Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#985) kelly416 válasza mirci18 (#978) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Ilyenekről is beszélünk? Ajtózár takarót én is rendeltem, de Lodgy-hoz nem jó. Ha valakinek kell, [link] szívesen oda adom ingyen. Rendeltem küszöbvédőt is, de a miénken van gyári elől, úgyhogy csak hátra tettem fel, ahol ugye a gyerekek mindig óvatosan vigyázva közlekednek, de jól bírja. Igaz, a feliratot nem tettem rá, minek? Tudjuk, mibe ülünk bele anélkül is. ;] A szilikon huzat a kulcsra még mindig nem érkezett meg, azt várom nagyon.

Továbbá merem ajánlani a hálót, nagyon nagy királyság és jól passzol a csomagtérbe. QI töltőt (szerintem a kézifék előtt tökéletes helye lenne a Lodgy-ban, csak nekünk haszontalan), kábelrendezőt, hátsó lökhárító védőt de van gumi is, vettem gumikukacot is szerszámokkal, de feleségemnek ez a kedvence, mert tök jól elfér a műszerfal tetején lévő tartóban. A kijelző feletti usb miatt 90 fokos kábel, az ajtókat ilyennel ragasztottam körbe de még hosszabb úton nem teszteltem, hogy csendesebb lett-e. A motorháztető alá is ezt ragasztottam, majd egy esős napos autózás után látom, volt-e értelme. Ja? Ha már a hálóval kezdtem, ez is király. Jobbra az emelő elé raktam, mert azt olyan csúnyán ott hagyták szabadon. Hasznos kis cucc és nagyon jól tapad. Na meg vettem ilyen fóliát a fényszórókra, de 2 óra hőlégfúvózásos, símogatásos, szikézős szívás után leszedtem, ez maradjon a profikra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.