovat tudott, csak még egészség sebzés is volt benne. ;] Na, ezt még megmérgezi az ember, aztán pazarolja az energiát. :(((

Sokk: Palpatine villája. :U Mert mégsem az én villám, ugye...

Nézted, hogyan harcol a sárkány? Sajna lemaradt a hang a hülye TV-tuner miatt, mert elfelejtettem visszatenni, az meg mindig lekapcsolja.

Továbbiak:


Út Pale Pass-ból Brumába (ha valaki nem találná, visszakövetheti :P )


Cliffhanger

Még töltődnek!

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4682) katt777 válasza katt777 (#4681) üzenetére


katt777
félisten

'ssza meg, leszarom a filmeket, hát nem lehet feltölteni egyet sem! :(( :((( :W

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4683) katt777 válasza katt777 (#4678) üzenetére


katt777
félisten

Na, ez téves volt. Azóta mindkét magot használja. Érdekes. Meg tudnátok nézni, nálatok mit művel?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4684) katt777 válasza Jorus (#4674) üzenetére


katt777
félisten

Te, nem privatizáljuk ezt a topicot? :F
Kértem, hogy tegyék be a videóimat a többi mellé 1. hsz-ba, hogy 1 helyen legyenek, de még semmi, pedig más hsz-okat már lerendeztek. :(((

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4685) Jorus válasza katt777 (#4683) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tessék, némi flangálás Cheydinhallban így néz ki CPU-terhelés szemszögéből. Más progi nem futott (oanokon kívül, hogy tűzfal, vírusirtó, stb.) Az E84-em alapon megy, szal 3GHz-en ketyereg.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4686) katt777 válasza Jorus (#4685) üzenetére


katt777
félisten

Akkor az EPU-m zakkant meg, mert újrakalibrálás után nekem is full OK.
Amúgy visszaloptam az akaviri nyakéket a brumai grófnőtől, és ellejmoltam az aranyát egy lovas őrszemtől. :P
Még valami: untam az akadozást, és lekapcsoltam a HDR+kényszerítést, játékból alkalmaztam az élelmosást és a Bloom-ot. És most csodaszép minden, tagyogó a napsütés, nem mint anno, talán az XtremeG driver (vagy csak a 8.8) miatt. ATI-sok megnézhetnék ezt. Natural Weather azért be tudja szürkíteni az időt. :((( Asszem megnézem AW moddal, ha ez így marad, csak sütne ki már a nap, hogy lássam!

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4687) hoffman_ válasza katt777 (#4686) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jah, ez elég idegesítő :DDD Csinálom a modokat, teszem fel, csekkolom, hogy mi mit csinál... Azaz csekkolnám, de halál szar idő van. Hiába ugrálok mindenfele, vagy várok, cseszik elmúlni :((( :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4688) katt777 válasza hoffman_ (#4687) üzenetére


katt777
félisten

Add ki Fucking Weather Mod néven. :DDD :P Spec. lekapcsolhatnád az éppen aktuálisat. Mellesleg a következő hajnalban megint gyönyörű, napfényes időm lett, szép minden. És még szerencsém is van:

Eddig ugye a Bruma - IC - Cheydinhal háromszögben jártam csak a DB küldik miatt, ill. tettem egy kitérőt Bravilba a lopóscéh miatt, de oda még nem tértem vissza, amíg nem vezet oda más. Most DB elküldtek Chorrolba, hát, mit találok: hárítás és megidézés oktatókat! :C Reggeltől kora délutánig felfejlesztettem magam a 9.-ről a 15. szintre. :C Most használható a megidézésem végre (25), és ahogy magam ismerem, ez gyorsan fog fejlődni, a hárítás meg 49 lett (ez is mellékképesség), szóval 1-2 harc, és már támadok is a hárítással. Vettem fejsze idézést, hogy ne kelljen a harmatgyönge elf csajszival 50kg-os fejszéket suhogtatni, szóval lassan az is elindul 6-ról fölfelé, mert kard már 50 fölött van, meg sztem az íjászat is mintha meglenne. Na szóval, jó kis kitérő volt ez. +2 szint, aztán a többi küldi között nekiállok kapukat csukogatni, hogy ne legyen uncsi a játék. Egész jó így újrajátszani, némileg kiokosodva. Igaz, most napi 1 küldivel állok, nincs 15+ előnyöm, viszont szépen fejlesztem a karaktert. Sztem nem rossz pár mágikus képesség már 85-90-en 9. szinten, persze, most a zaklatott 1 órás alvások miatt már 15.-en. Meg amúgy is elég szépen fejlődnek a tulajdonságaim, bár csak párszor sikerült +5 pontokat tennem, és volt, hogy csak 2 pontos lehetőségeim voltak. :((( Na de végre játszom, nem csak tesztelgetek, meg cikkeket írok. :R
15. szinten már a Chorroli pajzs is teljes értékű? (Azért még nem mentem a grófhoz, de most már kialudtam magam.) Mindegy, QAL fent van.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4689) hoffman_ válasza katt777 (#4688) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ezek elég jó értékek lvl9en, így kell úgy játszani, hogy nem bele a világba, élvezni, de ésszerűen fejlődve is. Mondom ezt így látatlanban ;]

A pajzs? Háát az tudtommal fullos cumó és ennél fogva lvl35ig bizony fel lehet tolni...
A Conjuration ízére majd rákapsz. Nem holmi szaros késeket meg kalapácsokat fogsz idézni...
Mikor betolsz a cave-ben egy daedra pókot és nézed, hogy zúzza le a macikat meg az ogrékat, tégem meg észre sem vesznek, nagyon poén ;]
Személyes kedvencem a Daedroth, bár vele ketten küzdünk, ő(k....) kellemes segítő(k) :)

Az a kár, hogy az SI-n beszerzett lényeket nem lehet Cyrodilban használni. Hogy fordítva hogy működik, nem emléxem. Nem tudom hogy próbáltam-e, és amióta Sheogorath eltávozott közülünk, otthagytam a Reszkető Szigeteket :U

szerk.:fuck! utálom ezt a topic-ot(nem igaz), mert ha írok, mindig kedvem támad Oblizni.. és nincs rá időm( :( ), olvasnom kéne egy csomót, aztán esszét írnom. ehelyett egy vacak dobozt(pardon, lapot) bámulok és kattogok :((( ( :D ;) )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4690) katt777 válasza hoffman_ (#4689) üzenetére


katt777
félisten

Dehogy fogok rákapni az ízére! Folyton ezt csináltam már az előző karival is, aztán éppen ezért nem tettem fő képességekhez, mert hogy úgyis felnyomom majd, csak paffra lestem, hogy 25 alatt nem tudom használni, mert erről az apróságról megfeledkeztem. De ez most már a múlté, közben bevásároltam pár megfelelő varázst is (daedrák még nincsenek). Target-es lélekcsapdát kéne még beszereznem, mert a touch-os eléggé önveszélyes.
Chorrol pajzsa nálam lvl9 maradt anno QAL-rel is.
Igazán ésszerű az lenne, ha minden szintnél sikerülne mindent +5-ös lehetőségre tenni, de ez úgysem jön össze, mert közben mást is csinálsz, és eléred a szint határát, utána meg már hiába van vagy 10 szintlépési lehetőséged összegyűjtve. Nekem is van még a 6 után pár, és még nem raboltam barlangokat, és alig pár városban jártam küldetéseket csinálni.
Ja, Chorrolban nincsen elrabolva a gyíklány. :F Régen el volt. :U Vagy majd jöjjek vissza ezért? Persze a részeges faszi miatt úgyis Chdh-ba kell mennem (megint), akkor már leadom a gyilok-küldit, csak azzal még meg kell várnom a holnap reggelt, addig beszerzem Eranának (vagy Teseusnak) a könyvet, szóval azért figyelek a lehető legtöbb küldi teljesítésére is. Azt azért kétlem, hogy megint felmennék +15-20-ra, de most nem is ez a lényeg.

Olvasd az Oblivion-könyvtárat, és írj esszét a játékról. :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4691) katt777 válasza katt777 (#4690) üzenetére


katt777
félisten

Már megint elkezdte a túlerősizált ellenségeket az országúton... :(( :W

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4692) hoffman_ válasza katt777 (#4690) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Végső soron lehet, hogy az Obli könyvtárral jobban jövök majd ki :D
Amúgy gondolom(a hsz-id alapján), hogy nem FastTravel-olsz, hanem érdemben játszol...
Amennyiben igen, respect, mert az nagyon komoly meló, a játék legtökölősebb része. Nem is a távok miatt, hanem mert úton-útfélen belefutok valamibe, vagy valakibe :DDD

A szintlépésekre meg tojok magasról. Sosem megy úgy, ahogy szeretném. Ezért is kukáztam az új kari(ai)m. A mostani veterán, pedig szintén nincs kimaxolva, de pont azon a szinten van, amikor a játék még nehéz, és van hovafejleszteni, de már képes mindenre, ami lehetséges. Innen már csak a "God-szindróma" 100-as, vagy afölötti Skill-ekkel, és Attribute-okkal...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4693) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Jorus!! Ezt csak neked!!! ;) :D

(nahjó, a többiek is megnézhetik :P )

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4694) Jorus válasza hoffman_ (#4687) üzenetére


Jorus
nagyúr

fw 836D5

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4695) Jorus válasza katt777 (#4688) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem, majd 25. szint fölött lesz teljes értékű.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4696) katt777 válasza hoffman_ (#4692) üzenetére


katt777
félisten

Persze, hogy mászkálok, még ha uncsi is, bár most úgy futottam el Cheydinhalba Chorrolból, hogy ha gáz volt, idéztem egy koboldot, és rohantam tovább. Majdnem meghaltam egy oroszlántól, amelybe beleküldtem vagy 10 nyilat, és alig sebződött, nem értem, ez mitől van. Egyszer ilyen, másszor meg normálisan lehet harcolni. Természetben futkosás közben meg néha olyat csinál, hogy talajt vesztek, és csak föl-le ugrálok, ahogy megyek előre, amíg végre talajt nem fog megint.
Kínlódom a szar ATI driverekkel is. XG minimális VGA tuninggal is kidobál, DNA meg alapból, most éppen a régebbi drivereket töltöm lefele. :((( :W
Csináltam egy lélekcsapdás kardot, de elcsesztem, mert strike-ra tettem, és minden sebzésnél aktiválódik, így secperc lemerül, gyorsan eladom, mihelyst visszaértem Chdh-ba, a DB-s cicamica a legjobb kereskedő egész Cyrodiil-ben. :) Már 79%-on adom el neki a cuccokat. Az mondjuk mulatságos, amikor közli, milyen jó üzletet csinál, mert 5x áron adja tovább. :P :DDD Hát, ennek egy kicsit bug íze van, mert annyiért tuti nem passzolja el a cuccot.
A régi karimmal csak lvl40 fölött, de most már lvl15-ön is beszólogatnak úton-útfélen, hogy érzik rajtam a miszticizmust, az átváltoztatás képességét, asszem még az akrobatikát is "látják", és a többit, meg tanulnának tőlem, de azt nem lehet. Pedig tök jó lenne, ha jó pénzért én is oktathatnék. Ez kimaradt a játékból. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4697) Jorus válasza katt777 (#4696) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem mindig aszongyák, hogy "Nézd micsoda izmok." :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4698) katt777 válasza Jorus (#4697) üzenetére


katt777
félisten

Izomagyú, te... :P
Több képesség kéne, és akkor több mindent mondanának, a régi karimmal nekem is volt "izmozás". Ennek a 158-as teherbírásával sztem egy darabig nem lesz. :))

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4699) katt777 válasza Jorus (#4697) üzenetére


katt777
félisten

'zki! Sehol nem találom ezt a Faenlint, vagy hogy híjják, le kéne gyilkolni IC-ben. Kereskedő negyedben jelzi, de ott eltűnik a nyíl, és hiába kérdezgetek körbe, nincs ilyen lehetőség.
A másik bibi: Nem tudom felvenni a DB-s rucit. :W Miért? :F :(( Idéztem magamra fegyvert és pajzsot előző nap, de eddig nem volt ilyen bibi, és nem mágikus cuccot tudok.
Mérgemben kirámoltam Rindirt, legyaktam a banditákat a csatornában, közben szereztem jó cuccokat, köztük egy franyó tünde mellvértet. 13kg, és 7-es a védelme, a döbbi cuccom még mithrill. Viszont ebben jóval zajosabb vagyok, mint a DB-s cuccban, amit meg nem tudok felvenni!!! :O

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4700) Jorus válasza katt777 (#4699) üzenetére


Jorus
nagyúr

Faelianra gondolsz? :D

SPOLIER ON! :D

Szal, Ocheeva azt tanácsolja, amikor odaadja a küldetést, hogy a kollégáidtól érdeklődj Faelian holléte felől. (Értsd: DB-s páncélban rohangáló ürgéktől és csajoktól.) De beszélhetsz bármeik IC-s Elffel is, a lényeg, hogy csipázzanak (50+-os diszpozíció), és elköpik, hogy a Tiber Septim Hotelben szokott lenni a gyilkolandó ürge. Ott nem találod meg, de ott a csaja, felnyomod neki a diszpozícióját :D és elköpi, hogy hol van az ipse. Odamész, nyakon vágod, kiheréled, lefejezed, ahogy tetszik, lényeg, hogy indoor killing legyen. :D

SPOILER OFF! :D

Mit mond, miért nem tudod felvenni?

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.