Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) MZsoltee válasza SystemRoot (#5796) üzenetére


MZsoltee
veterán

Köszi az infót, de kicsit necces lenne leszervezni, gyenge angoltudásom miatt. Ha megoldod tőled megveszem... :D

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#5802) katt777 válasza parandroid (#5793) üzenetére


katt777
félisten

Szerintem szereti a kihívásokat. Nekem sincs semmi bajom, pedig XP alól telepítettem az Obliviont. Simán menr Vista alatt is, persze a beállításokat át kellett pakolni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5803) Pitterix


Pitterix
őstag

katt777:válasz :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5804) katt777 válasza Pitterix (#5803) üzenetére


katt777
félisten

De, tudom.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5805) Pitterix válasza katt777 (#5804) üzenetére


Pitterix
őstag

Köszi a választ!!!
Mit is várhattam volna...... :P

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5806) katt777 válasza Pitterix (#5805) üzenetére


katt777
félisten

Azt kérdezted. Bocsesz, de kicsit uncsi ATI topicokban is állandóan a "mikor lesz már új driver?" kérdést olvasni hetekig, amikor bárki elmentheti a linket, és 1 kattintással megnézheti, van-e már (jóval hamarabb, mint a kérdés begépelése). :( 10-e előtt úgysem volt még.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5807) Pitterix válasza katt777 (#5806) üzenetére


Pitterix
őstag

Látod vannak ilyen sütthalak, akik nem gondolnak ilyesmire.....
De ezentúl nem kérdezek ilyent!
Köszi!

Most hétfőn voltál a tv ügyvédjébe, mert elfelejtettem megnézni.....

Más: Tegnap majdnem megdöglöttem megint a vámpiroskaság miatt....Ráadásul, akit szívtam felkelt és az egész kastély rám támadt. :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5808) katt777 válasza Pitterix (#5807) üzenetére


katt777
félisten

Honnan tudod, hogy voltam, amikor nem láttad? :F És hogy pont azért lettem volna, mert nem nézted... :U Én láttam, és nem voltam. A riportokat nézve elég régi dolgok voltak még. Lehet, hogy már a VGA-val is leszek, mire ez adásba kerül.

Hát, basszus, lopakodnod kéne, vagy ha már felkel a vacsi, gyorsan legyakni. :U

Az hogy lehet, hogy az x86 vista SP1-et integrálva és szemetet kitakarítva +500MB, az x64 meg -700MB? :F

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5809) SystemRoot válasza MZsoltee (#5801) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nem kell hozzá nagy angol tudás. Sőt kommunikálni sem muszáj. Megveszed, kifizeted, ő látja az adatoknál a címed és elküldi, kész.

Én tuti ebayről venném meg. Nem értem mit szenvedtek az itthoni piaccal amikor már rég globálisan lehet vásárolni.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5810) katt777 válasza SystemRoot (#5809) üzenetére


katt777
félisten

Reklamáció esetén majd megtudod. Bár a hardvert illetően lehet, hogy jobban jár az ember egy US reklamációval, mint itthon, erre már sok példát láttam...
Ha meg nem vásárolható meg itthon egy termék, ki tehet panaszt ellened, ha úgy szerzed be, ahogy tudod? :F

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5811) Pitterix válasza katt777 (#5808) üzenetére


Pitterix
őstag

Az kérdő mondat akart lenni....

Nos lopakodtam én, de volt aki akkor is felkelt, pedig még a támadásokat is lopakodva csinálom! :K
De már 6. szintű vagyok, pedig inkább a tulokat akartam fejleszteni, de lefeküdtem, azt nosza szintlépés.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5812) katt777 válasza Pitterix (#5811) üzenetére


katt777
félisten

Én sosem lépek szintet az új karakterrel, amíg nem tanultam 5 szükségeset az adott szinten, máskülönben ezek a fejlesztési lehetőségek elvésznek. Ergo akkor alszom, ha muszáj.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5813) hoffman_ válasza katt777 (#5802) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Szeretem no! Valami gond van? ;]

Mellesleg Oblivion volt az a game, ami gond nélkül ment Vista alatt is... CoD 4-el és Krájszisszal szoptam csak meg, amik jó 2 évvel újabbak :DDD

Mindegy most már. Lesz újra XP, majd vmikor... Perpill tököm elhagyom, nincs időm ilyenekre :(

Sőt mondok szebbet. Eladom a gépet a fenébe, veszek egy 360-at Oblival és TDU-val, meg építek egy HTPC-t, a maradékból meg veszek egy csokor filmet és zenét :P
Nesze neked gamer PC, ami nem is olyan gémer, ma már.... :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5814) SystemRoot válasza hoffman_ (#5813) üzenetére


SystemRoot
őstag

nekem semmi gondom nem volt Vista alatt Oblival. Bár én is visszaálltam XP-re, mert vírusos lett a Vista, hiába volt Symantec antivir.... XP alatt soha nem lettem vírusos symanteccel.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5815) katt777 válasza hoffman_ (#5813) üzenetére


katt777
félisten

Azért tutira olcsóbb a PC, főleg, hogy az 1-5-2X játék árakon hamar drágább lesz ám a konzol! Nekem az a mozim, a TV-m, az audio-lejátszóm, no, a csokrom az nem. :DDD Nálam csak a FEAR nem indult el x64 Vistán. Persze onnan kellett azért telepíteni, mert az a balfasz játék nem telepszik, ha nem talál a rendszermeghajtón annyi helyet, amennyi kell neki, szarik rá, hogy nem oda akarom telepíteni. Na, erre is jó pl. 2 OS. ;]

SR: AVG-t kell fel tenni, nem szar szívanteket meg nodot. :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5816) Pitterix válasza katt777 (#5812) üzenetére


Pitterix
őstag

Eztán már én is így fogom csinálni! :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5817) katt777 válasza Pitterix (#5816) üzenetére


katt777
félisten

Jó ötlet! :C

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5818) Pitterix


Pitterix
őstag

Nálatok nem szokott fagyni a PH? Mostanában egyre többször kiírja, hogy nem találja az oldalt....:(

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5819) Jorus válasza Pitterix (#5818) üzenetére


Jorus
nagyúr

De. Kipingel.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5820) Pitterix


Pitterix
őstag

Ma olyasmit tapasztaltam a játékban, hogy minden ember elkezdett fényleni, na ez mitől lehet..... :F Még ha az emeleten vagyok is látszik a fényük.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5821) tzimash válasza Pitterix (#5820) üzenetére


tzimash
őstag

detect life? :F :)
nem vettél fel valami szokatlant? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5822) Pitterix válasza tzimash (#5821) üzenetére


Pitterix
őstag

semmit szerintem, csak egy light-ot adó pajzsom van, de ha leszedem azt, akkor is világítanak..... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5823) tzimash válasza Pitterix (#5822) üzenetére


tzimash
őstag

igy néz ki?

[ Szerkesztve ]

(#5824) Kareszovics válasza Pitterix (#5822) üzenetére


Kareszovics
addikt

tzimash kollégának +1, szerintem is detect life. :) Kép linkelés sokat segítene a diagnosztizálásban.:)

tzimash: látom segítesz Te is :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5825) tzimash válasza Kareszovics (#5824) üzenetére


tzimash
őstag

igyekszem, na :) ne csak akkor írjak már, mikor valami nyűgöm van :DDD

(#5826) Pitterix válasza tzimash (#5823) üzenetére


Pitterix
őstag

és Kareszovics igen így néz ki.
Ez mitől van, mert se nem ittam, se nem ettem, csak beszélgettem mage guildban, aztán szívtam vért és utaztam a köv városba.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5827) tzimash válasza Pitterix (#5826) üzenetére


tzimash
őstag

ha állandóan így néz ki, akkor valami göncödben, gyűrűben, amulettben van jelen konstans effektként a life detect.
vagy lehet ez valami mellékhatása a vámpírlétnek? :F még nem voltam vámpír :)
(SR tudom, az a legklasszab része az oblinak ;] :) )

(#5828) Pitterix válasza tzimash (#5827) üzenetére


Pitterix
őstag

Nos én annyira klassznak nem találom.....Csak szenvedek vele!
Na akkor majd, ha játszok kiszedek minden gyűrűt, mag nyakláncot. És ha nem múlik el, már csak a vámpiroska cure lesz a megoldás, de ahhoz meg kell pár bazi nagy gem a banyának, hogy meggyógyítson...

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5829) tzimash válasza Pitterix (#5828) üzenetére


tzimash
őstag

én sem voltam oda érte, mikor néhányszor megfertőződtem, de még idejében kigyógyítottam magam :)
a detect life meg nem olyan gáz, sokszor jól jön az főleg sötét zeg-zugos romokban barlangokban. persze a piactéren déli napsütésben engem is zavarna :D

(#5830) Pitterix válasza tzimash (#5829) üzenetére


Pitterix
őstag

Nos én is így vagyok vele.Ráadásul odamentem egy nőhöz beszélgetni, közelről a fényben 1000éves banyának tűnt..... :K
Köszi a jó tanácsokat!!!! :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5831) Jorus válasza Pitterix (#5828) üzenetére


Jorus
nagyúr

Karakterlapon rámész a varázslatokat csoportosító oldalra, utolsó fülön szerepelnek a constant effect-ek. Ott meg tudod, hogy pontosan mi, vagy mien tárgy eredménye a detect life.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5832) tzimash válasza Jorus (#5831) üzenetére


tzimash
őstag

vazze tényleg... :B

[ Szerkesztve ]

(#5833) Jorus válasza tzimash (#5832) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mármint, ha constant effect-ről van szó. Mert a vámpír léthez jár ugye a Hunter's Sight, ami 30 sec-es nighteye, 30 sec-es detect life-ot ad a kezdő vérszopónak, de az egy képesség, amit használni kell, és magicka pontot fogyaszt. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5834) katt777 válasza Pitterix (#5818) üzenetére


katt777
félisten

A Betöltési Sorrend lehet a probléma. Tényleg gáz, hogy 5x kell elküldeni egy hsz-t, aztán vagy még akkor sem megy el, vagy mondjuk megjelenik 2-3X, Talán nem ártana némi fejlesztés... (esetleg a helyes BS visszaállítása, modok leszedése, ilyesmi... :U )

1000 éves banya volt a fényben? Látod, ezért kell sötétben dugni. ;] :P egyébként vannak öreg banyák a játékban, szóval akár még az is lehetett. :)

Ha majd láthatatlan varázslovak és harcosok támadnak rád, bizony, nem fog ártani az életérzékelés, főleg, ha nagyobb távolságú, mert különben nem fogod tudni, honnan nyilaznak halálra.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5835) Pitterix válasza Jorus (#5831) üzenetére


Pitterix
őstag

köszi, majd megnézem! :K

katt777: jó tudni, ezek után el sem adom, ha ráleltem a tárgyra, ami adja e tulajdonságot. Ki gondolta volna, hogy lesznek láthatatlan ellenfelek is..... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5836) katt777 válasza Pitterix (#5835) üzenetére


katt777
félisten

Mi több, a csillagvizsgálós küldiben is láthatatlan a mágus, akivel beszélni kell, de ha jól rémlik, lesz még más ilyen is. A francba, már 2 hónapja nem tudok játszani!!! :(( :W

Hallani végül is lehet őket... Amúgy miért pont ilyenek ne lennének? Az általad használható fegyvereket/italokat/varázslatokat ugyanúgy használhatja az ellenség, de még a barátok is.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5837) Pitterix


Pitterix
őstag

Most egy ilyen hülye gyűrűs küldetésem volt, amit a víz alatt egy hulláról kellett leszedni....De, hogy 150súlya legyen egy gyűrűnek..... :U

Voltam az arénában is de majdnem legyaktak.....
A nyilazásom nem nagyon akar fejlődni. Attól nem fejlődök, hogy a céltáblába nyilazok, vagy bárddal ütöm a bábut?

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5838) parandroid válasza Pitterix (#5837) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, ez szerintem is ciki, csak dizájnelemek a dummyk, meg a céltáblák. :(

A Ph!-s belassulásokról: megvan az új szerver, de a telepítése, konfigurálása heteket vesz igénybe sajnos, így egy darabig még türelmesnek kell lennünk. :(

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5839) Jorus válasza Pitterix (#5837) üzenetére


Jorus
nagyúr

Épp az benne a vicces. :) Tekintsd úgy, hogy egy gyengítő átok ül a gyűrűn, és ezért tűnik olyan nagyon nehéznek. Sosem szerepjátékoztál? Mármint, tod, Kalandmester, chips, pirosaranyas szendvics, 3K+8-as sebzés a buzogányon, mana pontok, Ynev, iesmik? :D Ha vmi nem tetszik, egészítsd ki a fantáziáddal. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5840) Pitterix válasza Jorus (#5839) üzenetére


Pitterix
őstag

peterkeT: kár, mert így azért lehetett volna képződni. Én meg ütöttem egy darabig mint a hülye, a páncélos meg engem nézett. :B

Nekem az első ilyen játékom a Gothic2 volt. Az szerettette meg velem az ilyen stílusú játékokat. Előtte csak stratégia, de az minden mennyiségben.

Van nekem fantáziám, hidd el!!!Még sok is. :D

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5841) katt777 válasza Pitterix (#5837) üzenetére


katt777
félisten

Az a leg1szerűbb küldetés. :P Levetsz mindent, és simán felhozod a gyűrűt. Egyébként nem gyengít, hanem csak szimplán nehéz.

Arénáról van egy oktatófilmem a honlapomon, töltsd le, és nézd meg. Lvl 2 v. 3 karakterrel irtottam ott, közben 5 különböző képességet fejlesztve (a profi :D ). 3-as ellenfelekhez nekem is lvl 10 felett kellett visszamennem, de úgy már a minolordok is megvoltak, csak az orkos küldit még el kell végeznem a befejezéshez. Sajna most még Bravil van hátra, aztán skingrad, mert az új karakterrel nem is jártam arrafelé (tolvaj és gyilok küldik mennek). Azért a fő képességek 70-80 körül vannak már, már ha jól emléxem így 2 hónap távlatából... :(((

Karácsonyra rendeltem eBoltból páros fénycsövet a gépbe. Az egyikben gyárilag el van törve a világító szál. 2 e-mail, és már el is volt intézve. Ma felhívtak (volt ugye karácsonyi szünte meg leltár), hogy beérkezett a cserealkatrész, hétfőn hozza a futár, és majd viszi a hibásat. Szóval így is lehet gar-t intézni. Én voltam a hülye, hogy helyben vásároltam (persze ezt is BP-en "intézik". :( :W

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5842) Jorus válasza katt777 (#5841) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tom én, hogy nem gyengít, te expert, csak segíteni próbáltam a kollégának elmerülni a képzelet világában. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5843) katt777 válasza Jorus (#5842) üzenetére


katt777
félisten

Na, így leszek szélhámos! :Y A VGA-mmal sem átb.szni akarnak (értem ám én az "expert"-es célzást, meg hogy sértegetsz :(( ), csak hogy elmerüljek a képzelet világában. :F Hát, már nagyon sok mindent elképzeltem, úgyhogy lehet benne valami... ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5844) Jorus válasza katt777 (#5843) üzenetére


Jorus
nagyúr

Van egy fogyasztóvédelemmel foglalkozó ismerősöm, ha gondolod, megkérdezhetem, hogy mit tehetsz.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5845) Pitterix válasza katt777 (#5841) üzenetére


Pitterix
őstag

Az Arénás orkos küldetés kész!
most a mage guildos staffosat csinálom..asszem.... :B
Majd én is megyek vissza arénába küzdeni.Sok helyen már ne tudnak képezni azt mondják......Lehet megint aludnom kéne..... :U
De akk már lvl 6 lennék......
viszont az alkímiám fejlődik mint állat, meg gyűlik a manim is, mert mindent ellopok és eladom ugyanott, még jó, hogy mindig van a szekrényekben valami.....:)

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5846) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Megszereztem az nV béta-system-tester: Warhead-et, már csak OS kéne alá :DDD

Srácok kis real-life help... Valaki otthon van hangtechnikában? Azon belül is fejhallgató szekcióban, AKG és/vagy Sennheiser fronton: :U :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5847) tzimash válasza hoffman_ (#5846) üzenetére


tzimash
őstag

én AKG-t szerettem volna, ezért Sennheisert vettem :D (akg nem volt ott és akkor, amikor venni akartam) egészen pontosan a HD215-ös tipust. meg vagyok elégedve vele. játékra kell vagy zenét hallgatni, esetleg dj vagyol? :)) amúgy van "milyen fejhallgatót? " topic :)

[ Szerkesztve ]

(#5848) Pitterix


Pitterix
őstag

Végre van grand gemem, már csak 3 kell asszem, aztán nem leszek vámpiroska!!!!! :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5849) Jorus válasza Pitterix (#5848) üzenetére


Jorus
nagyúr

Venni is tudsz BTW, mondjuk IC-ben a piacon.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5850) katt777 válasza Jorus (#5844) üzenetére


katt777
félisten

Megy pü. és kösz.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.