Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39607) pohár válasza #65675776 (#39589) üzenetére


pohár
félisten

mert sokkal jobb a minősége és élesebb a videó, mint 1080p-ben :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39608) Zola007


Zola007
veterán

számtechbolt mi van nyitva ilyenkor ahol jó áron tudok venni HDMI - DVI kábelt ~2 méterest

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#39609) Zola007 válasza Zola007 (#39608) üzenetére


Zola007
veterán

vagy valaki meg tudna szánni hétfőig kölcsönbe egy ilyen kábellel?
esetleg hdmi - dvi adapterrel (hdmi-hdmi az van)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#39610) South Velen válasza Zola007 (#39608) üzenetére


South Velen
addikt

Nekem van ilyen eladó. Bár csak szerdán tudom Debrecenben átadni, így gondolom nem érint a dolog.

(#39611) Zola007 válasza South Velen (#39610) üzenetére


Zola007
veterán

az késő, most kellene

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#39612) Laraxior válasza Zola007 (#39611) üzenetére


Laraxior
titán

MediaMarkt.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39614) levill


levill
tag

RGH-s X-Box360at vennék, akár mai átvétellel!

(#39615) perge666 válasza levill (#39614) üzenetére


perge666
veterán

GTA V-hez?
Emiatt az egy játék miatt én is gondolkodok rajta!

(#39616) levill válasza perge666 (#39615) üzenetére


levill
tag

Ahhoz is, meg úgy amúgy is:D

(#39617) xigris


xigris
őstag

Sziasztok olcsón eladó se mini pro 10k telenoros

(#39618) Zola007


Zola007
veterán

ÚJ, bontatlan Sandisk micro SD 32Gb class 10 UHS-1 eladó (8k)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#39619) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Hello!
Akit erdekel van egy elado samsung 943sn monitor. Dobozzal,tapkabellel,vga kabellel elviheto. Pixelhiba es bevilagitas mentes.
Erdeklodni pm-ben!

(#39621) #65675776 válasza cekkk (#39592) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szeptemberben már a kínaiak is elég keményen megnézték mi és hogyan ment ki az országból.

(#39622) GIJoe válasza #65675776 (#39621) üzenetére


GIJoe
addikt

:K a akksit tartalmazó pakkokat pedig sokat vagy visszaküldik, v leragasztva fóliázva vannak külön a csomagban...

(#39623) #65675776 válasza pohár (#39607) üzenetére


#65675776
törölt tag

A film minőségét nem ez befolyásolja alapvetően.

1080p-ben meg lehet tűéles videót készíteni, csak akarni kell. Az, hogy mostanában elkezdték szándékosan rosszabbra tömöríteni őket, hogy generálják az igényt a 4k-ra már egy más kérdés. Nem a rendszer hibája, hanem a stream előálítójáé.

(#39624) werszomjas


werszomjas
őstag

Holnap késő délután megyek Budapestre, fuvart vállalok, személy és csomag is.

üdv

(#39625) Zola007


Zola007
veterán

nem hittem hogy egyszer ez is megesik :) , de térdfájásra egy fixáló térdpántot USA-ból kell rendelnem mert egyrészt itthon nincs sehol, másrészt minden webshopban 3500 ft-ot + posta.
USA-ból postával együtt majd feléből elküldik és ez nem az áfa miatt van. Másrészt ki van zárva, hogy 50 centi neoprén szivacs importja 2000 ft-ba kerül
na, kidühöngtem magam, köszönöm a figyelmet!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#39626) lorcsi


lorcsi
veterán

ok erdély :))
marha jó :))

(#39627) GLOCK34 válasza #33253120 (#39579) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Igazad van,át kell b@szni a gépet,mert csak akkor lehet rányitni a gázt,ha elindult a kompresszor. :K
Természetesen mindezt csak vákuumszivattyúzás után ha megfelelő a tömítettség és nem áll vissza nullára.

(#39628) philipe


philipe
tag

Sziasztok! Komplett gépet keresek, 20k körül van rá keret, ház nem feltétlenül kell. Privátban várom az üzeneteket.

(#39629) Teejay83


Teejay83
tag

Univerzális 120W laptop töltő+autós töltő

Output: DC 12-24V

Teljesen új!!

[link]

Nyíregyháza

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#39630) mezis válasza Teejay83 (#39629) üzenetére


mezis
nagyúr

No és mi van vele ? :DDD

mezis

(#39631) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Egy olyan kérdésem lenne ,hogy milyen eszközzel lehetne megoldani a következő problémát. Esetleg itt a PH-n milyen topikban tudnak segíteni.
Adott egy adatbázis ahol több ezer termék található. A gondom az ,hogy ebből az adatbázisból elég sűrűn ki kell választanunk 1-1 alkalommal több terméket.

Ezek a termékek egy raktárban vannak polcokon termékszám alapján növekvő sorrendben. Elég időigényes minden nap ez alapján a raktárban összeszedni a cuccokat. :(

Első körben arra gondoltam ,hogy az összes polcot illetve rekeszt ellátom egyedi azonosítóval. Pl. 2.sor 5.polc

Amikor megkapjuk a rendelést a termékekkel akkor valahogy egy már korábbi adatbázisból összefésülném a 2 adatot így egyből tudom ,hogy az adott termék melyik soron és melyik polcon található.

Ötletek? :R

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#39632) mghltm


mghltm
addikt

beszelni pici madgyar?! "leg be jövősebb"

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#39633) GIJoe válasza Zola007 (#39625) üzenetére


GIJoe
addikt

én rendszeresen onnan rendelek, amit szednem kell gyógyszer itthon 6500, onnan 2300Ft postával :D

(#39634) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Eladó külső akkumulátor és 32gb Smsung micro sdhc plus kártya (class 10). Bontatlan csomagban,garanciával.

(#39635) xigris


xigris
őstag

Aki most viszi annak 10k telenoros se mini pro

(#39636) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Udv urak! Par kerdesem lenne!
1, nem tudjatok, mi van az Orange County Chopper-rel? Olyan 5. evadig lattam, utana szetmentek, de nem tudom, mi a helyzet.
2, lapos TV-t ugye valami szerelvennyel lehet falra tenni. Ezekbol van olyan, amivel jobbra, balra is lehet donteni a TV-t, nemcsak le-fel?
3, adott egy oreg 4670-es VGA, meg DVI->DSUB atalakitoval egy monitor. Mostanaban azt csinalja, h hasznalom a gepet, es sorban mutatja magatol a megjelenitesi modokat. Theater, movie, game stb. Amik alapbol gombnyomasra jonnek elo. Driverfrissites volt, igaz azota nem jon be a CCC. De altalaban is mindig ugy indul a gep, h brutalisan felporog a VGA ventije, es ez tobb friss WIN install ota is igy van.

(#39637) Calogero válasza zolikaDB (#39636) üzenetére


Calogero
addikt

Én 7 évadot láttam.
Amcsi motorok - Csaladban marad (American Chopper-Senior vs Junior 7)

De ezekbe a részekbe már nem nagyon a motorépítésen volt a hangsúly, hanem egymás szapulásán.

Ifjabb Paul cége: [link]

[ Szerkesztve ]

(#39638) SocketA


SocketA
aktív tag

Keresek:
- Samsung 3D Tv-hez aktiv szemuveget minel jobb aron! 2-4db is erdekel akar!

Eladok:
ÚJ Fujitsu Bluetooth Speaker - vezeték nélküli akkumulátoros hangszóró

VADONATÚJ Belkin ScreenCast Wireless Display Adapter - WiDi adapter

ÚJSZERŰ Dell Vostro 3500 Core i5 - ÚJ HDD, szuper akkuval

HP Compaq 6910P üzleti gép, Ati videokártyával

Dell Latitude D630 - magnézium házas, üzleti/irodai laptop

IBM/Lenovo ThinkPad T400 3G+GPS + AJÁNDÉK billentyűzet és egér!

Reszleteket megtalaljatok a HIRDETESEIM kozott.

Mai nap soran mindenre adok kedvezmenyt! Laptopokra, kiegeszitokre is! ;)

A Fuji hangszorot es a Belkin adapter cserelem a Samsung szemuvegre vagy Nintendo Wii-re is!

(#39639) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Üdv
5.1-es hangkártyát keresek.

(#39640) #33253120 válasza SocketA (#39638) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ehhh.... Megint megdöglött a monitorom...
Sacc ugyanaz a baja mint a múltkor. (2-3 éve) Legalábbis a tünetek hasonlóak. Bekapcsolod, két másodperc múlva elmegy a kép, de a státusz led üzemet mutat nem stand by-t. Valószínű megint a tápjában döglenek a kondik.
Kb. 350Ft árú alkatrész beépítéséért valahogy sokallom a két óra rezsióradíjat. (sacc 5500-6500Ft-ot) Legalábbis a múltkor annyiba volt.
Kellene nekem ehhez egy ügyes kezű ember aki megcsinálja a következő, vagy az azt követő vasárnap. Vidéki meló van, hét közben nem vagyok a környéken.

(#39642) GIJoe válasza Thermaltake (#39641) üzenetére


GIJoe
addikt

új ZTE blade...

(#39643) Zola007 válasza GIJoe (#39633) üzenetére


Zola007
veterán

ez akkor is bosszantó, hogy így megy ki a pénz az országból.
egyre többet költök külföldön és az nem a magyar gazdaságot gyarapítja.
Erről nem feltétlen az állam tehet, mindenhol 6-7% a vám és áfa se nagyon van már EU-n belül 20% alatt.
Egyszerűen nagyon pofátlanok a nagykeresek és egyes kiskereskedők is.

Hangfalat nézegettem mostanság, német / lengyel / franci / angol piacon mindkét típus 21 ezer ft, itthon 31-32 körül mozog. Ez kizárja azt is hogy valamely országban azért olcsóbb, mert helyi termék. Inkább letettem a vételről. Pedig ha 15-20%-al lenne csak több itthon, akkor inkább megveszem itt, mert abból 10% megy a kereskedőnek, 6% vám és 27% áfa meg az országnak iskolára, eü-re, közutakra (meg segélyre, de az más téma).

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#39644) GIJoe válasza GIJoe (#39642) üzenetére


GIJoe
addikt

új Lenovo 2 magos is van eladó

zola007: Erről a mi lenne jó hogy lenne jó, dologról én már leszoktam, sehová nem vezet. Inkább írd meg milyen hangfalra gondoltál, több szem többet lát alapon keresek én.

[ Szerkesztve ]

(#39645) Zola007 válasza GIJoe (#39644) üzenetére


Zola007
veterán

edifier r1900t és microlab solo 4c, 6c

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#39646) dvdbackuper válasza zolikaDB (#39636) üzenetére


dvdbackuper
őstag

De a monitornak mi köze a VGA driverhez?

(#39647) Teejay83 válasza Teejay83 (#39629) üzenetére


Teejay83
tag

:DDD há eladó

3500 ft

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#39648) rayoliviero válasza GIJoe (#39644) üzenetére


rayoliviero
veterán

Rakhatták volna valami igényesebb dobozba ezt a Lenovót.

(#39649) kungzi


kungzi
veterán

Valaki nem tudna kölcsön adni egy tápot? Vettem egy új lapot, de valami miatt nem kapcsol be a gép. Nem tudom, hogy most a táp a rossz vagy az alaplap. 24 pin, 8pin, és 6pin pci-e csati legyen már rajta. Sürgős lenne.

(#39650) GIJoe válasza rayoliviero (#39648) üzenetére


GIJoe
addikt

ha megveszed beleteszem neked egy fémdobozba :)

(#39649) kungzi nem zár össze véletlen?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.