Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#16701) Sky666 válasza 4Grider (#16700) üzenetére


Sky666
újonc

Köszönöm a választ. Ez tuti? Mert olvasgattam a dijzonakat és nem szeretnék egy pár ezres számlába belefutni.

(#16702) sfdrakex válasza Sky666 (#16701) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A hívó mindig az itthoni tarifa szerinti hívásdíjat fizeti. Te azt nem tudhatod hol tartózkodik a hívott fél, ha EUban van, nem kerül neki se semmibe felvenni a hívást, EUn kívüli országkoban már pénzért tud hívást fogadni, de az neki plusz költség, nem a hívónak. Tehát TE 5 Ft/perces díjon hívod a Telekomos ismerősödet, legyen ő a világ bármely pontján.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16703) 4Grider válasza Sky666 (#16701) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha egy huszas, harmincas, hetvenes számot hívsz, akkor nincs olyan, hogy díjzóna. Ezek magyar és nem nemzetközi számok. Akárhol is tartózkodnak éppen a világban. Hívóként neked az adott szolgáltató felé érvényes hívásdíjat kell fizetned. Akkor is, ha az illető Tájföldön tartózkodik. Majd tőle bevasalják a különbözetet (mert ő tudja, hogy ott van, és ennek tudatában fogadja a hívásodat).

(#16704) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Sziasztok!
Orfű és környékén milyen a helyzet?
Nemsokára megyünk arrafelé. Kb mire számítsak net fronton?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#16705) sfdrakex válasza Doggy dog (#16704) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lefedettségi térkép mit mutat? Van rá direkt link az összefoglalóban.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16706) zzola válasza Doggy dog (#16704) üzenetére


zzola
félisten

Sovány minden!

(#16707) Lackooo84 válasza sfdrakex (#16702) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ezt most nem értem, ha mondjuk én kiviszek magammal németbe mondjuk egy feltöltős kártyát, akkor hálón belüli díjért tudunk beszélgetni, ha azonos szoltáltatósról felhívnak?

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#16708) sfdrakex válasza Lackooo84 (#16707) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Igen. Ha téged hívnak te EUn belül nem fizetsz a hívás fogadásért, aki hív, annyiért hív mintha itthon lennél. Ha ez 0 Ft akkor ha kint vagy is 0 Ftért hívnak. Te pedig annyiért csörögsz haza amennyi a tarifádban a hálózaton kívüli hívás díja.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16709) Doggy dog válasza sfdrakex (#16705) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Köszi...
Személyes tapasztaltra lettem volna kíváncsi. Tudom a térképet, de nem mutaja, hogy mégis milyen.

@ zzola köszi. 2 hét múlva kíváncsi leszem mit tud majd a digi online tableten.. 😉

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#16710) Llew


Llew
senior tag

Olyannal találkozott már valaki hogy 60 perc után megszakad a kimenő hívás? Ez valami szolgáltatói beállítás, vagy mi lehet az oka?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#16711) sfdrakex válasza Llew (#16710) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Többször előfordult?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16712) wwenigma válasza Llew (#16710) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Altalaban mindenhol van 60perces limit.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16713) ggabor02


ggabor02
aktív tag

Újabb számmező kijelölés, ezek szerint lassan elfogy a korábban kijelölt számmező...

[link]

(#16714) Llew válasza sfdrakex (#16711) üzenetére


Llew
senior tag

Eddig kétszer, bár rendszerint nem szoktam ennyit beszélni.

(#16712) wwenigma
t-nél még nem találkoztam vele, igaz ritkán beszélek egyhuzamban ennyit

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#16715) Lackooo84 válasza Llew (#16710) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen Tkomnál is bont 60 perc után.

The Truth is out there...

(#16716) tomp válasza wwenigma (#16712) üzenetére


tomp
félisten

Telenornál nincs. :)
Nem egyszer csináltam már 70perces beszélgetést.

(#16717) DrBubo77 válasza Lackooo84 (#16715) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

12 éve a Telenor 180 perc után bontotta a vonalat. Saját tapasztalat. ;)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#16718) DrBubo77 válasza tomp (#16716) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Van a Telenornál is:
ÁSZF 1/A. melléklet
2.12. A Telenor az Előfizető – kivéve az All-In M, L és XL (Telenor), valamint a Telenor MyTariff M, L, XXL tarifacsomagokat használók – által kezdeményezett bármely hang- és adathívást 180 perc eltelte után megszakítja. Kivételt képeznek ez alól a „Családi Csomag”, „Vezetékes-hívó”, illetve „5 perc után 0 Ft” szolgáltatással rendelkező előfizetői hívószámok, melyek esetén a Telenor az Előfizető által kezdeményezett, átirányított, valamint továbbkapcsolt hanghívásokat 60 perc eltelte után megszakítja.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#16719) nagyk97 válasza Doggy dog (#16704) üzenetére


nagyk97
csendes újonc

Semmi nincs Orfűn, konkrétan 0. (tapasztalat)

(#16720) Llew válasza Llew (#16714) üzenetére


Llew
senior tag

Átnéztem az ÁSZF-et hívásmegszakítás ügyben:

1.2.2 A Szolgáltatás igénybevehetőségének időbeni korlátja

A Szolgáltató a Szolgáltatást az Előfizetői Szerződésben meghatározott időponttól az Előfizető számára folyamatosan biztosítja az Előfizető díjfizetési kötelezettségének teljesítése ellenében.

A Szolgáltató fenntartja a jogot, hogy a Szolgáltató saját és a külföldi roaming partnerek hálózatában kezdeményezett és fogadott hívásokat (beleértve az adatforgalmi hívásokat is) hatvan (60) perc eltelte után megszakítsa. Az Előfizető az Egyedi Előfizetői Szerződés aláírásával a megszakítás tényét külön nyilatkozat megtétele nélkül is tudomásul veszi.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#16721) Miska0330 válasza Lackooo84 (#16715) üzenetére


Miska0330
tag

Nekem üzleti Telekom van. Pénteken beszéltem régi ismerőssel és pontosan 180 perc után bontott.

(#16722) Doggy dog válasza nagyk97 (#16719) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Hát ez nem jó hír.
Ma próbálok címet szerezni, hátha arra is tudsz/tudtok mondani valamit.
Sajnálnám ha nem lenne digi lefedettség ott :(

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#16723) Doggy dog válasza nagyk97 (#16719) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Közben meglett a cím is, sajnos nem tudtam már szerkeszteni. Hátha jár arra valaki :)
Orfű, Kalaphegyi út

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#16724) 4Grider válasza Doggy dog (#16722) üzenetére


4Grider
nagyúr

A lefedettség térkép alapján elég egyértelmű a helyzet.

(#16725) ggabor02 válasza Miska0330 (#16721) üzenetére


ggabor02
aktív tag

Eddigi tapasztalat: Telenor flottás csomagom 60 percnél bont, Telekom céges flottás telefonom (állítólag, én még nem beszéltem annyit) 180 percnél. Digi vezetékes 60 percnél, Ephone Voip szintén 60 percnél.

(#16726) radio100jozs válasza ggabor02 (#16713) üzenetére


radio100jozs
őstag

A 200 ezernyi számmennyiség már kevés lenne, hogy akkor újabb 100 ezret nyitottak meg.
Azért ez elég nagy lendületet jelent az előfizetői számban.

(#16727) Lackooo84 válasza Miska0330 (#16721) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Kevertem a digi vonalassal, az bontogat 60 után, már emlékszem. :DDD

The Truth is out there...

(#16728) Llew válasza Doggy dog (#16723) üzenetére


Llew
senior tag

Esélytelen. A mecseken fent még van, de utána vége.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#16729) 4Grider válasza radio100jozs (#16726) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem tudom mi lehet a háttérben, de a helyi - elég nagy budapesti - Digi kirendeltségen még nem tartanak 1000 mobil előfizetőnél.

(#16730) Xray-1 válasza Doggy dog (#16723) üzenetére


Xray-1
tag

Én letérképeztem a környéket. Cellmapperen megtalálod.
Orfű, ahogy előttem is írták: ZÉRO térerő.
Napozz, ússz, evezz! ;)

(#16731) prozodus válasza wwenigma (#16712) üzenetére


prozodus
őstag

A trénél nincs, de telenoros ismerős, ha hív, mindig van ez, úh sokszor már szól a mondat végén, h mindjárt újrahív, mert közel a 60 perc.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#16732) Márton


Márton
nagyúr

Usb-s Sim kártya adapter nem is létezik, ugye? (nem csak olvasó)
Egy S6-ba kéne a diginet, de nem ütném ki a Telenort...
Másik telót cipelni, megosztani gyakran macerás, elfelejtem, külön töltést igényel, stb.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#16733) thomas77 válasza 4Grider (#16729) üzenetére


thomas77
senior tag

Azzal, hogy csak annak adnak kártyát, akinek amúgy is van a Diginél előfizetése, elég jól féken tudják tartani az előfizetők számát.
Ha beindul az értékesítés és jó fizetős konstrukciót találnak ki, továbbá sikerül a lefedettséget komoly mértékben növelni, akkor fog hirtelen meg fog nőni az előfizetők száma.
Persze az elérhető sebesség most sem acélos, de sokakat ez most sem érdekel egyáltalán.

(#16734) kano válasza Márton (#16732) üzenetére


kano
nagyúr

Biztosan függő a telefon?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16735) Peter.70 válasza thomas77 (#16733) üzenetére


Peter.70
őstag

Böngészésre, online rádióra YT-ra pont elég ez a sebesség. Filmet meg nem mobilnettel töltök le

(#16736) sfdrakex válasza kano (#16734) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Kiütést szerintem úgy értette, hogy 1 simes a telefon, Telenor sim van benne, és az maradna is, és usb adapterrel dual simesítené a telefont.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16737) thomas77 válasza Peter.70 (#16735) üzenetére


thomas77
senior tag

Én is azok közé tartozok, akiknek ez a sebesség is megfelelő.
Pár napja üzemeltem be egy ismerősnek 2 kártyát. Ő azt mondta, hogy egy kevés net, sok sok messenger, képek küldése, fogadása, posztolás... Kb ennyire kell neki. Erre egy lassabb kapcsolat is hibátlan. Nincs is gondja vele. Lefedett területen lakik és dolgozik így teljesen elégedett a szolgáltatással.

(#16738) Márton válasza sfdrakex (#16736) üzenetére


Márton
nagyúr

úgy van, bocs ha félreérthető volt

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#16739) n00n válasza 4Grider (#16729) üzenetére


n00n
őstag

Igen, és van 60 ilyen az országban. :) Plusz mindenki 2-3-4 SIM-et hoz ki.

(#16740) kano válasza sfdrakex (#16736) üzenetére


kano
nagyúr

Ú.... érdekes, magyar megoldás....
De mi köze ennek a kiütéshez. :) Dual simes telefont kell venni és ennyi.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16742) Márton


Márton
nagyúr

Úgy értettem a kiütést, hogy akkor viszlát Telenor és a jó lefedettség..
Nem függetlenítést írtam.

Köszi, akkor usb felejtve, ez volt a kérdés, marad a többi teló (van 4..)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#16743) 4Grider válasza n00n (#16739) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor így írom: Nem tartanak még 1000 kiadott sim kártyánál. És ez egy nagyobb budapesti ügyfélszolgálat.

(#16744) kano válasza Márton (#16742) üzenetére


kano
nagyúr

A kiütés az igazából hálózati tiltás alóli feloldást jelentett régen (később már esetleg függetlenítést). Nem értem, hogy jött ide a "viszlát Telenor". De hagyjuk is.
A megoldás dual simes telefon (Samsung is van sok).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16746) Márton válasza kano (#16744) üzenetére


Márton
nagyúr

Most nem részletezném, de munkámból kifolyólag az S6-nál maradnék.
Egy kérdés volt, ha nem megy, hát nem megy.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#16747) kano válasza Márton (#16746) üzenetére


kano
nagyúr

Mondjuk S6-ból már nem elérhető semmilyen verzió (hacsak nem használtan).
S8-S9

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16748) Márton válasza kano (#16747) üzenetére


Márton
nagyúr

De van S6-om (4 is..) :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#16749) maxima


maxima
tag

Sziasztok!

Ma már nem először találkozom azzal, hogy valaki azért nem veszi fel
a telefont mert azt hallotta, hogy az 50-es számot nem szabad felvenni. :(
Nem tudom honnan ered ez a baromság de nem az első eset. :(
Más is találkozott már ezzel?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.