Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17451) Tenken válasza adalbert1 (#17446) üzenetére


Tenken
őstag

Max zsír új karival nincs a helyén az elején, de egyébként az asztala "használható", illetve ha megszerzed újra akkor azon a szinten kell legyen amire a másik karakterrel felhúztad.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#17452) persil válasza Andie (#17444) üzenetére


persil
nagyúr

"legpuzsérabb kritikusnak"

Made my day :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17453) rt06 válasza persil (#17435) üzenetére


rt06
veterán

a templar-nak azert bejon
mert o meg valami ilyesmirol beszelget a barbarommal idonkent (most nem tudom sajnos pontosan idezni, de legkozelebb feljegyzem, ha erdekel)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#17454) LuckyL


LuckyL
őstag

na én is lecsaptam diablot

cryptot minden termékemért elfogadom

(#17455) sittes79


sittes79
addikt

Ez a dobókocka, tükör, gem nyalánkságok mire jó pontosan?

(#17456) mikromanus válasza sittes79 (#17455) üzenetére


mikromanus
veterán

A követő (follower, aki a diablo 2 mercet váltja) egyik felszerelési tárgya. 3 fajta követő külön-külön ectra kiegészítő típust használ. A templar a könyvecskéset, a tükör és dobókockák pediga másik kettőé :)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#17457) Wolverine válasza RockHaRD (#17450) üzenetére


Wolverine
félisten

Épp karbantartják az USA-ban, lásd Twitter. Remélhetőleg olyan fixszel jönnek ki, ami működni fog és átkerül Európába is...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17458) ricshard444


ricshard444
veterán

Egy láma kérdés srácok: Hol található az AH :B

Vannak dolgok...

(#17459) b3Ro válasza ricshard444 (#17458) üzenetére


b3Ro
senior tag

Miutan beloggoltal, bal oldalt az utolso Auction House. Bar most eleg szarul uzemel

(#17460) CoyoteStarrk


CoyoteStarrk
csendes tag

Sziasztok!
Lvl 45-ös Witch Doctorom van.
A buildem az alábbi:
[link]
A játékmenet szerintem evidens, Templar follower kísér.
Soloban és trioban szoktam játszani egy demon hunter, monk párossal. A triot most hagyjuk ott kicsit variálva van a build, a problémák sem egyértelműek amikor vannak. Ami érdekel most az a solo.
Ezzel a builddel nagyon szépen és könnyedén haladok ÁLTALÁBAN. Act 3 Nightmare-en vagyok, a"hétköznapi" lényekkel semmi bajom, lehet akármekkora sereg a kombómmal ritkán kerülök bajba, ha mégis a Spirit Walk általában elegendő.
A gondom a következő: Egyre kevésbbé tartom hasznosnak a Gargantuanom a játék előrehaladtával. annak helyére kellene valami hasznos tipp, ami nem eszi nagyon a manát, mert ugyan nincsen managondom, de még1 manaigényes spellt nem tudnék effektíven használni.
Ezen felül a bossokkal és unique enemykkeel rendszeresen meggyűlik a bajom. Erre ötlet?
Witch doctortól független kérdés:
Most (is) találkoztam olyan lénnyel ami olyan sebességgel healelte(?) magát hogy hiába volt az 1000 körüli dps-em+a spellek+Templar+Zombie a HP-ja szinte meg sem mozdult. Mi történik ilyenkor? (konkrét példa: soul ripper act 3 eleje, katapultos küldi után nem sokkal)
Valami immunja van az adott lénynek, vagy hogyan lehet ezeket effektíven ölni? Néha olyan sokat szenvedek ezekkel, mint egy-egy bossal.
Sorry, ha láma és egyértelmű dolgot kérdeztem, nem találtam rendes választ sehol.

[ Szerkesztve ]

BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

(#17461) ricshard444 válasza b3Ro (#17459) üzenetére


ricshard444
veterán

Tényleg,nem is figyeltem,köszi :R

Vannak dolgok...

(#17462) troland26 válasza Wolverine (#17443) üzenetére


troland26
őstag

közbe meglett :) [link]

(#17463) Cadal


Cadal
őstag

No nálam is elhullott a fő gonosz. AH-nak hála elég jól lehetett venni az akadályokat. Ez lett a vége. [link]

(#17464) catroot válasza persil (#17390) üzenetére


catroot
veterán

Én is agyaltam, hog Monk/Barbi/WD legyen-e. Aztán elkezdtem WD-vel és az ACTII-nél jöttem rá, hogy a WD nem annyira jön be, mindig háttérbe szorul, amikor csapatban megyünk. Így indítottam egy Monk-ot, aki meg aprít rendesen! :C

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#17465) Gyuri27 válasza catroot (#17464) üzenetére


Gyuri27
félisten

Háttérbe? Hát ez azért lol.
Tessék support skilleket használni.
Graps of the dead ezzel megkönnyited a tankok életét elöl, poison dart (+numbing dart, + bad medicine), acid cloud (+bad medicine), big bad voodoo.
A Method team nem véletlenül használ wd, wizard, monk, barbi csapatot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17466) catroot válasza Gyuri27 (#17465) üzenetére


catroot
veterán

Úgy értem, hogy nem olyan, mint a barbár/monk. Persze nyomom a WD-t is, de a stílusa nem jött be annyira, hogy elsődleges karakterem legyen.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#17467) Gyuri27 válasza catroot (#17466) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az egy másik dolog. Persze azt az elején is lehetett tudni, hogy a wd nem egy odaállós ráverek a monstára karakter.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17468) Sonja


Sonja
veterán

KSZ-ben már 14490HUF lett a játék! :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#17469) scott_free


scott_free
senior tag

hali,

éjjel beköltözött hozzám is a Diablo 3 CE, egy picit játszottam vele (6-os szintig egy barbár karival). anno a D2-t sokat nyomtam, mindegyik karaktert elvittem 80 fölé, utána a Guild Wars ment végig, szóval ezekhez képes íme az első blikkes benyomásaim és kérdéseim a D3-mal kapcsolatban:

- nem lehet változtatni a karakterek kinézetét? nem a páncélra gondolok, hanem az arcra, a testalkatra/magasságra?
- nekem nagyon hiányzik - vagy csak én nem tudom -, hogy nem lehet 3D-ben körbeforgatni és zoomoltatni a kamerát (mint a GW-ben)
- hiányzik a képesség-fa, ahol a D2-ben anno órákat/napokat lehetett töprengeni, hogy mit fejlesztek és mennyit (pláne, hogy vissza se lehetett csinálni)
- nem látom, hogy az egyes skillek mennyit sebeznek pontosan (oké, az elective mód után legalább a %-ot látom, de valahogy hiányérzetem van itt is)
- UI nem állítható (a GW-ben mindent oda tettél, ahová akartál)
- hol van a bnet-es multi? eddig csak azt a "public games"-t láttam, ahol questek szerint lehet csatlakozni és véletlenszerűen tesz be játékosokat - most már nincs olyan, mint a D2-ben, ahol látni lehetett a még nyitva lévő játékok listáját (a zártakét meg tudtad) és a játék neve alapján csatlakozni hozzájuk? vagy nyitott városi területek, mint a GW-ben, ahol összegyűlnek a játékosok? vagy hogyan lehet itt csapatot összeállítani? :F

hát, egyelőre - mondom, még nagyon az elején járok - elég felemásak az érzéseim: nagyon lebutított rendszer és látvány, nekem sok minden hiányzik még belőle. :(

[ Szerkesztve ]

(#17470) ooooobi válasza scott_free (#17469) üzenetére


ooooobi
senior tag

Nem MMO-hoz kéne hasonlítanod, ez "csak" egy uj diablo. :))
Ez nem egy hagyományos értelemben vett multi, inkább coop gémnek mondanám, persze ha egy irányba megy a kis 4 fős csapat.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#17471) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Sziasztok!

Egy ismerősömnek szeretnék Guest Pass szerezni. Én már szerencsére szert tettem egyre, de ő is nagyon szeretné kipróbálni mielőtt megveszi.

Ha ebben tudna valaki segíteni, megköszönnénk!

(#17472) Tom5 válasza scott_free (#17469) üzenetére


Tom5
addikt

Az összes kérdésed milliószor ki lett tárgyalva a topikban, csak vissza kell olvasnod...

(#17473) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Hali act 2 hell fokozatra keresünk barbár dh és wd karikat (eddig 2 en vagyunk ) battletagért privátba írj

El. Psy. Congroo.

(#17474) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Milyen laptop vga a minimum amin elmegy a game?

(#17475) pzske


pzske
aktív tag

Sziasztok !

Lehet én vagyok nagyon egyszerű, de az előző részhez képest mivel , hogy eltűnt a skillfa illetve a stat-ot is automatikusan osztja , így tárgyak nélkül azonos karakterrel típussal mindenki azonos szinten mindenkinek ugyanazok a tulajdonságai ? Hogy lehet 1 karaktertípuson belül , különbözőket kialakítani ?Én ezt nem értem........

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#17476) snemeth


snemeth
aktív tag

A hét végére egy kis ajándék Guest Pass :)

RCG8DX-CK7H-86XNDN-TXW8-2MNEH9
M4CVVY-DM2J-9PJPNY-9KYP-Y999HB

(#17477) V.Stryker válasza SzalaiG (#17474) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Itt megtalálod a választ.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17478) EneMy84 válasza V.Stryker (#17477) üzenetére


EneMy84
tag

Sziasztok nem tudna valaki adni egy Guest Pass? Kiszeretném probálnia játékot. Ha valakinek van feleslege akkor priviben Írjon. Köszönöm szépen. :B

"To achieve Victory we must. Massour forces at the hud out all power & Movement the enemy's 'centter of gravity "Von clousewitz"

(#17479) -conrad- válasza pzske (#17475) üzenetére


-conrad-
addikt

Van 6 lehetőséged kitenni skilleket, mindengyik ágon 3-4 féle skill van, ezekhez pedig mindegyikhez 6 féle rúnalehetőség tartozik.
Magyarul nagyon eltérő lesz az, hogy ki milyen skilleket és milyen rúnával fog használni.

(#17480) JSaN válasza -conrad- (#17479) üzenetére


JSaN
addikt

Es elective modal az azonos osztalyba tartozo skilekbol is pakolhatsz ki egyszerre tobbet.
Sokkal jobb rendszer mint a diablo 2, ahol volt par bejaratott build skill es azt nyomta mindenki.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#17481) Gorneck válasza pzske (#17475) üzenetére


Gorneck
titán

Skillekkel variálva?

Haverom WDje teljesen más stílust képvisel, mint az enyém...más skilleket használ...

Gorneck#1239

(#17482) mcwolf79 válasza pzske (#17475) üzenetére


mcwolf79
veterán

Pont ez a jó benne.
Milyen "szép" is volt, mikor Diablo 2-ben a jégsebzéses boszorkányommal nehezebb fokozaton belebotlottam egy full jégimmunis boss-ba :W Tiszta kínszenveddés volt vele.
Ilyen most nincs, nem tudsz a későbbiekben "használhatatlan" karaktert létrehozni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#17483) Nordic válasza persil (#17435) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez se rosszabb:
Ench: *kuncog*
Barbár: Mit nevetsz
Ench: Csak eszembe jutott valami, amit a próféta mondott rólad...
Barbár: Mit mondott?
Ench: Áhh...felejtsd el...(biztos arra gondolt, hogy a Barbároknak általában "3 lába" van:DDD).

(#17484) Integra


Integra
titán

act3-ban érezni azért az ellenfél erőbeli ugrását, kb 4x annyit kell megcsapni, hogy ugyanúgy elfeküdjön mint act2-ben.. és alig dobál használható tárgyakat.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17485) scott_free válasza ooooobi (#17470) üzenetére


scott_free
senior tag

hát nem tudom, én a D2-t single-ben csak egyszer vittem végig normálon, utána csak és kizárólag a bnetes multiban toltam - épp az volt az élvezetes benne!

egyelőre úgy tűnik, hogy pont azt vették ki a játékból, ami a D2-ben nagyon jó volt...

de most komolyan: hol látom pl. hogy kik vannak fent egy szerveren? hogy kikkel tudnék együtt játszani? még a D2-ben is volt a belépés után az a magyar szoba vagy mi szösz.

(#17486) pzske válasza -conrad- (#17479) üzenetére


pzske
aktív tag

Igen ez igaz , de nyilván a magasabb szintű rúna használhatóbb..... illetve ez is hiányzik , hogy 2 féle skillt használhatsz , nincsenek gyors váltások. Na mind1 ez van , de nekem ez így nagyon egyszerű , ezek hiánya révén szerintem nem lesz olyan tartós mint a 2 volt. Jó lenne , ha ezek közül valami visszakerülne.Ezek miatt van nekem is nagyon vegyes érzéseim a gaméval kapcsolatban.Amúgy grafika , story, karakterek, fegyverek nagyon rendben vannak, de játékélményre elmarad a 2-höz képest sajnos.

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#17487) Nordic válasza Integra (#17484) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ugyan már...neked legalább alig dobál ;] . Én tegnap 6-órát toltam, és egy darab sárga sem esett :DDD . Már csak nevetni tudok ezen a szar drop rate-en:D

Nem tudom mit csináltak az AH-val, de rendesen szárnyal! :Y Remélem így is marad :K !

[ Szerkesztve ]

(#17488) sittes79


sittes79
addikt

A szeretett Diablo III közösségnek én is felajánalnék egy vendég kódot! :)

Aki kapja marja!

(#17489) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na végre. Normális gépen játszhatok :DDD
8 óra játék után vagyok az act1 végén..

(#17490) -=Sziszi=- válasza sittes79 (#17488) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Köszi nagyon jól jött :)

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#17491) ttt1


ttt1
őstag

Nem photoshop..:)

[ Szerkesztve ]

(#17492) Televan74


Televan74
nagyúr

Megkerestem a 16248 hsz -t. Még jó hogy én mindig boltban veszem(cdgalaxis).
Jövő héten meg is veszem.
Végre valaki csinált egy erős védelmet a játéknak.Nem is fog gyorsan csökkenni az ára a játéknak. Addig meg csalók mindig is lesznek, és becsapottak is.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17493) modd3r


modd3r
őstag

Van két Guest Pass-om, az első két jelentkező kapja (Priviben)!

[ Szerkesztve ]

(#17494) sittes79


sittes79
addikt

Várható, hogy az amcsi szerveren lévő karakterem átvihető lesz európába?

(#17495) execute93


execute93
őstag

Wizardként mire érdemes menni?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#17496) disco fever válasza modd3r (#17493) üzenetére


disco fever
csendes tag

ezúton is köszönöm modd3r-nek a guest pass-t! :R

(#17497) persil


persil
nagyúr

Még a bétában tárgyaltuk, hogy a waller képességű szörnyek milyen bosszantóak lesznek majd.

Hát a faszt. Molten... na, az bedarál:D Találkoztatok már ilyennel? A legtutibb, amikor valami komolyabb rare szemét tud ilyet, de multkor pl egy 4 fős elite csapat nyomta rám folyamat.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17498) ooooobi válasza sittes79 (#17494) üzenetére


ooooobi
senior tag

erröl mär volt szó, ami amcsi szerveren van az ott is fog maradni

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#17499) JSaN


JSaN
addikt

Ha egy gemet kiszedek egy itembol, akkor az item megsemmisul? Vagy megmarad a gem es az item is?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#17500) Tatyla


Tatyla
őstag

most vagyok 42 nightmaren
minden nagyon szép a játékban imádom de egy valamit remélem nagyon gyorsan javítanak ez pedig a tárgyak+statok logikátlan összerakását,rengeteg olyan item esik rare-be is aminek semmi értelme egyből zúzda mert eladhatatlan is...

Jsan : megmarad mindkettő

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.