Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) katt777 válasza SystemRoot (#5199) üzenetére


katt777
félisten

De jó lenne, ha 2 hét lett volna! Nov. 18-án vittem be a karit Dubmasterhez...

Jorus: Piszok mázlista! AMúgy jó pár GW4870 meghalt már, de náluk vsz. ez volt az első. Szted hogyan tegyek föl képeket? :F :Y Másnak meg nincs 4870-e. Egyébként csak akkor tegyél föl, ha mindent felnyomsz fullba, HDR 8XAA 24XEdgeDetect TempAA 16XAF, természetesen BC, IW, QTP3, NE modokkal, különben belekötök! ;] Hidd el, gyönyörű lesz! Én elsőre Bravilbe mentem be, és csak álltam, bámultam, aztán odébb mentem 1 utcányit, és csak álltam, bámultam, aztán odébb mentem 1 utcányit, és csak... Cheydinhalben (vagy másutt) már nem tudtam megnézni, szóval várom a képeket!
Ne aggódj, ha BC betöltésnél leesik 5-6FPS-re, utána már meglesz min. 27, átlag 40-45, nálam legalábbis ennyi volt 1680x1050-ben.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5202) ollie válasza SystemRoot (#5191) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbálkozz egy audio driver reinstallal.

***

(#5203) Kareszovics válasza katt777 (#5174) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ne szívass KisCsávó! :DDD Azt hiszed nem olvasom itt az állandó vidkártyahypeotokat.:D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5204) katt777 válasza Kareszovics (#5203) üzenetére


katt777
félisten

Dehogy, csak átérzem, milyen szar lehet naphosszat ülni, és csak a számlálót figyelni... Ezért is igyexünk! ;)

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5205) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ez az Umbrás kép fantasztikusan lett lőve. Engem totál lenyűgözött :Y :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5206) katt777 válasza hoffman_ (#5205) üzenetére


katt777
félisten

Na, nekem van elég nyűgöm anélkül is.. :((( :((
Kéretik megszabadulni a germanizmusoktól. ;)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5207) katt777


katt777
félisten

VGA fejlemény: Megint kötik az ebet, hogy jó a VGA-m. Mert ők beletették egy GBEP45-DS4 lapba. De hogy melyik slotba, azt már nem árulták el. Mert 8X sávszélességgel megy ám, azt én is tudom! Vagy ue. PCI-E1.1X16X slotban is, mert ua. sávszél! De nekem PCI-E2.0X16 slotom van, és a VGA-nak is tudnia kellene azt a sávszélességet! De eddig az "expert"-ek már nem jutnak ám el! IQ RULEZ!!! :Y :W

Jorus, te piszok mázlista!!! :(( :W

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5208) Jorus válasza katt777 (#5207) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tegyük hozzá, hogy az én hibajelenségem sokkal könnyebben detektálható volt.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5209) katt777 válasza Jorus (#5208) üzenetére


katt777
félisten

Miért? Vagy detektálnak egy hibát, vagy nem. 50-50%. :U Dolgoztam szervizben, és ha behoztak egy cuccot, ami nem működött, megkerestük, miért nem működik, ha pedig működött, akkor hogy mi okozhatja azt, amikor nem. Nem kértük az ügyféltől, hogy ő mondja meg, mi a baja a hardverének. Ezeknek viszont még meg is írtuk, hogy mi a hiba, mikor és milyen formában jelentkezik. Innentől kezdve vagy totál idióták, vagy köcsög szemétládák.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5210) katt777 válasza Jorus (#5208) üzenetére


katt777
félisten

Hát a képek? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5211) Jorus válasza katt777 (#5210) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nehéz oan helyet találni, amit még nem kaptam le, na. :) Egyébként tetszik a kari, tényleg erősebb, mint a 8800 Ultra.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5212) katt777 válasza Jorus (#5211) üzenetére


katt777
félisten

Hát éppen ott kéne fotózni fullon, nem? :F Vagy készíts videót! ;) (Ahogy a Mester. :P ;] :R )

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5213) Jorus válasza katt777 (#5212) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jó, de mit fullon? :) Ráadtam mindent driverből CCC-ben (8xAA, 16xAniso, adaptív AA), 1600*1200-as felbontás, QTP, BC, NE, Illu, minden max-on, ugrid 9. Eddig is így nyomtam, csak a 4870-nel ez élvezhető sebességgel történik még Cheydinhal-ban is. Megjegyzem, szentem a legbrutálabb igénybevétel a kariknak, a BC-s Cheydinhal. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5214) katt777 válasza Jorus (#5213) üzenetére


katt777
félisten

Kihagytad AA-nél a 24XEdgeDetect beállítást. Mit gondolsz, én hogyan szúrtam ki, ha nem valóban full-on készült egy képmentés? ;] Nézd csak meg! Az aztán leterheli a VGA-t. HDR-t kihagytad. uGrids mellett felnyomtad a járulékos beállításokat is az ini-ben? Én majd próbálkozok vele (állítólag 11-nél ha még valamit állítasz, akkor az is OK lesz, de nem tudom kipróbálni).

Ezt most FO3-ból szedtem ki, mert az van kéznél:

• uGridsToLoad=5 (A higher value increases the visibility range and the distance of object visualization)
• uNumDepthGrids=1 (Set value to 3 if uGridsToLoad is bigger than 9)
• iMinGrassSize=80 (A lower value makes the grass denser)
• fGrassFadeRange=6000.0 (Distance to which grass is displayed)
• bForceFullLOD=0 (1 improves the LOD display)
• iTreeClonesAllowed=1 (0 allows unique trees only)
• iShadowMapResolution=256 (2048 for best graphics)
• iShadowFilter=0 (2 for shadow edges)
• iActorShadowExtMax=10 (A higher value increases the number of shadows in outside levels)
• iActorShadowIntMax=10 (A higher value increases the number of shadows in inside levels)
• bShadowsOnGrass=0 (1 for shadows on grass)

A célkitűzés: Fektessük meg a kor egyik leggyorsabb VGA-ját egy 3 éves játékkal!!! ;] :Y :C Az tuti, hogy a FO3 beakadt fullon uG9-cel olyan 11-14FPS körül, persze az már igényesebb grafikával bír.

Nálam Bravil nehezebben ment.

Legalább azért küldhetnél a fenti beállításokkal képeket, hogy lássam, mit muszáj kihagynom, annál könnyebben szedem le majd az expertesek fejét, ha odáig fajul a dolog. Csak a bíró is legyen Oblivion-fan... :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5215) Jorus válasza katt777 (#5214) üzenetére


Jorus
nagyúr

HDR alap természetesen. Ezt a 24xEdgedetect-et ellenben nem találom.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5216) katt777 válasza Jorus (#5215) üzenetére


katt777
félisten

Baszki, ott van az élelmosás alatt, a Box helyett állítsd már be! :(( :(

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5217) Jorus


Jorus
nagyúr

Lélegezz mélyeket, azóta megtaláltam. :D Egyébként nem láttam semmi változást, se megjelenítésben, se teljesítményben, persze biztos én vagyok a botszemű. :)

Vigyázat, kép-dömping! :)

Leyawiin napnyugta után

Ha bérgyilkos lennék, fix, hogy Bravilban dolgoznék. :)

Cheydinhal, az elvarázsolt tündérváros. :)

A fagyos Bruma. Szintén ideális terep vámpíroknak, orvgyilkosoknak. :)

8xAA BOX:

8xAA 24xEdgeDetect:

A Bravil-i templom ködben. Jól látszik az élsimítás.

Megyek, lekapom a hajókat Leyawiin kikötőjében, ott jól látszik az adaptív AA.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5218) katt777 válasza Jorus (#5217) üzenetére


katt777
félisten

Vaksi! :P Nem is érdemled meg! :(
FPS hogy alakul?

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5219) katt777 válasza katt777 (#5218) üzenetére


katt777
félisten

Nézd meg a hasonló képeket: A box-osnál elmosódás van a ferde élek (háztető) mentén, az edge-detectnél meg semmi hibát nem látni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5220) Jorus válasza katt777 (#5218) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nemtom, majd dobok fel Fraps-t. Játszható egyébként, nem akad, nem szaggat, kellemes. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5221) don pardon


don pardon
aktív tag

Sziasztok!

Azon gondolkozom, hogy újra előveszem ezt a csodaszép világot, és elkezdek játszani, hisz megjött a vizsgaidőszak :D. Kérdésem annyi volna, hogy ti milyen modokat használtok?

Köszi

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#5222) Jorus válasza don pardon (#5221) üzenetére


Jorus
nagyúr

Katt pajti oldalát nézd át a letöltésekért!

Ami nekem van fenn:
Official Patch-ek, Unofficial Patch-ek, hotfixek, SI patch és hotfix, Mods patch, Better Cities full, DarkUI, Illumination Within, Natural Enhancement, Quarl Texture Pack 3, és patch. Az eredményt láthatod a képeken. (Megjegyzem a Crysis-t könnyebben viszi a konfig, mint a szétmodolt Oblit. :D)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5223) katt777 válasza Jorus (#5222) üzenetére


katt777
félisten

Az tuti! ;] A vizet kivéve ráadásul még szebb is.

don pardon: Szintén az oldalamon a Programok alatt találsz Oblivion bemutatót képekkel, videókkal.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5224) Pitterix


Pitterix
őstag

Na végre itt vagyok én is!!!!
Már csak meg kell szereznem e játékot, azt teljes tag leszek..... :DDD

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5225) Jorus válasza katt777 (#5223) üzenetére


Jorus
nagyúr

Látod, képek kellenek ide! :) Feldobok pár sebtében ellőt képet, és máris jönnek a fertőzésre váró páciensek. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5226) Pitterix válasza Jorus (#5225) üzenetére


Pitterix
őstag

Óóóóóóóóóóó katt777 "bácsi" már régen megfertőzött engem..... :P
De néztem ennek van kiegje is, ami drágább mint az alap játék.

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5227) don pardon válasza katt777 (#5223) üzenetére


don pardon
aktív tag

Köszi, a játékot ismerem. Még valahol az 1000ik hozzászólásnál aktívan részt vettem a fórum építésében :))
Modokat azért kérdeztem leginkább, hogy lett-e valami új ami nagyon jó :D

[ Szerkesztve ]

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#5228) katt777 válasza Jorus (#5225) üzenetére


katt777
félisten

A fertőzés góca ÉN vagyok! ;] :P

Pitterix: Üdv atopicban! Itt legalább nem jelentgetnek fel, ha Oblivionról ejtesz egy szót (de még egy kis off-ért sem szoktunk), meg nem is cenzúráznak. 2 kiegje van, keress GOTY kiadást. Esetleg Jorus megválik a kupac Oblivionja valamelyikétől, de tartok tőle, hogy túl magas árat kérne értük.

don pardon: Emléxem. :R Az újabb jó modokból nemrég linkeltem be egy párat, tesnexuson találod a legfrissebbeket.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5229) Kareszovics válasza Jorus (#5217) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Cheydinhal, az elvarázsolt tündérváros. :)"

A templomtornyos képektől behaltam. :R (egy időbe én is azt "shotolgattam" csak xD)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5230) katt777 válasza Kareszovics (#5229) üzenetére


katt777
félisten

Pedig olyanokat én is tettem fel anno, igaz, az még 1950XT-vel volt asszem, de lehet, hogy pár már 3870-nel. 4870-nel még mindig nem tudok semmit, most ott tart a dolog, hogy állítólag hoznak nekem egy Glaciator-t. Majd meglátom,ha egyáltalán, hogyan működik együtt a lappal, mindenesetre egy nem szabadon hagyott VRAM-okkal szerelt VGA-nak jobban örülnék, noha persze már ennek is örülnöm kell így 1 hónap után...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5231) Jorus válasza katt777 (#5230) üzenetére


Jorus
nagyúr

A tieden mien hűtés van egyébként? Az enyimen elég pofás hőcsöves, dupla ventis izé terpeszkedik, szép hőmérsékleteket produkálva.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5232) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Meghúztak a forgalmi vizsgán ma reggel :C :( Januárban lesz a következő... Addig is be kéne gubóznom, és non-stop 0-24ig Oblizni ;]

Jorus: Nagyon szép képek :R :K

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5233) katt777 válasza Jorus (#5231) üzenetére


katt777
félisten

A Sapphire-ön ami a cikkben volt (nagy, fekete, 9cm-es ventivel, egész karin hűtőblokk), az ASUS-on meg Glaciator lesz.

hoffman_: Miért nem használtál valami varázsitalt, vagy legalább lett volna nálad valami jóféle célszerszám... :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5234) hoffman_ válasza katt777 (#5233) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Milyen célszerszám? Végülis volt ;] Csak sok hasznát nem vettem...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5235) Pitterix válasza katt777 (#5228) üzenetére


Pitterix
őstag

Köszönöm!
Az az igazság, hogy annyira megfertőztél, hogy alig várom már, hogy játsszak vele! :K
Viszont mindenképpen eredeti, "oridzsi" csomagolásban kell, mert a díszdoboz híve vagyok!
+nézem majd tecsóban, meg Media Marktban is, talán Fehérváron lelek egy darabot.....
Különben a Morrowinddel játszottam, az tetszett!!! :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5236) don pardon válasza Pitterix (#5235) üzenetére


don pardon
aktív tag

Pitterix: Ha a morrowind tetszett ebben sem fogsz csalódni! :K

Többiek: Nincs véletlen egy save game-etek ami közvetlen a csatorna kijáratánál van, (mármint előtte, hogy még meg lehessen mindent változtatni)? Nincs kedvem megint végigölni a goblinokat, csak hogy megtudjam melyik játék stílus fekszik nekem :))
(Sajna az enyém elveszett, pedig régen volt :( )

[ Szerkesztve ]

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#5237) Pitterix válasza don pardon (#5236) üzenetére


Pitterix
őstag

Tetszett, tetszett!!!! :K
Szeretem az ilyen játékokat, ahogy elnéztem ennek szép a grafikája is.
Hányféle karakterrel lehet lenni?
Gondoltam érdeklődök, mielőtt még megszerezném.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5238) don pardon válasza Pitterix (#5237) üzenetére


don pardon
aktív tag

Nem egészen értem mire gondolsz. Egyszerre csak egy karaktert irányítasz, de tenger sok opció közül választhatsz a létrehozásánál hogy milyen legyen. Van kb 9 faj, 8 csillagkép, és kb 15 kaszt. Ezeket kedved szerint variálhatod, vagy akár saját kasztot is létrehozhatsz.
Aztán persze magában a játékban is többféle irányba képezheted a karaktered.
Pont mint a morrowindben :DD

A grafikája meg nemcsak szép, hanem eszméletlen! Minden elismerés a Bethesdának :R vagy éppen quarl-nak a mégjobb texturákért :)

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#5239) hoffman_ válasza don pardon (#5236) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Megnézem, de nem ígérek semmit...

szerk.: Igen van, kettő is. Egy Dark Elf és egy Khajit. Ezen nem tudom lehet-e változtani, elfelejtettem, de úgy rémlik nem...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5240) Pitterix válasza don pardon (#5238) üzenetére


Pitterix
őstag

Nos pont erre gondoltam! :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5241) hoffman_ válasza hoffman_ (#5239) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Lejárt a limit.... De lehet változtatni. Még kedvedre gyúrhatod őket ;)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5242) katt777 válasza Pitterix (#5235) üzenetére


katt777
félisten

Morrowind vacak (azt már 5x hagytam a francba), ez sokkal jobb (2-odjára játszanám végig, ha lenne VGA-m). Most más a karakter, máshogy is csinálom; arra készülj föl, hogy bármit teszel is, az első karaktered úgyis csak gyakorlójáték lesz, ha végigtolod is a történetet, és még ha folytatod is utána, mert ez nem holmi Fallout 3. :P Mint anno mondtam: itt minden mozdulatod hatással van a karaktered fejlődésére, nem csak pontokat osztogathatsz szintlépéskor (és a fő képességeket is fejlesztheted, nem csak a skill-ek rovására), mint abban a vacakban, pfűűű... :(

Ja, a letöltéseket ideje volna elkezdened, mert csak a QTP3 1.8GB. A honlapomon található linkekről szedd a cuccokat, ott sok olyan van, amelyeknek a különböző verzióit egybeszerkesztettem, így nem kell szarakodni a patch-ekkel meg fixekkel (kivéve a fő játékot, azzal kell). Az install és a betöltési sorrendet (rövid nevén: BS), valamint a mentési utasításokat install közben különösen tartasd szem előtt, máskülönben szétesik az egész játék. Lásd 1. hsz!

Mindemellett kezdj el spórolni E8400-as konfigra, mert rövidesen égető kényszerűséget fogsz érezni rá! :P Még jó, hogy a játék megkövetelte VGA-d már megvan!

20.10-kor TV ügyvédje az M1-en, hogy leszek-e, nem tudom, mert csak 2 riport van a honlapjukon, talán majd Híradó előtt/után lesz részletes tartalomjegyzék.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5243) Pitterix válasza katt777 (#5242) üzenetére


Pitterix
őstag

Pont most jutott eszembe, hogy beszéltünk múlt héten a TV ügyvédjéről.... :K

Oké főnök, majd vacsi után rávetem magad a blogodra, azt amit tudok leszedek róla!!! Egy árva "bötü" sem marad!

Következő kérdésem az lett volna, köbö mennyire fog szép lenni és milyen graf beállításokkal megy majd el nálam.
Sajna viszont mostanában nem lesz pénzem E8400-re, ma jött meg a táppízem: 25690Ft..... :O

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5244) Jorus


Jorus
nagyúr

Megjöttem a boltból. Sacred 2, Fallout 3, Crysis volt a kosárban. Muszáj lesz játszanom, ha befejeztem a vizsgáimat. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5245) #72042496


#72042496
törölt tag

Én is elkezdtem az Obliviont! Első szintű vagyok, Kvatch küldetéseit nyomtam, de kezd gyanús lenni, hogy ide magasabb szinten kellene visszatalálnom. :B
Miután kinyitom a várkaput (na erre is mire rájöttem, hogy hol kell), eléggé bedurvul a játék, a későbbi dögöket már meg sem bírom sebezni. Azt hiszem, elkezdek inkább másfelé mászkálni...

Modok közül csak QTP3-mat tettem fel, plusz a hivatalos és nem hivatalos patcheket, s 1920x1080-ban élvezhetően fut egy 8800GTS-en. :) (+ E8600@4 GHz, 4x2 GB Tracer Red)

Még sokminden nem világos, de egyelőre nem kérdezek, mert jobb az, ha magamtól jövök rá. Azt ugye nem szúrtam el nagyon, hogy Warrior + Knight vagyok? Inkább a bunyót szeretem, mint a varázslatot! :D

Egyre jobban tetszik a program, még a végén be kell szereznem a kiegészítőit is! :K :R

(#5246) katt777 válasza Pitterix (#5243) üzenetére


katt777
félisten

Ne a blogomra, ember, hanem a honlapomra!!! Ott láthatod a szépséget, javaslom a videók letöltését, az újabbak már elég magas szintű grafikán vannak, bár még 3870-nel, szóval annál sokkal szebb lesz.

A procid nem fogja maxon és kényszerített grafikával elvinni, de nem kell annyit butítani a megjelenítésen, hogy csalódást okozna.

E7300 is jó proci ám, sok tuning nem kell neki a 4870 alá, és egyelőre a 3MB cache sem kevés semmihez.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5247) katt777 válasza #72042496 (#5245) üzenetére


katt777
félisten

Bármit választasz, végig lehet játszani a játékot. Ha harcos vagy, tekercseket, italokat, mágikus fegyvereket és vérteket is használhatsz, sőt, úgy is tanulhatsz mágiát. Gyógyítást pl. nem árt. Harc közben néha nem árt gyógyítani magadon, de a játék pont úgy van megcsinálva, hogy bármilyen szinten mehess bárhova. Ha erősebb leszel, az ellenfeleid is erősebbek lesznek, szóval mindegy. Légy ügyes, ez nem FPS! De azért én szeretem. :)

Érdemes minden szinten mind az 5 lehetséges oktatást kihasználni, mert nem vihetők át a további szintekre!

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5248) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Hi All!
Nagy a sansz, hogy visszatérek én is eme remek játékhoz (a mostani felhozatal katasztrófa, prince of persia is csak azért van a gépen, mert anno imádtam, szal ez becsületbeli ügy :) ), de mostmár modokkal megpakolva, zsír új karakterrel....az előzővel se nyomtam végig a főszálat, nomeg a kieg. ek se voltak fönn, szal lesz újdonság :))

2.8ghz-es procival +4850el milyen eredményekre számíthatok a látványjavítókkal? :U

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#5249) Pitterix válasza katt777 (#5246) üzenetére


Pitterix
őstag

Oké, oké, azt nézem már!!!

Na meg a TV ügyvédjét, de egyenlőre fűtésről beszélnek..... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5250) #72042496 válasza katt777 (#5247) üzenetére


#72042496
törölt tag

Közben 2. szintű lettem, s beléptem a Blades-be. Van szép erős páncélom, meg fegyverem, ennek örülök.

Viszont ez az oktatás ez micsoda és hol lehet ilyet tenni? Ebben eddig nem volt részem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.