Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17551) kovsol válasza Nordic (#17550) üzenetére


kovsol
titán

normál fokozaton is csak első alkalommal dob fixen sárgát, utána random az egész, persze gondolom a bossnál nagyobb a drop esélye mint egy sima elitnél.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#17552) Djuree válasza Bazzzs (#17547) üzenetére


Djuree
félisten

de, az lesz az sztem, köszi, meglesem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17553) moddingR


moddingR
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek nincs számomra egy fölösleges Guest Pass-a? Ki szeretném énis próbálni a játékot. :) Előre is köszönöm!

(#17554) XenHai


XenHai
senior tag

Van értelme full mf-es karit csinálni??Mert nem vettem észre hatást azon kívül ,hogy istenvertéül papír..

(#17555) X Factor válasza Nordic (#17550) üzenetére


X Factor
addikt

Igen, csak kék, dobhat aranyat is, de ritka. Csak normalon dobnak előírás szerűen.

Make things work

(#17556) makabanan


makabanan
csendes tag

Felajánlok egy GUEST PASS-t, aki leggyorsabban ír priviben, viheti.

(#17557) Drenadar válasza Nordic (#17550) üzenetére


Drenadar
veterán

én is lassan játszok :) eleinte képes vagyok csak nézni a grafikát pl a legelején milyen jól megcsinálták a vizet... folyót :)
nem rohanok sehova :) nekem még túl új a játék. közel se olyan érzés mint a diablo3. és fra hogy szintlépésnél mindig jön egy új képesség vagy skill+runa kombó és akkor az van... magasabb szinten már nagyobb a választék meg a szabadság? :P

(#17558) OddMan


OddMan
őstag

A starter edition-be ha belépek, akkor jobbra van egy UPGRADE NOW rész. Ezzel a normal-ról lehet átállítani a nehézségi szintet? :U

Ez a teljes szöveg:
UPGRADE NOW
Click your way to 60!
Challenging Bosses!
Nightmare. Hell & Inferno Mode!
UPGRADE

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#17559) Szerintem... válasza OddMan (#17558) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Nem. Ez a teljes jatekra upgradelest jelenti.

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#17560) OddMan válasza Szerintem... (#17559) üzenetére


OddMan
őstag

Gondolom akkor erre fölösleges rákattintanom addig, amíg nem kapom kézbe a teljes változatot?

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#17561) persil


persil
nagyúr

Egyik ismerosom fel szeretne tenni a jatekot, mar letoltotte a friss, tehat jo installert, de amikor inditja azt a hibauzenetet kapja, hogy failed to extract required files.... Stb.

Ez mitol lehet? Adminisztratorkent is probalta termeszetesen es mar letoltotte tobbszor is.

Ne irjatok, hogy nem jo az installer, mert az updatelt friss van leszedve, nem az amelyikbol hianyzik 50 mb.

Telorol vagyok, a blahan, szoval azert nem tudok rendesen keresgelni, meg vegigolvasni a topikot.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17562) föccer válasza OddMan (#17560) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerintem onnan meg is tudod venni a digital dowload verziót.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#17563) scott_free válasza Wolverine (#17522) üzenetére


scott_free
senior tag

hát, nekem a D2-ben úgy lett friends listem, hogy akikkel random együtt játszottam és normálisak voltak, azokat felvettem - jó pár némettel játszottam így utána sokáig.

meg a 4-es csapat is gáz a régi 8-as helyett.

(#17564) scott_free válasza Drenadar (#17543) üzenetére


scott_free
senior tag

nem vagy vele egyedül, nekem is ez az érzésem.

most úgy érzem, hogy legfeljebb egyszer-kétszer végigviszem, aztán annyi, kalap-kabát, nem fogok hónapokat/éveket beleölni, mint a D2-be. :(

bár egy kiegészítőben még sokat javíthatnak rajta.

(remélem, hogy majd a GW2 jobb lesz!)

(#17565) atidzsiforc válasza Drenadar (#17549) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ha monkkal vagy, be tudsz csuszni a tomegbe egy skillel, de most hirtelen nem tudom a nevet.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#17566) Donvit078


Donvit078
tag

Van valakinek egy GUEST PASS kulcsa? Köszi :)

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#17567) scott_free


scott_free
senior tag

hogy kérdezzek is valamit: a közelharci fegyvereknél egy rövid tőr ugyanolyan távolságban sebez, mint egy hosszú kasza? :F

(#17568) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Valaki azt árulja el, hogy ez hogyan sikerülhetett. (Mármint a hiányzó 20, 30...)

scott_free: Amikor térdig gázolsz a belekben és 40 mob van körülötted, akkor szerintem majdnem mindegy az a távolság. :B Egyébként szerintem a kétkezes fegyverek nagyobb range-ben ütnek.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17569) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Egy kis érdekesség:
Én Guest Pass-al toltam az elején és utána vettem meg a játékot és upgradeltem fel. Most kitöröltem a guest pass alatti hőseimet,hogy full tiszta lappal kezdjem újra és érdekes módon a teljes játékkal valahogy normál szinten nehezebb a játék. Hála a Jó Istennek. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17570) proci985 válasza Nordic (#17515) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nightmaren lesz ez még viccesebb is.

kérdezd meg futottam e már fél pályát vissza egy hasonlóan vicces spawn miatt?;Đ

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17571) Joker94


Joker94
aktív tag

Felajánlok énis egy Guest Pass-t.:))
Végre sikerült megvennem a játékot.:D
CDDBMB-XHJN-FRMWNX-RVYM-MJ9N84

(#17572) mar_tin válasza persil (#17561) üzenetére


mar_tin
tag

Windows7 alatt a Program Data mappából törölje a Blizzard, illetve battlenet mappa teljes tartalmát telepítés előtt. Windows XP -n azt hiszem a Program Files alatt vannak.

(#17573) Wolverine válasza Drenadar (#17557) üzenetére


Wolverine
félisten

Lehet, hogy kapsz új spell/rúnát - de ki mondta, hogy kötelező vagy jobb azt használni a régebbiek helyett? :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17574) janos1988 válasza persil (#17561) üzenetére


janos1988
addikt

Itt írd be a keresőbe, pl.: extract.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#17575) mar_tin válasza Szuperboci (#17540) üzenetére


mar_tin
tag

26 -on van 400 körül nekem. Valaki linkelt itt képet 30 eleji karakterről 1100 feletti DPS -el.

(#17576) Absinthe16


Absinthe16
csendes tag

Sziasztok!

Aki még tud, legyen szíves egy guest pass-t küldeni privátban, hogy kipróbálhassam a játékot.
Köszönöm!

(#17577) Scheffer válasza mar_tin (#17575) üzenetére


Scheffer
tag

LvL 22-őn 299DPS-em van Demon Hunterrel, szóval az a 400 is nagyon impozáns. :)

(#17578) WayneGace


WayneGace
őstag

Sikerült végigjátszanom. Kicsit felemás érzésem van. Maga a játék nagyon jó lett, olyan, mint amire számítottam. Amire húzom a számat, az a történet, nagyon egysíkú és kiszámítható. Reméltem, hogy 3. részben mernek újat mutatni és nem az lesz, mint eddig. Illetve hiányoltam a mellékküldetéseket. Az rendben van, hogy néhány apró küldetésbe, barlangba bele lehet botlani. Vártam volna olyanokat, ami konkrét feladat. Például a kovács kedvenc szerszámait hozzam el 5 helyről. Az 5 dungeon, legalább +1,5 óra játékidő, és ez csak egy küldetés lehetne. A pálya szerkesztő, a szörnyek, démonok megvannak, csak viszonylag kis idő egy ilyet berakni.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#17579) JSaN


JSaN
addikt

Nezegettem a boltokat, hihetetlen hogy mindenhol elfogyott. Meg a sima is.
CDG juniusaban kap, a tobbi bolt is 1-2 hetet ir.
Nezegettem jopar kulfoldi oldalt (zavvi, game.co) ott is midnenhol sold out van.
Kivancsi leszek jovo heten az elso heti eladasokra.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#17580) pzske válasza Nordic (#17515) üzenetére


pzske
aktív tag

Linkbe rakjátok már az ilyen képeket, faszé kell a másik játékát elrontani ?!

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#17581) freelanced


freelanced
addikt

Hali! Itt az én damage-em: LINK

Van amikor 4500-at is csapok

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#17582) Scheffer válasza freelanced (#17581) üzenetére


Scheffer
tag

Alapvetően mik az elsődleges szempontok nálad tárgyvásárlásnál? Gondolom az STR és VIT bónusszal ellátott tárgyak mindenféleképpen fontosak, de pl. a kritikus találat esélyét és sebzését növelő felszereléseket mennyire tartod fontosnak?

[ Szerkesztve ]

(#17583) omikron23


omikron23
senior tag

ACT III... Eddig nagyon bejön a játék :) Az AH-t egyre kevesebbet nézem, mert ami lenne, az megfizethetetlen sokszor. Amiket eddig vettem, azokat meg adnám el, de nem veszi a kutya sem, szóval nem költök több aranyat ott... Majd talán nehezebb fokozaton. :D

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#17584) freelanced


freelanced
addikt

Hát igazából ahogy mondod VIT és STR alapján keresek és próbálok olyat kiszűrni amibe bele lehet rakni gemeket és beledobok STR-est vagy VIT-ist vagy ha fegyver akkor WEAP DMG-est...
Szerintem a két 1h jobb legalábbis én jobban szeretem mert gyorsabban ütök ezért több fury-t kapok de van hátránya is....

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#17585) AtHoS válasza Vistaboy (#17324) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nekem act2 eddig eléggé sétagalopp.
Magdha-hoz visszamentem párszor a fix nagy XP miatt, mivel annyira könnyen adta magát, hogy öröm volt leütni. Közben jött pár ezer arany is mellé :)

execute93 #17495

Arra, hogy nagy legyen a DPS meg a HP.
Ha még nem jött le eddig a topikban leírt pillanatnyi kari helyzetleírásokból, mindegyik karakternél erre kell figyelni

read-only mode on the forum

(#17586) Wolverine


Wolverine
félisten

Érdemes elolvasni... User feedback a Diablo II-ről, közvetlenül a megjelenés után. Ha ismerős lenne, az nem a véletlen műve :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17587) freelanced


freelanced
addikt

Van egy jó barbár gatyám ha kell valakinek elbizniszeljük ha nem megy AH-ba...
LVL23-tól van...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#17588) Ilsyde válasza kovsol (#17507) üzenetére


Ilsyde
őstag

Szeretem ha sokan vagyunk, az az igazi co-op móka. Én is foleg vitára megyek rá meg strengthre barbárral (16k hp meg 1600dmg így 50-es szint elején).

Végul egy wizarddal vittuk végig ketten az Act 3-at nightmare-en. Most Act 4 elején hozzánk szegodott egy DH is. Kozben megosztottuk a cuccokat, ha valakinek olyan esett ami a másiknak kellett azt felajánlottuk.

(#17589) Sztolyka


Sztolyka
csendes tag

Helosztok

Szivesen kiprobálnám a játékot, hogy egyáltalán milyen, :) szóval ha valakinek van véletlen egy guest pass fölösbe szivesen elfogadnám :R
Elöre is köszönöm :)

(#17590) b3Ro


b3Ro
senior tag

Act 3 letudva. Azmodan nem volt nagyon nehéz, mert nagy volt a tér, es DH val messziről osztottam neki, plusz a nyíl eső nagyon durva. Az atvezeto video nagyon komoly lett, es belekostoltam az Act 4-be. Hiba volt, nem tudok lealni vele... :)

(#17591) Rankerz


Rankerz
senior tag

Eladó Asheara's Lock nevű Set item, akit érdekel szóljon.

(#17592) Cyberpunk válasza Rankerz (#17591) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mennyi gold?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17593) AtHoS válasza kovsol (#16972) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam így terhel:

D3 Single Game

i5-2500k + HD 6950 2GB
3700MHz
1920x1080 FULL grafika
60fps limit és vsync ON

Szerk:
VGA kimaradt :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#17594) FehérHolló válasza AtHoS (#17593) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ilyenkor véletlenül sem a háttérben fut, igaz?

Skynet is real. It's called Google.

(#17595) kovsol válasza AtHoS (#17593) üzenetére


kovsol
titán

nekem is hasonlót művel vsync mellett, mondjuk nagy csatában az az egy mag terhelése fel szokott szökni, de csak úgy barangolásnál kb így fest nálam is, de ha kikapcsolom a fps limitet és hagyom had menjen akkor se terheli be a többi magot, bétában ott már engedett terhelést át többinek is. De ahogy elnézem neten másnál is egy magot használ most már csak a végleges game.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#17596) janos1988


janos1988
addikt

De nehezen megy inferon Diablo :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#17597) mikromanus


mikromanus
veterán

Hm... Az aukciós házban a socketbe rakott kavics (rubint) +sebzésértéke nem jelenik meg a DPs-ben? Jó tudni. Vagy csak apró bug?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#17598) D1Rect válasza Djuree (#17544) üzenetére


D1Rect
félisten

Gameplay - Show advanced tooltips. ;)

Ja, látom már mondták.

[ Szerkesztve ]

(#17599) kecz


kecz
aktív tag

Hali! Honnan érdemes most megrendelni a normál kiadást?

(#17600) kexksz válasza kecz (#17599) üzenetére


kexksz
addikt

Onnan ahol találsz. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.