Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#115026) Zola007 válasza sto1911 (#115020) üzenetére


Zola007
veterán

Érzek némi túlzott magabiztosságot a hozzászólásaidban az adatvédelmi képességeidet és körültekintést illetően.

Egyik volt info tanárom kezében elég nagy eséllyel megbukna a telefonod, amennyiben Androidos készülék.

Utána mobilszámodhoz elég megcsörgetnie egy másik telefont.

Tudom, te 5 másodpercen belül letiltod a telefont, ds statisztika, hogy a lopások /elvesztések nagy részében legalább 15 perc eltelik egyáltalán az észlelésig.
Legutóbb egy S8-at találtam a konditerembe a futógépen, szóltam a recepción, hogu nálam van, ha keresek, 20p múlva jött a csaj érte, tehát 20 percem lett volna felnyomni, ami szakértő kézben (nem én lennék) nem kevés idő.

Szerintem nálad is bőven akad olyan pillanat, amikor kileshető képernyőzár vagy PIN-kód.

De ha mégsem, akkor örülök neki és jó lenne, ha mindenki ennyire tudatos és képzett felhasználó lenne.

Kb 1-2 éve kezdtek csak terjedni a fingerprintes telefonok az Apple hatására, abban is biztos vagyok, hogy a fórumtársak családjaiban még többnyire nem ilyen készülékek fordulnak elő.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.