Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#16851) pinnacle válasza herdsman12 (#16846) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Nem tudtam, hogy a Sim alkalmazások a “Sim Toolikit”, ahol ki tudom vlasztani a Roaming +-t. Diginél sem tudták, remélem nézik ezt a fórumot. :) Viszont itt jön elő az a probléma, hogy nem tudok saját APN-t létrehozni iPhone-on, ahol elég lenne csak az internetet beírni, mint otthon. Valmi olasu irja be magàt, hiába törllöm, MMs-nél megmarad. Proximustot válsztamo hálózatnak, ezen megy az Android is, de továbbra sem működik. Ha senki sem írja be, hogy neki ment iPhone-on a roaming, akkor valószínüleg a saját APN hiánya miatt nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#16852) herdsman12 válasza pinnacle (#16851) üzenetére


herdsman12
őstag

Beállítások - Mobilhálózat - Mobil adathálózat
Itt az első két helyre beírtam "internet", az MMS részt üresen hagytam és alul a Személyes Hotspot-hoz (szerintem bármit) digi_hotspot, mert ezt üresen nem szerette (pörgött a jel).
Itt legalul van Beállítások visszaállítása, működik, törli a régi beállításokat.

Külföldön vagy most?
Beállítás után - Repülő mód be- kikapcsolással próbálkozz.

[ Szerkesztve ]

(#16853) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

No, 5 gépből egy se ismerte fel a sticket, volt köztük Win7/8/10. Visszük vissza.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#16855) dethroner válasza sunpower (#16849) üzenetére


dethroner
veterán

Nekem semmi nagy gondom nincs, olyan városban élek ahol van lefedettség, kizárólag azért hoztam ki a simet hogy ingyen legyen a mobilnet ha a munkahelyen, utcán néha olvasgatni van kedvem. Telefonálni nagyon keveset szoktam, arra még mindig a voda hálózatát használom, országos, akit hívok ismeri a számom, aki nem, az is gond nélkül felveszi, és azt a havi max 15 perc hívást még a 19 forintos tuti csomagban is elviselem. Szóval nyugivan nekem :C

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#16856) nyitom válasza Victoryus (#16853) üzenetére


nyitom
aktív tag

A stick gyártójának az oldalán sincs meghajtó progi? Ott kéne még megnézni.

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#16857) Pferi válasza Victoryus (#16853) üzenetére


Pferi
senior tag

Az állapotjelző LED világít? Ha 5 gépből 1 sem ismeri fel akkor tényleg a stick hibás. Én 2 asztali gépben (Win 10) és egy laptopban (Win 7) próbáltam ki az enyémet, simán felismerte és telepítette amit kell, igaz valamelyikben kellett kb. 20 mp mire érzékelte de hiba nélkül megy azóta is.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#16858) pinnacle válasza herdsman12 (#16852) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi herdsman12, ish4d0w! Idáig nem volt Belgium rajta a partner listán, még ma reggel sem. Most került fel. És az Androidos Proximus helyett Orange-t jelez. Arra váltva egyből jött a Digis üdvözlő SMS. :)

(#16860) pinnacle válasza #72445440 (#16859) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ezt a kérdező megszólítást elhagyhatnád, én sem "válaszolónak" nevezlek. :)

(#16861) Tibko8


Tibko8
senior tag

SIM kártya igényléshez szükséges bármi szerződést vinni vagy név alapján látják a rendszerben hogy van előfizetésünk?

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#16862) Sas madár válasza Tibko8 (#16861) üzenetére


Sas madár
őstag

Igazolvány legyen annál akinek a nevére szól a szerződés.
Mint bárhol máshol igazolvány és lakcím kártya.
Fontos viszont az legyen ott személyesen aki a szerződött fél csak vele fog menni!

[ Szerkesztve ]

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#16863) Tibko8 válasza Sas madár (#16862) üzenetére


Tibko8
senior tag

Rendben köszi. Igen az tudom hogy csak személyesen a szerződött félnek adják ki.
Viszont rokonomnak is van elofizetes invitelnél csak nincs benne a listában az a város. Volt olyan már valakinek hogy így is kiadták? Egy próbát vajon megér neki? :U

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#16864) RoyBatty válasza Tibko8 (#16863) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Hivatalosan nem adhatnak neki, de ha talál egy a szabályokat lazán kezelő ügyfélszolgálatost, akkor kaphat kártyát.

(#16865) orsib78 válasza #72445440 (#16788) üzenetére


orsib78
tag

En inkább az Amazonra gyanakszom. Esetleg ha masnak van +3670-es Vodas, illetve +3670-es hordozott szama kiprobalhatna...

(#16866) Sas madár válasza Tibko8 (#16863) üzenetére


Sas madár
őstag

Pár napja frissült a település lista is!
Érdemes ránézni újra.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#16867) szkorhetz válasza Sas madár (#16866) üzenetére


szkorhetz
őstag

Lehet valahol javasolni nekik új településeket?

(#16868) domper2015


domper2015
senior tag

A Szigeten elég gyengén muzsikál a Digi internet.

(#16869) domper2015


domper2015
senior tag

(#16870) Sas madár válasza szkorhetz (#16867) üzenetére


Sas madár
őstag

Nem találkoztam kifejezetten ilyen opcióval , de aki rászánja magát meg is teheti.
" Egy jól kidolgozott és erősen tényekkel alátámasztott........ levél "

Azt gondolom nekik elég komoly előre meghatározott észerűen kidolgozott ütemtervük van éves viszonylatra is.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#16871) sunpower válasza dethroner (#16855) üzenetére


sunpower
tag

Nagyjából én is erre használom, de ha már be merik vállalni a széles körű mobil tarifa értékesítést (ergo áll már úgy a hálózat), valamint a red-nél jobb ajánlat lesz (adatmennyiségben biztos), akkor szerintem viszem is a számom.

(#16872) nyitom válasza sunpower (#16871) üzenetére


nyitom
aktív tag

Én már most átvittem, 3 nap alatt meg is volt a 2 előfizetésem, és eddig minden rendben van. Belföldi sms ekkel teszteltem és rendben megjöttek. 30 asról váltottam. Hajrá DIGI!!! :R

[ Szerkesztve ]

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#16873) Luissimo válasza nyitom (#16872) üzenetére


Luissimo
veterán

Már külhonbol is megkellene jönnie az smsnek, tegnap a regisztrácios smsre válaszolt a viber is és a whatsup is .
Probáljátok

(#16874) nyitom válasza Luissimo (#16873) üzenetére


nyitom
aktív tag

Köszönöm, ezt jó tudni. Hálisten tényleg gőzerővel dolgoznak a srácok.🤗

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#16875) dethroner válasza sunpower (#16871) üzenetére


dethroner
veterán

Amíg nem lesz normális lefedettség, addig csak másodlagos sim marad a telefonomban. Elfér, ha van lefedettség használom, ha nincs, nem piszkálom. Ingyen van. Ha nagyságrendileg nem nő a lefedettség és havidíjas lesz, akkor elköszönünk egymástól és majd csak akkor találkozunk újra ha eléri a másik három lefedettségét.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#16876) kano válasza dethroner (#16875) üzenetére


kano
nagyúr

A mostani lefedettséggel nem nagyon tudnak piacra lépni és nem tudják árulni (pénzt kérni érte) mindenkinek a mobil előfizut, mert eladhatatlan. Gyanítom nem lesz meg év végéig az ország nagyobb részének lefedése sem (ahogy most állnak).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16877) Zoli_2010


Zoli_2010
tag

Sziasztok! Bárkitől kérdezném, aki tudja, mert most csak 1oldalt olvastam vissza: telekomos (ott vettük, de független) Galaxy A6 dual SIM, 1éves, frissült (OTA) június 13-án a droid 9-esre. Már kb. 2 hónapja benne van másodikként a DIGI SIM, a mobilnet megy is elég jól (APN-t kézzel beírva). Hívás viszont nem olyan jól megy -- most a frissítéssel sem (csak 2G), nincs VoLTE, VoWIFI kapcsoló sehol. Gondolom, a T nem akarja beletenni a sw-ébe a DIGI szolgáltatását. (az XEH-t most még nem tenném fel, majd később, ha nincs más megoldás...) -- az A6 a fiamnál van, és nincs másik dual SIM-es a családban, így tehát nem tudjuk még kihasználni egymás között...)
A kérdés, hogy jól látom-e a dolgot, vagy mégis működik valakinek, csak én nem találtam rá a megoldásra? Köszönöm!!

(#16878) nyitom válasza Zoli_2010 (#16877) üzenetére


nyitom
aktív tag

Szolgáltatói pach nélkül nem megy.

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#16879) sfdrakex válasza szkorhetz (#16867) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nyilván lehet 😃😃😃 minden faluból, tanyáról kérné valaki. Semmi értelme. Szépen sorban haladnak.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16880) ayrton


ayrton
tag

Debrecen. Metró áruháznál 8.66/4.83 kiváló!

(#16881) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Számhordozással kapcsolatban a kérdésem: adott egy házaspár 1 T-s és egy Telenoros számmal. Mindketten ugyanarra a lakcímre vannak bejelentkezve, értelemszerűen csak az egyikőjüknek van Digis előfizetés a nevén. Elintézik-e mindkettőjük számhordozását?

OnePlus 12

(#16882) 4Grider válasza sharkypeti (#16881) üzenetére


4Grider
nagyúr

Számhordozás közben nem lehet előfizetőt váltani.
Azaz előtte át kell íratni annak a nevére a hordozandó előfizetést, aki a Diginél előfizető (vagy az lesz valami vezetékes szolgáltatással).

(#16883) pajanko


pajanko
csendes tag

Sziasztok!
Vettem ma egy Huawei Y5 2018 készüléket digipontban.
https://digi.hu/mobiltelefon/huawei-y5-2018
Papírforma szerint tudja a volte, vowifi funkciót és WIFI 2,5GHz-t és 5GHz-t is.
SIM-et még bele se tettem.
WIFI:
2,5GHz-re csatlakozik ok.
5GHz-et nem is látja.
A router tipusa Xiaomi Mi3G Padavan
Egy őskori Samu í9300 2,5GHz és 5GHz-en is működik vele.
Akkor az y5 nem tudja az 5GHz-et WIFI-n? Vagy hibás?
Köszönöm előre is, ha tudtok segíteni.
A linkért elnézést nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#16884) nokiauser válasza pajanko (#16883) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Én a Gsmarena-nak jobban hiszek, nem dual band a wifi.

(#16885) herdsman12 válasza pajanko (#16883) üzenetére


herdsman12
őstag

Router 5 GHz-et próbáld fix 44 (36-48) csatornára állítani. Region code ok?
Gondolom az őskori samu is csak egyik frekin csatlakozik.

[ Szerkesztve ]

(#16886) Lackooo84 válasza pajanko (#16883) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Európai frekire van beállítva a router? Vannak eszközök, amik csak azokat látják.

The Truth is out there...

(#16887) wwenigma válasza pajanko (#16883) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igazabol ha eliras is, jelezni kell diginek. Ha tévedtek és neked problémás az 5GHz-es wifi hianya akkor vissza fogjak venni de kétlem hogy bárhol hátrányát látnád.

Meg a fentebbi ötletek, alsobb sávokra kell tenni.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16888) p2pp válasza pajanko (#16883) üzenetére


p2pp
őstag

Nálam a 36-os csatornán van az 5GHz.
A Wifi Analyzer kiírja neked azonnal mi a szitu.
Még a kisebbik 4 éves táblája is simán látja.
A 2,4-et kilőttem, mert vagy 20-at látok és Inter Feri van. 😁
A ma kapott Digis Sim kártyával a teló azonnal látta a VoWifit.
Semmit sem kellett állítanom sehol.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#16889) pajanko válasza herdsman12 (#16885) üzenetére


pajanko
csendes tag

Csatorna 44, samu vette is az adást.
Huawey nem látja az 5GHz-et.
ujraindítások is megvoltak.

(#16890) pajanko válasza Lackooo84 (#16886) üzenetére


pajanko
csendes tag

európai,mert légkondi csak azon műk.2,5GHz.en nálam Elnézést kérek ez OFF

(#16891) pajanko válasza nokiauser (#16884) üzenetére


pajanko
csendes tag

Köszi
ahogy nézem vesztettem.
Hétfő vissza,8.00.nyitnak.
Köszi

(#16892) Lackooo84 válasza pajanko (#16891) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Holnap munkanap lesz. Just sayin'.

The Truth is out there...

(#16893) TomPack


TomPack
őstag

Megjött az első számla a Digi Mobilról! :D
2 SIM-en összesen 10Gb adatforgalmat és 700 perc beszédet teszteltünk 1100Ft-ért.

(#16894) Fecsike válasza Zeki (#16803) üzenetére


Fecsike
kezdő

túlképzett, túlmotivált embereket nem szoktak felvenni, mert később a fejükre nőlsz. ezalatt azt értem, hogy potenciális veszélyt jelentesz a ranglétrán feltörve vezetőkre nézve. ez minden hr-es kiválasztásnál alap preferencia. azt a feladatot tudja megcsinálni, amire keressük, többet ne!

egy multinál ugye mindenki kávét főz, aki melózni is akar, vagy haladna előre, az már konkurencia :D ha meg még a hobbid is az, ami a munkád, akkor egyenesen életveszélyes vagy a vezetői székek tulajdonosaira nézve.

(#16895) Zslt5 válasza pajanko (#16883) üzenetére


Zslt5
csendes tag

Windows felületen lépj be a routerbe majd google fordítóval a kínai nyelvet....
Beállításoknál az 5g frekit vidd jóval lejjebb kb 36-44. Utána simán megy az 5g mindennel.
Ugyanezen routerem van állat kis jószág 😊

(#16896) zichie


zichie
senior tag

Megvan az első roaming tapasztalat a szlovák hálózaton. A helyszín Rajka (Magyarország), ahol a diginek nincs lefedettsége.
A roaming+ átkapcsolása után a telefon gond nélkül rájelentkezett az Orange hálózatra, a mobilnetre kb. egy percet kellett várni. A négy szlovák szolgáltató közül csak három érhető el a faluban, ebből csak a Telekom és az Orange enged fel. Mindkettő esetében elég gyenge a térerő 3g esetében, szinte csak az Orange hálózatán volt eddig a telefon, egyszer váltott át a Telekomra, ill. egyszer az osztrák T-mobile-ra, mivel nincs messze az osztrák határ sem.
A telefonálással nem volt gond eddig, én is tudtam hívni, engem is tudtak hívni, a hívás is stabil volt, nem szakadt meg. A mobilnet már problémásabb, mert úgy átlagban beltéren 10-15 percenként ledob, majd újra csatlakozik és gyakran vált vissza 2G-re. Volt párszor, hogy a hálózatról is leszakadt. Sikerült egy pár perces voip (freevoipdeal MobileVOIP klienssel) kimenő hívás is a gyenge 3g mellett.
Volt egy hely a falu széli zöld területen, amikor váltogatott az osztrák és a szolvák hálózatok között, minden egyes váltásnál jött az sms.

[ Szerkesztve ]

(#16898) zichie


zichie
senior tag

A szlovák (roaming) mobilnet szakadozása miatt sikerült a hozzászólásomat harmadik próbálkozásra elküldeni. Erre 3x jelent meg. :(

[ Szerkesztve ]

(#16899) ÁrPi2 válasza Zslt5 (#16895) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

:DD Állat kis jószág a MIR3G :K :K
De a "padavan" az már eleve fölokosítás , egy szuper custom firmware rá, és angolul biztosan tud, sőt talán magyar nyelv is van . Itt a MiR3G padavan topik :)

(Hasznos a frekire vonatkozó tanácsod, padavan alatt is megcsinálható.)

(#16900) fefe65


fefe65
csendes tag

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Görögországban vagyok és nem működik az adatroaming (telefonálni tudok). iPhone 8 plusz-as telefon, amikor megnyitnám a böngészőt, ez az üzenet jelenik meg: “Could not activate mobile data network: you are not subscribed to a mobile data service.” Magyarországon tudtam használni a mobilinternetet, itt viszont bármit próbálok (APN beállítás, Network Settings Reset) nem működik. Egy másik Digi kártyát is beleraktam (Samsung telefonból lett kivéve, amiben működik az adatroaming - mindketten a WIND nevű szolgáltatóhoz vagyunk csatlakozva) és míg a másik telefonnal működik, amikor az enyémbe raktuk át, ugyanazt az üzenetet kaptam. A roamingot otthon bakapcsoltattam egy Digi üzletben. A segítséget előre is köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.