Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) katt777 válasza SystemRoot (#4350) üzenetére


katt777
félisten

Minek töltögetsz annyit... :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4352) Jorus


Jorus
nagyúr

Ákenben láttam az alapjátékot 7.990-ért, és a kiegészítőket is, KotN 3.990-ért, és SI 3.990-ért. :D Hát hülyék ezek? :D Mondjuk tovább mentem, és láttam, hogy náluk a Quake IV még mindig 13.990, szal így világos. :D Mentségükre legyen mondva, a Jagert akciósan adják. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4353) hoffman_ válasza Jorus (#4352) üzenetére


hoffman_
nagyúr

De hülye azért nem vagyok :DDD :C

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4354) --Disztroj-- válasza Jorus (#4352) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Node ez a játék (az alap) terjedelmét tekintve még mindíg megéri ezt az árat is.

és most nem a quake re gondolok :DDD

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4355) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ehune! Ne! Művelőőggy!

:DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4356) Jorus


Jorus
nagyúr

Hajtsd meg azt a 4850-et, ne hozz szégyent az öreg Asus-ra. :)

Egyébként jippá, végre találtam Ebony íjat, megyek is, szarrá enchantolom az Egyetemen. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4357) hoffman_ válasza Jorus (#4356) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nyemmá! Én is pont olyat keresek :C De még nem lett meg :( Gyári enchantos már van néhány ( ~5) de nekem saját kéne....

A kártya meg fog kapni az arcára ne aggódj ;] Amúgy a CCC azt írja, hogy a GPU 640-en meg 625 helyett, pedig én nem piszkáltam bele. Driver update után így tolja. Nem tudom, hogy higgyek-e neki, de mindenesetre tetszetős :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4358) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Másfél óra múlva indulok Horvátországba, leirtom a kinti Daedrákat is ;]
Mire visszajövök dobjatok már lécci egy jó 8.8-as drivert, megköszönném. Szólhatnátok Sithis-nek, ő bitti megoldja :R

Kellemes game-t és fórumozást mindenkinek addig is! :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4359) Jorus


Jorus
nagyúr

Mielőtt teljesen kiszáradna a topic... Kora esti fények egy mozgalmas nyárutón, valahol Chorrol közelében. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4360) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Mivel kezdtem megunni a békés világot (meg az ellenfeleket), gondoltam, nekikezdek a főküldinek....csakhogy nem számítottam arra, hogy oblivion szörnyei ennyire kemények lesznek...ezért fogtam magam és visszatöltöttem a békés témát, és elugrottam feltuningolni a cuccaimat.

A páncélommal kezdtem, de szomorúan vettem észre, hogy a legnagyobb constant effect(defend), amit belerakhatok a ruhámba, csupán 9%....

Van rá mód, hogy nagyobb pajzsot is varázsoljak szép gönceimre, vagy ez a max?

Amúgy főküldinek kimaxolva lenne érdemes nekivágni, vagy ez a játékos kedvétől függ?
Végülis mind1, én már uncsizom
:)

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4361) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Ja és jófajta Katana kardot honna lehet szerezni? (nem enchantolt, sima, de viszonylag nagy sebzésű kéne)

Nekem az ilyen szépségek tetszenek leginkább, és ha már csinálok új gyilokpengét, szeretném, ha ilyen lenne :))

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4362) katt777 válasza --Disztroj-- (#4361) üzenetére


katt777
félisten

Van valami multi fegyver/pajzs mod, nálam fent van.

Amúgy péntek este meghalt a 3870-em, most egy kölcsön pixel(RAM)hibás 7900GT-vel kínlódom. :( Kérem mélységes együttérzéseteket. :((( De qrwára esélyes lett most egy 260GTX, ha garban meg tudom oldani a cserét!!!

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4363) Kareszovics válasza katt777 (#4362) üzenetére


Kareszovics
addikt

"De qrwára esélyes lett most egy 260GTX, ha garban meg tudom oldani a cserét!!!"

Vissza a zöldekhez? :U :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4364) katt777 válasza Kareszovics (#4363) üzenetére


katt777
félisten

Hát, b.szod, ez már a sokadik 3870, amely mostanában elszaródik. nV elavult, de kipróbált tech.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4365) katt777 válasza katt777 (#4364) üzenetére


katt777
félisten

Nemsokára megnézem, hogyan megy a fullos Oblivion 7900GT-n. :U Hajajj.... :))

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4366) SystemRoot válasza --Disztroj-- (#4361) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nekem van fent Katana modom, nemtom már mi volt az eredeti neve, OBMMben ezt írja: VA_uniquekatana1.esp

Keress rá, nagyon arc sztem. Ad két fekete (egy és kétkezes) és két fehér szépen kidolgozott nem enchantolt katanát. A sebzésük is asszem több mint az alapkatanának, de nem overpowered.

Kattnak részvét, amúgy nekem most volt dolgom egy meglehetősen misztikusan viselkedő 4850-el, eléggé lehangoló volt, mindneféle furcsa grafikai hibát produkált és fagyott néha, nagyon dühítő volt.:((
Én is nV-t veszek legközelebb.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4367) katt777 válasza SystemRoot (#4366) üzenetére


katt777
félisten

Armamentarium-ról szólottam, az tele van katanákkal, meg egyéb páncélokkal és kardokkal.
4850-hez hotfix driver kellett volna. A Galaxy 8800GT-m meg elpirosította a monitorom bal felső sarkát. Na, éljen a Matrox? :W
Lehet, hogy Unique Katana mod? :F :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4368) katt777 válasza SystemRoot (#4366) üzenetére


katt777
félisten

7900GT elsőre kivágott Oblivionból, mint macskát szarni... :U :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4369) --Disztroj-- válasza katt777 (#4367) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Ok, köszi! leszedem a mod-ot :R

Majd erre is mondjatok valami okosat (#4360) :))

Mellesleg brumától északra, abba bizonyos templomba mikor fogok bejutni?
A főküldetéshez tartozik?

Amúgy az én józan paraszti eszem azt diktálja, AMD terméket ne párosíts Intellel...sztem akik AMD-t használnak Radeon alá, azoknak nem voltak olyan gondjaik mint nektek :)

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4370) katt777 válasza --Disztroj-- (#4369) üzenetére


katt777
félisten

Akkor jutsz be, ha bemész. :U Vagya berepülsz... :DDD Tudtommal nyitva van a kapuja. Egyébként főküldi része, igen.

Az én tapasztalatom meg azt diktálja, hogy ATI kártyát ne párosítsak AMD chipsettel, én csak azzal szívtam. Intellel gyorsabb is (magasabb a kihajtás szintje).

Most mit csináljak? :F BC mod nélkül a 7900GT-vel 1 FPS a megjelenítés (na SR, ez a diavetítés, nem a 3870 full grafikával), meg még (gondolom, a RAm hiba miatt), szét is esik a kép. Legelőször is visszaveszem a full-os nV Control panel beállítást, asszem. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4371) --Disztroj-- válasza katt777 (#4370) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Írtam hogy jelenleg épphogy elkezdtem a főküldit (életemben először!)
Csak sejtettem hogy ahhoz tartozik, mivel brumában senki nem beszélt róla... :U

Armamentarium felkerült. Konkrét helyeken(kereskedőknél) jelennek meg a cuccok?
Vagy lootba fogom meglelni őket? Esetleg is-is?

#4360? :))

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4372) katt777 válasza --Disztroj-- (#4371) üzenetére


katt777
félisten

Keresk.

4360. Ahogy érzed. Azért szerepjáték. Lehet egyébként magasabb enchant-ot is beüzemelni, tudás és Sigil-kő függvénye. Célszerű minél több részes ruhát viselni, mert egy fullos köpenybe pl. csak 1 javítást tehetsz. Én most nem is enchantolok, amíg nem leszek minden varázsban maxon, de a körülményeket nézve talán nem is játszom...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4373) katt777 válasza katt777 (#4372) üzenetére


katt777
félisten

Ha mégis nekiállok, küldjek képeket, milyen grafikával játszom, vagy inkább kíméljelek benneteket? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4374) --Disztroj-- válasza katt777 (#4372) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

:R

...

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de nem gondolod, hogy elég intő jelet kaptál már? (mivel ez a sokadik hibás kártya volt ebből a példányból állításod szerint), vagy ennyire nagy az ATI rajongásod? :)

Én sok rosszat hallottam az ATI-ról(persze jót is), bár mindíg érdekelt a teljesítménye... csak lelombozott a szinte minden kártyájukon jelentkező kazán effektus, meg az összetettebb felépítésnek köszönhető komplikációk a játékokkal... lehet egy NV nem olyan időtálló, mint a radeon, de megbízhatóság terén magasan veri az ATI-t....sajnos

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4375) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Hmm... most jártam végig az összes várost, de egy kereskedőnél sem volt egy darab sem a mod-os cuccokból... :F

Tuti hogy be vann kapcsolva a mod, még ki is írta betöltéskor....nade akkor mi lehet a gubanc?

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4376) katt777 válasza --Disztroj-- (#4374) üzenetére


katt777
félisten

Nem nálam mentek tönkre az ATI karik. A zsiguli is időt állóbb, mint egy WagonR+. Mert az erőltetett fejlesztés miatt mindig a megbízhatóság veszik el legelőbb. Ezért tűnődöm még mindig a 260GTX-en. Mellesleg ez a 7900GT is egy nagyon gagyi valami, folyton kidopbál, HDR aktiválást elfelejti, stb. Mindegy, most megy kicsit szaggatva BC nélkül árnyékokat visszavéve AA, AF és HDR nélkül. Sírni tudnék... :O
Betöltési sorrend? Nem t'om, nálam megvoltak. Milyen kereskedőknél nézted? Csak mert kovácsoknál és mindeneseknél van csak, ha jól rémlik.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4377) --Disztroj-- válasza katt777 (#4376) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Direkt leírtam hogy be van kapcsolva, mert tudtam hogy ez lesz az első gyanúd :)

Mikor kicsomagoltam, az egész hóbelabancot beleraktam( a képekkel együtt) az obliba(a megfelelő helyre), lehet ez a gond?....bár kiírta hogy a mod aktiválva, szal...

összesen az akatosh, meg ez van fenn...nem pakoltam tele semmi egyébbel :(

Nekem a 7600gt-vel gondolhatod hogy néz ki :DDD

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4378) katt777 válasza --Disztroj-- (#4377) üzenetére


katt777
félisten

Hol látsz te olyan gyanút? :F :P

Hát, lehet, hogy várni kell, amíg megjelennek a kereskedőknél (merchants cells respawned, vagy mi), én csak azt tudom, hogy azzal indítottam, és már volt.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4379) --Disztroj-- válasza katt777 (#4378) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

ohh...hát most az a helyzet, hogy nincs nagy kedvem tovább játszani mindaddig, míg nem lesznek új cuccok, mivel Kvatch-ot szeretném végre kitisztítani, de ehhez jó lenne pár új enchant, viszont ósdi/régi/unalmas cuccokba nem nagyon szeretnék pazarolni...mindenesetre megcsinálok egy küldit, hátha addig rendelnek a nagykertől a formák :DDD

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4380) SystemRoot válasza katt777 (#4367) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nem; próbáltam a hotfixet, nem oldotta meg. Mellesleg már az is ultraszánalmas hogy hotfix kell egy kártyához... :W

Teljesen undorító volt ahogy az a kari viselkedett, most gariban van.

Egyébként én nem mondanám hogy az ATI ömagában szar, hanem hogy az egész piac egy hulladék, az nV-ben sem bízok meg egy cseppet sem. Túl sok nV kártyám volt már ahhoz...

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4381) katt777 válasza SystemRoot (#4380) üzenetére


katt777
félisten

Túl gyorsan kellett kihozni, a 4870-esekből még a 2D módot is kihagyták (nem viszi le a feszt). De attól még a 4850 is szarrá veri a GTX+-okat is, nem kicsit olcsóbbért. :P
Látod, ha nem veszek meg valamilyen VGA-t, máshoz kerül a rossz! :Y
Na, amágy te is konvergálsz a Matrox felé, úgy fest... :U
Ezzel a 7900GT-vel, ha tűzzel dobálok valakit, akkor egy hatszögletű, fehérrel körülrajzolt hasáb marad a helyén egy piros kockával, ha többször lövök, akkor többel. Ennyit az nV-ról. Amúgy BC nélkül árnyékokat levéve (meg a kényszerített finomságokat is) városokban elviselhetően döcög, de kint, na, az megint sz.pás. :W
Tegnap érdekes módon idézgethettem koboldot, pedig nincs meg hozzá a 25-ös megidézésem, de aztán egyszer csak rájött erre a program is. Érdekes volt. :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4382) --Disztroj-- válasza --Disztroj-- (#4375) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Kiderült mi a turpisság!
Ez is úgy működik, mint az akatosh mod, azaz egy alter. spellel megnyílik egy menü, benne a cuccokkal....tetszetős, de ez így nem valami nagy kaland...a semmirekellő pénztárcám meg egyre csak duzzad a septimektől. :U

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4383) katt777 válasza --Disztroj-- (#4382) üzenetére


katt777
félisten

Nálam nem is kellett. Vagy a régi játékban igen, csak egyszer már...? :F
Melyik spell az? Amúgy én még a matrózkarddal vacakolok, bár ezzel a szar 7900GT-vel inkább a futással az 1-2FPS-emmel városon kívül, ha harc van.
Tedd a pénzed bankba (Bank of Cyrodiil), ott még jobban szaporodik, és/vagy vegyél mindenütt házat teljes berendezéssel. Én önképzésre költöm, hogy mielőbb tudjak mágikus tárgyakat kovácsolni (az nagy spórolás), és idézgetni. Azért pár skillem már így a 7. szinten is 50 fölött van (nem értem, a zárfeltörés miért olyan lassan fejlődik, amikor minden utamba eső zárat kinyitok), alkímiám is, pedig azzal az előző karakteremmel nem is nagyon foglalkoztam.
Azt a rohadt kis tolvajt kéne kirámolni IC bridge mellett a fogadóban. Ja, egy alvó nőcit már sikerül kizsebelnem!

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4384) --Disztroj-- válasza katt777 (#4383) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

a spell neve stílszerűen Armamentarium (mount?)

Nekem csak két mod vann fönn, szal ha a bank egy újabb cuccli, akkor inkább kihagyom, valahogy nem vonz annyira a szétmodolt játék....majd talán ha kezdek egy új karit....már ha kezdek, mert ennyit játékkal még soha életemben nem szöszöltem--> több mint 100 óra, nekem ez rengeteg :)

...

Valaki mondja el nekem részletesen, hogy kell a Vantacen’s Secret küldiben kinyitni azt az átkozott lejárót, mert minden szögből, minden fajta módon megpróbáltam, de semmi eredménye :(

Mikor ráküldöm a damage, vagy fortify varázslatot(a fire meg frost után), felélednek a kövek, és zárul befele a cuccli...nemértem

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#4385) katt777 válasza --Disztroj-- (#4384) üzenetére


katt777
félisten

Erre szokta SR mester az 1. hszben található linket ajánlani.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4386) tzimash


tzimash
őstag

üdv Cyrodiil népe!

újra Oblivionozok :DD
folytatom a régi elfemmel, (lvl 17) most csináltam meg a Mehrunes Razor küldit, iszonyat jó volt, annyi cuccot összeszedtem, csak győzzem kivinni, párszor fordulnom kell az biztos.

ja, és most hogy az endurance-om 100 lett, fog még az életerőm növekedni ezután?

(#4387) katt777 válasza tzimash (#4386) üzenetére


katt777
félisten

Én is fordultam onnan 4x anno, de most már van málhásom. :DDD :P
De ez a 7900GT, ez kész. Krix itt, krax ott, lefagyogat, kidobál... :W Talán a jövő héten lesz megint VGA-m, ha szerencsém van. Ha nagy szerencsém, akkor 4870... :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4388) Neil Watts válasza katt777 (#4387) üzenetére


Neil Watts
veterán

Az E8400-asod elég lesz szted a 4870-hez?
Ne Sapphire-t vegyél hanem ASUS-t :K

(#4389) katt777 válasza Neil Watts (#4388) üzenetére


katt777
félisten

Hogy ne lenne elég? :F 1680x1050-ben játszom HDR + 8XAA (24X EdgeDetect) + 16XAF + Multisampling. :P De még egy default 3D06-ban is kihajtja a 4870-et szerintem 4GHz-en. Jóval kisebb órajel kell ám neki a kihajtáshoz (3D06-ot defaultban simán 1280-ban), mint egy E6xxx-nek, AMD-ről nem is szólva. :DDD
Ja, ASUS kéne, 1950XT-m is az volt, de egyelőre köt a gar, hogy mit kapok vissza. Ha Sapphire 3870-et nem, akkor ASUS EAH4870 talán, de egyelőre csak legyen normális VGA-m.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#4390) Neil Watts válasza katt777 (#4389) üzenetére


Neil Watts
veterán

Az én procim (aláírásban ott van) kihajtana egy 4850et? Nincs húzva a proci
MOD: nekem mindig asus volt... :)
ASUS9600 Pro > 6600 GT > X1650 (most van) > 3870-4850 (valamelyik csak lesz... :U)
Ha ASUS, akkor harcold ki hogy neked a Glaciatoros kell... :)

[ Szerkesztve ]

(#4391) tzimash válasza katt777 (#4387) üzenetére


tzimash
őstag

nekem csak 3 forduló lett, mivel vagy 2 láda újra spawnolt közben, igy a benne felhalmozott értékek helyett találtam 37 septimet...
milyen málhás? ez érdekelne.
olvasom itt, hogy miket produkál az a 7900GT, de ezek a ramhiba miatt vannak, nem? gondolom egy jó kari nem csinálná.

core2:
alapon biztos kevés lenne a procid egy 4850 kihajtásához, még húzva is kétséges. de nem kihajtva is, ég és föld lenne a mostani karidhoz képest :)

(#4392) Neil Watts válasza tzimash (#4391) üzenetére


Neil Watts
veterán

tzimash: Azt tudom.
Akkor inkább 3870 legyen? :F

(#4393) SystemRoot válasza --Disztroj-- (#4384) üzenetére


SystemRoot
őstag

[link]

tzimash: Igen minden szintlépéskor az enduranceod mennyiségétől függően nő a hp-d.

szerk:
core2: semmiképp se 3870, 4850-et vegyél.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4394) Neil Watts válasza SystemRoot (#4393) üzenetére


Neil Watts
veterán

Nem baj hogy "kevés" hozzá a procim? :F

[ Szerkesztve ]

(#4395) Neil Watts válasza tzimash (#4391) üzenetére


Neil Watts
veterán

Egy Phenom már jó lenne hozzá?

(#4396) SystemRoot válasza Neil Watts (#4394) üzenetére


SystemRoot
őstag

Mi az hogy baj? Persze egy c2q-val gyorsabb lenne a rendszer, de nem fog lázas lenni a 4850en mert gyengébb proci van alatta...

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4397) tzimash válasza Neil Watts (#4392) üzenetére


tzimash
őstag

szerintem is, ha teheted 4850-et vegyél. phenom? inkább valami gyors 2 magos core2 :)

systemroot:
de ha az endurance-om már elérte a 100-at, ami a maximum, akkor ezután már az életerőpontjaim sem növekednek? most 318 a hp-m, lvl 19-en.

[ Szerkesztve ]

(#4398) tzimash


tzimash
őstag

morag tong cuccait szeretném elővarázsolni az additem nevű spellel :)
de nem nagyon sikerül... az usepwikin talált object id-k nem működnek, de lehet én rontok el valamit.
pl a cuirass-hoz: "player.additem xx00209A 1"
ennek így jónak kéne lennie, nem?
egyébként nem csalni akarok, csak a mehrunes razor küldiben az ő cuccait is spawnolós ládába raktam :((( kivéve a naciját, azt magamra kaptam, mert kellett a Feather :)
szóval jó lenne, ha meglenne a kollekció minden darabja.
az is jó, ha magát morag pajtást kapom kezeim közé, leverem róla újra azt a márkás szerkót :DDD
pls help

(#4399) SystemRoot válasza tzimash (#4397) üzenetére


SystemRoot
őstag

Mint mondtam minden szintlépéskor az enduranceod függvényében nő az életed. Mégpedig egész pontosan Endurance/10 adódik hozzá lefelé kerekítve. Tehát nem csak akkor nő az életed ha az endurancera raksz pontot, és akkor is nő ha az már 100on van. (egészen pontosan 10-et szintenként.) Nah asszem most már kellően pontosan válaszoltam.:)

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4400) tzimash válasza SystemRoot (#4399) üzenetére


tzimash
őstag

köszi, most már világos :) megnyugodtam.
khm... #4398? :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.