Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28101) Genji válasza Blizz (#28100) üzenetére


Genji
őstag

arra a pár órára jó :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#28102) medvezsolt válasza Cyberbeni (#28036) üzenetére


medvezsolt
senior tag

lehet váltani geart ilyen gyorsan? Hogyan?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#28103) almafa42 válasza medvezsolt (#28102) üzenetére


almafa42
aktív tag

1 mp alatt lehet, jobb gombbal az inventoryban

(#28104) Genji válasza medvezsolt (#28102) üzenetére


Genji
őstag

vagy script vagy jobb gombok az inventoryban a cserélendő cuccra és autómatikusan kicseréli arra ami rajtad van. pár sec alatt megoldható.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#28105) L4mie válasza kovsol (#28098) üzenetére


L4mie
veterán

ebben az ér valamit, hogy lvl45 amúgy occó kici.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28106) WhiteWalker válasza rznk1986 (#28097) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

szép, gratula :C ! én nem merném elkezdeni....fostos vagyok :DDD , tegnap is megakadt 2-3 mp-re a játék... :U

(#28107) oxox válasza Blizz (#28100) üzenetére


oxox
addikt

igen...de kovsol elmondta a lenyeget.....aki lvl 45-re berendezkedik 900k-ert az meg is erdemli :DDD .

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#28108) DjDanee87 válasza Genji (#28099) üzenetére


DjDanee87
addikt

Dehogyis. Kis szinten kit érdekel hogy nincs rajta kellő stat, ha +100 vagy +200 DPS a meglévő fegyverhez képest? Ezzel nagyon durván lehet aprítani azon a szinten, nekem az 50es mágusomnak is kisebbje van.

Az már más kérdés megveszi-e valaki annyiért ilyen szinten

(#28109) kovsol válasza oxox (#28107) üzenetére


kovsol
titán

Én level 56 ra adtam el egy 909dps es kétkezest 200k goldért, mondjuk volt rajta 130 intelect is. Emlékszem mikor felvettem 12k ról 28k ra nőtt a dps em. :D

May the Force be with you!

(#28110) rznk1986 válasza WhiteWalker (#28106) üzenetére


rznk1986
tag

Én is így voltam vele, hogy be voltam szarva, de sokkal élvezetesebb a játék így, nem az unalmas bal klikk job klikk kombó megy, hanem tényleg ott kell lenni fejben. Nekem a géppel nincs gond meg az akadással, inkább a saját hülyeséggel. Az előző hc karim 51-esen halt meg. Harcoltam egy ilyen lila nevű boss-szal (demon hunter volt) és nem kite-oltam hanem beleálltam az ütéseibe, hogy teszteljem mennyit bír a karakterem. 4 ütéstől lement a fél hp-m, és mondtam a havernak, hogy remélem ez a boss nem tud ilyen nagyot ütni. Ahogy kimontam, felemelte a kezét ilyen lassan és összecsukott :D:D:D Lett volna még időm elugrani is meg potit inni, de valahogy lefagytam, sokkot kaptam és csak néztem végig az egészet...

(#28111) maross válasza Sonja (#28093) üzenetére


maross
veterán

Jo az, ha valakinek van penze, es huzza a masodik karakteret, megveszi. Igaz 500k+ kicsit huzos arra a tiz orara.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#28112) Bencus88 válasza Sonja (#28068) üzenetére


Bencus88
nagyúr

egy lvl39-es? Az szép!!

Ja most már értem miért ilyen drága.Oké képben vagyok :DDD Megyek játszom egy kicsit én is:)

[ Szerkesztve ]

(#28113) RockHaRD válasza warcat (#28074) üzenetére


RockHaRD
addikt

mennyiért adod?

(#28114) Nordic


Nordic
Közösségépítő

No Belial megvolt elsőre Infernon :)) ...értelmeset persze nem dobott. :(((

(#28115) Rankerz


Rankerz
senior tag

Eljutottam Diabloig , ez a 14 milla hp kicsit sok lesz :B

(#28116) killerjohn


killerjohn
addikt

nem lehet a chat-ből valami titkos paranccsal (lol) eltüntetni, hogy salvage-kor miket kapunk? írtó idegesítő, belecsesz a beszélgetéseimbe, arról nem is beszélve hogy naponta többször történik meg, hogy ír nekem valaki, és nem látom, mert eltűnik a sok hülye "spam" miatt... :(((

(#28117) GeneraL_XTX válasza Huma (#28027) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Coop-ban roszabb a helyzet!! Azokat a packokat akiket szólóban lazán lenyomok coop-ban esélyünk sincs!

(#28118) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Hell vége elég easy így defenses skillekkel és darálós így is. lazán verem már az elit pakkokat, amik nem rohangászósok/molten/fire chain féle szopatások, azokat csukott szemmel is. félek Infernon pofára esek majd :D (Hellen is ez volt: eleje nagyon nehéz volt NM után, estem keltem)

de jó, hogy van NV már, nem kell infernóig várni. Van, hogy 2 sárga is esik egy-egy nagyobb dögből, bossból.

[ Szerkesztve ]

(#28119) Gorneck válasza whitezo88 (#28118) üzenetére


Gorneck
titán

Tegnap pont a nagy csihipuhiról maradtál le, későn érkeztél...mi meg sajna léptünk csicsikálni nem sokkal rá, hogy leléptél...
Bár sztem 4 fővel megint másképp szórta volna az ellent, mint 3mal...sztem sokkal egyszerűbb lett volna a dolgunk... :)

Gorneck#1239

(#28120) whitezo88 válasza Gorneck (#28119) üzenetére


whitezo88
nagyúr

na ez is vicces, most kettő fire chainses, vortexes pakkot adott be egyszerre... de megöltem 2 halál árán :D

[ Szerkesztve ]

(#28121) Qru válasza Gorneck (#28119) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

4 fővel könnyebbnek éreztem én is mint 3-al. És érezhetően több gp-t dob ha 4-en voltunk.

#nincsbennetarcsi

(#28122) Zan válasza Scooby Dou (#27938) üzenetére


Zan
aktív tag

Nekem is told majd át,ha lehet:)!

Minél jobb, annál jobb!

(#28123) atidzsiforc válasza Nordic (#28078) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Es miben tevedtem?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#28124) warcat


warcat
veterán

Na elvileg amcsi régióban volt egy banhullám,hivatalos számot nem mondtak ,de 200k-t emlegettek fórumon

D3 Players Banned

EA: It's in the crate!

(#28125) L4mie válasza warcat (#28124) üzenetére


L4mie
veterán

200.000 botolos, exploitolós, etc. cheater? az nem szar

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28126) akela91 válasza warcat (#28124) üzenetére


akela91
addikt

Hulljon a férgese.

(#28127) DeckardCain válasza warcat (#28124) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Lehetne takarítani az európai szerveren is :DDD

Huma : Van Life on Hit-ted?

[ Szerkesztve ]

(#28128) Neró válasza warcat (#28124) üzenetére


Neró
őstag

Mondtam én, hogy lesz itt nagytakarítás. :D Csak érjen el az EU -ig.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#28129) Huma


Huma
addikt

Ez a barbár nagyon brutális. Sokkal erősebb mint a WD vagy a Wiz.
Közepesnél kicsit rosszabb felszerelésben, 700dps-es, egykezes fegyverrel megyek és eddig egyetlen gyógyitalt kellett meginnom infernón pedig már a háromnegyedét letudtam act 1-nek. A wd-vel rengeteget kellett trükköznöm, rohangálnom, menekülnöm, hogy ne haljak meg folyton.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#28130) mikromanus válasza Huma (#28129) üzenetére


mikromanus
veterán

- Act 1 az bemelegítő a komoly dolgok előtt. Amolyan tutorial
- No és mennyit öltél? :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28131) Wolverine válasza warcat (#28124) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem nem írja Zarhym, hogy az USA-ban takarítottak volna, ez valószínűleg globális akció volt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28132) akela91 válasza Wolverine (#28131) üzenetére


akela91
addikt

Szerintem a patch-el érkezhetett, ami nekünk holnap lesz.

(#28133) Neró válasza Wolverine (#28131) üzenetére


Neró
őstag

Mindenhol. Az EU oldalon is beírták.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#28134) Huma válasza mikromanus (#28130) üzenetére


Huma
addikt

Mennyit öltem? Sokat.

Act 2-re kíváncsi leszek. WD-vel eljutottam a 20%-áig aztán abbahagytam mert kínszenvedés volt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#28135) mikromanus válasza Huma (#28134) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, azt hittem, hogy az össz DPS-ed ennyi. Így már érthető. :DDD
Mindenesetre Act 2 és 3 (meg a 4) egy árnyalatnyit eltérő játékstílust és felszerelést kíván...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28136) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Hell Diablo meghalt. Kb meg se tudott karcolni, P3ban volt kicsit necces volt a vége, de meglett. (benéztem a prisont)
Azt nem értem, hogy a 3 követőmnél van 1-1-1 téma amit nem adott be és az kéne az achihoz... nálatok is? Mind3 Act4, de folyton nézem és csak szürke van.

amúgy már hiányoltam a D2-es képességeit, de Hell-re megtanulta rendesen a fire novát és a piros-elektromos lehetetet is :)

[ Szerkesztve ]

(#28137) WhiteWalker válasza rznk1986 (#28110) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem a géppel van gond mert birja,csak mióta beraktam a vgat azóta beakad a hang megáll a kép egy rövidebb időre...de ha nyomok alt+tabot és vissza akkor megy tovább, egy inditáskor csak egyszer játsza el :D
Még d2-ben volt HC próbálkozás és az általad említett hülyeség miatt volt rövid életű...néha esztelenül belementem kisebb tömegbe tényleg ott kell lenni fejbe... , de aztán lehet kedved kapok egy ilyen karakter indításához...mert feelingje az van,az tuti :D

(#28138) Nesti


Nesti
tag

Hello, mindenkinek azzal a kéréssel fordulok hozzátok hogy kéne egy Infernora alkalmas Monk bulid...ha valaki tudna dobni egyet azt megköszöném...:D

Folyamatosan lefekszek Act 2-n :D

Vagy ha valakinek van kedve act 2 nyomni az csak vegyen fel!! :D

[ Szerkesztve ]

Ha az Élet citrommal kínál, kérj hozzá Tequilát!!! Next-Gen konzol?...Meg kell venni!!! Samsung Galaxy A5. :) :P

(#28139) vhunor válasza Huma (#28134) üzenetére


vhunor
őstag

Az lesz ezzel is ne izgulj, amikor odamész a szúnyoghoz, hogy lecsapd és az arcodba köpi a 4 bogarat :).

(#28140) maross válasza Huma (#28129) üzenetére


maross
veterán

Egy buildet es valami gyors statokat kerhetunk? LoH akad?

vhunor: nincs is az elite szunyogoknal jobb moka

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#28141) Nesti


Nesti
tag

Hát igen, semmit sem érő gear nem sokat tud segiteni....:/ :DDD

Valakinek van kedve act 2-t nyomni..? :D

[ Szerkesztve ]

Ha az Élet citrommal kínál, kérj hozzá Tequilát!!! Next-Gen konzol?...Meg kell venni!!! Samsung Galaxy A5. :) :P

(#28142) whitezo88


whitezo88
nagyúr

57-es csizma 12% move speeddel, 105 int, 105 dex, 50 vit 12% MF mennyit ér? hasonlók több százezerért vannak, az a pár, de inkább 1M közelében...
mod: megnéztem jobban, a 800k a legalja, egészen többmillióért..

[ Szerkesztve ]

(#28143) Nordic válasza atidzsiforc (#28123) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Semmiben...utólag újra elolvastam, amit írtál, és félre értettelek(többet kellene aludni :U ), csak már lejárt a szerkesztési idő. :B

(#28144) vhunor válasza maross (#28140) üzenetére


vhunor
őstag

Tegnap kaptam egy immun/firechain/arcane/waller bogarat, isten uccse kitartó voltam, feltoltam a resistet 850-ig 8k hp és 1k dam bukásával, de csak a szarnak adtam egy pofont.

(#28145) Ren Hoek válasza Neró (#28133) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Egyértelmű, hogy RMAH miatt nyomatták meg a takarítást.

Annak nagyon örülnék, hogyha a sok f*sz bottert úgy kapnák el, hogy 1 nappal RMAH előtt, 100 millás farm arany megy nekik a levesbe. Ronda öröm a káröröm, de itt szép lenne :D

Már szétkeresték magukat a bottereken, mivel több millió dollárt fektettek acc-okba. Sokan üzleti tervet készítettek, ban-t is belevéve. Egyre többen vágtak bele, egyre több acc-ot vettek, (nem feltétlenül lopottat) pl a 200 acc-os arc. Viszont az egész csak akkor éri meg nekik, ha RMAH-ban ki tudják pörgetni a pénzt!

A Blizz zseniálisan járt el, ha így járt el...Beetette a sok bottert, hogy nem bannolnak, így eszméletlen sok acc-ot vásároltak, most meg szépen bannolja majd őket full vagyonnal. Így nem tudják kiszedni a játékból majd a pénzt. A blizznek az a jó, ha bent forog a pénz a játékosok között. Nem pedig az, hogy mondjuk kiszedjen 12000 dollárt a botoló, + a hasznot. Már pedig az első az, hogy nullszaldósra kiszednék, mert óriási a befektetés mértéke. Így viszont tisztán keresett rajtuk a Blizz egy billenős kamaznyi pénzt + a hős Blizzard a csalók ellen imázs.

[ Szerkesztve ]

(#28146) maross válasza Ren Hoek (#28145) üzenetére


maross
veterán

Tuti atadtak nembotolo taroloaccountoknak a penzt, ok se hulyek,ha mar szazezreket/milliokat fektetnek a dologba. Persze ettol fuggetlenul fajhatott nekik kemenyen.

szerk: tudom hogy noob kerdes, de sose neztem, lehet tradelni masik karakterrel, vagy csak ledobni a foldre a cuccot? Ha igen, aranyat is lehet?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#28147) akela91 válasza Ren Hoek (#28145) üzenetére


akela91
addikt

Így van, én is erre gondoltam egyből, hogy a holnapi RMAH előtt kipucolták a csalókat, ezzel megfosztva őket a felhalmozott "vagyon"-tól. Azért így is kerestek ebay-en jópáran, de a nagyja ki lett szűrve így. :) Viszont tényleg érdekel, hogy amcsiba volt a banhullám, vagy már mindenhol...

(#28148) Wolverine válasza Ren Hoek (#28145) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizz mindig így, hullámokban bannol, egyszerre tíz-százezres nagyságrendben. Ez a PR-ban is jól néz ki, és a játékosoknak is tetszeni szokott...

#28136: nekem mindegyik követős beszélgetős achi meglett az első normál Diablo-killemre, szóval csak kihagytál valamit :) Nagyjából azt célszerű eljátszani, hogy minden küldetés végén, az újabb elkezdése előtt nyomni kell egy teleportot "haza" az aktuális városba, és megnézni, van-e új beszélgetési lehetőség. Nem mindig jelenik meg a kék csillag egy új dumánál, szóval ellenőrizni kell...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28149) Ren Hoek válasza maross (#28146) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ha monitorozták több hétig ezeket? Gondolj bele, elég csak annyi, hogy a Warden szépen gyűjtötte az infókat... Olyan ócska gagyi botokkal mentek 24/7, hogy szánalom. Ezeket simán monitorozhatták, és egyszerűen visszamenőleges EULA sértés miatt delete. Ráadásul tároló acc-okat is felderíthették így.

Ahogy tökéletes védelem nincs, tökéletes bot sincs. A szimulált egérmozgást elég könnyű detektálni, mivel a botból az emberség hiányzik. Egyelőre nagyon nehéz olyan egérmozgató botot írni (akár úgy, hogy szoftver sincs a gépen, csak egy USB kábelen jön az egér adat) amit ne lenne előbb utóbb gyanus. Erre csak a legjobb programozók képesek, és ezek a botok sosem kerülnek fel torrentre, ez fix. Ennyi meg talán belefér. Ja és egyértelmű, hogy egy botter nem fog harcolni az accjáért, mert akkor be kell mutatkoznia a Blizznek :D

[ Szerkesztve ]

(#28150) maross válasza Ren Hoek (#28149) üzenetére


maross
veterán

Jo de erted, a tarolo acc nem csinal semmit, lehet hogy en vagyok az, es adott nekem cuccot, na es akkor mi van? Engem miert bannoljanak? Nem hiszem hogy bannoltak volna olyan accot, amin nem futott bot.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.