Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38301) Teejay83


Teejay83
tag

hello

holnapra tud valaki esetleg ajánlani Debrecenben vagy környékén valami jó kis érdekes programot? :)

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#38302) #65675776 válasza GIJoe (#38297) üzenetére


#65675776
törölt tag

Főleg amikor egyszer csak úgy dönt, hogy márpedig ő nem működik tovább. És ilyenkor leszedni is csak 2-3. próbálkozásra lehet.

(#38303) pohár válasza SocketA (#38246) üzenetére


pohár
félisten

írd be ide is, aztán hátha lesz megoldás :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38304) GIJoe válasza #65675776 (#38302) üzenetére


GIJoe
addikt

nem ismerem az üzemeltetési körülményeket, nekem hibamentes, eddig utoljára telepített húszon pár gépen sincs gond, csak nem régóta telepítem. (mondjuk ez nem referencia, még egy fél év legalább kell, de daa-raa duplán számít -ba :) )

AVG: juj, én vírusnak tekintem, a toolbart több registry buherával sem lehet tökéletesen törölni, gyakran indokoltan pörgeti a rendszert.

Itt van egy lista, lehet hasonlíthatni.

[ Szerkesztve ]

(#38305) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

(#38300) sirály69 :C
Én is régóta AVG-t ( IS 2013 ) favorizálok nézegetek like vadász oldalt is, asszony face függő, néha netes játékot is tolja, de soha, semmi gond nem volt eddig. kopp-kopp. Ismerős avastos gépére szintén fölment a visszább említett vírus.
Csak ajánlani tudom.
( Ha kell valakinek szóljon, átdobom. )
:R

[ Szerkesztve ]

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#38306) #65675776 válasza GIJoe (#38304) üzenetére


#65675776
törölt tag

Miért számítana duplán, amit írok?
Egy P4-es notin művelte ezeket a jelenségeket. Az meg külön egy vicc, hogy az ingyenes verziónak gyakorlatilag nincsen semmiféle beállítási lehetősége. Kb fogalma nincs az embernek arról, hogy valójában mit is csinál szerencsétlen program a gépen, azon kívül, hogy feszt reszeli a vinyót.

(#38307) SOAD19


SOAD19
addikt

Sajnos megint cipő vásárlásába kell kezdenem jó pár év után. Azért sajnos, mert nem nagyon szoktam találni olyat, ami tetszik is, és árban se túlzottan vészes. Őszi/téli cipő kellene túracipős kinézettel, de olyan, amit városi használatra is megfelel, mármint a kinézetével.
Előző cipőm egy Keen Austin volt, és valami ilyesmit keresnék. Holnap elnézek a túraboltba a Simonffyn, hova lenne érdemes még elnézni, ahol esélyes, hogy árulnak túracipőket. A Hatvan - Pásti sarkon lévő munkaruházatiban régebben voltak, gondolom most is.
Vagy ajánlhattok webes áruházból is, hátha megtetszik valamelyik.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#38308) Mikulásbá válasza SOAD19 (#38307) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Pl.

[link]

(#38309) GIJoe válasza SOAD19 (#38307) üzenetére


GIJoe
addikt

(#38310) SOAD19 válasza Mikulásbá (#38308) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi, de valami komolyabb, minőségibb kényelmes cipőt akarok venni, ami jó pár évig jó lesz. Nem tudom a Deichmannban kapható cipők mennyire minőségiek? :F

(#38309) GIJoe: Igen, oda is el kell néznem, most a Decathlon oldalát nézegetem. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#38311) GIJoe válasza SOAD19 (#38310) üzenetére


GIJoe
addikt

Még annyi hogy, ami árak a termékre vannak írva olyan 30%ban nincsenek aktualizálva, ezért fordulhatott elő az hogy amit farmert levettem a polcról (3200) a kasszánál csodálkoztam hogy 1750 Ft lett a vége a Pierre Cardin farmernek, érdekes :)

(#38312) SOAD19 válasza GIJoe (#38311) üzenetére


SOAD19
addikt

Kicsit káosz van náluk...

Ez szerintetek nagyon nőies?! :DDD

(#38313) mghltm válasza SOAD19 (#38312) üzenetére


mghltm
addikt

nem, inkabb uniszeksz

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#38314) SOAD19 válasza mghltm (#38313) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi, akkor megnyugodtam! :DDD Nem tűnik rossznak, és ráadásul vízálló, legalábbis azt írják rá.

[ Szerkesztve ]

(#38315) SocketA válasza Zola007 (#38299) üzenetére


SocketA
aktív tag

Zola007: En ertem mit mondasz, Te nem erted, en mire gondolok: ha egy Dell 7720-at meg lehet kapni felaron (ami nem hamisitott, nem lopott, stb), akkor talan egy parfumot is meg lehet kapni fel aron. En erre gondoltam.

(#38303) pohár Koszi a tippet;)

(#38316) cekkk válasza SocketA (#38315) üzenetére


cekkk
veterán

Csak a parfümöt nem olyan egyszerű megvizsgálni, és igen kevés olyan ember van aki illatra megmondja neked, hogy ez eredeti vagy nem. Ha erre valaki képes, az már régen ilyen parfümgyárba dolgozik :)

Nem lehetetlen, hogy van lopott parfüm is, de ezek inkább hamisak. Régebben a TRX-es köteleket árultak, hogy ez bizony az esti műszakban készül és azért kerül ez csak 1/3 árba aztán kiderült, hogy mind hamis volt.

Én parfümmel nem kockáztatnék ,mert tényleg nem tudod mit fújsz magadra. Ellenőrizhetetlen. Labor vizsgálat meg többe lenne mint a parfüm :D

(#38317) Zola007 válasza SOAD19 (#38307) üzenetére


Zola007
veterán

Az Olang szerintem elég strapabíró és normális árú cipőket gyárt, nétd meg esetleg őket.
Nekem túrabakancsom van belőle, tesómnak téli bakancs, mindkettő bevált. 15 és 25 voltak.

(#38315) SocketA : értelek én is, persze, meg lehet kapni a listaár feléért nagyon sok mindent, lévén a tömeggyártott termékek a gyárkapuban a Mo-i végfelhasználói áruknak általában csak 30-40%-ban kerülnek, tehát ha valaki a kereskedői lánc elején tud kontaktot, akkor olcsón megveheti.
Azonban míg egy számítógépnél nem, egy parfümnél már itt is erősen felmerül a kamu gyanúja.
Bringás topikban épp arról megy most a téma, hogy tele van az ebay hamisított kerékpárláncokkal. Ha már egy láncot is megéri hamisítani, akkor mit nem?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#38318) Borosz


Borosz
senior tag

Help. Adott egy 250-es noti HDD. Ketté particionáltam egy Hiren-es progival (talán Paragon disk manager...), leformáztam majd tettem a C-re rendszert - Ghost-al.
Működik, boot ok. D: rendben.
HDD kivesz, berak másik PC-be, átmásol 100GB adatot - itt még rendben. Visszatesz laptopba ÉS AZ ADATOKNAK NYOMA SINCS!!!! Közben a forrás hdd-t leformáztam. Sucks.
Wondershare Recovery ráereszt, megtalál 95GB-nyi adatot. Kipipál pár IGAZÁN szükséges állományt - Recovery. Állományok megvannak a helyükön. Pipa.
Ez után a meglepi: a partició 180GB, az adat 55GB, a szabad hely 18GB!!!
VéTéEf???
Hogy szabadítsam fel a nem szabad, de annak látszó helyet???

(#38319) Zola007 válasza Borosz (#38318) üzenetére


Zola007
veterán

Nézz rá először is Sentinel teljes teszttel vagy valamelyik lemezkezelő scandiskjével, hogy rendben van-e a felület vagy az adattábla.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#38320) kymera válasza Borosz (#38318) üzenetére


kymera
senior tag

Én tudom .... ;]

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#38321) rayoliviero válasza Chesterfield (#38293) üzenetére


rayoliviero
veterán

Tudom neked ajánlani a Webrootot, nekem is most ajánlották. Ez igaz, hogy nem ingyenes, de 180 napig ingyen tudod használni, ha itt beregisztrálsz: Webroot

(#38322) Gercsa válasza SOAD19 (#38307) üzenetére


Gercsa
senior tag

Ha igazán profi cipőt akarsz, keress rá a meindl-re.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#38323) lakisoft válasza Borosz (#38318) üzenetére


lakisoft
veterán

GEtDataBack-et próbáltad már? Írni semmiképp ne írj rá!

(#38324) #65675776 válasza Borosz (#38318) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egyébként miért kell egy vinyó partícionálásához mindenféle 3rd party retek? Egy akármilyen Win telepítőlemezzel meg lehet csinláni, és az nem barmolja el a partícióstáblát és biztosan rendesen hozza létre a filerendszert is.

(#38325) Laraxior válasza #65675776 (#38324) üzenetére


Laraxior
titán

Utólag már baszhatod...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38326) #65675776 válasza Laraxior (#38325) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ezért kellett volna egy rendes sw-rel nekikezdeni. Megelőzni a bajt, nem a károkat próbálni elhárítani.

(#38327) PLaci58 válasza Borosz (#38318) üzenetére


PLaci58
őstag

"HDD kivesz, berak másik PC-be, átmásol 100GB adatot - itt még rendben. Visszatesz laptopba ÉS AZ ADATOKNAK NYOMA SINCS!!!! "
Netán Windowsos PC-kről beszélünk?
Nem biztos, hogy nem volt ott az adat, csak nem látszik a másik gépen!
A windowsnak is van ám védelme, főleg ha rendszergazdai jogokkal másolunk.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#38328) SOAD19 válasza Zola007 (#38317) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi! Hátha lesz ilyen cipő a túraboltban, van amelyik tetszik, és az ára is pont ideális lenne.

(#38322) Gercsa Köszi, de ez már túl profi, gondolok itt az árára. :) Max. 30k eleje, amit hajlandó vagyok kiadni, erre a projektre.

(#38329) Zola007 válasza SOAD19 (#38328) üzenetére


Zola007
veterán

20-25k körül szoktak lenni és manapság már gyártanak szép utcai fazonokat is.

Tesómnak egy ilyenje van:

Igényes kidolgozás, szolid, de szép női téli csizmaszerűség. Általában akcióznak, ennek a listaára 28, de olyan 23 körül vette.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#38330) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.

Kis méretű 12V-os akksit keresek! 2-3 A. És csendes 60-as ventit (5V-ról induló előnyben)

Eladó / cserélhető / rendelhető.
Szemezgessetek bátran.

1.: Tükrös szekrény eladó / cserélhető.

2.: Egyedi kristály ékszer készítés rendelés alapján.

3.: És a kihagyhatatlan ajánlat: GRAVIR készítés megrendelés alapján.

4.: Gesslein Lion babakocsi eladó / cserélhető.

5.: Pince ürítés készletek, porcelánok, könyvek, stb. Friss képek!!!

Ha valaki üvegezni akarna.....

Ajánlatok priviben.

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#38331) Laraxior


Laraxior
titán

Hülye kérdés jön. Van egy akksim, tölthető, de nincsen hozzá töltőm. Namármost találtam egy elemtöltőt itthon. Ha erre rádugom az akksit akkor töltődni fog? Ill lesz valami komolyabb baja? :F

az akksi az hasonló végülis olyan mintha 6 tölthető elem lenne összekötve.
A töltőm meg egy sima két elemet lehet beletenni töltő :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38332) SOAD19 válasza Zola007 (#38329) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi, de hímnemű vagyok! :P Hol vette, hol kapható a városban, melyik üzletben a felsoroltak közül, vagy esetleg máshol?

[link]

(#38333) csapee válasza Laraxior (#38331) üzenetére


csapee
senior tag

A töltőnek nagyobb feszültségűnek kell lennie mint amit tölt, különben csak kisüti (belső ellenállástól függ.)

Csapee

(#38334) Zola007 válasza SOAD19 (#38332) üzenetére


Zola007
veterán

Tudom, áááá :D :W
Csak azért linkeltem, hogy lásd, körülbelül milyen kivitelt képvisel.

Miskolcon vette a Nomadban, de itt is kapni Debrecenben több helyen.
Nem tudom, hogy a Mountex létezik-e még?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#38335) Laraxior válasza csapee (#38333) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor ez bukta :D :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38336) sNORh


sNORh
addikt

Ma magyek debbe akit esetleg érdekel:
Philips CE132 MP3-as fejegység még 2 hónaps, 1 hónapot volt csak kocsiba 20k volt 13-ba vihető!!!

or

JVC KD-AVX1 DVD autós multimédia 15k

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#38337) Zola007


Zola007
veterán

Keresek monitort az alábbi kritériumokkal
22" 1680x1050 (IPS, MVA, PVA, esetleg jobb TN panel)
oder
24" full HD (csak IPS, MVA, PVA)
Szükséges DVI / HDMI csati, doboz, illetve pixelhiba és sérülésmentesség (kijelzőre értem, káva, talp lehet karcos)
Garancia és dokumentumok előnyt jelentenek.
Elsősorban Debrecen, Nyíregyháza, esetleg Miskolc vonzáskörzetében érdekelnek a megbízhatóbb márkák (DELL, LG, Samsung, Benq, NEC, Asus)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#38338) SOAD19 válasza Zola007 (#38334) üzenetére


SOAD19
addikt

És milyen kivitelt képvisel?! ;] Így kép alapján nem sokat tudok levonni, bár élőben se, hogy mennyire minőségi. A Mountex, már elég régóta nem az, Trekland néven üzemelnek.
No, megyek is szétnézni a városban.

[ Szerkesztve ]

(#38339) Zola007 válasza SOAD19 (#38338) üzenetére


Zola007
veterán

Desingos, de sportos. Mielőtt tovább kötekednél, a lényeg hogy jól néz ki, igényes, de nem fázik benne a lábad és nem ijed meg egy kis víztől/sártól/hótól. :P

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#38340) sto1911


sto1911
veterán

Digi tv-vel van valami a vnekert kornyeken? Nincs adasunk, de csak szimplan fekete a kep. A net jo.

(#38341) gps76


gps76
őstag

Eladó:
- Samsung Galaxy Y,fehér,kártyafüggetlen androidos telefon. - 13 k
- Univerzális notebook töltő,amiben egy akku van. - 5 k

(#38342) Jumbo


Jumbo
tag

Sziasztok!

Eladó egy Thomson 20DG15ET típusú színes televízió (eredeti távirányítójával)

Irányár: 5k

Üdv!

Jumbo

(#38343) kungzi


kungzi
veterán

(#38344) JézU.S


JézU.S
csendes tag

VadiÚj Kingston SSDNow 300V 60GB SATA3 Bontatlan csomagolásában 3év garanciával -15eFt
Számla/garancialevél jár hozzá. Átvehető a Piac utcában.

(#38345) wwhy


wwhy
veterán

Eladók:

1. Eladó az alábbi karcmentes, nagyon szép állapotú (ha jól tudom Foxconn) ház+400W-os 12cm ventis Q-Tec táp+ Lite-ON DVD olvasó (lemezek tesztelésére az egyik legjobb)
Adok még eyg MSI G31M3 v2. alaplapot, amiről nem tudom h jó-e vagy sem. A vásárló leteszteli, majd ha jó, becsületesen megmondja és egy becsületes árét meg is tarthatja. :K

3. SanDisk Extreme Pro® SDHC™ UHS-I Memory Card 16GB
Performance/speed: Up to 95MB/s read speed; up to 90MB/s write speed

SanDisk Extreme SDHC HD Video class6 (up to 20 MB/s w/r speed) 16 GB

Vadiújak, dobozos kivitel.

5. - alaplaphibás 15,6-os Acer noti 1GB RAM (2x512 Samsung)., hibátlan slim DVD író, hibátlan kijelző, HDD nincs.

4. 2db 8GB-os microSD, class4. vadiújak, tesztelve, 1 hó gari.

6. Logitech MX Anywhere bontatlan egér

7. Logitech K800 bontatlan, magyar nyelvű világítós bill.

8. Microsoft Sculpt Comfort bontatlan, magyar nyelvű bill.

9. Coolink Silent Savior HDD hűtő, kb. 6 hónapot volt használva.

10. Panasonic ES-8109 borotva + tisztító egység, újszerű.

Csere csak az alábbiak tekintetében érdekel:
- Panasonic TZ25 fényképező (vagy Fuji EXR)
- egyszerű sztereó (2.0) Genius fadobozos hangszóró

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#38346) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Keresek megvetelre 40colos koruli lcdtvt garanciaval. Pmben zavarjatok batran.

(#38347) KőkorSzaki válasza Blabcsi (#38330) üzenetére


KőkorSzaki
tag

12V kis akksi ügyben már utaltak rá, de akkor pontos infó:
Vagyonvill, Bajcsy Zs. út 62., Tel: +36-52-430-944 +36-52-429-746

De rendelhetsz riasztós boltokból onlány is.

Használtan pedig úgysem veszel ólomakkut, gondolom. De ha igen, szólj, előhúzok egyet valamelyik eszközből, én meg veszek egy újat 2-3k-ért, sosem árt a frissítés ;]

[ Szerkesztve ]

(#38348) KőkorSzaki válasza Borosz (#38318) üzenetére


KőkorSzaki
tag

Szerintem (nem lesz nagy okosság, de látatlanban ezt csinálnám):
- Első lépésben a HW-re nézz rá, SMART attribek közt nincs-e meghajtóhibára és adatátviteli hibára utaló jel + MEMTEST!
- Aztán a kérdéses drájvról mentsd le az "igazán szükséges" állományokat, nézd meg, hogy sikerült-e :P
- Utána fdisk-kel (vagy amit ismersz) szedd le az inkriminált meghajtóról a partíciókat, csinálj újakat, és telepítsd rá a rendszert.

Fentieket nem csupán a 18GB üres hely miatt mondanám, hanem azért, mert adatvisszaállítást csináltál.

Persze kérdés, hogy a kieső idő óradíjadban mennyi, mert ha olyan magas, akkor majd valaki vagy megcsinálja ugyanezt bérmunkában, vagy fájlrendszert hegeszt, de kérdés, hogy ez esetben ennek lenne-e értelme.

[ Szerkesztve ]

(#38349) SOAD19 válasza Zola007 (#38339) üzenetére


SOAD19
addikt

Értem már! :R

Voltam a Mountexben Treklandben meg jó pár helyen, egy-két cipőn kívűl nem találtam szimpatikus cipellőt. Egy Salomon volt, ami viszonylag tetszett is, és vízálló is állítólag: [link]

Olangok is voltak, de amik voltak nem igazán jöttek be.
Most figyelem, hogy a bicajos topikban is, Te próbálsz segíteni. :)

(#38350) Borosz válasza #65675776 (#38324) üzenetére


Borosz
senior tag

Azért, mert 40GB-os SSD-ről Ghost-oltam 250-es HDD-re. Egyébként lehet az lesz, hogy lementek mindent és leformázom...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.