Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#16801) bociusz válasza noorbertt (#16797) üzenetére


bociusz
aktív tag

A licitek szeptember 23. és október 11. között lesznek, hivatalos eredmény pedig várhatóan a rá következő héten.

(#16802) #71835392


#71835392
törölt tag

Ügyfeleink kérésére, 2019. augusztus 7-től újabb településeken indítottuk el mobil telekommunikációs szolgáltatásainkat.

Már Bélapátfalva, Csaholc, Csongrád, Érsekvadkert, Esztergom, Harkakötöny, Jászszentandrás, Kalocsa, Kiskunhalas, Körmend, Paloznak, Panyola, Pilisszentkereszt, Szilvásvárad, Szőkedencs, Tatárszentgyörgy, Tornyiszentmiklós. Cégünk folyamatosan bővíti hálózati lefedettségét és több ütemben fejleszti mobilszolgáltatásait ügyfeleink igényeit szem előtt tartva.

Honlapunkon folyamatosan nyomon követhető, hogy mely területeken válik újonnan elérhetővé a mobilszolgáltatás. A cég honlapján található lefedettségi térképen kék színnel láthatók azok a területek, amelyeken már működik a hálózat.

[link]

(#16803) Zeki


Zeki
nagyúr

Érdekes lehet a Digi HR-ese, jelentkeztem a helyi üfsz irodába értékesítőnek, írtam mennyire és hány évtizede hobbim a mobil kommunikáció, hogy most is olvasom a Digis fórumot, erre nem is kerestek és 4 háziasszonyt látok bent dolgozni. Biztos kenik-vágják a technikai kérdéseket.

(#16804) sfdrakex válasza Zeki (#16803) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem technikai kérdéseket kell vágniuk, hanem embereket kell tudniuk kezelni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16805) Zeki válasza Zeki (#16803) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, és 25 éve dolgozok a kereskedelem-vendéglátás területén. A vendégpanasz kezelés is rutinból megy. A családban én állítom be a mobilokat, STB-okat.
De ez nem számított.
Fura. Lehet az a HR-es sincs képben a hova milyen embert dologgal.

(#16806) csiki52 válasza #71835392 (#16802) üzenetére


csiki52
tag

azt nem értem mért az alföldet, román ukrán határmentét nyomják miközben a sokkal nagyobb lakosságszámu dunántul azon belül is a turista-és gyógyfürdőhelyeken semmi nincs pl balaton-észak, villány, Siklós, Harkány stb még városon belül sincs...

[ Szerkesztve ]

(#16807) szaszyka válasza Zeki (#16805) üzenetére


szaszyka
senior tag

Mit vársz a HR-esektől? Cégtől függetlenül a 80-90%-uk semmitérő “értelmiségi”, aki semmihez sem ért. Az is csak egy áltudomány.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#16808) thomas77 válasza DevKiller (#16794) üzenetére


thomas77
senior tag

Az a baj az 50-es szám üggyel, hogy az 50-es akár el is hordozható a Digitől. Így hiba lenne azt kommunikálni, hogy az 50-es szám Digis. Valaki visszahívja az elhordozott 50-est és fizet, mint a katonatiszt (persze csak 5 Ft percenként).
Valóban az emberek fejében kellene rendet tenni,bazzal kapcsolatban, hogy miért kell fizetni és miért nem.
De amíg inkább félrevezető posztoknak meg városi legendáknak hisznek az emberek, addig ez elég nehéz ügy.

(#16809) Márton válasza #71835392 (#16802) üzenetére


Márton
nagyúr

"Ügyfeleink kérésére"?

Akkor ezt kérni kell? :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#16810) anadroid válasza Zeki (#16803) üzenetére


anadroid
senior tag

Túlképzett vagy. :Y

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#16811) sunpower válasza csiki52 (#16806) üzenetére


sunpower
tag

Szép lassan csak bekékül az a térkép. Gondolom a szerelőknek így is lóg a belük.

(#16812) zzola válasza Zeki (#16803) üzenetére


zzola
félisten

Vagy nem volt megfelelő a kompetenciád, vagy nem tetszettél a kiválasztónak. Fényképes önéletrajzot kértek?

(#16813) mikung válasza anadroid (#16810) üzenetére


mikung
aktív tag

Vagy csak drága. Ne feledd hogy a feladatot egy idomított majom is el tudja látni, a diákokra, kismamákra, nyugdíjasokra,... pedig állami támogatás is van.

(#16814) Sas madár válasza dethroner (#16789) üzenetére


Sas madár
őstag

zsola400
Milyen készülékekkel használjátok a kártyákat?

Jelezzétek a hiba bejelentőn ha kiderül nem a készülék produkálja a hibát.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#16815) zsola400 válasza Sas madár (#16814) üzenetére


zsola400
aktív tag

Az enyém Xiaomi Redmi Note 5.

(#16816) Sas madár válasza zsola400 (#16815) üzenetére


Sas madár
őstag

Használnak körülöttem ilyet de nem hallottam tőlük a hibáról.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#16817) trec12 válasza Márton (#16809) üzenetére


trec12
addikt

Merketing szempontból jól hangzik.... :)

[ Szerkesztve ]

(#16818) dethroner válasza sunpower (#16811) üzenetére


dethroner
veterán

Igazán akkor kékülne be gyorsan, ha valami bibliai özönvíz zúdulna be ide :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#16819) Zeki válasza zzola (#16812) üzenetére


Zeki
nagyúr

Fényképest.

(#16820) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

megjött a digis számlánk... 2hónapot számláztak ki a mobilra

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#16821) maxima válasza dethroner (#16789) üzenetére


maxima
tag

Szia!

Ugyanezt tapasztaltam én is Samu A40-es készülékkel. Mivel garis,
besétáltam a szervizbe ahol javasolták, hogy első körben cseréljem
a másik (telenoros) sim kártyát újra.
Láss csodát, ez megoldotta a gondot, érteni nem értem de így van.

(#16822) ollie válasza st3v3np3t3r (#16820) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert 2 havonta küldik a számlát.

***

(#16823) sunpower válasza dethroner (#16818) üzenetére


sunpower
tag

Érdemes lenne tudni, hogy a többi mennyi idő alatt építette ki a közel teljes lefedettséget és azzal összehasonlítani a haladást. Persze még számít az alkalmazott frekvencia, cellatávolságok, felhordóhálózat milyensége......., de legalább kb. összehasonlításra jó lenne.

(#16824) kano válasza Zeki (#16819) üzenetére


kano
nagyúr

Azért egy alkalmazásnak több feltétele van, mint, hogy papíron alkalmas vagy a feladatra.
Ahogy itt többen írták is már az összetevőket.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16825) p2pp válasza sunpower (#16823) üzenetére


p2pp
őstag

Volt már itt erről szó. Kb. 2-3 év.
Itt is arra számítok, h jövő év végére lehet már egészen jó lefedettség. De itt most a freki pályázat elé g szépen bekavarhat majd gondolom.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#16826) Isaac76


Isaac76
tag

Vannak azok a kódok melyek segítenek melyik számnak ki a szolgáltatója:
tárcsázóba beírod PL : *126*telefonszám# (+36-os előhívó nélkül) és hívás gomb :DD
, ha minden okés akkor egy ussd kód futtatása szöveg után már kapod az infót :K

(#16827) nyitom válasza Isaac76 (#16826) üzenetére


nyitom
aktív tag

Ez azt hiszem, hogy csak a telekomnál működik, de javíts ki kérlek ha nincs igazam.

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#16828) 4Grider válasza nyitom (#16827) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Telenornál működik, a Vodánál nem.

(#16829) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Roaming milyen APN beállitással működik iPhone 5s-en?
Belgiumban Androidon először nem ment a roaming, pedig az otthoni APN beállítás megmaradt. Normal, Roaming+ sem segitett, igaz egy rakás külföldni APN beállítás megjelent. Diginél azt mondták adjam hozzá újra a Digi internet, APN: internetet, utána valóban bekapcsolt. iPhone-ra viszont nincs ötletük. Az otthoni APN, LTE, Hotspot : internet ide már nem elég. Lehet nem is lehet beállítani?

(#16830) Isaac76 válasza nyitom (#16827) üzenetére


Isaac76
tag

Na most megfogtál,mert azt hittem ez is olyan android alapkód, bocsi azt hittem bármely szolgáltató esetén működik :F

(#16832) Zeki válasza zzola (#16812) üzenetére


Zeki
nagyúr

Erősen off, de már nagyon régóta az a véleményem, hogy a HR-es szakma is ugyanúgy felhígult inkompetensekkel, mint bármi más. Így az már a cégeket hátráltatja a normális munkaerő megtalálásában, a vezetőség inkompetenciája meg a megtartásban.

(#16833) zzola válasza Zeki (#16832) üzenetére


zzola
félisten

Nekem ezt nem kell bemutatnod! Látom mi folyik nálunk... :W

(#16834) dethroner válasza sunpower (#16823) üzenetére


dethroner
veterán

Te most mire gondolsz? Mert én elvesztettem a fonalat :U

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#16835) pinnacle válasza #72445440 (#16831) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nem megy a roaming, ezért kérdeztem, hogy sikerült már valakinek beállítani. Digi semmit sem irt be, nekem kellett beírnom az APN, LTE, Hotspothoz, az APN : internetetet. Ezenkívűl már csak Felhasználónév, Jelszó mező van, amit üresen hagytam. Az a fura, hogy a Diginél sem tudtak segíteni, azt mondták nézzem meg az Apple oldalán, talán van valami APN beállítás. Akivel beszéltem azt mondta, tőle idáig csak Androidos telefon ügyében kértek segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#16836) Zeki válasza pinnacle (#16835) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na az ilyenek miatt is kellene olyan ember az ügyfélszolgálatokra , aki legalább ezt a topikot olvassa. Akit érdekelnek a technikai részletek.
De nem ez a fontos...

(#16837) Zslt5


Zslt5
csendes tag

Sziasztok!
Roaming szlovák szolgáltatásom nem megy.
Telómon a roaming + szolgáltatást nem tudom elérni, Sim Toolkit sincs a telómon, Playről letöltöttem viszont azon sincs roaming választó opció. Járt már közületek valaki így? Mi a teendő? Segítségeteket előre is megköszönöm.

(#16838) sfdrakex válasza Zslt5 (#16837) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lehet segítene ha leírnád milyen telefonod van.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16839) 4Grider válasza Zslt5 (#16837) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak a lényeget (a telefon típusát) nem írtad le.

(#16840) Zslt5 válasza sfdrakex (#16838) üzenetére


Zslt5
csendes tag

Leeco Le Pro 3 Elite (X722)

(#16841) Zslt5 válasza 4Grider (#16839) üzenetére


Zslt5
csendes tag

Leeco Le Pro 3 Elite (X722) mókolatlan eredeti rommal.

(#16842) #51322624


#51322624
törölt tag

Balaton környékén nem olyan egyszerű építkezni, domborzat és a sok tájvédelmi körzet miatt. De az okot csak a fentiek tudják mit miért tesznek.

(#16843) Victoryus válasza #29810560 (#16492) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

szia!

Nekem se az auto setup nem indul el, se a saját gépnél nincs semmilyen zte eszköz... Eszközkezelőben lát zte eszközt, de nincs hozzá illesztőprogram... Tehát ez másnál pikk-pakk kapásból működik? Király... 3 gépen is próbáltam Win7/8/10 alatt és semmi. Próbáltam Dlink dwr 116-os routerrel, elvileg felismeri a digi sticket, de képtelen csatlakozni a mobil netre.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#16844) vkp válasza Victoryus (#16843) üzenetére


vkp
aktív tag

Általában ezek első körben virtuális cd-ként települnek, nézz szét a file managerben.

(#16845) pinnacle válasza Zeki (#16836) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ügyfészolgálatos hölgy volt, próbált segíteni, 5 percig vártam, amig a technikus kollegákkal egyeztetett. Lehet nálunk nem megy még iPhone-nal. Itt sem irta meg senki, iPhone topikban sem. SIM Toolkit sincs. Romaniaban működik, de nekem a #-al sem ment. [link] Illetve most látom ez nem roaming beállítás. Azt nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#16846) herdsman12 válasza pinnacle (#16845) üzenetére


herdsman12
őstag

Az iPhone roming a kérdés?
Beállítások - Mobilhálózat - Mobiladat lehetőségek - Adatroaming, illetve a Mobilhálózat - SIM alkalmazások - Roaming mód választó
Bocs, ha másról van szó.

(#16848) Victoryus válasza vkp (#16844) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Nincs sehol semmil. A régi ezer éves djuice bezzeg egyből feldokbja a telepítő lemezt... Szerintem hibás a stick. Még ma megnezem másik 2 gépen, ha 5-ből 1 se jó akkor tuti hibás

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#16849) sunpower válasza dethroner (#16834) üzenetére


sunpower
tag

Sokan írják hogy de jó lenne hogy itt meg ott lenne, meg hogy év végére..... Persze jó lenne, csak vannak fizikai korlátok (is). Magyarul 2 éven belül kár várni a messiást.

(#16850) zzola válasza sunpower (#16849) üzenetére


zzola
félisten

+1! gyorsan haladnak, nagyvárosok és főútvonalak meglesznek év végéig, de országos lefedettséget elérni évekbe tellik...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.