Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17951) Kephamos válasza AtHoS (#17947) üzenetére


Kephamos
addikt

Hol is találom pontosan ezt a könyvtárat?

(#17952) Nordic válasza AtHoS (#17947) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Érdekes, mert ezt a barbárnál máshogy tapasztaltam.5-10 dmg-s gyűrűt cseréltem egy +65str-es gyűrűre, és nőtt a dps-em, nem sokat(azt hiszem vagy +3-at :P ), de nőtt:DDD

(#17953) Mythsardan válasza #56230144 (#17944) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

14,490 Ft (Áfával), de tegnap még 13 körül volt :Y

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#17954) AtHoS válasza Nordic (#17952) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam nem volt még ekkora statos gyűrű, de mint látjuk a statok nagysága erősen befolyásoló tényező

Kephamos

XP-nél ott ahol írtam, win7-nél alap állapotban C Users

read-only mode on the forum

(#17955) Kephamos válasza AtHoS (#17954) üzenetére


Kephamos
addikt

Az a baj, hogy nem tudom, hogy MIT és HOL keressek. Nem igazán ismerem se a windows-t, se a blizzard termékeket, így csak percek óta bóklászok. :)
Ja és win7.

[ Szerkesztve ]

(#17956) Integra válasza oxox (#17878) üzenetére


Integra
titán

a map rész nekem is feltűnt, de mivel alig használom, nem annyira zavaró, elég a kis térkép jobb felül. nála még pont akkorák a pályák, hogy nem unok bele. és sokkal több a waypoint. ami jó, mert d2-ben ugye mikor 3 pályát kellett átbóklásznod a waypoint-ért, akkor a guta tudott kerülgetni.. :) így ha kikell lépned, hamarabb megvan a pálya és kisebb az újra átbóklászandó távolság.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17957) kovsol válasza Mythsardan (#17953) üzenetére


kovsol
titán

Tegnap is ennyi volt már, pont néztem :) csak előrendeléskor volt 12790Ft+ingyen kiszállítás, ahhoz képest most azért is fizetni kell már.

May the Force be with you!

(#17958) #56230144 válasza Djuree (#17946) üzenetére


#56230144
törölt tag

14k???Ez is felejtős.

(#17959) Integra válasza Gyuri27 (#17896) üzenetére


Integra
titán

jaja, ilyenből kéne kettő.. és ilyet
mondjuk az 1.30 speed lehetne 1.50 v 1.60 ha már kukacoskodni akarok.. :D
ilyeneket gondolom csak hell-ben nagyon magas karakterrel lehet csak készíteni. és ha már ilyen fegyvert kotyvasztasz, akkor azon a szinten gyanítom már maga a játék is elég komolyakat tud dobálni, nem?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17960) Kephamos válasza Kephamos (#17955) üzenetére


Kephamos
addikt

Valaki?

(#17961) Jazz


Jazz
veterán

Nem tudjátok hogy a digitális verziónál normális-e ha nem adott semmilyen kódot? Azért legalább azt jó lett volna kapni.:)

free your mind

(#17962) Kephamos válasza Kephamos (#17960) üzenetére


Kephamos
addikt

Sikerült megoldani a problémát.

(#17963) Kephamos


Kephamos
addikt

Remek, végre működik. Viszont nem tudok belépni, mert azt mondja a játék, hogy nincs diablo3 az accountomban, pedig a battlenet webes felületén ott van a starter. (Error: 12)

[ Szerkesztve ]

(#17964) Tbs82


Tbs82
tag

Hello én is ma végigvittem a játékot, hát nekem azért pár főgonosz eléggé izzasztó volt, én speciel többet szenvedtem Izualal mint Diablóval habár azutóbbi sem volt éppen nagyon könnyű..)

Játék időm /22óra 38 perc /az hát mivel nem siettem nem is lett olyan kevés:)

Dps-em meg elég gyengus na de hát majd még tápolok...:)

[ Szerkesztve ]

(#17965) atidzsiforc válasza tatabánya (#17900) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ez felreertheto. De rossz az, aki rosszra gondoll. ;]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#17966) AtHoS válasza Jazz (#17961) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Milyen digitális verzió amiről beszélsz?

Blizznél vásárolt verziónál minek neked kód? Nem elég, ha bekerül a Blizz accountodba és tudsz vele játszani?

Kephamos

Bocs kicsit elmerültem az AH rejtelmeiben. Majdnem sikerült vennem egy ultra jó gyűrűt óccóért, de sajnos későn kapcsoltam, hogy ez marhára jó vétel lenne, így el is happolták :(

Win7-nél C meghajtó Users könyvtár és azon belül Battle.net majd Blizzard Entertainment alkönyvtárak.

Le is írhatnád hogyan sikerült megoldanod, ugyanis a legtöbben csak annyit írnak be ide, hogy "sikerült megoldani", amivel mások nem sokra mennek, ha hasonló probléma lépne fel ;)
Az ilyen tapasztalatokat össze lehetne gyűjtögetni első hsz-ba, a későbbi gyorsabb probléma megoldásokhoz

Szerk.
Tbs82

30-as szinten?

Azért azt sejted, hogy "csak" a történeti szálat vitted max végig. Van még 3 nehézségi fokozat és olyan skillek, melyek csak magasabb karakter szinten aktiválódnak.

D2-nél is annyit szoktak írni: a játék HELL-en kezdődik ;)
Jelen esetben Inferno-n ;] szóval GoTo lvl60

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#17967) Kephamos válasza AtHoS (#17966) üzenetére


Kephamos
addikt

Töröltem a Diablo3 könyvtárból a patcheket, ezután újra letöltötte és el is indult a játék. Bejelentkezni azonban nem tudok, 12-es hibakóddal elküld a francba.

(#17968) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Ring of Agonybol talalt mar valaki socketed valtozatot?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#17969) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Bnet-es accountba a D3 nekem Global region alatt van, de európai szerveren játszok.
Sc2 eu region alatt van.

Menni fog így a pénzes AH?

(#17970) AtHoS válasza Kephamos (#17967) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szerintem nem jó régió van beállítva szervernek. Guest Pass-ból különböző régiókódúak vannak. Szóval nézd meg más régióval is ill. a Blizz accountodon is írja, hogy mely régióhoz tartozik a startered

read-only mode on the forum

(#17971) AtHoS válasza Nordic (#17952) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na itt egy kis dmg vs int teszt wizard esetén gyűrűvel

29 INT 32 +sebzést ad, tehát +1 INT az kb. +1,1 DMG

read-only mode on the forum

(#17972) Kephamos válasza AtHoS (#17970) üzenetére


Kephamos
addikt

Most újra letöltöm az egészet, azzal a telepítővel, amit a bnet honlapján az arcomba nyom.

(#17973) sittes79


sittes79
addikt

Én 26-os WD vagyok, de elég f*d a dps-em(66), akkor itt a kulcs az AH, kell venni valamit inkább, mint train-elni a kovácsot, biztos elnyomtam ré 200e goldot, de semmi jó cucc nincs. nem értem?

(#17974) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Gondolom hülye kérdés, de itt már nincs olyan, hogy egy kardot összekovácsolok egy gyűrűvel vagy hasonló?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17975) Scheffer válasza sittes79 (#17973) üzenetére


Scheffer
tag

Vegyél AH-ban cuccot és ne trollkodj! :)

(#17976) AtHoS válasza sittes79 (#17973) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ezt jól látod. Ha abból indulsz ki, hogy úgysem fog jó cumót adni a kovács, akkor a fejlesztéséhez képest töredék áron tudod felszerelni a karidat AH-ból.

Persze ez a jelenlegi körülményekre igaz. LVL60 karihoz való cuccok már nem kevésbe fognak kerülni, ill. majd az RMAH beindulása is erősen kihatással lesz a dologra

szerk.

Mihez tartás végett lvl26-on a wizardom sebzett 700 magasságát 4k HP mellett és a játékban összesen szedtem össze kb. 180k-t

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#17977) Bazzzs válasza V.Stryker (#17974) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Olyan receptekre gondolsz, mint amiket a második részben a Horadric Cube segítségével lehetett kotyvasztani? Egyelőre nincs ilyen lehetőség a játékban, de még dolgoznak például egy mesteremberen, aki egy későbbi patch keretében fog visszatérni, talán majd nála lehet.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#17978) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Basszus hellen beindul a játék. A sima mobok akkorát ütnek, hogy csak lestem. Berusholtam 5 zombi közé az első actban, és majdnem lekapták pár sec alatt a 17k hp-mat. :Y

(#17979) V.Stryker válasza Bazzzs (#17977) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Oké, akkor nem keresem. Köszi.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17980) Xaels válasza sittes79 (#17973) üzenetére


Xaels
félisten

WD-nél INT-re kell gyúrni. 26-os szinten az a 66 nagyon kevés, valamit tuti nem jól csináltál. Én az AH-t csak mértékkel ajánlom. Nem jó ha túltápolod magad onnan, mert akkor az meg átbillenti a mérleget és elveszti a játék a kihívását.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17981) Ilsyde válasza Xaels (#17980) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ezt majd Hell-en átértékeled :DDD

(#17982) GRaul


GRaul
őstag

hello mindenkinek

Egy kis info a monk-ról
[link]

Hell act 1 vége fele járok. Néha van egy kis szívás a specko 3mas moboknál, de egyébként jól darál :)

Ki milyen passiv skillt használ?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#17983) Xaels válasza Ilsyde (#17981) üzenetére


Xaels
félisten

Melyik felét? Hogy Int-re kell gyúrni vagy, hogy ne vásároljak be AH-ban?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17984) CoyoteStarrk


CoyoteStarrk
csendes tag

Bárki aki szintén Hell-en jár Witch Doctorral és nem akadt itt el úgy, mint én megdobhatna egy pár tippel a buildjét illetően. Akár solora (főleg) akár co-opra vonatkozóan.
A tapasztalatom szerint Nightmare-en még nagyon sok működőképes build létezik amikor közül egyel sem tudok rendesen haladni Hellen. A legnyagyobb problémát az erősebb groupok és a mass cc-s enemyk jelentik.
A hivatalos fórumon a legtöbb build a játék ezen szakaszára már egy kaptafára megy: VQ passzív+Zombie Bears/Dire Bat. A problémám ezzel, hogy muszáj mindig mindent spamelni, hogy a VQ bekapcsoljon és spamalhetővé váljanak a medvék. Ezen felül sokszor akkor is túl kevés a manám, ha cd-re teszem a skilleket hiába a 300% regen néha ráadásul olyan, mintha nem is működne a dolog.
A legnagyobb baj viszont, hogy ez a játékstílus egy unalmas fos. Eddig (nightmare végéig) több buildet kipróbáltam, mindet élveztem de itt ezek csődöt mondtad. Az egyetlen járhatónak tűnő út meg nem tetszik, lassan kezdem bánni, hogy ezt kezdtem Wizard helyett. Eddig annyira jó volt ez a kari, csalódnék, ha nem lenne más működőképes út.

BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

(#17985) caverinha


caverinha
aktív tag

Sziasztok!

Ha valakinek akadna guest pass fölösbe, nagyon megköszönném! *.*
BattleTag: Caveira#2447
E-mail: vixo@citromail.hu

(#17986) sittes79 válasza Xaels (#17980) üzenetére


sittes79
addikt

Na igen én is azt keresem, hogy mit szúrtam el...De nem tudom :F

Scheffer: Értem én, de akkor az AH megöli a játékot!?

[ Szerkesztve ]

(#17987) Ilsyde válasza Xaels (#17983) üzenetére


Ilsyde
őstag

AH. Nagyon durvák lesznek a speckó mobok (champion meg rare), foleg ha olyan kombinációt fogsz ki. Arcane Molten Warp pl. az egyik kedvencem :D
Nem csak okosan kell játszani hanem nagyon jó cuccok is kellenek. Persze én sem viszem túlzásba de fenyát pár szintenként veszek mert az az egy két rare ami hullik tobbnyire semmire nem jó.

(#17988) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Spoiler.
Kill Diablo (persze infernón). [link]

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#17989) Xaels válasza Ilsyde (#17987) üzenetére


Xaels
félisten

Tegnap én is futottam pár elite elől. Úgy gondolták nem foglalkoznak a Gargantuával és egyből nekem esnek. Hát volt spurizás rendesen, meg Zombie Wall orrvérzésig. Kellenek ilyenek is, hogy élvezze az ember. Nem jó ha egyszerű mészárlásba megy át a dolog.

Mondjuk nekem annyival könnyebb a helyzetem, hogy a többiek dropjából élek. Ők meg az enyémből :D Általában mindig nekem hullik olyan ami nekik jó és nekik olyan ami nekem. Így el szoktunk csereberélni. AH-n meg általában eladni szoktam cuccokat. Nem sok pénzekért, mert nem az a célom, hogy Gold milliárdos legyek csak többet kapjak értük mint amit a kereskedő adna.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17990) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Na most kicsit felbaszott a játék...Elkezdtem hellen, erre kaptam egy olyan üzenetet a játéktól, hogy "There was an error retrieving achivements data". Mondom mifasz? Hát konkrétan lenullázta magát az összes eddig elért achim...Hát én még egyszer nem fogok küzdeni az achikért az biztos(úgy 40% körül jártam).

(#17991) kutga


kutga
nagyúr

Honnan tudom meg hogy nyertem-e aukción AH-ban?

Let the Zone take me if I am.

(#17992) radi8tor válasza kutga (#17991) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Completed fülre kell menni és ott fogod a baloldalon látni mit nyertél.

⭐ Stella

(#17993) Zebu


Zebu
addikt

Sziasztok!

Cimborám HD3850-nel játszik. Megy is szépen, de kb 20 percenként a win7 32 bit kidobja olyannal, hogy display driver stopped.

Semmi más játéknál nem történik ilyen.

Mi a rák van?

(#17994) janos1988 válasza Gyuri27 (#17988) üzenetére


janos1988
addikt

Azt írja, hogy exploit. Inkább bug, mint exploit, ha egyáltalán az.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#17995) kutga válasza radi8tor (#17992) üzenetére


kutga
nagyúr

Megvan, köszi. Tegnap megtettem 3 licitet de egyik sem nyert sajna. :( Inkább választom a Buyoutot. :P

SPOILER
Act 1 Butcher felé lvl 15-ön mekkora DPS kellene hogy legyen?

Let the Zone take me if I am.

(#17996) proci985 válasza Zebu (#17993) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem melegszik túl a kártyája/VRMek a kártyán? akkor szoktak ilyenek lenni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17997) Huma


Huma
addikt

Rakanoth alaposan megizzasztott NM-en. Legalább hétszer kinyírt. Alaposan át kellett variálnom a skilleket mire megtaláltam a nyerő kombót. Hiába volt 10e HP-m. Egy ütéssel levette a 90%-át.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#17998) Scheffer válasza kutga (#17995) üzenetére


Scheffer
tag

Szerintem 150-200DPS már nagyon jó.

(#17999) Zebu válasza proci985 (#17996) üzenetére


Zebu
addikt

Próbáltuk egy GT520-szal is és ugyanaz a helyzet :(

(#18000) Kashim


Kashim
őstag

Kicsit meglepődtem mikor berontottam pár ilyen charge-olós melák állat közé és hirtelen 5x annyian lettek. Mondanom sem kell kb. 5 másodpercig éltem, mert a k0cs0g fa is közben aljas módon alám pakolta a virágait, a melákoktól meg nem fértem ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.