Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) tzimash válasza katt777 (#5649) üzenetére


tzimash
őstag

ja emlékszem azokra a videókra, a fear-nél volt most hasonló nekem miután leszedtem az att-t, semmi textúra, meg még akadt is. fagyás nem volt, csak nem indult el a játék amíg ki nem lőttem a tray tools-t. 1.69.1374 a verziószáma.

bocs a sok offért.

(#5652) katt777 válasza tzimash (#5651) üzenetére


katt777
félisten

Na, ez a legújabb, de VGA híján nem tudtam tesztelni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5653) ScouserHUN


ScouserHUN
tag

Sziasztok!

A Fallout 3 sokadszori végigjátszása után, most ismét elgondolkoztam rajta, hogy talán elő kéne ásni az Oblit. Régen nem próbálkoztam vele, az volna a kérdésem, hogy milyen modokat érdemes feltenni hozzá. A grafikai modokat hagyjuk, engem most csak a játéktechnikai dolgok érdekelnek. Előre is köszi a választ!

(#5654) SystemRoot válasza ScouserHUN (#5653) üzenetére


SystemRoot
őstag

én csak grafikai modokat ajánlok. A játékmenet jól meg van csinálva azzal nincs gond.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5655) hoffman_ válasza katt777 (#5647) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jó Oblimodder holtáig tanul :DDD

Mellesleg én tudom mi vár rám...

XP reinstall? Blöeeeeeee :((( Fuck, de utálom. Meghalt a gépem. Random kilép mindenből, nem indít, alszik, egyszerűen be van golyózva. De nincs kedvem újracseszni :O

SR, késik az ini-tweak, pedig úgy ráizgultam :U

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5656) katt777 válasza hoffman_ (#5655) üzenetére


katt777
félisten

Karácsonyi vírus... :U
Mire nem volna jó egy rendszermentés... :DDD

SystemRoot: Na, ezt jól megmondtad neki! :N

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5657) hoffman_ válasza katt777 (#5656) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Tudom is én, hogy a szarba csinálok rendszermentést :DDD Próbáltam én valaha? :C

Mellesleg ilyenkor teszem ki a gyűjteményeimet hordozható szarokra, lásd DVD és takarítom le a vinyómat a sok szeméttel, szóval szeretem a reinstall-t. Csak nem 3 havonta :(((

Mellesleg, most kivárok. Lehet, hogy Vistát fogok feldobni ;]

szerk.: szerkesztettem :D

Am, ha olyan könnyű, csinálj már nekem egy Logout-os cikket ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5658) katt777 válasza hoffman_ (#5657) üzenetére


katt777
félisten

Csak pár kattintás... :U És még ingyenes progi is van rá.
És mi lesz, ha leesik? :F Csak nehogy rád! :U

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5659) hoffman_ válasza katt777 (#5658) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Csak nem :D (nem tudtam szerkesztni...)

Amugy azt hallottam, hogy akad néhány nagyobb elektronikai bevásárlóközpont, ahol a kedves eladósrácok néhány ezerért cserébe hitelesítik a Vistát :D
Ennek kívánok utána járni, hogy vajh igaz-é, mert kurva csábító :DDD

Ha igaz, akkor Vistám lesz ;]

ON: segííj már pls, az IW mit csinál pontosan? Volt már emlegetve, és nincs fent... Megyek is leszedem az oldaldról :K

Az IW az Illumination?? :Y :D

Jajj istenem mennyi kérdés :D --> Nekem sosem volt fent unoff patch... Abból mind kell nekem? És a Cheydinhal Mages fix meg a Horse fix is kell? :F

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5660) SystemRoot válasza hoffman_ (#5659) üzenetére


SystemRoot
őstag

nem muszáj az Unoff patch. Én nem szoktam mindig használni, engem nem zavarnak a hibák amiket javít, ritkán látni úgyis.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5661) hoffman_ válasza SystemRoot (#5660) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Oks, thx :R

Nem akarok logout-os regény tőled, szóval nem tudnál linket mutatni, ahol írva vagyon, miket javít? Mondjuk ha nincs, se baj, mert nekem se tűnt fel semmi, szóval, ha nem tudom mi az, vszínű h nem is veszem majd észre. Tudod mit? Ne is mondj semmi többet :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5662) SystemRoot válasza hoffman_ (#5661) üzenetére


SystemRoot
őstag

rengeteg dolgot javít. De a legtöbb az olyan bug ami nem feltétlenül fordul elő. Meg pl vannak kis grafikai bugok, amit a legtöbb ember nem vesz észre, hogy pl nem jól világít az imperial könyvtárban az üveg meg ilyesmi.
Én azért nem szoktam használni (pl most sem használom) mert úgy vettem észre hogy néha instabilabb lesz tőle az Obli a módosítások miatt. (kilépésnél mindig fagyott a game hibaüzivel, amikor aktiváltam.(ez pedig a játék instabilitásának az első jele)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5663) katt777 válasza hoffman_ (#5659) üzenetére


katt777
félisten

Minden mod-ban, patch-ben ott a README!!! :Y Letöltőoldalon is van leírás (flefront, fileplanet, tesnexus). Fixeket is érdemes feltenni. Mint azok leírásában is olvasható, olyan hibákat javítanak, amelyek csak bizonyos feltételek esetén jönnek elő. Pl. a Cheydinhal Mages fix-et ha nem telepíted fel, eltűnik a mágus gyűrűje, amit meg kell szerezned, és nem tudod teljesíteni a küldetést, de az unoff patch-ek is sok ilyen hibát javítanak, szóval nem csupán arról van szól, hogy valahol hibás egy fényeffekt, de nyugodtan elmehetsz mellette.

IW: Ez teszi hangulatossá a városokat, házakat éjszakára. Fények kapcsolódnak föl-le, él a város éjjel is. Hangulatos, nézd csak meg az ezzel készült képeket, pl. ezeket:





Systemroot: Hát, a kilépés-hiba nálam totál véletlenszerűen jön elő, akár modok nélkül is. Mellesleg részemről inkább küldjön egy hibaüzenetet egy kilépés után, minthogy bent ragadjak valahol a játékban. Nekem a BS-em után ez a hiba maradt csak, ez is hol volt, hol nem volt. Egyébként pl. megfigyeltem, hogy ha Launcher-ből futtatod a játékot, akkor elvétve fordul elő, ha viszont közvetlenül, akkor jóval gyakrabban. Na már most a Launcher-re spec. nem sok modot írtak...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5664) hoffman_ válasza SystemRoot (#5662) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R

Akkor lehet, hogy nem erőltetem őket, majd meglássuk.

katt: Az a gyűrű az ritka betegség, nekem már nem egyszer volt ott karim, és öcsinek is. Sosem volt még gond, bízom benne, most sem lesz :D

Az IW így már okés, csak nem vágtam le, hogy az az Illumination. Nekem is fent van! em nézted megy egy képem se?? :P

Jah, még valami... Szaraxik a gépemen lévő official patch... Le akarom szedni, de nem tudom, hogy melyik kell :U Az UK-t szedem ugye??

Ma már nem vszínű, hogy leszek, szóval:

Boldog Új Évet Az Oblirajongóknak, és PH!-soknak!! :K

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5665) katt777 válasza hoffman_ (#5664) üzenetére


katt777
félisten

Ha eredeti játékod van, UK patch, ha GOTY, akkor US. Ha warez, akkor ki tudja...
Régen néztem én már képeket, csak rossz kedvem lesz tőle. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5666) Pitterix


Pitterix
őstag

Mivel lassan már nem leszek:

Boldog Új Évet Kívánok!!!!!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5667) katt777 válasza Pitterix (#5666) üzenetére


katt777
félisten

BUÉK neked, és minden kedves fórumtársnak.

Remélem, én azért még jövőre is leszek, ha másért nem, hát hogy az életemet megkeseríteni próbálovak életét megkeserítsem. :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5668) katt777


katt777
félisten

Úgy fest, végre mindenki bulizik, úgyhogy nekiálltam feltölteni az utolsó 2 videót, amelyek a honlapomon szerepelnek. Az egyik az út Pale Pass-tól Brumába, a másik meg a Cliffhanger (majd meglátjátok). Van még egy night-vision-ös Cheydinhalból, de azt majd ha lesz VGA-m, az újonnan elkészítendő videókkal együtt. Tudjátok, minden városból akarok egy fullosat készíteni.
Egyelőre nézzétek ezeket, ha feltöltődtek:

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5669) tzimash


tzimash
őstag

Üdv, és BÚÉK mindenkinek!

Illumination within vajon miért nem müxik? :F
szerintem mindent jól csináltam telepítéskor, load orderben is ott van ahol kell...
vagy tudtom nélkül telepitettem egy energiatakarékos modot, és tényleg mindenki leoltotta a lámpát? :D

(#5670) katt777 válasza tzimash (#5669) üzenetére


katt777
félisten

Tréfás ám, lehet, hogy csak sehol nem gyújtanak gyertyát, pl. éppen hajnali 2-kor nézed...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5671) tzimash válasza katt777 (#5670) üzenetére


tzimash
őstag

negyed 1-kor, próbáltam újra betölteni, de maradt sötétben Skingrad.

(#5672) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!!!

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5673) katt777 válasza tzimash (#5671) üzenetére


katt777
félisten

Hiába töltöd be újra, mert nézi az időpontot. Egy korábbi mentést kéne betölteni, és elmenni egy másik városba. Nálam pl. Anvil-ben volt gyakran sötét, másutt nem, aztán egyszer csak Anvil is ki volt már világítva. Változó, éppen ez az egyik lényege. Vagy nézd meg IC mellett a fogadót a híd végében, ott ált. éjjel is ég a pilács.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5674) ollie válasza katt777 (#5668) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És feltőltődtek? :)

***

(#5675) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tudtok ajánlani valami üzletet, ahol lehet kapni GOTY-t emberi áron? JSZBázisnál tegnapelőtt még volt, de botor módon nem rendeltem meg, ma meg már nem kapható, pedig 4900 pénz nagyon baráti ár volt érte. MM-ben csak alap Obli van 2900-ért, és alap + SI 11000-ért, netes boltokban meg ahol van egyáltalán GOTY, ott is 10 fölött, amit azért sokallok érte.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5676) katt777 válasza ollie (#5674) üzenetére


katt777
félisten

Ha rákattintottál volna, tudnád. :P

peterkeT: Hát, már én is többször mondtam, hogy nem nagyon van, és ha mégis, akkor gyorsan le kell csapni rá. Egy teljes játékért megéri a 4900Ft, de egy pre bétáért egy patch-csel 11k véletlenül sem.

Pre béta: Oblivion
Béta patch: Ko9
Végleges verzió: Oblivion GOTY :P

Árgépen érdemes rákeresgélni, de vigyázz, az összes GOTY ált. Xboxos.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5677) Jorus


Jorus
nagyúr

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5678) katt777 válasza Jorus (#5677) üzenetére


katt777
félisten

Csaltál! :Y '75-ös képet linkeltél be! :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5679) SystemRoot


SystemRoot
őstag

BUÉK fórumtársak!

Egyébként leteszteltem és a grafikai ini tweakjeim közül a fa kirajzolás az ami a legjobban növeli a random megakadásokat. Alapon hiába rángatom eszeveszettül az egeret és forgolódok qtp3-al, nem esik 45fps alá. Viszont a távoli fákkal már leesik olyan 20 köré, és ezért a hirtelen forgásoknál kicsit megakad. Az érdekessége a dolognak hogyha normális tempóban forogsz akkor követi szépen és nem esik az fps, és általában hogyha mászkálsz akkor sem esik le és nem akad meg csak ha valami távoli hegy fele rántod a kamerát gyorsan.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5680) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv Srácok!

Újabb év telt el, Oblivionnal és modokkal megtűzdelt év ;]
Újévre tojta a nyúl a re-installt, ami most nálam nem olyan egyszerű, szóval kicsit most pihenni fog Khujo... :(((

De azért minden ok, olyan szilveszteri bulit csináltunk, hogy olyat ember fia nem látott :DD Ha lesz érkezésem, feldobom személyesbe az alapsztorit, mert ez sem széria, meg abból a röpke 170 képből betolok párat, hátha megnyeri valaki tetszését.(ajánlom, mert akad néhány igen komoly jányka ;] - hozzáteszem, csak óvatosan velük, ez a 15-18as korosztály :DDD )

... de VGA-gari-ügyintézés-szopás levezetésére tökéletesen megfelelnek... ;]

(nem is hinnétek amúgy, hogy hogy buliznak a mai 15-6-7 éves lánykák :Y ...)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5681) tzimash


tzimash
őstag

új év, új problémák...
tegnap hoztam létre profilt az oblivionnak ccc-ben, minden rendben is volt vele, tesztelgettem a Systemroot által bejárt útvonalon az alap .ini beállításokkal, ma akartam folytatni, az optimalizált .inivel meg az uGridsToLoad=9-cel, de egyszerűen nem élsimít sehogysem, aniso sincs. elmentettem újra a profilt, úgy sem ok. töröltem a profilt, és beállítottam, hogy állandóan 24x ED, és 16x aniso legyen, de maradtak a recés háztetők meg a homályos utak is.
ami eszembe jutott, hogy lehet a SM3 miatt van? asszem a Call of Juareznél volt ilyen hogy SM3 mellett nem engedélyezte az élsimítást, legalábbis nekem nem (3870).

(#5682) hoffman_ válasza tzimash (#5681) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Erre nem tudok okosat mondani :U Csak azt, hogy nem vagy egyedül... CCC egy szar. Nekem ugyanez volt, nem egyszer. Ha olyan kedve volt erőltetett, ha nem nem.

Az a vicces, hogy most már ATT is ezt csinálja... Rohadt driverek, és sok nyamvadt sw :((

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5683) tzimash válasza hoffman_ (#5682) üzenetére


tzimash
őstag

tényleg a ccc lesz a bűnös. próbaképp újraindítottam a gépet, és utána jó volt. :)
egy ideig :(( amikor másodjára indítottam az oblit, már megint nem volt AF/AA.

(#5684) SystemRoot válasza tzimash (#5683) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nemtom mi okozza, én sima 8.12-t használok, és gond nélkül megy.

Egyébként csináltam frapsel egy viedót egy bónusz helyről Oblivionban amit kevesek ismernek. Csak 2,5 gb lett ezzel a frapsel...
Nemtom mivel kéne átkonvertálni.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5685) katt777 válasza tzimash (#5681) üzenetére


katt777
félisten

Már írtam párX: a kényszerítés csak alacsony AI mellett működik. 3870-nel is úgy játszottam, képek és videók a honlapomon. De mondjuk 8XAA és 16XAF mellett rendesen be tudott lassulni HDR-rel, olyan 12-16FPS-re. No persze nem csak az alapjáték van fent.
Nem hibával léptél ki?
Amit 38xx topicban szoktam mondogatni: 38xx karihoz max 8.7-es drivert szabad feltenni, mert a későbbieket a 48xx sorozatra fejlesztették (ezzel együtt tojva a régebbi cuccokra), így a legkülönösebb hibák léphetnek fel velük.

SR: Tényleg, te is kipróbálhatnád 8.7-essel, abból is XG-vel. A másik, amit kipróbálhatnál, az az ATT XCoder (CCC kódolója elég szar). Pár perc alatt divxbe kódolhatod a filmet. Én is úgy csináltam őket.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5686) tzimash válasza katt777 (#5685) üzenetére


tzimash
őstag

alacsony AI mellett produkálta. nem egészen hibával lépett ki, hanem először ledobta tálcára, utána meg nem reagált semmire, kénytelen voltam feladatkezelőből kiebrudalni.
amúgy elég lassú nálam, QTP3+BC+NE modok, 8xAA/24xED, 16AF, játékban minden maxon, kivéve:
external shadow - csúszka középen
self shadow - off
shadow on grass - off
shadow filtering - off
optimalizált .ini + grafikát érintő változtatások + ugrids=9
min: 9fps, max 32fps, avg: 17fps

nem éppen játszható kategória. ellenben a víz gyönyörűen tükröződik :)
próbaképpen leszedtem a ccc-t, és att-vel próbálkoztam, továbbra sem indulnak a játékok.
megy vissza a ccc.

(#5687) katt777 válasza tzimash (#5686) üzenetére


katt777
félisten

Akkor megvan a hiba oka.
Nekem még az IW mod is fent volt ezek mellett. :DDD Árnyékok alacsonyan, de HDR és grafikák maxon, 4XAA és 8XAF mellett éppen játszható volt.
A procidat fölösleges túlhajtani a VGA-hoz.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5688) SystemRoot válasza katt777 (#5685) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nekem jól működik ezzel a driverrel is. Azonkívül a 48xx sorozat lényegileg ugyanaz mint a 38xx, tehát ha optimalizálnak rá akkor az ezeken is hatást gyakorol.

Amúgy most letöltöttem egy progit, de naná hogy átverés, azt akarja hogy fizessek érte, aztán rányomtam hogy trial így végül engedett ezt azt csinálni, de nem is jó, csak hang lett a convertált cuccból... :(((

Majd ha lesz erőm megcsinálom.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5689) tzimash válasza katt777 (#5687) üzenetére


tzimash
őstag

hát nem is tudom... a fagyás miatt most már hol kényszerít a catalyst, hol meg nem?
ja tényleg az IW is fent van, csak elfelejtettem leírni.

(#5690) Jorus


Jorus
nagyúr

Jó reggelt! :D Játékos új évet 4 all! :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5691) katt777 válasza SystemRoot (#5688) üzenetére


katt777
félisten

Hogy ebben mekkorát tévedsz!!! :)) Éppen arról értekeztem többször is (igaz, VGA topicokban), hogy az ATI-nak nincsen komplex drivere, csak rágyúr egyes programokra és a hardverre (ezért nem működnek normálisan az új programok). Tehát ha már megvolt a 3870 támogatása, és egy új játékot 48xx-re optimalizálnak, akkor van rá esély, hogy elcseszik a régit, mint azt a gyakorlat számtalanszor igazolta. 38xx topicban számos példa van rá, hogy mindenféle programhibák megoldódtak a 8.7-es driver feltelepítésével. AMD ugyanezt csinálja a chipset drivereivel, ezért IS dobtam. Sajna az ATI kártyát nincs mire lecserélni, amíg az nV rosszabb, így csak a sorozatra utoljára optimalizált driver a biztos, csak ha mákod van, nem hibáznak az újabbak - viszont ez szerencse kérdése. Én anno azzal szívtam meg, hogy a 3870-nek már 8.5-ös driver kellett volna (ez volt az első optimalizált fél év után) a normális sebességű működéshez, a CF meg a 8.3-astól lett gyengébb, mint 1 VGA, mert ugye ekkor jött ki az új AMD chipset...
Remélem, ennyi tapasztalat azért elgondolkodtat.

tzimash: Ott valami beállítási gond van.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5692) SystemRoot válasza katt777 (#5691) üzenetére


SystemRoot
őstag

Csakhogy ezek a kártyák működésükben ugyanazok, csak izmosítottak rajtuk.
Olyan persze gyakran van hogy az újabb driver szarabb és nem működnek rajtuk dolgok. De a 48xx az lényegileg nem új sorozat csak egy erősített változat.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5693) Jorus


Jorus
nagyúr

Headbang. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5694) katt777 válasza SystemRoot (#5692) üzenetére


katt777
félisten

Neked sem volt még sok ATI kártyád... :N :U Nem arról van szó, hogy hardveresen milyen a kártya. :((( És nehogy már egy GDDR5 csak egy erősített GDDR3 legyen... :U És pl. 4870-nel gyakoribbak a driver hibák is, ami vice versa azt jelenti, hogy amit erre már optimalizálnak, az 38xx karikon lehet rossz.
Nézd, én nem vitázom róla, leírtam, hogy mi a tapasztalat. Nem kell elhinned, számomra ez teljesen irreleváns. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5695) SystemRoot válasza katt777 (#5694) üzenetére


SystemRoot
őstag

Pedig volt egy pár ati kártyám, még Rad 7500 am is volt.:) Bár ami igazán élvezetes kártya volt az a 8500.

Amúgy én az architektúráról beszélek az ua, nem a memóriáról. Figy amúgy ha csinálnék tesztet 8.12 vel és látnád hogy gyorsabb mint a korábbi driverrel akkor elhinnéd hogy nekem van igazam? Persze nem fogom meg csinálni mert nincs kedvem.:) Inkább megyek Oblivionozni.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5696) katt777 válasza SystemRoot (#5695) üzenetére


katt777
félisten

Nem hinném el, mert az csak egy teszt. Egy másik beállítással esetleg rosszabb lenne (elég megnézni a tesztjeimet, hogy milyen különbségek vannak a friver teljesítményében 2 beállítás között), arról nem is beszélve, hogy nem ez a lényeg, hanem hogy egy másik programot meg esetleg nem is tudsz rendesen futtatni. De azt szoktam mondani: ha semmivel nincs hiba, nyugodtan használd az újabb drivereket (mák, ha nem használsz inkompatibilis programokat). De nálad van, ha jól emléxem. ;)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5697) Pitterix


Pitterix
őstag

Nem hogy inkább azon vitatkoztatok volna, kinek szebb a páncélja az Oblis karakterén!!! :P

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5698) katt777 válasza Pitterix (#5697) üzenetére


katt777
félisten

Melyik driverrel? :F :P De nem hiszem, hogy ez vita lenne. Én tapasztaltam az általam elmondottakat (ill. sokan mások is), SR meg találgat a hardverből kiindulva.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5699) Pitterix válasza katt777 (#5698) üzenetére


Pitterix
őstag

Még, jó hogy én nem vagyok olyan okos ezen a téren, mert akkor aztán lenne tényleg vita! :P
Örülök neki, ha össze tudom rakni a gépet, meg tudom mi az a proci......
A lényeg, hogy egyenlőre úgy néz ki az enyém tökéletesen működik és elmegy rajt szépen az Obli is. :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#5700) katt777 válasza Pitterix (#5699) üzenetére


katt777
félisten

Vitához nem feltétlen szükséges a hozzáértés, sőt, az akár még meg is akadályozhatja! :P ;]

Nyomulj csak helyettem is Oblival!

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.