Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Jorus válasza *Z/\ck* (#7000) üzenetére


Jorus
nagyúr

Inkább itt, hátha mást is érdekel.

A modokhoz mindig csatolnak egy infó vagy readme file-t, ahol pontosan le van írva a telepítés menete. Általánosságban úgy kell feltolni a modokat, hogy kitömöríted az állományokat, amiknél rendszerint lesz egy esp és egy esm file, valamint egyéb file-ok. Az esp-t, esm-et berakod a C:\Program Files\Bethesda Softworks\Oblivion\Data mappába, a többi file általában mappákba tömörödik ki, rendszerint Meshes, Textures, Sound, stb. néven. Ezeket szintén bemásolod a Data mappába, értelemszerűen a Meshes alatt levő file-okat a Data\Meshes mappába, a Textures alatti file-okat a Data\Textures mappába, stb. Ha ezzel megvagy, Mod Manager-ben beállítod az új modokkal a betöltési sorrendet, bepipálod az új mod(ok) esm és esp sorait. A modok, mod manager, egyéb kiegészítők, a betöltési sorrend megtalálható Katt777 pajtás oldalán a Letöltés menüpont alatt. A Katt777 által kreált betöltési sorrend ki lett kísérletezve, jól működik. Ha olyan modot teszel fel, ami ott nem szerepel, akkor neked kell megnézned, hogy van-e ütközés, jó-e a sorrend, stb.

KoTN, SI-t végignyomtad már? Ha valamelyest unod az alapjátékot, akkor nagy, átfogó mod-ra lesz szükséged, mint amilyen az OOO vagy az MMM. Én az utóbbit használom. Új fajok, új tárgyak, fegyverek, stb. meg az egész játék fílingje kicsit megváltozik, egész érdekes. :)

Nekem jelenleg ezek vannak fent:
- Better Cities (nagyon szép városok, megtöltve élettel, rendesen terheli a gépet)
- Illumination Within (éjszaka fények az ablakokban, templomokban)
- Natural Enchantment (növényzet, hangok, állatkák, időjárás, ég, stb. nagyon szép látvány)
- QTP3 (részletes textúrák)
- Black Market (feketepiac, jó cuccok)
- Bartholm (plusz városka arénával, kastéllyal, hajóval, külön kis szigettel)
- MMM (komplett mod új fajokkal, tárgyakkal fegyverekkel, pluginokkal)

Ha felteszed pl. a Bartholm nevű modot, akkor megjelenik a város egy addig kvázi üres területen.

Így néz ki a Nibenay Basin az alapjátékban:

Így pedig Bartholm városával:

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7002) *Z/\ck* válasza Jorus (#7001) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

dejó, köszönöm a gyors választ, és a segítséget. ezek a modok pont azokat a dolgokat orvosálják, amik nekem nem tetszettek. pl:ürse városok. Ha sikerült felpakolnom őket, majd még írok. Meg ha nem, akkor is. köszi :R

(#7003) Jorus


Jorus
nagyúr

Vannak egy páran. :)

Ez az MMM rendesen megnehezíti a játékot... egy szimpla camp-ben rendszerint 5-7 bandita tanyázik, plusz az állatkáik. :) Az erődök, romok létszámáról már nem is beszélve...

Kis Fraps teszt után arra az eredményre jutottam, hogy ha adott beállításon a quad-ot alapórajelen (2,6GHz) járatom, durván 10 FPS-sel kapok kevesebbet a 3.6 GHz-hez képest. Ez talán nem tűnik soknak, de ez esetemben 50% gyorsulás. :) A modokkal, ini turkálással, adott VGA beállításokkal (1920*1200, 8xFSAA, 24x EdgeDetect, Adaptív AA, 16xAniso) alapórajelen 19-22 FPS-t tud a gép, 3.6 GHz-en stabil 30 fölött tartja, amire aszondom, hogy elfogadható és játszható.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7004) KilgoreTrout válasza *Z/\ck* (#7000) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Sok bosszúságtól kíméled meg magad, ha alapból .omod fájlokat töltesz le. Az újabb modok már ebben a formában vannak fent, de az Oblivion Mod Managerrel te is könnyen tudsz készíteni a letöltött sima tömörített fájlból. Így nem kell 600 backup a data könyvtárról, és egy klikkel tudod engedélyezni/letiltani a különböző módosításokat. Kísérletezéshez ideális.

Még egy nagyon hasznos mod (amit azt hiszem nem írtak eddig) a Tamriel Travellers, egyrészt nem lesznek annyira kihaltak a városok közötti utak, másrészt egy loot után sokkal könnyebben/gyorsabban el tudod adni a dolgokat, nem kell a városba teleportálni.

A másik meg a Unique Landscapes, mondjuk ezt lehet, hogy a tapasztaltabb játékosok tudják igazán értékelni. Nekem egy résznél volt gáz (mondjuk nem rajtam fel mindet), az Anvil Bay Expansionnél ha a kikötőből mentem északnak, akkor be tudtam menni a nagy sziklák alá. De ez marha jó dolgokat rak be a tájba, működő vízimalmok, búzamezők, mindenféle elhagyatott ház, sötét erdők, sokkal változatosabb lesz Tamriel és meglepő módon alig konfliktál valamivel. (Mikor utoljára játszottam kb 50 mod volt aktív, és csak a már említett anvil-es dolog volt gond)

[ Szerkesztve ]

(#7005) Sir Robin válasza Jorus (#6998) üzenetére


Sir Robin
tag

Ugyan nem sokat vesződtem vele, de nem működött nálam a Deadly Reflex. Pedig király lenne lóhátról csépelni a népet. Mondjuk nem hiszem, hogy Mount and Blade szintre tudná emelni ez a mod az Obliviont.

A Shadowcrest Vineyard nevű modot a hozzám hasonló fanatikus alkimistáknak találták ki. Rengeteg tároló, minden alapanyagnak külön van és jól elkülöníthető, pl almáknak az almákkal teli kosár. Meg lehet készíteni bort, sajtot és ezeknek van érlelési ideje is. Vannak benne használható könyvespolcok is, annyi, hogy szinte mindegyik könyvsorozatnak külön jut hely. Emellett éjjelete kísértek lepik el a helyet, mert el van átkozva. Az átok feloldásához tartozik valami küldetés is, de ezzel még nem foglalkoztam.
A lényeg, hogy jól el lehet szöszölni vele, és végre jól átlátható módon tudjuk tárolni a cuccokat.

A Knightly Armory ilyen király páncélokkal bővíti a játékot:

[ Szerkesztve ]

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#7006) *Z/\ck* válasza KilgoreTrout (#7004) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Köszönöm a segítséget, meg az ötleteket. már javába gyűjtögetem a modokat, majd jó telepakolom. :C

(#7007) KilgoreTrout válasza *Z/\ck* (#7006) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Nincs mit.
Ez is jól jöhet, ha sok moddal próbálkozol. (Figyelj, hogy minden alkalommal, ha új omod-ot engedélyezel, le kell futtatni, és a progi által fel nem ismert modok sorrendjét kézzel kell állítanod a mod managerben.)

[ Szerkesztve ]

(#7008) *Z/\ck* válasza KilgoreTrout (#7007) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Köszi :R

(#7009) Pitterix


Pitterix
őstag

Tegnap feladat teljesítés közben( ki kellett nyírnom egy Faivalami elfet), állandóan kilépett a game, csak egy régebbit tudtam betölteni.
Na ennek mi lehet az oka??? :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#7010) DZs válasza KilgoreTrout (#7004) üzenetére


DZs
senior tag

Az OMM-ben kerestem ezt a lehetőséget, de nem találtam. Én nem tudtam omod formát csinálni egy nem omodban lévő modból.

(#7011) KilgoreTrout válasza DZs (#7010) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Create, és add archive (vagy directory). Beírod a készítendő omod nevét, és kész.
(Részletesebben nem tudom most leírni, rég játszottam már, és a laptopon nincs is obli)
Itt a help-je.

(#7012) katt777 válasza hoffman_ (#6975) üzenetére


katt777
félisten

Feltöltöttem, egyfolytában leszakad (még az eszköz is, amely már a múltkor frissítésen volt!), és ha megy is, 1-13kB/s. Holnap megyek pannonbalhézni, de nagyon! :W 2103 Nagyon nem fognak szeretni, az tuti! ;]

Lemez ellen rég van nodvd fix. :P

KoRner™: Felejtős a dolog, a procid a 4670-et sem hajtja ki. Gyors AMD húzott RAM-okkal :)) :N

KilgoreTrout: Talán nem voltak bekapcsolva. :U

Pitterix: Sárkány.

Jorus: Bartholmot egyszer én is feltettem, de idióta küldetések vannak benne.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7013) katt777 válasza hoffman_ (#6975) üzenetére


katt777
félisten

Feltöltöttem, egyfolytában leszakad (még az eszköz is, amely már a múltkor frissítésen volt!), és ha megy is, 1-13kB/s. Holnap megyek pannonbalhézni, de nagyon! :W 2103 Nagyon nem fognak szeretni, az tuti! ;]

Lemez ellen rég van nodvd fix. :P

KoRner™: Felejtős a dolog, a procid a 4670-et sem hajtja ki. Gyors AMD húzott RAM-okkal :)) :N

KilgoreTrout: Talán nem voltak bekapcsolva. :U

Pitterix: Sárkány.

Jorus: Bartholmot egyszer én is feltettem, de idióta küldetések vannak benne.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7014) katt777 válasza katt777 (#7013) üzenetére


katt777
félisten

Bocsi, most tudtam csak megnézni újra, és látom, hogy 2x volt az előző. Leszakadgattam.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7015) KilgoreTrout válasza katt777 (#7012) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

KilgoreTrout: Talán nem voltak bekapcsolva. :U

Mik?

(#7016) katt777 válasza KilgoreTrout (#7011) üzenetére


katt777
félisten

A modok.

Pitterix: Előfordul az ilyen, BUG! Nálam is volt, anno nem tudtam kijönni abból a pincéből, ahol az első bérgyilokot le kellett tudnom.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7017) Pitterix válasza katt777 (#7016) üzenetére


Pitterix
őstag

Erre a legjobb megoldás a sűrű mentés gondolom...... :U

Hol voltál ennyi ideig?!
Már kezdtem azt hinni, elvittek az UFO-k..... :P

A "sötétek" küldetései nagyon könnyűek, legalábbis eddig, de azt nem szeressem, hogy gyilkolászni kell mindenkit....
Volt is lelkiismeret furdalásom, mert megöltem egy birodalmi börtönőrt....
Mondjuk ott sokszor próbálkoztam, mire nem börtönbe vittek, hanem csak pízmagot vettek tőlem....

hoffman_: hova tűnt a kékséged??!!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#7018) katt777 válasza Pitterix (#7017) üzenetére


katt777
félisten

Én minden szintlépés előtt mentek.
Nem volt netem (most csak szimplán szar, lás dJuice cikk).
Mi a baj a gyilkolászással? :F
Minek őrizni egy börtönt? Senki nem viszi el... :U
Én azt nem szerettem, hogy az elején van a börtönös küldi, amikor nyilván nem tud úgy lopakodni a karakter, hogy ne vegyék észre, a spell-ek meg nem tartanak ki, ugyanis kezdő szinten ilyet még varázsolni sem tudok, csak tekercsek vannak.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7019) Pitterix válasza katt777 (#7018) üzenetére


Pitterix
őstag

Még nem olvastam a cikket, de majd átbogarászom!

Valahogy mindig úgy vagyok vele, hogy aki ártatlan, az ne halljon meg......
Szeretem csak a gonoszokat irtani. :K

Még az a szerencse, hogy én nem kezdő karakterrel álltam neki ezeknek a küldiknek.
Bár a lopakodásom még így is csak max 50...., de lesz jobb is!

Te mint igazi "agy" mi a véleményed a mobil internetről?
Mert lesz az Invinél havi 2kért, korlátlan letöltéssel és akkora sebességgel, amit a hálózat elbír.
Megérné arra átváltani, vagy maradjon a 8mle és 512le, havi 9xxxFt-ért?

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#7020) katt777 válasza Pitterix (#7019) üzenetére


katt777
félisten

Senki sem ártatlan. ;] De ha mégis, akkor a leölésével biztosíthatod, hogy az is maradjon. Fajokat is meg lehet menteni a kihalástól a kiirtásukkal. ;]

A számlással csalnak, a feltöltős csak hol működik, hol nem. Ja, amit a hálózat elbír! Qrwa sokat fog bírni, ha mindenki előfizet rá! :P De csak vegyél te is, meg még sokan, és akkor kevesebben használják majd a Pannon Net-et vagy a T-Mobile-t. :C Ja, és persze adatkorlátos a mobil, vagy 10X áron netezel, szóval ha töltögetsz is, nem igazán éri meg.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7021) Pitterix válasza katt777 (#7020) üzenetére


Pitterix
őstag

Elolvastam a cikket, elég tanulságos.
Basszus, Te tényleg mindig kifogsz valami ganéságot!
Nyomozónak kellett volna menned az FBI-hoz! :K

Papíron nem lesz adatkorlátos.
Legalábbis az ott dolgozó ismerősöm szerint....
azt mondta majd letesztelik, azt ha jó akkor mindenképpen szól!
Sajna felénk még nincs digi, az invis meg drága és elég lassú.
Innen 20km-re van 2500ért 20Mb fel és le, én meg szenvedek ezzel.....majd 10kért.... :O

Azért, ha senki sem ártatlan, én még sokat megkímélek.
De ahogy olvasgattalak titeket, sokan már a városokat is irtják...

Tényleg, ha az elején lassabban lépek szintet, akkor is csak 5pontot fejleszthetek az oktatóknál, vagy akkor több tulajdonságból is ötöt, ha van rá many???

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#7022) katt777 válasza Pitterix (#7021) üzenetére


katt777
félisten

Igen, csak annyit. Esetleg készíthetsz egy Józsefvárosi Piac Mod-ot. :P :DDD

Most megint ledobál ez a szar dJuice. :W Éjjel 23.00-tól Reggel 9-ig volt használható, akkor mintha elvágták volna. Sztem simán leszabályozzák napközben. Sebaj, majd kapnak megint egy 100 millás bírságot. :(( Papíron a Pannon Net is garantált 120kB/s sebesség... Haverom amikor elhozta a T-Mobile-t, az bezzeg mindig 200kB/s fölött szaladt, teljesen stabilan, de én okosan úgy döntöttem, hogy nem fizetek 2x annyit a netért, annyira csak nem lehet szar a Pannon. Hát, pedig DE! :W

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7023) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Meghalt a gépem egy hete, úgy tűnik végleg, valamit cserélni kell. Most sem időm, sem pénzem nincs rá, és IRL nagy(obb) gondokkal küzdök, tojok a gépre.

Kellemes Oblizást Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7024) katt777 válasza hoffman_ (#7023) üzenetére


katt777
félisten

Én meg belenyúlok a tutiba, he... :N
Cseréld ki a felhasználót, az olcsó. :P
Gépre ne tojj, tedd ki az erkélyre, galamb megteszi. ;)
Amúgy a viszollásra! :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7025) *Z/\ck*


*Z/\ck*
aktív tag

Az oblivion dvd-met megrágta a kutyám. Ma... Nincs valakinek eredeti eladó oblivion? vagy az ismerősének?kérlek kérdezzetek körbe, mert itt a hirdetésemre senki nem válaszolt :R

(#7026) katt777 válasza *Z/\ck* (#7025) üzenetére


katt777
félisten

Hát az meg hogy lehet? :Y Az összes progim tokban, dobozban, a szekrényben. :U
A zállat... :(
Nem hiszem, hogy találsz Obli-fan-t, aki eladná. Inkább tegyél fel egy nodvd fixet, legalábbis ha fel van installálva a program (és ha lemented az egészet, bármikor feltelepítheted bárhova). Én mindig azt használok, hogy gyári vírusok ne tegyék tönkre a lemezt és a meghajtót sem.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7027) *Z/\ck* válasza katt777 (#7026) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Fennvan a game, a nodvd az jó ötlet, köszi. csak nemigen szokta, használni.. :R
eddig...

(#7028) DZs


DZs
senior tag

Megmart valamikor egy vámpír, azt tudom, hogy barlangban, de melyikben és mikor, azt nem.
Gyógyítani akarom magam, elkezdtem a küldetést, amiben szereznem kell 5 Grand lélekkövet. Nem hogy lenne nálam egy is, még sosem találtam olyat. Sietnék is, mert olvastam, hogy 3 nap után már nem lehet visszafordítani és én pont 3. napja vagyok vámpír.
Hol és hogyan tudnék olyan köveket szerezni?

(#7029) Pitterix válasza DZs (#7028) üzenetére


Pitterix
őstag

Valamelyik alsó romban, vagy barlangban lehet találni....
Én speciel elég sokat leltem erre-arra, de asszem talán vásáni is lehet...
Viszont az még nem elég az üdvösséghez, mert utána elég sok mindent kér még majd a banya tőled, hogy gyógyítson.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#7030) DZs válasza Pitterix (#7029) üzenetére


DZs
senior tag

Akkor az 3 napba biztosan nem fér bele.

(#7031) katt777 válasza DZs (#7028) üzenetére


katt777
félisten

Engem az új karakterrel nem mart meg.
SR mester, Jiggalag nyugosztalja, megmondaná a kódot is. :)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7032) *Z/\ck* válasza DZs (#7030) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

A 3nap az az, amikor a templomban a pap is vissza tudja csinálni. A boszorkénynénitöl (3napon túli), picit visszafele, át a vizen van egy barlang, én kapásból 3at találtam. Ha kicsúszol a papos segítségből, lesz időd megkeresni őket. Egyébként minek akarod megszüntetni, A Vampirism képesség növeli sok tulajdonságodat, elég durván. :DDD

(#7033) hoffman_ válasza *Z/\ck* (#7032) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jó az, tény, de kell hozzá a magas szint, anélkül nem igazán játszható. És lehet, hogy csórikám azért nem talál grand-ot, mert kis lvl-en van. Az se mindegy ám. Mellesleg ha megvannak a hivatalos kiegészítők, akkor a Deepsrcrow Hollow nevű bandita tanyán van egy saját "vámpírt oda-vissza kreáló" ketyeréd.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7034) *Z/\ck* válasza hoffman_ (#7033) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

De az úgy nem élvezet, nem reális. sztem sokkal jobb igy mászkálni, beleélni magad, és amikor a végén visszaváltozol, rájönni, hogy mennyire jó volt:DDD

(#7035) Pitterix válasza *Z/\ck* (#7034) üzenetére


Pitterix
őstag

Nos nekem a tököm tele van a vámpírizmussal, sajna még mindig nem tudtam megszüntetni......
Mondjuk, ha nem várok, nem is kell szívnom.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#7036) *Z/\ck* válasza Pitterix (#7035) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

kell segítség? hogy megszüntesd? :C

(#7037) Pitterix válasza *Z/\ck* (#7036) üzenetére


Pitterix
őstag

Elviekben megvan minden hozzá, de a banya nem szeret.... :(
Valamit még hadovál, de mit?!
Csalni nem akarok! :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#7038) hoffman_ válasza Pitterix (#7037) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mondom nektek, nincs senkinek hivatalos peccse? A Ko9 pack-ban van benne minden.

*Z/\ck*:

Hát ez szubjektív, a beleélés az nem szint függő, de ha lehet választani, akkor én SystemRoot féle világuralós vámpírcsászár lennék, mintsem szaros lvl 14-es felkapaszkodó vámpír korcs ;]

mod:

Előző postomban elcsesztem, Deepscorn Hollow lesz az. Katt a linkre, nézd át, megéri. Úgy írom ezt, mintha nem ismernétek, holott lehet, hogy mégis. Ha igen, elnézést. Szvsz az egyik legkomolyabb hely a játékban.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7039) *Z/\ck* válasza Pitterix (#7037) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Ird le ide, hogy mit ir, már nem emlékszem, de segitek.

[ Szerkesztve ]

(#7040) *Z/\ck* válasza hoffman_ (#7038) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Igen, de ez oblivion, és végis ak-47 modot is bele lehet rakni, 1golyó/Guard pl. De annak meg VAN értelme.(DE!) :DDD

2x küldte el :U

[ Szerkesztve ]

(#7041) hoffman_ válasza *Z/\ck* (#7040) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem értem miről vitázunk. Ez egy teljesen hivatalos kiegészítő, a játékélményt hivatott növelni, nem holmi homemade-cheater-mod. Arról nem is beszélve, hogy a vamprizmust gyógyító quest során nem egyszer futhat bug-ba a kedves játékos.

Jó az amit írtam, hidd el :) Bár ezt tényleg nem érdemes alacsony szinten használni, mert akkor elrontja a szerep ízét. Ez amolyan világ ura vagyok, a gonosz földi képviselője, Sithis gyermeke, akkor leszek vámpír, amikor akarok, Sithiseng edelmével/akaratából stb stb stb ;)

- AK 47 mod? hol tart a világ, te jóég :( :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7042) katt777 válasza hoffman_ (#7041) üzenetére


katt777
félisten

De lehet, hogy neki nincs meg a K.O.9 (azaz 9. menetben K.O. :F ) Én ezt a vámpírosat fel sem teszem, nekem nem jön be a vámpírosdi, az irtásuk annál inkább. ;] Multiban gyakáshoz jó lenne a felállás, nem? :) Jön a sok elvörösödött finánc, én meg messziről lenyilazom őket, mielőtt észrevennék, hogy rossz helyre léptek (lőtávolba). Mondjuk az igaz, hogy minden mást is ált. lelövök lőtávolba érve, max. reload lesz belőle. :D
Na, az AK47 az olyan frankó lehet, mint a fénykardos mod. Vagy az a csak FO3-hoz van? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7043) *Z/\ck*


*Z/\ck*
aktív tag

Egy tárból kicsinálod egész Imperial City-it. Én nem próbáltam, csak olvastam róla :U
De persze ez már baromság :((

[ Szerkesztve ]

(#7044) Pitterix


Pitterix
őstag

Biztos valami ruszki gyerek csinálta! :DDD

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#7045) *Z/\ck* válasza Pitterix (#7044) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

:DDD

(#7046) hoffman_ válasza katt777 (#7042) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Van jedi mod is, haverom tolta...

más:

Kiirtani Cyrodil-t nem baromság, kikérem magamnak. Ammán feladat! Csak legyen előtte mentés... Jó buli, try it, trust me :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7047) katt777 válasza hoffman_ (#7046) üzenetére


katt777
félisten

Á, nehogy má'! Bemész vezérlőpultba, Programok eltávolítása, Oblivion, aztán kiirtottad az egészet pár másodperc alatt! ;] :P Ez a legtisztább.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7048) *Z/\ck*


*Z/\ck*
aktív tag

Nézd a sok elfojtott agressziót. ide nem oblivion, hanem GTA kell:DDD

(#7049) hoffman_ válasza katt777 (#7047) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem szokásom megkerülni a dolgokat, én inkább várt izzadok, nem érdekel, ha bekoszolom a kezem :P ;]

*Z/\ck*:

Micsoda? Ugyan kérem, ez a játék 1000x ver hangulatkeltésben vagy feszültséglevezetésben mindent :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7050) *Z/\ck* válasza hoffman_ (#7049) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Csak a nagy igyekezetben Visegrádot ne izzadd ki!! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.