Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#16751) mover válasza maxima (#16749) üzenetére


mover
tag

A DIGI ezt kivédhette volna vagy kivédhetné még mindig, ha a plakátra valami olyan szöveg kerülne, ami az 50-es számot beviszi a köztudatba. "Telefonálj 50-es számról és legyen a percdíjad 5 vagy 0 forint" :)
A lényeg, hogy tudatosítani kell, hogy ez nem Nigériából érkező emeltdíjas hívás, amiért a hívott fél fizet. Hiába nincs is ilyen, attól még a hülyeség nagy úr.

(#16753) adam1400


adam1400
tag

ugye a c1-en csak az egyik foglalaton megy egyszerre 4g?

[ Szerkesztve ]

(#16754) DrBubo77 válasza adam1400 (#16753) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A román weboldal szerint duál 4G, duál VoLTE

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#16755) mokus18


mokus18
tag

Tudom, h a kérdés nem ide való, de itt kérdezném, és kérnék segítséget, vagy küldjetek oda, ahol tudnak ajánlani választ, ha van.

Adott egy dual SIM készülék, melyben T ill. Digi kártya.
Szeretném a contact okat beállítani úgy, hogy bizonyos számokat, automatikusan a Digiről indítsa, a többit pedig T-ről. Pl. digi vezetékeseket vagy másik Digi-s mobilt.
Most manuálisan hívás előtt kérdezi, hogy honnan menjen... SIM1 vagy SIM2.

Erre van lehetőség, hogy kiválaszthassam, hogy névjegyzékből 10 névjegynél SIM2, többinél SIM1 legyen ....

(#16756) zzola válasza mokus18 (#16755) üzenetére


zzola
félisten

Készülék topikjába menjél...

(#16757) denko


denko
senior tag

Végre átpártoltam tlejsen digihez, de sajnos egyenlőre tapsztalatok alapján honor 10-en se volte se vowifi

(#16758) trebrona válasza mokus18 (#16755) üzenetére


trebrona
nagyúr

Névjegyzékben be lehet állítani a névjegyeknél egyesével.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16759) mokus18 válasza trebrona (#16758) üzenetére


mokus18
tag

Javaslatra mentem a készülék topikjába.
Vélhetően ez készülék függő lesz... én ilyen lehetőséget a sajátomnál nem találtam.
Így gondoltam marad az app....

(#16761) so_ha válasza adam1400 (#16753) üzenetére


so_ha
senior tag

A gyakorlatban is tudja a C1 mindkét foglalatban a 4G-t. VoLTE, és a VoWiFi is müxik.

(#16762) szaszab


szaszab
aktív tag

Sziasztok!

Apósjelölt volt külföldön, és amikor megérkeztek a célállomásra, azt vette észre, hogy nem csatlakozik hálózatra a digi-s SIM. Azóta hazaértek itthon sem csatlakozott. Ma reggel, munkába indulás előtt átraktam a kártyát a saját telefonomba, és konkrétan én is ugyanazt a hibát kapom:

Xiaomi Redmi Note 5 van mindkettőnknek. Este, amint hazaértem, még ki tudom próbálni egy Ulefone-ban, hogy abban működik-e, de szerintem ez nem a telefon hibája.
Jól tévedek, hogy valamiért le lett tiltva a SIM? Ha igen, akkor mi a teendőm?

(#16763) drr válasza szaszab (#16762) üzenetére


drr
őstag

Próbáljátok újraindítani a telefont, nekem már volt hasonló hiba, igaz más SIM-mel...

(#16764) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

Egyik pillanatról a másikra megállt a SIM kártyám! Beteszem a készülékbe, mintha benne sem lenne! Szerintetek DIG irodában lehet cseréltetni?

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#16765) szaszab válasza drr (#16763) üzenetére


szaszab
aktív tag

Újraindítás pipa. Sőt! Amikor kivettem az övéből a SIM-et, és áttettem az enyémbe, akkor a tálca kivétel előtt ki is kapcsoltam a telefonokat, majd betétel után vissza. De köszi, megpróbálom reboot-olni (azaz kikapcsolni 2 percre, majd vissza).

(#16766) CharlieR válasza szaszab (#16765) üzenetére


CharlieR
csendes tag

Szia, Simtoolkit progival a roaming módot állítsad vissza normálra.

(#16767) Doggy dog válasza Xray-1 (#16730) üzenetére


Doggy dog
senior tag

És mindenkinek köszönöm a segítséget! :R

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#16768) GOTiBI válasza szaszab (#16765) üzenetére


GOTiBI
csendes tag

Nézd meg az APN beállításokat
Nekem 2 kártyát cserélték már a 4-ből emiatt.
Valamiért átállt olasz digi beállításokra és nem engedte hogy visszaállítsam.
Több telefonban is ugyan ez a helyzet.
Látja a kártyát de nem engedte csatlakozni.

Üdv GOTiBI

(#16769) GOTiBI válasza LaciGSM (#16764) üzenetére


GOTiBI
csendes tag

Szerintem neked is az a problémád amit előbb leírtam

Üdv GOTiBI

(#16770) CharlieR válasza szaszab (#16762) üzenetére


CharlieR
csendes tag

Sziasztok, pont tegnap jártam így. Hazaértem, digi kártya nem csatlakozott fel. Nem találtam az itthoni APN-t sem. Csak a kintiek látszódtak. Megoldás: Simtoolkit, roaming mód normálra állítása.
Egyébként Németország, Luxemburg, Belgium: működött a roaming.

[ Szerkesztve ]

(#16771) mokus18


mokus18
tag

E-számlára váltottam, kérdezném, hogy hol tudom megnézni a régi számláimat, nekem csak az utolsót jeleníti meg...
Mert vettem részletre telefont, és annak rész számlái miatt eltűntek...
Vagy már nem is tudom visszakeresni, ha nem mentettem le?
Véleményetek?

(#16772) sfdrakex válasza mokus18 (#16771) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Utolsó 6 számla látszik csak. Szerintem.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16773) Sas madár válasza so_ha (#16761) üzenetére


Sas madár
őstag

Vowifi hez mit kell beállítani vagy bekapcsolni a C1 -en mert az valamiért automatikusan nem működik ?
Elindítom a wifit mégis a volte hálózaton marad, pedig mintha azt olvastam volna hogy ilyenkor a vowifi hálózatot részesíti előnyben.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#16774) mokus18 válasza sfdrakex (#16772) üzenetére


mokus18
tag

:W
Hurrá, a telefon részlet miatt, csak a júliusi látszik....

(#16775) DrBubo77 válasza Sas madár (#16773) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Elvileg itt találod:
Hálózat és Internet > Wi-Fi > Wi-Fi-beállítások > Speciális > Wi-Fi-hívás > Híváspreferencia > Wi-Fi előnyben részesítve

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#16776) szaszab válasza CharlieR (#16770) üzenetére


szaszab
aktív tag

Működik, nagyon köszönöm! Először azt hittem, külön appot kell letölteni hozzá, de nem, van gyári sim tool. Köszi!

(#16777) Sas madár válasza DrBubo77 (#16775) üzenetére


Sas madár
őstag

Köszönöm!
És tényleg így van. :) Be kellet kapcsolni.. csak én nem találtam mert a sim-nél kerestem.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#16778) so_ha válasza Sas madár (#16777) üzenetére


so_ha
senior tag

Ahogy DrBubo77 írta, kicsit pontosítva, ha valaki mégsem találná:
Wi-Fi-hívás > WiFi hívás engedélyezése > bekapcsolás
Ez után jelenik meg a "Híváspreferencia", ahol beállítható "Wi-Fi előnyben részesítve", vagy a "Preferált mobil"

(#16779) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Sziasztok!

Nálam Redmi 6-on tokéletes minden ;)

Pót -telónak egy kilenc éves [link] használhatok-e csak sms/telefonként?

(#16780) DrBubo77 válasza Tacsika (#16779) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

2G-n ismeri a 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz frekvenciákat, ezért elvileg használható.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#16781) Tacsika válasza DrBubo77 (#16780) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Nagyon köszi!
De a 2g -hez kell valamit beállítanom majd?

(#16782) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Nektek mennyi szokott lenni a sebesség? 4-7Mbps letöltés mérek általában..

(#16783) thomas77 válasza Tacsika (#16781) üzenetére


thomas77
senior tag

Max az sms központ számát, ha magától nem állítja be és küldeni akarsz sms-t.

(#16784) thomas77 válasza lenovomen (#16782) üzenetére


thomas77
senior tag

15 fölé nem igazán megy. Az a vége.
A 4-7 Mbit/s elfogadható érték, átlagosnak is tekinthető.

(#16785) Tacsika válasza thomas77 (#16783) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Köszönöm!

(#16786) dse válasza Márton (#16742) üzenetére


dse
tag

[link]
manapság nem tudom, működik e, pláne sim-es eszközön

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#16787) orsib78 válasza #72445440 (#16750) üzenetére


orsib78
tag

Nos, nekem a hordozott számomon nem működik az Amazon Two Step Verification-je, soha nem jon meg az SMS. Nem tudom, hol lehet a hiba, de bejelentettem az Amazonnak... Majd megírom, hogy mi lett a vége a történetnek, ha van rá igény...
Pro TIP: A Microsoft Authenticator-t, vagy Lastpass Authenticatort lehet hasznalni hozza... Csak aki butatelefonra akarja az OTP-t annak ez nem megoldas...

(#16789) dethroner


dethroner
veterán

Rendszeresen azt tapasztalom, hogy bekapcsolt mobilnetnél ha egy jól lefedett területről kimegyek olyanra ahol térerőnek nyoma sincs és visszamegyek a jól lefedett terültre, nem csatlakozik vissza a netre. Csak az adatkapcsolat bontása és újra csatlakozás segít. Más is tapasztal ilyet?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#16790) zsola400 válasza dethroner (#16789) üzenetére


zsola400
aktív tag

Igen ez nálam is előfordult vagy idő kellett neki míg felcsatlakozott a hálózatra.

(#16791) dethroner válasza zsola400 (#16790) üzenetére


dethroner
veterán

Lehet hogy idő kellett volna, nem tudom mennyi. Elővettem a telefont, térerő fullon, hívás megy, a netkapcsolat nem. Ez minden szolgáltatónál így működnek ha fehér foltról térek vissza, vagy ez digi hiba és javítaniuk kellene?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#16792) tomazin válasza #72445440 (#16788) üzenetére


tomazin
veterán

Sokszor le lett mar irva, h nem azon mulik, h mivel kezdodik a szam..

(#16793) DevKiller


DevKiller
senior tag

Sziasztok! Egy kis Roaming tapasztalat a Román DIGI mobillal kapcsolatban.
A Gyilkos tó-t voltunk megnézni, a hegyekben mentünk parajd felől. Bár Vodafonos kártyával roamingoltam, az mind1 ugyanaz az a hálózat. Szóval, folyamatosan a DIGI hálózatra csatlakozott a telefon, pedig nekem ugyebár a vodafone RO hálózata a prioritás, arra csatlakozik elsőként, de sok helyen csak DIGI volt. Tapasztalatom pedig az, hogy bár nem nagy letöltés van(tónál 2,20/2,30)-at mértem DIGI 3G-n, de használható nagyon sok helyen. Roamingra Romániába tökéletes választás A DIGI mobil. :DD :DD Ne hagyjátok otthon, mert mindenhol elérhetőek lesztek vele, míg ez a többi hálózatról(legfőképp Telekom.RO de ide értem a többi szépséget is)nem feltétlen fog működni. :( :(

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#16794) DevKiller


DevKiller
senior tag

Az 50-es hívószámokkal való félelmekkel kapcsolatban, a DIGI tudja ezeket eloszlatni szerintem reklámokkal. Nem lennék meglepve, ha a többi szolgáltató terjesztené ezt az "50-es számot ne vedd fel mert pénzbe kerül baromságot..", Mi hiába mondjuk, sima emberkék vagyunk, a DIGI tud reklámokkal, szóró lapos ajánlatokkal amiben benne van a DIGI-nek a hívószáma. Most őszintén, ha nem használnátok DIGI mobilt, és nem néznétek utánna akkor ti tudnátok, hogy mi a fene az a 0650? :( :(

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#16795) ACE- válasza DevKiller (#16794) üzenetére


ACE-
addikt

Ha nem is tudnám, abban biztos lennék, hogy hívásfogadással nem roaming helyzetben nem verem magam költségekbe, ezért nincs tétje hogy felveszem-e vagy sem... Ez az adott ember tudatlansága és "egyszerűsége"...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#16796) Csepy válasza DevKiller (#16793) üzenetére


Csepy
senior tag

Na, ezt érjék el itthon és csak digis kártyám lesz.

Regards: Csepy

(#16797) noorbertt


noorbertt
őstag

Van bármi remény arra hogy Szigetújfalu, Márton esetleg Ercsi környékén legyen majd normális lefedettség? Mikortól is fognak licitálni?
Amúgy Csepelen ahol idáig nagyon gyér volt az elérhetőség ott már teljesen használható.:)
Sms-t viszont lassan illene megoldani hogy megjojjon külföldről is.

(#16799) sfdrakex válasza dethroner (#16791) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Vagy Digi hiba, vagy nálad van valami gond. Ha fehér foltról térek is vissza, nem kell soha belepiszkálni a telómba, hogy legyen újra net. Se Diginél, se másnál nem volt még ilyen gondom.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16800) kano válasza ACE- (#16795) üzenetére


kano
nagyúr

Pontosan! Sajnos most látszik, hogy mennyi este van a magyarok többségének.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.