Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4362) Downsampling válasza dgyuri0123 (#4361) üzenetére


Downsampling
senior tag

...hát ez így teljesen más eset... még csak egy router sincs köztük...(mondjuk, ha minden oké, akkor nem is kell, ettől még működhet)...
De:
1. Nem tudom, melyik Windows frissítésre gondolsz? Mikorira? Én a laptopot csak másolásra használom, és nekem pl. a korábbi 18-20 Mbit/s másolási sebesség helyett most 45-48 Mbit/s van, igaz a NAS-ra (az Oppo nem tud ellátni NAS funkciót, mint a Dune). Tehát nálam az SMB sebesség több mint duplájára nőtt!
2. Nekem az egy kicsit meredek, hogy filmeket nézzek úgy a laptopomról, hogy azt kiküldöm a Dune-re hálózaton keresztül, majd onnan a tévére. Akkor már egyszerűbb, ha a laptopba beledugsz egy HMDI-kábelt (ha van ilyen kimenete, ha nincs akkor egy átalakítóval), és egyből a tévére nyomod mondjuk az MPCHP lejátszóval Windows alól. Minek a Dune?
3. Ki tudja, amikor éppen tekergetsz, vagy bármit is csinálsz a Dune-vel, a Windows éppen mit csinál, talán épp frissíti magát, talán éppen takarít, lemezkarbantartó vagy vírusirtó fut, bármi... Nem véletlenül vannak a HTPC-k, vagy a NAS-ok, mert még egy általános célú PC sem éppen ideális ilyen célokra, nemhogy egy laptop...
Szerintem... (csak kérlek, ezt nehogy kötekedésnek vedd!)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.