Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) #97716736 válasza Xero (#7400) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ajj de vagány öltés grat hozzá :C

(#7402) Slystyle válasza Xero (#7400) üzenetére


Slystyle
őstag

Wow, kellett egy pár öltés, de legalább gondolom már minden okés. Egyszer nekem is eltört a gyűrűs ujjam és ha hideg van, akkor néha nyilal.

(#7403) Xero válasza Slystyle (#7402) üzenetére


Xero
nagyúr

Annyira nem ok. Mivel rommá törtem az orsó csontom felső részét és szét is ugrott (kétszer rakták helyre érzéstelenítés nélkül... :W ), így annyira nem lett jó. Hazaérve műtötték és csak eltávolították azt ami letörött.
Így nem tudom teljesen kinyújtani, van kb 10-15 fok hiány, de megszoktam. :)
Rákövetkező évben ugyan úgy csapattam. ;]

(#7404) #97716736


#97716736
törölt tag

Most volt valami Update vagy mi? Mert eddig a játékban ugrált az FPS 126-129 között, mikor 128-ra fixáltam.
Most meg fix 128-on van, és meg nem mozdul :U

(#7405) pr1mzejEE válasza #97716736 (#7384) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

"HAHAHAAHHAHAHAAHAHHAAHA - I WOULD SUCK A DICK FOR A M9 BAYONET FADE !"

ezigen, ilyen és ehhez hasonló kommentek olvashatóak a chaten:D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#7406) #97716736 válasza pr1mzejEE (#7405) üzenetére


#97716736
törölt tag

Van ez így :DDD

(#7407) Slystyle válasza Xero (#7403) üzenetére


Slystyle
őstag

Úh, az akkor nem semmi törés volt. :/
Lényeg, hogy megbékéltél vele és nem tart vissza semmiben.

(#7408) Xero válasza Slystyle (#7407) üzenetére


Xero
nagyúr

(#7409) Radnix válasza Xero (#7388) üzenetére


Radnix
senior tag

Nagyon komoly a felénél a telefonos résznél már azt hittem a Taken 3 :P
Mirageon az az egymás utáni két desert fejes a legjobb pillanat szerintem.

(#7410) #97716736 válasza pr1mzejEE (#7405) üzenetére


#97716736
törölt tag

500 ládát nyitott, de egy kés se bukkant fel :DD

(#7411) pr1mzejEE válasza #97716736 (#7410) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Néha belepillantottam, de igazából nekem édes mindegy:D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#7412) #97716736 válasza pr1mzejEE (#7411) üzenetére


#97716736
törölt tag

Csak hogy tudjátok ennyire nem éri meg nyitni, ami kell azt inkább meg kell venni Marketbe, nyitogatást el kell felejteni :DDD

(#7413) heihachi válasza pr1mzejEE (#7405) üzenetére


heihachi
addikt

Nem is bánom, mert rohadtul unszimpatikus a gyerek. Halálra unja magát, de akkor minek csinálja? Túrkálj az orrát, meg hasonlók...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#7414) szabog4 válasza #97716736 (#7384) üzenetére


szabog4
aktív tag

AZ IGEEEEEEN! :D 1-2 ládája van csak XD Biztos sokat volt friss levegőn! :D

Coccolino_O : Jogos, de most valahogy, mintha 4-5x annyi ilyen cumó lenne! :D

Amúgy mik ezek a színek (player jelölés)? Térképre rápillantottam és én narancs voltam, ha jól emlékszem 2 player kék meg még 2 szín... :"D Van jelentősége vagy ismét egy baromság?! :D

Miként kell FPS-t korlátozni? :B

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#7415) Slystyle válasza szabog4 (#7414) üzenetére


Slystyle
őstag

A szín jelölések kommunikációhoz és éberséghez jó. Ha tudod, hogy xy haverod lila színű, akkor tudni fogod, hogy merre jár stb. De ez jó random embereknél is, mert akkor szín alapján gyorsan be tudod azonosítani a játékost és annak nevét.

Fps cap-hez pedig: fps_max 150 - a 150-es értéket pedig lecseréled egy tetszőlegesre.

Xero: Hangulatos kis videó lett, tetszik a zene. Igazi jó kis kikapcsolódás lehetett. :)

[ Szerkesztve ]

(#7416) Kempeti


Kempeti
tag

Amúgy erre az overwatch-ra lehet jelentkezni, vagy csak a hardcore steam felhasználók kapják?

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#7417) betegphiu


betegphiu
senior tag

hahó!
van itt még rajtam kívül perverz állat aki warozna most? ;]

(#7418) szabog4 válasza betegphiu (#7417) üzenetére


szabog4
aktív tag

...esetleg, ha nem kéne készülnöm oskolába! :"D

HUN_Thorpedo

(#7419) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Iszonyú OP az AUG és az SG....tönkrevágja a játékot. Ugyanakkor jogos, hogy az AK és az M4 fölé emelték őket. :U

They drew first blood....

(#7420) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani 1337/noob/mittoménhogyhívjalak kategóriába sorolható szervereket? Kicsit bénácskának tetszek lenni a játékban, botok ellen meg nem akarok többet gyakorolni mert ott nem dob ládát a játék. :<

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7421) Gemil válasza tDr1v3r (#7420) üzenetére


Gemil
tag

Hello!

Keress DM(deathmatch) szervereket. Gyakorolj ott.

Engem érdekelne egy csapat ilyen emberekből, mint jómagam(unranked), ha valakinek van kedve vegyen fel. Ugyanaz a felhasználónevem, mint itt. Csak versengő érdekelne.

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#7422) Z0C!


Z0C!
őstag

tegnap egy fél napot játszottam...és az én 300órámmal elvernek ilyen 20órás klánok...
agyam eldobom tőlük...olyanokatt bead nekik a szerver, amit nekem vaze sose...
folyton 93, 98 in 3-4-et adtam nekik..ők rendre 100felett nekem...
Eddig szinte senki nem ment AUGgal...erre most boldog boldogtalan azzal megy...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#7423) Vismajor01 válasza Z0C! (#7422) üzenetére


Vismajor01
addikt

Eddig szinte senki nem ment AUGgal...erre most boldog boldogtalan azzal megy...

Vajon mi lehet az oka :U

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7424) Z0C! válasza Vismajor01 (#7423) üzenetére


Z0C!
őstag

jó, oké..de hiába megyek mixelni, ellenem csak orosz köcsög csíter whs faccopók vannak. ha az én csapatomba kerül orosz az meg olyan béna, hogy a bot háttal többet lő mint ő....

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#7425) SamS20


SamS20
senior tag

üdv

hobby szinten szoktam leginkább cs-ni, de ebben a GO-ban valamiért nem tudom istennek se átállítani a bal kezes fegyvert... menüben beállítottam de semmi ugyanúgy jobb kézbe van.

van valakinek erre ötlete h miért nem tudok balkezesen játszani ?

továbbá mivel nem sok ismerősöm játszik Cs-t itt meg gondolom az értelmesebbje van, ha gondoljátok vegyetek fel :
Ron Burgundy néven megtaláltok :)

(#7426) Zimmi91 válasza SamS20 (#7425) üzenetére


Zimmi91
addikt

cl_righthand 0 <- ezt írd be a consoleba! ;)

" Just remember Manchester is RED! "

(#7427) Arkennys válasza Vismajor01 (#7423) üzenetére


Arkennys
addikt

Én "update" előtt szerettem az augot. Sokat használtam. Azóta viszont...elszrták az egész játékot kb.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#7428) PeL


PeL
addikt

Másnál is előjött az hogy update óta kevesebb az fps vagy csak nálam? Nekem kb 20%-al kevesebb az átlag fps-em mióta volt update. Sokszor még update előtt is beesett 60 alá, azóta viszont sokszor 45-50-re is leesik. Elcseszik teljesen ezt a játékot... Minden frissítéssel elb*sznak valamit. Az AUG-ot is úgy feltápolták most hogy mást nem is érdemes venni CT oldalra. Az SSG ellenben számomra még mindig ugyanolyan kezelhetetlen, meg a Desert is. Pedig mindkettőt tuningolták elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#7429) gtamate2 válasza PeL (#7428) üzenetére


gtamate2
veterán

Én sem értem igazából, megszokunk egy játékot, erre pár havonta teljesen felforgatják az egészet. Hihetetlen de tényleg. Az elején a glock milyen jól sebzett, a burstnek is volt értelme, most már semmi. a p90-el is más most lőni, az augról ne is beszéljünk. Volt idő amikor az sg is jól lőtt.

*Sn0w

(#7430) Arkennys válasza gtamate2 (#7429) üzenetére


Arkennys
addikt

hát én ma ott akadtam ki hogy már így is csak dropért játszottam, asszem ez így is marad ha a játék ilyen lesz...na szóval p90 másiknál, nálam awp. Mocsok messze vagyunk. Mire rányomnék a lövésre, már kaptam agyast...mellesleg nem is aimozott, figyeltem utána. Ma lyan háromszor volt hasonló, istentelen messziról sniper p90

szerk: jim, nem lenne baj ha visszacsinálnák a dolgokat

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#7431) Jim-Y válasza PeL (#7428) üzenetére


Jim-Y
veterán

Az sg is jobb lett, most játszottam egyet, egy lőni nem tudó gyerek CT-ben kezdett, csak aug-ot vett, 38-11 -re hozta végül a meccset, a társai jobb fejek voltak, nem vettek aug-ot, magasabb skillben is voltak mint ő, mégis harmad annyi pontot kukáztak össze a végére mint a gyerek. Sajnos tényleg el lett rontva, de szerintem vissza fogják csinálni előbb, utóbb.

Ellenben nekem most ak-val is ugyanannyira, vagy jobban adja, p90 se változott, deagle még mindig szar :D Ergo szerintem csak az aug ami rossz lett, más változást nem látok a patch óta.

[ Szerkesztve ]

(#7432) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Kezd kicsit unalmas lenni , aki nem tud lőni ne a játékot hibáztassa mindig ... Tény hogy aug/sg jobb lett de azt hogy valaki nem tud ak /wp vel lőni az biztos az aug miatt van .

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#7433) Arkennys válasza adamkaa777 (#7432) üzenetére


Arkennys
addikt

Kezd kicsit unalmas lenni, hogy van, aki csak okoskodni másokkal jár ide :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#7434) adamkaa777 válasza Arkennys (#7433) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Ha wp -vel nem tudsz leszedni egy p90 est az is a patch hibája mivel a p90 még jobban szór futás közben . fuck logic Sőt azt elfelejtetted hogy p90 annyira táp hogy megölt téged fejessel miközben smokeban álltál az ellenfél pedig vakulva volt . A végét ne vedd komolyan :D

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#7435) Redneck


Redneck
veterán

Azért vannak eltűnő golyók és furcsa bugok... Tegnap 2x találtam el úgy a gyereket hogy erősen fröccsent a vér és mi volt? 0 dmg :D El se hittük. A másik: 1v1-be leesett a gyerek nukeon fentről lerakóra és 1 másodpercel később visszadobta a játék fentre :D Konkrétan lőttem rá fent is, lent is, de mivel úgy tudtam lent van, csak lent kerestem. Hirtelen megint fent volt, az egész jelenet kb 3-5 mp alatt játszódott le...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7436) Arkennys válasza adamkaa777 (#7434) üzenetére


Arkennys
addikt

fene gondolta, hogy ne vegyem komolyan. Cimbi, sokunknak lett egy valagnyi baja a játékkal az update óta. Nem is egyféle. Most elhiszem, hogy istenien érzed magad a beszólogatással, és igen, biztos mindenki hülye, te meg nem tudsz olvasni :)

Mondtam hogy futott? Nem. Konkrétan idő sem volt bármit reagálni, és igen messziről fejbekalimpált. Elhiszem hogy te a nézéseddel is ölsz a játékban, de talán, csak talán van oka hogy mindenhol látom-hallom, hogy az update óta a játék egy kalap sz*r lett. Mindegy, okosságod tudatában légy boldog.

szerk: redneck, nem nem bug. Te is béna vagy biztosan, Adam majd megmondja a frankót :D

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#7437) bolcsodal válasza adamkaa777 (#7434) üzenetére


bolcsodal
addikt

Egyszerűen csak más lett a játék. Lassan semmi értelme Dust2-n B-rushnak, ha akárcsak 1 CT is bekempel ablakba AUG-al..szinte semmi esélyünk sincs ellene.

Én általában FAMAS/Gali-val megyek mivel utálom a komoly visszarúgású fegyvereket. Így is megvan a 10-15 frag meccsenként ami gyenge közepesnek számít, de a patch óta nagyon hasít az AUG. Volt olyan, hogy az ellen CT-nél mindenkinél az volt, győztük elfüstölni a hosszúkat és fület frakat behúzva sunnyogtunk a füstben... :W

A baj inkább ott van, hogy közelre is halálos lett...ha esetleg rá tudsz lepni a nyomi kemperre... :DDD

They drew first blood....

(#7438) gtamate2 válasza Redneck (#7435) üzenetére


gtamate2
veterán

(#7439) Z0C! válasza bolcsodal (#7437) üzenetére


Z0C!
őstag

tegnap pont ez az eset volt.
TS-re fel, csapattal rush B, senki nem áll meg, 1 flash, mindenki be és piritsunk AK-val, P90-nel...a faszt...bent guggol doboz mögött és AUG-gal mindenkit, de mindenkit fejbe lő...

későbbírtunk egy remek emailt a valve supportnak, hogy így WTC dolog van a csíterekkel, meg aimos kecsegekkel..csak egy sablon levelet kaptunk....
és hiába is bannolják a csítert, 2juróért vesz új accot és folytatja tovább...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#7440) adamkaa777 válasza bolcsodal (#7437) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Teljesen egyetértek azzal hogy aug táp lett .De az is tény hogy eddig használhatatlan volt szinte . Kettő közé kellene belőni. Vagy pedig az árát növelni /tárat csökkenteni szerintem meg fogják oldani .

El. Psy. Congroo.

(#7441) gtamate2 válasza Z0C! (#7439) üzenetére


gtamate2
veterán

Egyet értek, mióta 2.5 euró volt a játék annyival több csíter van hogy hihetetlen. Vettek belőle 10-et, és ha a vac bannolja őket 2-3 havonta ott a következő acc..

*Sn0w

(#7442) Kempeti válasza Kempeti (#7416) üzenetére


Kempeti
tag

Erre valaki? :$

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#7443) adamkaa777 válasza Kempeti (#7416) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Kb 150 win és egy bizonyos rang után tudod használni . (rangot nemlehet pontosan tudni saccra gold2-3 után )

El. Psy. Congroo.

(#7444) Redneck válasza gtamate2 (#7438) üzenetére


Redneck
veterán

AZIGEN :D Szép videó, így már semmin nem lepődök meg!

Arkennys: ja igen én is low vagyok :D Azért a nukeos fent-lent bug már tényleg túlzás!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7445) Radnix válasza adamkaa777 (#7432) üzenetére


Radnix
senior tag

végre valaki kimondta :R :D

(#7446) Vismajor01 válasza gtamate2 (#7438) üzenetére


Vismajor01
addikt

Alldayeveryday

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7447) pr1mzejEE válasza adamkaa777 (#7443) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Overwatch alatt a watch menünpontot értitek ahol megtudom nézni a sajátom, a többi élő meccset és a streamelt (twitch) meccseket? nekem ~150 winem van, de kb 70-80 óta van ez. update-vel jött.

egyébként én ezzel a szar hányás auggal nem tudok lőni, néha olyanokat be ad vele, hogy én sem értem. ak-val meg wp-vel viszont amit kell azt meglövöm. csak az az idegesítő, mikor elkezdem lőni az embert, rajta van meg minden, aztán hopp 1 golyós head:D wp-vel meg nem sok esélyük van.

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#7448) Jim-Y válasza pr1mzejEE (#7447) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem, az overwatch a fenti menüsor alatt megjelenő kis szövegdoboz, legtöbbször azt írja, hogy Átnézésre váró ügyed van. Rámész, hogy letöltés, letölt egy kb 10 perces játék szeletet, ahol van egy Suspect, az esetleges csaló, és neked kell a 10 perc végén eldöntened róla, hogy csalt-e vagy sem.

(#7449) pr1mzejEE válasza Jim-Y (#7448) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Értem, köszönöm:)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#7450) Coccolino_O válasza gtamate2 (#7429) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Habár nekem csak 100 órám van a játékban, de én nem tapasztalom, hogy a glock gyenge lenne, épp ellenkezőleg, szerintem iszonyat jó fegyver tud lenni, pisztoly körben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.