Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) katt777


katt777
félisten

Na, levadásztam Kareszovis elől a Milleniumot, csak most látom. :DDD De úgysem jár erre mostanság.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5002) katt777


katt777
félisten

Baszki, a kurva AVG tűzfal miatt nem tudok ftp-n feltölteni. Most leshetem, mi a f.szt kell átállítani neki, ha nem akarom lekapcsolni. :W

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5003) katt777


katt777
félisten

JORUS: Kilőttem a hülye AVG-t, most megy is a feltöltés a tárhelyedre. Ha innen átmozgatnád a képeket, előtte légyszí szólj, mert ide mutatnak most a honlapom linkjei. A közös Oblivion galériánkba átmásolhatod, ha gondolod (csak egyelőre hagyd meg itt).
Sosem hittem volna, hogy kevés lesz a tesztoldalamnak 500MB tárhely, és a videók már rég nem is ott vannak. :(

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5004) SystemRoot válasza ollie (#4997) üzenetére


SystemRoot
őstag

Aham.:) Ismered?

Na az még egy hatalmas játék volt.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5005) katt777 válasza SystemRoot (#5004) üzenetére


katt777
félisten

A koncepció nem volt rossz, de nekem nagyon nem jött be.
Persze ezt már biztosan gondoltad. :DDD :B

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5006) SystemRoot válasza katt777 (#5005) üzenetére


SystemRoot
őstag

Melyikre gondolsz a 2-re?

Azonkívül neked rossz az ízlésed. :P :DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5007) katt777 válasza SystemRoot (#5006) üzenetére


katt777
félisten

Azt már nem is néztem az 1. rész után.
Viszont Fallout 3 dec.-től lesz magyar felirattal, kérem szépen Karácsonyra, vazze! :((
Azért kár, hogy nem 6290-ért adják, mint az FC2-t, mert ahogy belenéztem, ez is elég szerepjátékosra sikeredett (lásd honlapom).
Házi barkácsom 11-től a logout-on. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5008) katt777 válasza SystemRoot (#5006) üzenetére


katt777
félisten

Elméletileg ma megnézem a Fallout 3-at, magyarul csak dec-ben lesz, de míg tegnap 9990-re volt beárazva, ma már csak 8990-re az is, mint a Zangol.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5009) SystemRoot válasza katt777 (#5008) üzenetére


SystemRoot
őstag

Na majd jelentsél hogy milyen. Amúgy mi az hogy magyarul? Lefordítják?

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5010) katt777 válasza SystemRoot (#5009) üzenetére


katt777
félisten

Á, most más játékom lesz, mert némely vadbarmok nem ismerik az aranyszabályt: "ha megtámadsz valakit, ne végezz félmunkát, máskülönben bármikor megtorolhatja a megtámadott". Autóskám leszorított a parkoló kocsik közé, aztán elhúzott a francba. Csak a bringám sérült meg (az spec eléggé), azaz bennem és a bringámban is bizonyosan jóval kisebb kár keletkezett, mint benne és a kocsijában fog. ;]

"...a Fallout 3-at, magyarul csak dec-ben lesz..." - szerinted? :F Ha nem fordítanák le, nem lenne magyarul, sztem. Bocs, most kicsit be vagyok pöccenve.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5011) SystemRoot válasza katt777 (#5010) üzenetére


SystemRoot
őstag

Levadászod az ürgét?:)

A bosszú mindig édes. :K

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5012) katt777 válasza SystemRoot (#5011) üzenetére


katt777
félisten

És még jobb, ha saját maga teljesíti be, aki a bűnt elkövette. Azt sokkal jobban szeretem. ;] Nézni, ahogy nagy büszkén, melldöngetve belesétál a végzetébe... :U nyami-nyami... :K És persze engem semmiért nem lehet felelőssé tenni... :D Ilyenkor nem is tudom, miért forszírozom a jó oldalt a játékokban, bár talán azért, mert alapvetően megveszekedett filantróp vagyok. ;] Csak hát hogyan legyen emberbarát az ember, ha a tükrön kívül olyan ritkán találkozik ezzel a létformával, legföljebb a neten... :U Rühellem a csupaszmajmokat. :(( :(((
Persze fel is jelenthet, és akkor máris vállalta a felelősséget a balesetért, cserbenhagyásostul. :P

Legalább a Fallout 3 megvan, mert egy másik haver eljött érte, de a történtek miatt nem volt meg, így hát kénytelen volt elvinni. :C Ennyi szerencse már járt.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5013) katt777 válasza SystemRoot (#5009) üzenetére


katt777
félisten

Hát, utoljára AvP2-ben kezdtem csecsemőként Alien-módban, ott "babább" volt kimászni a "mami" hasából. Hangulata van, grafikája szép, és Oblivion motor ellenére tudja a 8xAA 16xAF HDR kombót egyben. Az első dolgom volt ám az UGrids-et feltolni 9-re! ;] Talán a 11-et is kipróbálom, esetleg AA-t csökkentve, mert így full grafikával 20-25FPS-t produkál csak a szabadban az én elavult VGA-mon. Szóval javítottak a grafikán, nem is kicsit, mert növényeket nem nagyon kell lekezelnie a motornak. :DDD Varázslás itt nincs, szóval fejlesztések terén szegényebb Oblinál, de azért éppen elég sok lehetőség van. Az kimondottan jó, hogy a kezelése mennyire hasonlít, szóval elindulsz, és elég egyértelmű lesz minden. Elég érthető, bár angol minden, én már most várom a magyar kiadást, de az még bő 1 hónap.
Betöltési sorrenden még nem nagyon van mit vacakolni, de remélem, később lesz!
Na, ennyit erről a többit nézze meg ki-ki maga.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5014) SystemRoot válasza katt777 (#5013) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hmm, akkor ez alapján nem is rossz. Lehet beszerzem nemsokára én is. Mondjuk én szigorúan csak angolul.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5015) katt777 válasza SystemRoot (#5014) üzenetére


katt777
félisten

Miért? :F Szinkron szerencsére nem lesz.
Ha érdekel, pislants rá a honlapomon a 3870x2 vs 4870 tesztre, tanulságos. Nagyon gáz a Catalyst már megint / még mindig. Lehet, hogy legközelebb nV-m lesz, de tuti nem egy éven belül, amilyen helyzet van. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5016) SystemRoot válasza katt777 (#5015) üzenetére


SystemRoot
őstag

Én a fantasy dolgokat csak angolul szeretem. Ezek magyarul szerintem ízléstelenek.
Amúgy képek és videók alapján, engem annyira nem fog meg a Fallout3, de az tetszik hogy mennyi a hasonlóság az Oblihoz.:)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5017) katt777 válasza SystemRoot (#5016) üzenetére


katt777
félisten

Játékban hangulatosabb, mint videók alapján, de hát nézz meg egy demót. ;] Meg kéne nézni, van-e topicja, vagy nyitni egyet neki.
Ez amúgy sci-fi. :P

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5018) Kareszovics válasza katt777 (#5001) üzenetére


Kareszovics
addikt

Gratulálok a levadászott Milleniumhoz! :D

Egyébként úgy kompletten fórumozni nem fórumozok, mert bele vagyok borulva még mindig a Cabalba és nem is nagyon akar elmúlni. :B

Amúgy előrendeltem szépen a Fallout 3-mat egyedül szerintem az fog csak visszahozni a hagyományos játékok világába. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5019) Jorus


Jorus
nagyúr

"When the eyes of guardians are upon you, Julianos will show you his favor."

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5020) katt777 válasza Jorus (#5019) üzenetére


katt777
félisten

Itt már jártam az előző karimmal. ;] A mostani már kb. 2 hónapja pihen... :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5021) SystemRoot válasza Jorus (#5019) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah én is jártam itt (nem is egyszer:) )

Hát még mindig nagyon jól néz ki ez az Obli, pedig már öreg mint a fene. Kicsit felmegyek mászkálni Cyrodiilba...

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5022) katt777 válasza SystemRoot (#5021) üzenetére


katt777
félisten

Na, akkor már menekül, ki merre lát! :Y :DDD :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5023) Jorus válasza SystemRoot (#5021) üzenetére


Jorus
nagyúr

33. szinten gondoltam elkezdem a KoTN-t. :) Egyébként nagy erőkkel a 10.000-es potion made rekordodra gyúrok, bár még csak az 5k felé közeledek.

Egyébként az csak egy dolog, hogy jól néz ki - de még mien jól, és nem is csak grafikailag, hanem a hangulat az, ami utánozhatatlan, amiért az ember minduntalan visszavágyódik a Cyrodiil-i csillagok alá, a hatalmas, fehér és vörös hold alá, ahol a fenyők az égig érnek, a ragyogó felhők alá, a Brumától délre elterülő, folyton őszbe forduló, rőt és sárga nyírfaerdőbe, ahol bármelyik lépésünk után előbukkanhat teljes pompájában a Fehér Arany Torony, és körülötte a lenyűgöző Imperial City, vagy a délvidék gőzös-párás mocsaraiba, a néhol elő-előbukkanó, ősi romvárosokkal, katakombákkal, és a régmúlt korok erődjeivel - de mondjatok nekem egy olyan, mai játékot, ahol a hangulat és grafika mellett csak fele ilyen részletes történelmi háttér áll rendelkezésére a játékosnak...

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5024) katt777 válasza Jorus (#5023) üzenetére


katt777
félisten

Olyan nincs, ami tetszene.
Vagy nekem tetsző játék, és a játékos rendelkezésére áll az egész világtörténelem, amelynek köszönhetően ma ilyen pocsék "szórakozással" látnak el minket. Bezzeg "Erik, a viking..." :))
De a témára visszatérve: emiatt a program miatt barátkoztam meg a szerepjátékokkal (no azért a 2 KotOR is számított). És azért az sem rossz, hogy nem kell nyűglődni, ha végigtoltunk egy FPS-t, hogy na most mi lesz, hanem visszamegyünk barangolni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5025) SystemRoot válasza Jorus (#5023) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ezt az Oblivion feelinget gyönyörűen összefoglaltad!:) :R

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5026) katt777 válasza SystemRoot (#5025) üzenetére


katt777
félisten

Vki egy kicsit összetörte a kocsiját... :P Nekem semmi közöm hozzá. :D

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5027) Jorus válasza SystemRoot (#5025) üzenetére


Jorus
nagyúr

Köszi! :)

Ezt próbáltam leírni egyébként:

Itt pedig úgy éreztem, felkészültem.

Megérkezés Garlas Malatar romjaihoz...

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5028) katt777 válasza Jorus (#5027) üzenetére


katt777
félisten

Az jó mulatság, férfimunka lesz. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5029) SystemRoot válasza Jorus (#5027) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah, ez jó rész. Mondjuk nekem nagyon nehéz volt megcsinálni hogy a csata során egyik lovag se haljon meg...(maximalizmus)
Már nem is emlékszem mit találtam ki. :U

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5030) katt777 válasza SystemRoot (#5029) üzenetére


katt777
félisten

Előre kell menni, és mindenkit legyakni. ;] No meg én arra is figyeltem, hogy ha több rossz srác vett körül egy lovagot, akkor segítsek neki.

No de neked nem a rossz fiúkkal kéne lenned? :F :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5031) SystemRoot válasza katt777 (#5030) üzenetére


SystemRoot
őstag

Alapvetően a rosszakkal vagyok. De muszáj beépülni minden nagyobb szervezetbe, hogy a Dark Brotherhood keze mindenhova elérjen.:DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5032) katt777 válasza SystemRoot (#5031) üzenetére


katt777
félisten

Hát akkor épülj be a daedrákhoz. Vagy itt valami bug van a nagy szerepjáték-szabadságban? :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5033) Jorus válasza katt777 (#5030) üzenetére


Jorus
nagyúr

Sithis Cyrodiil-i helytartója vagyok. Hol érdekelnek engem holmi maskarákba bújt parasztok? Senki sem hívta őket. Csak az ereklyék megszerzése a cél. A sötét oldalon állok.
Amíg ők magukra rántják az Auroraiakat, én árnyéktól árnyékig lopózva vágok utat, halálos nyílzáporral. :sötéten_vigyorgó_szmájli :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5034) katt777 válasza Jorus (#5033) üzenetére


katt777
félisten

Vazze, te még a fényerőt is levetted a monitorról! :Y ;] :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5035) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Látom azért még nélkülem is él a lelkekben Oblivion sötétje :D

Rég jártam erre :U Sajna nem nagyon van időm betespedni Cyrodil világa elé, mert ott non-stop 4-6 órát bent tudok ragadni, de mostanság 1 sincs :(

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5036) SystemRoot válasza hoffman_ (#5035) üzenetére


SystemRoot
őstag

Én úgy vagyok vele, hogyha nem játszom vele egy darabig, és hirtelen rágondolok és eszembe jutnak az élmények hirtelen akkor nagyon vágyom egy kis Oblizásra és ilyenkor nem bírok ellenállni. Néha csak úgy nosztalgiából nézegetek Oblis screeshotokat, már az is örömet okoz.:)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5037) hoffman_ válasza SystemRoot (#5036) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ezt át tudom érezni hidd el :D Nem egyszerű gáma, az első amivel PC-s pályafutásom során összeakadtam, ehhez mérten lopta be magát az emlékeimbe(nameg olykor azért még jelenmbe is :) )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5038) katt777 válasza SystemRoot (#5036) üzenetére


katt777
félisten

És még nem is szóltál a filmekről...

Fallout 3-at gyúrom, de játékmenet tekintetében nagyon kilúgozott az Oblivionhoz képest. Mindenesetre az Oblivion az egyik olyan program, amely folyamatosan fent van a gépemen a telepítése (és a helyes BS megtalálása :DDD ) óta. A többi autós szimulátor.

hoffman_: És a topic sem rossz, amióta mindenki feltelepítette, külön felüdülés volt idejönni, amikor még mindenki gyakrabban járt, olyan topicok után, amelyben csak a "de szar", "miért nem működik", "mikor lesz új driver", stb. kérdések hemzsegnek.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5039) SystemRoot válasza katt777 (#5038) üzenetére


SystemRoot
őstag

"És a topic sem rossz,"

Jah, mi az hogy. Egész kis Oblivion szekta alakult itt ki szerintem. Talán el is nevezhetnénk magunkat Mythic Dawn-nak.:DDD

Dawn is breaking!

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5040) katt777 válasza SystemRoot (#5039) üzenetére


katt777
félisten

Azért erős a gyanúm, hogy te közreműködtél a Fallout világának kialakulásában... :P ;] Kis gonosz... :U
Mondjuk tényleg bemehetnénk multiban lenyomni a... mittomén, bárkit, aki szembe jön, ha nincs rajta sapka, vagy mert van. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5041) SystemRoot válasza katt777 (#5040) üzenetére


SystemRoot
őstag

Tényleg milyen kár hogy nem csináltak co-operativeot Oblivionba. Pedig hatalmas lenne együtt nyomni max difficultyn a küldetéseket.

Remélem TESV-ben lesz.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5042) katt777 válasza SystemRoot (#5041) üzenetére


katt777
félisten

TESV sosem lesz. :(((
FO3-ban van valami multi, legalábbis nálam az egész megbolondult, amikor a Halo csinált egy multis profilt (hurrá, vindóz gémz hálózat!), külön usert hozott létre, és be sem tudtam tölteni a régi mentéseimet. Visszatértem XP-re ezzel játszani.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5043) --Disztroj-- válasza katt777 (#5042) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Biztos vagy benne? :))

[ :C ]

Mostanában amúgy nem sok játék van ami lekötne úgy istenigazából (bár fallout3 még hátravan) ugyhogy hamarosan visszatérek tamrielbe...

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#5044) katt777 válasza --Disztroj-- (#5043) üzenetére


katt777
félisten

Amióta már híresztelik... :(((
Azért lehet, hogy a Duke Nukem-nél előbb fog kijönni. :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5045) hoffman_ válasza katt777 (#5044) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hiába, egyik sem a mi évszázadunkban lesz, szóval ez van. Majd összeállunk, és mi topic-lakók megírjuk a koopot hozzá ;]
Amúgy mikor mondtam én, hogy rossz a totyik? A legeslegjobb egész PH!-n :P
Főleg ha én is gyarapítom hsz-immel ;] :DDD

És mivel ma felettébb jó estém lett, hallgassatok ti is Zenét!!

Amúgy nem úgy volt, hogy az új TES az MMO lesz? Legjobb tudomásom szerint anno ez volt a(z igen csak sz@r) terv :((( De egy koop-os Black Marsh-nak monnyuk örülnénk. Én lennék a Drunk Argonian, stipi-stopi :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5046) hoffman_ válasza hoffman_ (#5045) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nah közben fejest ugrottam kedvenc keresőnkbe...

Egyszer és kétszer

Nemm áll jól a széna, mindkettőben van szó MMO-ról... Bár mindkettő 2007 évvégi :F

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5047) katt777 válasza hoffman_ (#5045) üzenetére


katt777
félisten

Ha MMO lesz, én meg sem nézem. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5048) Jorus válasza katt777 (#5047) üzenetére


Jorus
nagyúr

Félsz, hogy beszippant, mi? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5049) SystemRoot válasza katt777 (#5047) üzenetére


SystemRoot
őstag

Engem nem zavarna annyira. Nálam az számít hogy a hangulat milyen lesz.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5050) katt777 válasza Jorus (#5048) üzenetére


katt777
félisten

Nem. Sosem netezek kényszerből, ahhoz túl sok mindenki akar túl sok adatot a gépemről. Akkor vagyok fent, ha muszáj.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.