Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17851) persil válasza medvezsolt (#17843) üzenetére


persil
nagyúr

Attack speed.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17852) persil válasza Jazz (#17849) üzenetére


persil
nagyúr

"Tényleg sokszor lagg van, és proci limites a game, sok a részecske effekt, és ennek ellenére csak 1 magot használ 2012-ben."

Ja, csak épp a laggnak semmi köze a szaggatáshoz. Két külön dolog.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17853) medvezsolt válasza persil (#17851) üzenetére


medvezsolt
senior tag

na de a 36 dps már magába foglalja az attack speedet is, nem? az3rt hivják damage per secondnak!

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#17854) persil válasza medvezsolt (#17853) üzenetére


persil
nagyúr

Elvileg igen, de akkor is csak annyit látni a képen, hogy az 1 kezesnek több a max sebzése és sokkal gyorsabb.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17855) medvezsolt válasza persil (#17854) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hát én is csak ennyit látok, de józan paraszti ésszel egy fegyver dps értékébe beleszámolódott már az attack speed érték. másnak ötlet? bár elfogadom ezt is, de fura

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#17856) persil válasza medvezsolt (#17855) üzenetére


persil
nagyúr

Annyi lehet, hogy a +3 dps, mire a tényleges sebzésedbe kerül, felszorzódik ezzel-azzal.(dex, skillek, etc) és 20 lesz belőle.

A gyűrűk, amik adnak 5-10 sebzést, azok is ilyenek.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17857) JSaN válasza megint én (#17842) üzenetére


JSaN
addikt

A skill rendszer messze jobb minta diablo 2 rendszere.

Mert az egy vizio gondolatot kozvetit, erdekes eloben o is tatog. Szal ez egy aprosag amire oda figyeltek.

Az hogy a maul intet ad csak randomizacio, semmi tobb. Nem kotelezo hasznalnod.

Grafika igy tokeletes ahogy van, arrol nem beszelve hogy sokkal komplexebb egy rendszer mint az altaladd linkelt fix helyeket hasznalo MMO.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#17858) atidzsiforc válasza persil (#17856) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Mondom, hogy az attack speed szorzo....

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#17859) Sztolyka


Sztolyka
csendes tag

Szép estét
Mivel anno lecsusztam a Bétáról, nem tudtam kiprobálni hogyan futna a gépemen ezért ha van valakinek fölösbe egy guest pass-ja azt szivesen venném, meg alapba is kiprobálnáma játékot :) Ha van esetleg valakinek vagy ismer olyat akinek irhatok e téren lekötelezne :) privátban megirhatná :) köszönöm :R :R :R

(#17860) persil válasza atidzsiforc (#17858) üzenetére


persil
nagyúr

Hallod most miért nekem mondod, én pontosan tudom, hogy mi az...
Ha nem tűnt volna fel, akkor épp másnak válaszoltam.

De a biztonság kedvéért leírjuk neked is: dps = damage per second.
Tehát ez már magában foglalja az attack speed-et.

Csak, hogy értsd:
5 sebzésű fegyver, 2es attack speed = 10 dps.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17861) Cyberbeni válasza persil (#17860) üzenetére


Cyberbeni
addikt

tegez ad +attack speedet

(#17862) atidzsiforc válasza persil (#17860) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Bocs nem olvastam vegig vissza.

Dedos peldakra nincs szuksegem.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#17863) Brutális eb válasza megint én (#17822) üzenetére


Brutális eb
addikt

+1 Ennyi idő várakozás után ez sajna nagyon kevés.
Az árához képest meg pláne.
Persze a nosztalgi sokakat megérint és szinte löki a kezet a pénztárca felé.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#17864) persil válasza Cyberbeni (#17861) üzenetére


persil
nagyúr

Tudom, én írtam le neki legelőször egy két szavas válaszban, hogy az attack speed miatt lesz más a dps.

Bár az egykezes mellé meg betehet másikat szvsz még sokkal jobban is járna.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17865) persil válasza atidzsiforc (#17862) üzenetére


persil
nagyúr

Oké ne haragudj csak úgy szóltál bele, mintha engem oktatnál ki, holott másnak válaszoltam épp.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17866) Xaels válasza Brutális eb (#17863) üzenetére


Xaels
félisten

Semmi köze a nosztalgiához, olyanokkal játszom együtt akik a D2-t is csak 1-2 hónapja tették fel először. Lehet nincsenek millió poligonból álló textúrahegyek, de az összkép igencsak hangulatos, van egy varázsa ami beszippant és a játék sokkal összetettebb mint azt először hinné az ember. Normal módon nem nehéz, de sokaknak így is okozhat 1-2 helyen meglepetést a játék, de amikor elkezded Nightmare fokozaton rájössz, hogy amit eddig erős karakternek hittél az sokkal törékenyebb mint gondoltad.

Az ár meg szubjektív. Ha elmegyek egy koncerte ami kb. 2órányi szórakozást jelent ott hagyom sokszor ennek a felét vagy még többet. Ezzel szemben ezzel a játékkal már most több mint 34órát elszórakoztam és még csak 2 kaszttal kezdtem neki.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17867) RI/OS


RI/OS
őstag

hááát...

ez a nightmare is elég langyi még...de már alakul

na majd a hell meg az inferno

(#17868) Rankerz


Rankerz
senior tag

Nightmare fokozat szerintem még mindig könnyűnek mondható egy két vészesebb elit csoporton kívül nem nagyon volt fejtörés(de azok durvábbak mint a boss harcok kb : D )
Hell fokozat jövök ! Ja a karakterem akit érdekel Lvl51 Barbár

(#17869) Mythsardan válasza megint én (#17842) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

-Jó, de nem arra vágyom, hogy gégigrágom magam ultraeasyn, hogy urána normálisan játszhassak.

Tanulj meg írni! Amúgy meg megnézném, ahogy te Hell fokozaton kiviszed a játékot úgy, hogy 1-es szintről, itemek nélkül kezdesz, de te biztos jobban tudod mint a fejlesztők (Fogadunk, hogy a városig nem jutsz el? ;] )

-Sztorit hagyjuk, ez szubjektív!

Most akkor hogy is van ez? Én úgy tudom, hogy te írtad ezt elsőként: "-A sztori elcsépelt", és erre kapott válaszra, ami tökéletesen rámutat a sztori kidolgozottságára te máris megcáfolod magad, nekem egy kicsit "mindenáron nekem van igazam" típusnak tűnsz, de majd kinövöd ;)

-Skillekről beszéltem, nem vágásokról...

Ha jól szűrtem le a hozzászólásodból, akkor te csak Normal-on játszottál, wizzard-al. Amennyiben igazam van, akkor 30-40-es szintű lehetsz maximum, és ha megint igazam van, akkor miért bírálod a spelleket, főleg, hogy csak 1 kaszt spelljeit próbáltad?

-Márpedig igenis kiábrángító, nem az, hogy lehet wizzardal kalapácsot viselni, hanem hogy még kifejezetten az a legjobb neki 1-2 esetben.

Magyarul a másik 9-8 esetben nem jobb, de ha ésszel játszol, akkor máris rájössz, hogy nem a kalapács a legjobb a wizzardnak.

-Tartom magam ahor, hogy gyökér cartoon grafika NE legyen...

Akkor milyen legyen? Ez most lehet, hogy sokkoló lesz számodra, de ez egy MESE, nem pedig a történelem egy darabja.

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#17870) Integra


Integra
titán

elég durva, hogy amiben könnyedén levertem normalban a diablot, az nightmare első pályán, közvetlen a legelején kb semmire sem jó... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17871) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Team Nolife-ék most végezték ki Diablo-t Inferno fokozaton 4 emberrel, így világ elsők lettek(ha minden igaz)

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#17872) oxox


oxox
addikt

bevallom feltem, hogy a ketto utan ez meginkabb elveszti az elso resz hangulatat...de nem!!!...rendben volt minden, a palyak gyonyoruek, hangok hangulatosak, videok popecek...a vegen kicsit tulzasba vittek a dolgot...kicsit olyan volt mint a 300 cimu filmben...mindig jott egy nagyobb foellenseg....diablo bacsi nem okozott gondot (varazslo 30 szint korul fejeztem be)...mondjuk a gyengebb skillek meg runaval sem olyan taposak mint az utolsok alapon....legalabbis nekem a "hegesztes" durvan apritott....

nekem az elso resz etalon volt...megy a szajkarate, ugyhogy nem etetem a trollokat, hogy mit hianyolok :B :D

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#17873) atidzsiforc válasza persil (#17865) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nem para, csak mar megirtam neki h az aspeed miatt van mielott meg az egesz elkezdodott volna. :DDD

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#17874) Integra válasza oxox (#17872) üzenetére


Integra
titán

rohadt jó lett a játékmenet, iszonyú rendben van, csak mész és darálsz, főleg coop-ban, nem kell állandóan a rohadt piákkal foglalkozni, teljesen más élmény lett az egész. :) azon kapod magad, hogy pályákat viszel végig megszakítás nélkül, esetleg meghaltál vagy cuccolnod kell, mert megteltél. ok, nightmare már kapásból más történet, mert ott már lófing vagy, de mégis élvezhető marad. érdekes ez a rúnásdi, de nem rossz. az meg kifejezetten tetszik, hogy a drága alig dobott drágakövek kiszedhetők a felszerelésekből... sajnos a craftingnál elég kaka felszereléseket lehet gyártani, legalábbis barbárnál én még egy használható gyors és erős kardot jó tulajdonságokkal nem tudtam beszerezni, mert mindig belegenerál valami nonsense attribute-ot... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17875) scott_free


scott_free
senior tag

az AH-ban az eladásra meghirdetett aukciót ki lehet törölni valahogyan vagy meg kell várni, amíg letelik a 2 nap? :F

(#17876) Bazzzs válasza scott_free (#17875) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Az aukció indítását követően 5 perced van annak visszavonására, egyéb esetben meg kell várnod, hogy vége legyen.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#17877) omikron23 válasza scott_free (#17875) üzenetére


omikron23
senior tag

Meg kell várni... Ha elég magas árat adtál meg, akkor talán nem viszik el... :)

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#17878) oxox válasza Integra (#17874) üzenetére


oxox
addikt

hasonloan erzem en is....eleg osszevissza haladtam az elso actba (hol csatlakoztam nehany ph!ajtashoz, hol folytattam....ezert eleg kesze-kusza lett, de ma reggel ugy dontottem akkor act2-tol tolom...meg is adta magat...mondjuk nem allitom, hogy minden bokor ala beneztem...de vannak akkora dungeon-ok, hogy a tokom nem akart 10 perceket visszabarangolni ket fel nem fedezett ures szobaert (bar eleg volt nehany rossz kanyar), es tenyleg 20 perc volt egy szint :DDD

ja-ja-ja-ja egy dolgot megis merek nyiltan kritizalni...teljes map alatt nem lehet a karaktert mozgatni (utolso parancsot meg vegrehajtja, aztan klikkelhet az ember)...ez nagyon hianyzott, es mar reges reg nem jatszottam a korabbi reszekkel, de a kezembe meg benne volt a mozdulat....ez nagyon hianyzott

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#17879) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

:))

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#17880) D1Rect válasza atidzsiforc (#17879) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem is 30 óra volt a NM végig, meg is kaptam, hogy "hova a rohanás?". :D

(#17881) WayneGace


WayneGace
őstag

AH nagyon megy? Felraktam pár tárgyat és 1 perc alatt el is vitték. Lehet túl olcsón adtam vagy csak szerencsém volt.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#17882) D1Rect válasza WayneGace (#17881) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha ilyenkor 1 perc alatt eladtad, akkor sztem olcsó volt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#17883) atidzsiforc válasza D1Rect (#17880) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Mondjuk tenyleg rohanok. :D Csak gondoltam mostmar kihuzom a karit 60ig, ha mar elkezdtem. Veletlenul amerikai regioban inditottam es mikor eszrevettem, mar nem volt kedvem masikat kezdeni europain.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#17884) oxox válasza Blizz (#17705) üzenetére


oxox
addikt

ezek a legendary targyak minden esetben barnak? csakmert szerintem nekem dobott egy keket...abbol gondolom, hogy annak ellenere legendary, hogy kek, hogy nevesitve van (tudomisen kinek a kardja...melohelyen vagyok, es most nem tudom megnezni), es van egy kis tortenete irva lentebb, mint ennek (ill. +1 socket hely is van rajta) ...Alyrnak (itteni PH! tag mutattam is....) nem nagy szam kard, csak azert tunt fel, mert mikor el akartam adni 540 arany koruli ara volt (ami elso vegigjatszaskor igencsak jo ar valamiert...rare-ekert is 2-300 kozott fizet a kovacs)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#17885) Nordic válasza D1Rect (#17799) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Na elmész te tudod hova a 12k-s DPS-eddel :Y ;] . És még én örültem, hogy 2700 a dps-em barbárral, ami harc közben(főleg ha nagy tömegbe vagyok) a passzív skilljeimmel 5400-ig megy fel. :U Én kis buta:DDD

De hellre legalább hamarabb fogok eljutni:P. Még Act 4 ugyan hátra van, de eddig 23h 6p jár a barbárom:D.

[ Szerkesztve ]

(#17886) Mukorka válasza oxox (#17884) üzenetére


Mukorka
addikt

Legendary az barna, ha kék akkor max a villám sebzés miatt az a háttere de ha eldobod akkor úgy is látni hogy milyen színnel írja a nevét.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#17887) oxox válasza Mukorka (#17886) üzenetére


oxox
addikt

ok....megnezem majd....de leirasa van tuti, es draga is...megprobalom majd valahogy belinkelni....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#17888) b3Ro


b3Ro
senior tag

Vegig vittem én is a játékot. Diablo azért nekem nem volt annyira könnyű, mert 3. sikerült legyúrni, hala a 2 healing "kútnak". Nightmare-en co-op ban akarom folleg jatszani, szoval akinek van kedve, az vegyen fel nyugodtan ha meg en nem tettem meg eddig :)

(#17889) AtHoS válasza atidzsiforc (#17879) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Miért ilyen bazi sötét a képernyő mentésed?

read-only mode on the forum

(#17890) Ultrazord


Ultrazord
tag

hova menti a játék a screenshotokat?

faszvagyok, megvan, dokumentumok

[ Szerkesztve ]

(#17891) atidzsiforc válasza AtHoS (#17889) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Mert minimum brightnessel jatszok, hogy sotetebb legyen. ;]

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#17892) AtHoS válasza Mythsardan (#17871) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A Method és a Team Nolife különböző csapat? [link]

Szerk.

atidzsiforc

Értem. Akkor kapcsold le a villanyt is a szobában ;]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#17893) Cyberbeni válasza Mythsardan (#17871) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link]
nem ők voltak az elsők

(#17894) schwartz válasza persil (#17847) üzenetére


schwartz
addikt

Pedig igaza van...ez a Blizzard ujabb fejos tehene. Csapatban 5 nap alatt vegig viszed (infernot beleertve) majd johet a rmah-ba a termeles. Ez D2 szintu fejlodessel es drop-al kurva keson indult volna be nekik. A jatek unalmas, Diablot kihuztak a kalapbol, a scriptelt boss fight-ok siralmasan konnyuek, a voice acting java reszt irritalo, a buildek late game-ig el vannak baszva, vagy mi? mert pl. nm-en a DH egy fos, vele ott abba is hagytam 2600DPS es 11k HP-vel nem volt elvezetes a jatek pedig nem en kurtam el a buildet. A Gothic-ot meg ne is emlegesd egy napon ezzel mert a bugjaival egyutt mesteribb alkotas minden teren... Esetleg annyi parhuzam van, hogy ez is ugy viszonyul az elodokhoz mint tette azt az Arcania...
Mindent osszevetve ez igy oriasi csalodas lett szamomra... :O

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#17895) Xelo


Xelo
addikt

na végre volt időm elkezdeni a nightmaret. skeletonking után járok 26 óra played ;)

(#17896) Gyuri27 válasza Integra (#17874) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]
azért ez és társai nem szarral guritanak. Ráadásul 6 random tulajdonság.
Azaz majd az idők végezetéig craftolhatod és két egyformát nem kapsz.

Tegnap wd-l csináltam egy 44-s monster kill. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#17897) LuckyL válasza Xelo (#17895) üzenetére


LuckyL
őstag

én ugyanitt járok, de még csak 34-es vagyok
viszont a statjaim konkrétan fele annyik mint a tieid
valamit nagyon elcseszhettem...
pedig igyekszem a legjobb cuccokat megvenni ahból
ja és nekem is barbárom van

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#17898) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Lenne egy hülye kérdésem. :)
Ugyanarról az ip-ről, 2 account mehet? Öcsém is megvenné.

Spoileres lehet egyeseknek.

Act3 eleje. Az első kisebb fő boss-t röhögve agyon csaptam 170es dps-sel.
28as Wizard vagyok. Nem érzem a hiányát a magasabb dps-nek egyelőre, így az AH-nak se.
500-as dpssel nem akarok rohangálni, köszönöm nem kell a one shot kill.
Az elég volt a bétában.
Nyilván majd ezt nightmar-en újra gondolom.
Frost nova, Wave of force, ice/light armor, spectral blade, blizzard, meteor skilleket használok.
Nagyon jól lehet ezeket a skilleket kombinálni.
Engem a játék megvett kilóra. Tegnap 9 órát toltam :DDD A helyszínek változatosak, a hangulat zseniális(morbid farm ac1 field of misery). Vannak apróbb dolgok amik nem jönnek be(Belial picit gagyi volt nekem, az inventory-ból pedig jobban tetszett a régi, amit a játék bejelentésekor mutogattak.)
De összességében az összkép rendkívül pozitív számomra.

(#17899) -conrad- válasza DeckardCain (#17898) üzenetére


-conrad-
addikt

Mehet. Nálunk is így megy. :)

(#17900) tatabánya


tatabánya
senior tag

én is kockultam a hétvégén 12 óra játékidő egy anál 3 és mozgástan vizsga után :)) :

[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.