Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) KilgoreTrout válasza fiATHaLON (#5984) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Én még ajánlanám a Unique Landscapes modokat (tesnexuson megtalálod), újra végigjártam az egész tájat, csak, hogy végignézzem. Sokkal hangulatosabb az egész, és a fontosabb modokhoz mind van compatibility patch.
Küldetésből Kvatch Aftermath (Kvatch újjáépítse, egy csomó küldivel, nagyon aprólékosan és reálisan megcsinált mod, - nekem nem konfliktol semmivel) és esetleg Bartholm (egy új város + hajóval elérhető sziget, szintén jópár küldetéssel (ezt csak akkor, ha nem zavar a borzasztórossz voice acting)).
Nekem még fent van a Thievery in Imperial City (tolvajos küldetéssorozat - a BC-vel szerintem konfliktol, mert rak egy új házat a Market Districtbe)
Esetleg érdemes felrakni a younger, better looking NPC-t, kicsit javít az idiótán kinéző NPC-ken.
Tamriel Travellers - utazó kereskedők, elég gyakran össze lehet velük futni szinte bárhol, így nem kell mindig városba rohanni a loot-tal.
Érdemes mindenből omod-ot csinálni (ha eleve nem úgy töltöd le), így jóformán lehetetlen lesz elrontani a játékot.
Sok modhoz szedd le a BOSS-t (szintén tesnexus), ez beállítja neked a helyes betöltési sorrendet, több, mint 3000 modot ismer és gyakran frissítik.

[ Szerkesztve ]

(#6002) SystemRoot válasza KilgoreTrout (#6001) üzenetére


SystemRoot
őstag

L0HL, te is Oblivionozol?:)

Úgy látszik ez nekünk értelmiségieknek a játéka. :C

BC-vel való konflikotlást ki lehet iktatni konzollal. Pl bankmoddal való konfliktot én megoldottam annyival hogy lebontottam a ráépített falat konzollal.:DDD

Mindenestre én fiATHaLON helyében eleinte azért óvatosan bánnék a modokkal, mivel kezdőként nem fogja észrevenni ha például egy questje elromlik, vagy valami file corrupt lesz, mivel nem tudja hogy minek hogyan kéne történnie. Volt már erre példa, hogy valaki napokig kínlódott egy questel mert nem tudta hogy egy mod miatt nem tud továbblépni.

Üdv: SR

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#6003) fiATHaLON válasza SystemRoot (#6002) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Kezdőnek nem nevezném magam, mert a játék megjelenése óta
kb. 100 órát biztos játszottam vele.
El is jutottam úgy az egyharmadáig a főküldetésben minden nekifutásra,
meg rengeteg melléket megcsináltam, plusz kipróbáltam vagy 120 modot.
Az más kérdés, hogy mindig abbamaradt valamiért... :DDD
Csak mindig elvitte az idő nagy részét a próbálkozás, hogy a távolban
ne 3dfx-es 2001-es színvonalú táj fogadjon.
De most megcsinálom valami ilyesmire:

(#6004) Pitterix válasza fiATHaLON (#6003) üzenetére


Pitterix
őstag

Nekem sincs garfikai mod felrakva és mégis élvezem a játékot.
Főleg a zenéjét! :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#6005) katt777 válasza Pitterix (#5999) üzenetére


katt777
félisten

Annak, aki ellopta a cserekártyát.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6006) SystemRoot válasza Pitterix (#6004) üzenetére


SystemRoot
őstag

Igen, egyébként asszem valami komoly díjat is nyert a zenéje a játéknak. Mondjuk nem csodálom.:)

fiATHaLON

Ok, de még ha nem vagy kezdő, akkor is vigyázni kell hogy milyen modokat használsz.:)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#6007) hoffman_ válasza SystemRoot (#6002) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Úgy látszik ez nekünk értelmiségieknek a játéka.

A kis szerény :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6008) katt777 válasza hoffman_ (#6007) üzenetére


katt777
félisten

Ha csak nem önkritika volt és sértés... :U :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6009) hoffman_ válasza katt777 (#6008) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Sértés? Mire-kire nézve? Szerintem ilyen irányból nem tudjuk nézni :N

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6010) SystemRoot válasza katt777 (#6008) üzenetére


SystemRoot
őstag

Az merő szerénység volt.:D

Egyébként mit is mondtál melyik driver, passzol szted az X2-höz? Lehet kipróbálom.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#6011) katt777 válasza SystemRoot (#6010) üzenetére


katt777
félisten

A szerény vámpír... :U Na, ilyet sem hordott még a hátán a Föld... izé... Cyrodiil.

8.7-es (utolsó 38xx fejlesztés), gyári v. Extreme-G javasolt. lehet, hogy pár alkalmazás gyengébben fut vele, viszont akárkinek bármilyen grafikai bugja volt 38xx karival, ez még mindig megoldotta.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6012) SystemRoot válasza katt777 (#6011) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ki fogom próbálni, hátha ad több fps-t. Különösebb bugok egyelőre most nem zaklatnak.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#6013) katt777 válasza SystemRoot (#6012) üzenetére


katt777
félisten

Akkor irány a FO3... :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6014) Pitterix válasza katt777 (#6013) üzenetére


Pitterix
őstag

Nekem meg most irány:Cyrodiil!!!
játszok helyetted is...... ;)

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#6015) katt777 válasza Pitterix (#6014) üzenetére


katt777
félisten

Köszi. Légyszí nyúld le a bravili grófnő lopott gyűrűjét, ill. csináld meg a környékbeli küldiket, mert azokat kéne újrajátszanom, ti. ott ragadt rajtam a DB-s ruha ruhátlanul is. Pedig olyan frankón sikerült mindent végigcsinálni, már a templomban elloptam a kulcsot a lotyótól a komorna mellett (meg őr is volt asszem). Meg a palotába surranás is frankón ment, lopással, stb. együtt.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6016) SystemRoot válasza katt777 (#6015) üzenetére


SystemRoot
őstag

Te katt, szerinted az lehetséges hogy a Vista alá már jobb drivereket csinálnak, ergo ott több fpsem lenne?

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#6017) katt777 válasza SystemRoot (#6016) üzenetére


katt777
félisten

X2-höz sosem lesz jó driver. :N Úgy általában ATI VGA-khoz sem, csak a hardver hoz be valamit a hátrányból. Elméletileg amúgy kb. 6 hónap egy elfogadható meghajtó, ami 3870-nél a 8.5 volt, 48xx kariknál vsz. majd a 9.2 lesz. Bár a 9.1-es kiadása is csúszik rendesen.
DX10-ben az X2 harmat gyönge (38xx topicban hadakozott velem egy srác, amikor mondtam neki, hogy a 4850 is jobb, hogy egy nagy francot; aztán vett egy X2-t, 2 hét múlva meg ott volt 48xx topicban egy 4850-nel ;] ), Vista alatt DX9-es játékkal meg nem néztem, hogy nem attól-e. Próba cseresznye. Elméletileg a Vista jobb kihasználási együtthatója (Furmark teszt XP alatt 96-98%, Vista x64 alatt 99-100%) miatt gyorsulást kell tapasztalnod. Szóval egy próbát megér. Csak át kell tenni a játék beállításait a C: meghajtóról ill. a registryből, de vigyázz, hova, mert x64-nél más a helyük, de mintha x86-nál is más lenne. NoDVD fix is ajánlott.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6018) Pitterix válasza katt777 (#6015) üzenetére


Pitterix
őstag

Na azokat még nem csinálom.
Most éppen örültem, hogy végre összeszedtem 20db Ninroothot, erre közli velem, hogy kell neki 30.....ááááááááááááá.....mit kínlódtam a 20ért is, majdnem minden partot végigjártam, mire összeszedtem.......
Ma léptem a 8as szintre.
Küzdöttem két ellenféllel az arénába, de elsőre ott is hagytam a fogam. :B
Van vagy 12 aktív küldetésem, mikor azt hiszem végre csökken, nem elvállalok megint egyet.... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#6019) hoffman_ válasza Pitterix (#6018) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én amikor elemben voltam, akkor egyszerre volt nyitva 30-40 küldi simán, 12 az piskóta :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6020) SystemRoot válasza Pitterix (#6018) üzenetére


SystemRoot
őstag

Összesen 100 Nirnroot kell hogy végezz azzal a questel. Szóval tartsd nyitva a szemed.:)

Katt:
Dx10 engem nem érdekel. Engem csak azon játékok alatt nyújtott teljesítmény érdekel amivel játszok.
Oblivionban gyorsabb és olcsóbb volt mint egy 4870. Azonkívül engem nem zavarna az se ha váltanom kéne, mert szarul menne egy játékban amivel játszani akarnék, ennyi pénzbukás nekem belefér.

Amúgy a kövi kártyám nV lesz, valahogy jobban bízok benne, nem tetszik nekem ez hogy ATInál ennyire driver függő a teljesítmény. Ráadásul eléggé hullámzó is a dolog.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#6021) Pitterix válasza hoffman_ (#6019) üzenetére


Pitterix
őstag

Én néha így sem tudom hol áll a fejem.... :P

SystemRoot:nos ennek a hírnek nem örülök, nem vagyok én biológus, vagy kertész..... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#6022) katt777 válasza Pitterix (#6018) üzenetére


katt777
félisten

Sok nirnroot kell neki, és szart sem ér a pia, amit csinál belőle. Egyébként 3 naponta visszanőnek. Azt viszont nem tudom, hogy amelyeket ellopni lehet (mágus céhekben, lakásokban), azok visszakerülnek-e, de sztem nem. Obli térképen fel van tüntetve a helyük.

Ha így hasítasz át a szinteken, lassan lehagysz... :DDD

Az még hagyján, de amikor SI-on majd a Zöregasszonynak kell 50-féle szarságot összeszedned a főzetéhez, köztük odacsalni egy kopasz kutyát, csak meg ne egyen addig... De talán azt is oda lehet adni, amelyiket ajándékba kapod, SR hátha tudja...

SystemRoot: Hát, ha meglesz is a 4870-em, én is inkább hajlok egy nV karira, de inkább már csak DX11-re, mert ahol DX10.1 van, ott nagyon jó az ATI. Persze így meg PhysX nincs, pedig mintha az már 1 VGA-val is menne az nV-nál, ha csak nem értelmeztem félre a Guru3D tesztet, mert egyben teszteltek 1 karival és 3-mal is. Ráadásul az ATT és az AVIVO is nagyon hiányozna, ezt most is tapasztalom a 7900GT-vel. GTX2x5-ök nagyon durvák!

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6023) Pitterix válasza katt777 (#6022) üzenetére


Pitterix
őstag

Annyira nem hasítok, azért mert azt mondtad, hogy megéri mindent szintlépés előtt fejleszteni.Elég lassan megy, de hát legalább fejlődik mindenem!
Az a rohadt block és light, meg heavy páncél nem akar fejlődni, hogy a rosseb essen bele! :(((

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#6024) katt777 válasza Pitterix (#6023) üzenetére


katt777
félisten

Dehogynem hasítasz, hozzám képest! :Y :(((

Hagyd, hogy üssenek-vágjanak, és akkor majd fejlődik a páncél képesség, ami sztem. kapitális baromság, mert pont akkor kellene fejlődnie (logikusan), ha nem tudnak ezekben megsebesíteni. De legalább a kovácsolást is felnyomhatod.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6025) Jorus válasza katt777 (#6024) üzenetére


Jorus
nagyúr

Pedig logikus, csak te furcsán gondolkodsz, mint mindig. :D A páncél viselése azt jelenti, hogy megszokod a súlyát, megtanulsz vele harcban működni, megszokod, hogy itt nyom, ott szorít, megtudod milyen, amikor oldalba somnak egy szekercével, megtanulod, hogy a csapások elkerülése helyett mi módon tudod úgy hasznosítani a páncélt, hogy ezáltal jobb hatásfokkal védekezz, és a páncélzatod se menjen tropára pár ütéstől, stb. A képesség fejlődése során ezt az utat járod végig, míg a végén olyan lesz a páncél rajtad, mintha a második bőröd volna. Érted. Ennek semmi köze a kitéréshez, vagy a védőértékhez (nem a páncél sebzésfelfogó értékére gondolok). Sosem szerepjátékoztál? :) Ezek mind onnan származnak.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6026) Pitterix válasza Jorus (#6025) üzenetére


Pitterix
őstag

Csak az a baj, hogy hiába hárítok pajzzsal ugyanúgy sebződök, szinte semmit sem hárít. Sokszor még azok a mocsok patkányok is nagy sérülést okoznak.
Arénában meg majdhogynem kinyírtak csak védekezésnél.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#6027) Jorus válasza Pitterix (#6026) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nemtom mennyit sebez egy patkány, de gondolom vmi algoritmus alapján levonja a sebzésből az adott felület védőértékét. Az előző karimmal, ha beöltöztem a GSG-kkel enchantolt üvegrucimba, a 80-as védőértékkel pl. hibába somott oldalba egy lengő balta, ami a ruinokban van, nem ment le az egészségem 70%-a, mint ahogy pőrén tette volna. Alsóbb szinteken azonban a pajzsoknak ien 1-2-es SFÉ-jük van, ami nem számottevő.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6028) --Disztroj-- válasza Pitterix (#6026) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

akkor lehet gyengén fejlesztetted az endurance-t..általában az ilyen erőnléti cuccokat jó már az elején keményen kimaxolgatni, mert késöbb már nehezebb lesz.

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#6029) Pitterix válasza --Disztroj-- (#6028) üzenetére


Pitterix
őstag

Most is arra tettem, de még az elején vagyok, úgyhogy nem vagyok elkésve.Azért a 8. szint nem olyan nagy szerintem...... :N

Jorus: nos, ha engem kérdezel marha nagy, de legalább egy ütéssel elintézem őket, bezzeg az elején...... :P

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#6030) katt777 válasza Jorus (#6025) üzenetére


katt777
félisten

Én gondolkodok logikusan, és mindenki más rosszul. Erre már rég rájöttem, amikor észleltem, hogy mindig az én jóslataim és tippjeim válnak be. ;]
Tényleg sosem szerepjátékoztam, de hát te igazán tudhatod. :DDD Pont az ilyen marhaságok miatt. Azért a belemagyarázási próbálkozásért adok egy pontot. :R

A patkányt még sosem láttam számolgatni, csak harapni. :U

Pitterix: Annyi neked, jövök!!! ;] Kisker végre megszánt egy cserekártyával.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6031) Pitterix válasza katt777 (#6030) üzenetére


Pitterix
őstag

Csak nehogy megártson neked Cyrodiil világa ennyi kihagyás után! :P
Gratula a kártyához!!!!!! :C :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#6032) Jorus válasza katt777 (#6030) üzenetére


Jorus
nagyúr

Kéne egy ien műsor, hogy "katt szerint a világ". :DD

Amúgy mien karit kaptál végül?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6033) Pitterix válasza Jorus (#6032) üzenetére


Pitterix
őstag

Szerintem már nyomul 1000rel Oblival, azért nem ír..... ;) :DDD

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#6034) katt777 válasza Jorus (#6032) üzenetére


katt777
félisten

Ahogy az ókori bölcsek mondták vala: "csak egy kattintás az adatlap"... :U

Érdekes műsor lenne, hidd el. Az első rádióinterjúm kapásból "a hét interjúja" lett a rádiók között (Petőfin volt ilyen válogatás akkoriban, ma már nem tudom).

Pitterix: Azt te csak hiszed! Kiderült, hogy az EPU frankón felismeri a karit, csak kissé érdekesen vezérli, a hűtő min. 60%-on teker, ami kissé porszívós, aztán jött az ATT, abban meg találtam egy akkora BUG-ot, hogy könnyen hazavághatja bárki ATI VGA-ját, ATT leírásomban már ott van a hiba leírása az újabb verziók módosításainak ismertetésénél. Este meg ugye nézem majd magam a tévében. ;] :P (Elméletileg ma leszek, ha csak nem csúszik a riport vmi fontosabb miatt.) De később talán lesz idő játszani is...

Mindenesetre most 2D-ben 15% ventivel némán 31°C-os a 4870, tuningban meg lazán visz 825/1000-t (legalábbis CCC eddig tekerte, amíg meg nem untam) 90°C alatt, szóval emiatt már nem fogok aggódni.

Na szépen elkezdtem OFF-ba rakni a szakaszokat, aztán OFF lett az egész. :DDD

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6035) Pitterix válasza katt777 (#6034) üzenetére


Pitterix
őstag

Lehet OFFolsz, de legalább boldog vagy!
Ma megnézlek, de ajánlom legyél!!!! :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#6036) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Emberek! Történelmi nap van!!!

Megjelent az új Shlexis videó!: Oblivion Story: Origin

PeterkeT ha erre jársz pls rakd bele az első hszba, most lusta vagyok átmenni modkerbe, de lehet vacsi után erőt veszek magamon.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#6037) parandroid válasza SystemRoot (#6036) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Megtörtént.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6038) SystemRoot válasza parandroid (#6037) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jaj de jó hogy így figyelsz. :R
Még annyit módosíthatnál rajta hogy a végére teszed a felsorolásnak mert ez a legújabb rész és egymást követi a sorozat.

Katt:

Látom, valami csoda folytán lett egy kártyád, majd futhatnál egy hasonló benchmarkot mint amit csináltam, mert kíváncsi vagyok hogy mi a helyzet a 4870 vs 3870X2 vel.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#6039) katt777 válasza SystemRoot (#6038) üzenetére


katt777
félisten

Gáz van. Ugyanazt csinálja a játék, amit nV kártyával elkezdett. Városban őrök, emberek helyett csak sárga sokszögek és kék felkiáltójelek, kint meg nem tölt be semmit. Bassza meg. :W Próbálok egy ini törlést, de alighanem reinstall lesz. Tudtam, hogy nem lehet sokáig jó kedvem...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6040) Pitterix válasza katt777 (#6039) üzenetére


Pitterix
őstag

Na de ilyen csúnya szavakat uram! :(
Nehogy már ez elvegye a kedved, hiszen install percekre vagy a célodtól!!!! :K
Miről is fogsz beszélni?
Bár, ha jól emlékszem annak idején azt mondtad rád fogok ismerni..... :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#6041) hoffman_ válasza katt777 (#6039) üzenetére


hoffman_
nagyúr

No ne búsulj komám, van VGA-d! Méghozzá nem is olyan vészes :K

Isten hozott újra :) :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6042) Pitterix válasza katt777 (#6034) üzenetére


Pitterix
őstag

Csak azt ne mond nekem, hogy a te Fiatodat lopták el..... :U

Van egy olyan küldim: join the mage guild, odamegyek az ipséhez és semmit sem csinál, hiába beszélek vele, fizetem le, ilyenkor mi van? :F

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#6043) katt777


katt777
félisten

Á, ez egy különkiadás volt, majd jövő héten; azt mondták, akkor már rendes adás lesz.

Teljes grafika, oblivion.ini-ben is feljavított grafikai beállításokkal:

Résztvevő grafikai modok: Better Cities, Improved door & flora & fruits & vegetation, Illumination Within, Natural Enhancement Pack, Qarls texture pack 3









Csám-csám-csám... ;] :C

Középső képen jobbra a bokron szépen látszik az "improved flora".

Még most álltam neki modokat pakolgatni, szóval többi kép majd később, mert itt hagytam félbe a dolgot 2 hónaőja.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6044) parandroid válasza katt777 (#6043) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azt hiszem, utállak. ;]

Ezzel együtt az az érzésem, hogy néhány részleten még lenne mit javítani. Nem mintha nem ez lenne a legszebb számítógépes játék, amit valaha láttam...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6045) katt777 válasza parandroid (#6044) üzenetére


katt777
félisten

Akkor te is kínlódj egy VGA-dnál 10X gyengébb, ráadásul RAM-hibás nV VGA-val 2 hónapig. :P :( De utálhatod a többi topiclakót is, akik szintén megértették, hogy a szépségnek ára van. Nézd csak vissza, miket kínlódtunk itt holmi 3870-nel, 8800GTS-szel és hasonló lassú, elavult VGA-kkal. :Y

Milyen javításra gondolsz? A megjelenítési távolságokat SR tippjei alapján javítottam fel, amúgy 16XAF + HDR + adaptív smooth 8XAA 24XEdge Detect + max minőség, az anyja kínját is rátoltam a VGA-ra ATT-ból. QTP3 miatt azért csak be tud röccenni! :((

Amúgy a Crysis vízpartja meg a Bioshock folyadékkezelése igazán ráférne, az szent igaz. ;] Nagyon kéne már valami Oblivion DX10.1 upgrade...

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6046) katt777 válasza Pitterix (#6042) üzenetére


katt777
félisten

Mi a probléma? A guild vezetőjével kell beszélni, no és munkaidőben. Ta milyen "ipséhez" mentél oda? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6047) parandroid válasza katt777 (#6045) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csak irigykedek. :DDD

Amúgy éppen a víz az egyik tényező, amit mindig kicsit fanyalogva figyelek, valahogy nem passzol a többihez. A másik, amivel nem tudok kibékülni, az a karakterek megjelenítése.

De ismétlem, ez még mindig a legszebb játék, amit valaha láttam/játszottam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6048) SystemRoot válasza parandroid (#6047) üzenetére


SystemRoot
őstag

Már több éves játék.:)

Annak idején amikor kijött én a teljesen moddolatlan medium grafikától is tátott szájjal álltam a székem előtt és nem hittem a szememnek annyira tetszett... máig emlékszem, hogy csak mentem össze vissza a hegyekben és gyönyörködtem a tájban. :K

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#6049) Pitterix válasza katt777 (#6046) üzenetére


Pitterix
őstag

Valami gyíkfejűhöz.
Mindig azzal kezdi, hogy i am afraid......bármikor mentem is oda eddig.
Pedig ő a zöld nyilacska!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#6050) katt777 válasza parandroid (#6047) üzenetére


katt777
félisten

Nézd meg a képeim között a kikötőbeli tolvajcéhes faszit a fáklyával (mod: na, eszembe jutott: Armand Christophe), semmi baj a megjelenítésével. Talán a VGA-d... :U Mindenesetre erre is vannak modok, vagy pl. nőknek ringó, és nagyobb keblek, szexi patch-ek (be is linkeltem valahol a market district ez irányú upgrade-jét), lehet keresgélni tesnexuson, ill a többi, 1. hsz-ban szereplő helyen.

SystemRoot: Most meg visszamész ugyanoda, ugyanazzal a grafikával, és csak fanyalogsz 1000-rel. :P ;] Így múlik el a világ dicsősége...

Pitterix: Biztosan nem tőled fél, hanem azt mondja: félek, ... miatt most éppen nem lehet... Persze az is lehet, hogy a zöld nyíl az emeleten jelez valakit, én már jártam így, aztán hiába keresgéltem a megfelelő párbeszédet. :DDD

Jorus: Próbáltam a galéria szerverre is feltölteni az 5 új képet, de nem lépett be az uploaded pictures-be. Szóval most a Pictures-ben vannak, majd tedd át, légyszí! :R

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.