Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#16301) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

loooool....

The Truth is out there...

(#16302) n00n


n00n
őstag

Gondolom neki nem rég jött meg az SMS. :) Nálunk is a feleségem számára nem rég jött meg, nekem meg már pénteken. :)

(#16303) zichie válasza snowdog (#16298) üzenetére


zichie
senior tag

A digi roaming partner lista táblázata szerint Horvátországban (két szolgáltató esetében is) Roaming Plusz van.

(#16304) bohoc71


bohoc71
aktív tag

Kövezzetek meg,de akkor sem értem. Adott a Digi mobil, jelenleg kettő fajta előfizetéssel. Az egyik ingyen,teszt jelleggel,de ezt csak a lefedett területen élők kérhetik. Míg a másik,fizetős( mégha csak 1000 ft is),azt bárki kérheti,akinek bármilyen meglévő szolgáltatása van a Digitől vagy az Inviteltől. Most ha én kötök fizetős előfizetést,és a lakóhelyemen nincs térerő akkor mi van? Szerintem joggal reklamélhatnék,mondván előfizetek valamire,amit a szolgáltató nem teljesít. Mig ha forditva lehetne kártyákat igényelni( lefedett helyen fizetős, máshol teszt),szerintem bölcsebb lenne... De ez csak az én véleményem!

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#16305) Gyurka6 válasza bohoc71 (#16304) üzenetére


Gyurka6
őstag

Bármelyik szolgáltató akármilyen szolgáltatásánál van "fehér folt" , mindegyikkel járhatsz úgy, hogy valahol nem tudod használni...

Gyurka

(#16306) snowdog válasza n00n (#16302) üzenetére


snowdog
veterán

Igazad van, ma jött meg az értesítő levél.

A többiektől meg elnézést kérek hogy nem olvasok el minden hozzászólást, de 100x írjátok le ugyan azt! Főleg az ÁFSZ napi szinten történő boncolgatását untam meg. Most visszanéztem az utolsó 20-at, és nem láttam hogy ez lett volna a téma. Mivel mikor még napi szinten követtem az eseményeket minden nap megkérdezték mikor lesz már roaming. Hát ezért tettem közé az információt. Gondolom ez a két hozzászólás még elfér itt a többi több mint 16 ezer között! Talán rajtam kívül másnak is új volt az információ!

[ Szerkesztve ]

(#16307) #29810560 válasza snowdog (#16296) üzenetére


#29810560
törölt tag

Mit nem mondasz/írsz július 30-án egy július 26-án indult szolgáltatásról? :F

Látom write only módban vagy. :DDD

(#16308) nyitom válasza Gyurka6 (#16305) üzenetére


nyitom
aktív tag

Viszont a VoWifivel gyakorlatilag bárhonnan elérhető a mobiltelefon szolgáltatás ahol van valamilyen wifi hozzáférési lélehetőség, csak a telefonnak kell alkasmasnak lennie a szolgáltatásra tudtommal, de javítsatok ki ha tévednék.

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#16309) snowdog válasza #29810560 (#16307) üzenetére


snowdog
veterán

Ha elolvastad volna amit az előbb írtam, akkor talán meg is értetted volna, hogy miért most írtam. A write only módot meg talán nem pont neked kellene felvetned, ha már egy hozzászólást sem olvasol vissza! :D

(#16310) herdsman12
Igazad van, csak az 500 feleslegesből próbáld meg kihámozni a 100 hasznosat! Már ha van rá elég időd. Megjegyzem az enyémeket azért a 100 közé sorolnám. :)

[ Szerkesztve ]

(#16310) herdsman12 válasza bohoc71 (#16304) üzenetére


herdsman12
őstag

Gyorsan elküldenének ÁSZF-et olvasni, ott meg biztos leírják a lefedettséggel kapcsolatos és egyéb infókat.

(#16306) snowdog

Inkább elolvasok100 x egy hasznos infót, mint 500 felesleges beszólást.

(#16311) thomas77 válasza nyitom (#16308) üzenetére


thomas77
senior tag

Állítólag megy bárhonnan. Hétvégén kipróbálom Ausztriában, pár hét múlva meg az USÁ-ban...

(#16312) #29810560 válasza snowdog (#16309) üzenetére


#29810560
törölt tag

Értem én ember. Kaptál egy mailt a DIGI-től és rácsodálkozva a dolgokra gondoltad megosztod mindenkivel az örömhírt.

Örülünk is .... csak sokunk számára már nem új a hír. ;)
Sőt az ügyfélszolgálatos "kínlódáson" is túl vagyunk ... mert, június 26-án még nem voltak képben a DIGI-s ügyfélszolgák a szolgáltatás aktiválását illetően.

Szerk,:

Amúgy én írtam a hozzászólást amíg te megírtad/punlikáltad a tiedét ezért nem láttam. Tudod az időkülönbség, meg a frissítés stb. ;)

[ Szerkesztve ]

(#16313) nyitom válasza snowdog (#16309) üzenetére


nyitom
aktív tag

Srácok hadjátok a felesleges veszekedést, elvégre a többségünk csak igyekszik az általa tudott információkkal segíteni.

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#16314) #29810560 válasza #29810560 (#16312) üzenetére


#29810560
törölt tag

június=július

[ Szerkesztve ]

(#16315) nyitom válasza thomas77 (#16311) üzenetére


nyitom
aktív tag

Kíváncsian várom a tapasztalataidat.

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#16316) 4Grider válasza thomas77 (#16311) üzenetére


4Grider
nagyúr

Megy, nekem Görögországban június közepén működött. Egy dologtól függ a működése, hogy az adott internetszolgáltató (ország) engedélyezi-e az ipsec-es vpn-t. Ez ui. nem mindenütt engedélyezett, még egyes demokráciákban is szűrik.

(#16317) szajmon


szajmon
csendes tag

Én nem értem, hogy a Diginél miért van díja a roaming mobilnetnek. A telenoros netet az előfizetésemben meghatározott keretig az EU-ban bárhol felhasználhatom. (Korlátlannál meg valami 5,5 GB a limit külföldön.) Arra számítottam, hogy a Diginél is valami ilyesmi lesz. Ez nem valami EU-s szabály?

[ Szerkesztve ]

Ha a hardveraprón PÜ-t küldesz, ird bele, hogy melyik hirdetésre vonatkozik! Kösz.

(#16318) n00n válasza szajmon (#16317) üzenetére


n00n
őstag

Mert a Diginél itthon nulla fortintot fizetsz :) Neki viszont perkálni kell a roaming szolgáltatók felé. Az már elég nagy mínusz lenne neki. Később gondolom ez változni fog, de ez még tesztidőszak... Még ha egy-két embernek ez nem is világos... :U

(#16319) nyitom válasza szajmon (#16317) üzenetére


nyitom
aktív tag

Itt nincs a mobilra még alapdíjad!!! /hogy csatlakozzam az előttem szólóhoz/.

[ Szerkesztve ]

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#16320) n00n


n00n
őstag

Sajnos nem lesz több lefedettségi térkép változás gif tőlem. Nem értem alapból miért ilyen szarul jelenik meg mostantól a lefedettségi térkép, hogy nincs rajta egész Magyarország, ha kisebbre veszem, akkor meg már nagyon kicsi... :(

(#16321) sfdrakex válasza szajmon (#16317) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Gondoltad ingyen külföldön is korlátlanul netezhetsz? . . . Majd ha fizetsz havi X ezret a szolgáltatásért, akkor lesz roaming adatkeret is benne, addig, hogy? Azt nem értem, hogy ezt hogy gondoljátok? Kaptok ingyen belföldi korlátlan netet, fillérekért telefonálhatsz egész EUban. De még ez se elég, legyen már még ingyen roaming net is. Pofám leszakad tőletek. . .

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16322) nyitom válasza sfdrakex (#16321) üzenetére


nyitom
aktív tag

:R

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#16323) 4Grider válasza sfdrakex (#16321) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jól van, azért nem kell a földbe taposni.
Sokan nem gondolnak bele, hogy ha valami ingyen van, azért is kell valakinek fizetni....

(#16324) mikung válasza sfdrakex (#16321) üzenetére


mikung
aktív tag

Pedig tkp. fizethetnének is azért hogy teszteled. ;]

(#16325) sfdrakex válasza 4Grider (#16323) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Sokan gondolkozni sem tudnak, sajnos . . . De azt elvárják, hogy ingyen vagy olcsóbban kapjanak mindent IS.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16326) pikar


pikar
tag

Sziasztok!

A dolog árnyoldala az, hogy tesztelhetnéd, de mégsem.

Valaki magyarázza el kérem, hogy miért kötik a teszt SIM-re való jogosultságot ahhoz, hogy, a már meglévő DIGI előfizetésem (ami az egyik feltétel) előfizetői címén van e DIGI mobil lefedettség?
Jóreggelt DIGI ! a mobil nem helyhezkötött vezetékes szolgáltatás, és gondolom az NMHH engedély sem arra vonatkozik!

Ugye, senki nem gondolja komolyan a DIGI-nél, hogy kizárólag csak az előfizetői címen használnám majd mind a 4 kiadható SIM-et, mikor már roamingolhatok is :W
Vagy tényleg úgy gondolkodtok, hogy egyiket sem vihetem ki a lefedett területről ? :DDD És akkor mit teszteljek?

(#16327) speter33 válasza pikar (#16326) üzenetére


speter33
aktív tag

Jogos!
Én is ezen mérgelődtem, pilisszántói lakhely miatt nem kaphatok.
Oké, de általában az ember napközben nem otthon tartózkodik, a melóhelyemen meg jó a lefedettség.
Nem is értem ezt a logikát :W

(#16328) mikung válasza pikar (#16326) üzenetére


mikung
aktív tag

Pl. hogy pistike ne hívogassa az ügyfélszolgálatot hogy "otthon sem megy ez a sz@r" és oltsa ezerrel minden fórumon, hanem legyen valami biztos pontja ahol nyugiban leülve működik és max azt jelezze hogy a pilis felé haladva az Auchan után vagy mikor lemegy a metróba döglik meg ? :U

(#16329) herdsman12 válasza pikar (#16326) üzenetére


herdsman12
őstag

Arra saccolok, hogy így tudták legegyszerűbben korlátozni a tesztelők számát, azt nem mondhatták, hogy csak szőke és vörös hajúaknak adnak kártyát.
A mobilt meg kiviheted, de lefedetlen helyen hiába tesztelnéd.

(#16331) 4Grider válasza pikar (#16326) üzenetére


4Grider
nagyúr

Már korábban leírtuk, hogy az volt a cél, hogy ne kelljen az ügyfélszolgálatoknak hirtelen óriási terheléssel szembenézniük, limitálni kellett valahogy az új előfizetők számát. A mobilokat pedig a nagy többség vagy az otthonában, vagy a munkahelyén használja, vagy a kettő közötti úton.
Annyiban elszámították magukat, hogy magasabb kezdeti penetrációval gondolkozhattak, így valószínűleg hamarosan és jelentősen bővíteni fogják a mobil előfizetésre jogosultak körét.

(#16332) sfdrakex válasza pikar (#16330) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Negyedóránként beírod ezt?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16333) mikung válasza pikar (#16330) üzenetére


mikung
aktív tag

Tételezzük fel hogy Pilisvörösváron laksz, ugyanott dolgozol. Az ő szempontjukból mi a búbánatot tesztelnél ? A legközelebb az Auchannál van térerő, de ha felmész a Lidl -ig, oda is lajtos kocsival viszik már.

Persze az megint más ha főleg lefedett területen tartózkodsz, de az ő szempontjukból ez nem feltétlen életszerű. ;)

(#16334) n00n válasza 4Grider (#16331) üzenetére


n00n
őstag

Ez az infód honnét van?

(#16335) 4Grider válasza n00n (#16334) üzenetére


4Grider
nagyúr

Olvastam.

(#16336) Márton válasza pikar (#16330) üzenetére


Márton
nagyúr

vótmár :o

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#16337) Killing


Killing
addikt

Ha a roaming plusz mód van beállítva akkor tudok roamingolni olyan országban is ahol csak a normál roaming elérhető? Pl.: Olaszország is ilyen. Csak azért hogy ne kelljen folyton állítgatni...

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#16338) sfdrakex válasza Killing (#16337) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Folyton állítgatni? 5 percenként ugrálsz országok között?

Egyébként úgy értelmeztem, hogy állítgatni kell.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16339) pikar válasza DevKiller (#16280) üzenetére


pikar
tag

Vagy lehet, hogy mégis?

(#16340) Killing válasza sfdrakex (#16338) üzenetére


Killing
addikt

Igen, a munkámból kifolyólag sűrűn utazok külföldre és nem akarok azzal vergődni hogy fejben tartom milyen országok melyik hálózata milyen roaming módban működik (egyáltalán nem tudom minek ez a szarság). A naiv gondolatom az volt hogy beállítom a roaming pluszt, aztán az megy mindenhol. Vagy mégsem?

Mondjuk eszembe se jutna nagyon használni amíg el nem fogy a vodás előfizum kerete, de tartaléknak jó lenne, egyelőre érdeklődnék a tapasztalatokról ezügyben.

iPhoneon lehet állítgatni ezeket a roaming módokat vagy mókolni kell vele valamit?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#16341) sfdrakex válasza Killing (#16340) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha munkád miatt jösz, mész, gondolom van céges telód, korrekt adat és beszélgetési kerettel. Ha csak tartaléknak kell a Digi túl sűrűn nem kell állítgatni. Egyébként én sem értem miért kell ez. Remélem normálisan menni fog állítgatás nélkül ha vége a teszt üzemnek.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16342) zichie válasza Killing (#16337) üzenetére


zichie
senior tag

Itthon, Budapesten ha roaming pluszt állítok be, akkor a digi saját hálózta is tiltott és a telefon sem digi kártyának ismeri fel a sim kártyát, hanem olasz TIM kártyának. Ebből kiindulva ez külöldön is így működhet, azaz ahol normál roaming van, ott nem működik a plusz, ill. fordítva.
Egy próbát megér, hogy a roaming plusz működik-e Olaszországban. Ez azért is érdekes, mert mint ahogy fentebb is írtam, a sim kártyát TIM (Telecom Italia Mobile) kártyának látja a teló, ha roaming plusz módot választok ki.

[ Szerkesztve ]

(#16343) trec12 válasza 4Grider (#16331) üzenetére


trec12
addikt

Hát igen, vannak települések (Inviteles rész) ahol a lefedettség megvan de gyakorlatilag még csak nem is igen hallottak a Digi Mobilról. :B Én azt várnám, hogy ezeken a helyeken az Inviteleles ügyfélszolgálati irodákban Digi SIM-hez lehet majd jutni. Akkor viszont már az lenne a jó ha nem csak Inviteles ügyfeleknek is lehetővé tennék majd a teszt csomaghoz való hozzájutást. Azért gondolom ezt mert ezeken a helyeken nem hiszem, hogy az Invitelnél van a több előfizető (ADSL esetleg VDSL :U ), szerintem sokkal inkább helyi ktv-s cégeknél vannak....

[ Szerkesztve ]

(#16347) wwenigma válasza szajmon (#16317) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

De, EU szabaly es korabban mar be is linkeltem hogy kell kiszamolni az adatkeretet. A havidijból ami most 0 forint tehat 0bitnyi ingyenes roaming jár.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16348) n00n válasza 4Grider (#16335) üzenetére


n00n
őstag

Kicsit bővebben? Forrás? Nem vitatkozni akarok, csak én azt halottam, hogy nagyobb az érdeklődés, mint amire számítottak.

(#16349) DevKiller válasza pikar (#16339) üzenetére


DevKiller
senior tag

Mivel kapcsolatban?

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#16350) pinnacle válasza 4Grider (#16331) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nem lepődnék meg ha az előfizetők nagyobb része Prohardveres lenne. :) Nekem Digis ismerőseim nem tudtak a Digi Mobilról. Mondtak majd kérnek ők is SIM-et. Nem kértek.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.