Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) Mate válasza Xero (#6799) üzenetére


Mate
nagyúr

Van benne igazság szerintem :D

(#6802) Coccolino_O válasza Xero (#6799) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Utolsó a legnagyobb.

(#6803) #97716736 válasza Xero (#6799) üzenetére


#97716736
törölt tag

(#6797) Xero: Mindenki letöltheti kipróbálhatja, saját magára szabhatja, nincs ebben semmi rossz, és segíteni miért ne szabadna? Nyilván akinek nem kell nem használja, és nem tölti le, akit meg amúgy se érdekli, hozzá se szól, te vered nagyra az egészet ;)

A Globalosok mind csalnak kivéve egy-két embert akiket ismerem Twitch-en keresztül, na meg a Pro csapatok. De egyetértek a táblázattal :K

[ Szerkesztve ]

(#6804) Arkennys válasza Xero (#6799) üzenetére


Arkennys
addikt

Áh, marhaság :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#6805) Slystyle válasza Xero (#6799) üzenetére


Slystyle
őstag

Szerintem pont fordítva kell nézni. :C

(#6806) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Az leosztás...:

Csapatom:
- dupla ak
- ak II
- ak II
- nova 4
- unranked

Másik csapat:
- ak I
- nova 2
- silver elite
- silver 4
- unranked

(#6807) Jim-Y válasza Jim-Y (#6806) üzenetére


Jim-Y
veterán

Most meg:
Csapatom:
- ak II
- ak II
- unranked
- unranked
- unranked

Ellen:
- dupla ak
- ak II
- ak II
- ak I
- ak I

lol...

(#6808) bladegery válasza Jim-Y (#6807) üzenetére


bladegery
senior tag

Mi lol?
Kivancsi vagyok te hogyan alapitanad meg valakirol aki meg nem jatszott, hogy hogyan jatszik.

gergely-szabo.com

(#6809) Redneck válasza Jim-Y (#6807) üzenetére


Redneck
veterán

Én azt szerettem mikor még arany AK-m volt hogy általában a 2-3 csillaggosok lőttek nullába mindenkit :D Mondjuk volt egy-két gyanús futásból kiosztott 3 fejes/mp :D Csalók persze nincsenek. :))

Szerk:
Mondjuk tény hogy nekem is szokott insane kamillákat beadni, olyanokat amikért még 1.6-ban is sikítottunk volna... :D

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6810) Mark21 válasza bladegery (#6808) üzenetére


Mark21
tag

Azért egy kicsit túlzás, hogy ak II mellé berakja az unranked playert. Csillagosok közé még oké megértem, na de ak2 mellé. Ha megnyert 10 ből 6 meccset eddig, akkor sem kéne így bedobnia az unrankost. (szerintem)

Nice mask, they said!

(#6811) gtamate2 válasza Mark21 (#6810) üzenetére


gtamate2
veterán

Mert? Valszeg második acc, nekem haveromék is megvették és a 10. meccs után megkapták a sast, nincs ebben semmi különös..

*Sn0w

(#6812) Coccolino_O válasza gtamate2 (#6811) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Azért ezt a rangrendszert nem kell készpénzek venni. Engem az első 10 meccs után besorolt dupla ak-ra, az azt követő meccsek után visszaestem, most megint ott vagyok, ahol indultam. Ha sok meccset nyersz, magas szinten lehetsz, de nem feltétlen tükrözi a valódi tudásodat.

(#6813) Angelo69 válasza Coccolino_O (#6777) üzenetére


Angelo69
senior tag

Erről valami forrást tudnál linkelni? :R

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#6814) Spet válasza Angelo69 (#6813) üzenetére


Spet
addikt

Hivatalos oldal.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6815) Coccolino_O válasza Angelo69 (#6813) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Képecske

[ Szerkesztve ]

(#6816) Dexter721


Dexter721
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis csapatot összehozni akikkel lehet Versengőket játszani, én 3 műszakban dolgozom ezért viszonylag keveset tudok gép előtt lenni (napi 3-4 óra), de egy jó meccsre mindig vevő vagyok :) Van 2-3 ember akikkel szoktam játszani, de az igazat megvallva randommal nem olyan izgalmas. Ha valakinek lenne kedve hozzá szívesen várom!

(#6817) Mark21 válasza gtamate2 (#6811) üzenetére


Mark21
tag

a 10 meccs alatt játszottak serif meg dupla ak-s ellen?

(Haverom egyből dupla aks lett mert bemakkolt 10 meccsből 9 et és silver elitnél nem tud többet. Utána meg szépen visszaesett, de addig is a dupla aks meccseken hozta a fix 5. helyet az ellen nagy örömére :D )

Én sem örülök, ha unranked arcokat rak mellém, gondolom te sem, ki tudja honnan szalasztották őket :)

Nice mask, they said!

(#6818) bladegery válasza Mark21 (#6817) üzenetére


bladegery
senior tag

Ez tovabbra is el:
Kivancsi vagyok te hogyan alapitanad meg valakirol aki meg nem jatszott, hogy hogyan jatszik.

Ha gyengebek kaptak volna, akkor annyi lenne a kulonbseg, hogy a mostani illeto helyett egy silveres srac irogatna...

gergely-szabo.com

(#6819) Mark21 válasza bladegery (#6818) üzenetére


Mark21
tag

Nem úgy, hogy beraknám ak-sok meg sherifek közé 5 nyert meccs után, remélem ezt te is belátod...
3 csillag/4 csillag körül is a legtöbb unranked 2 db/meccs volt amivel eddig összefutottam. Főleg nem 3 unrankeddel egy csapatban ak szinten.

Silveres srác mért írogatna? Valószínűleg tudatában van annak, hogy a ranglétra alján van, és játszhatnak vele unrankedek.

[ Szerkesztve ]

Nice mask, they said!

(#6820) bladegery válasza Mark21 (#6819) üzenetére


bladegery
senior tag

Ez a rendszer es minden masik is egy uj jatekos ugy kezel, hogy akarmilyen lehet, mert meg nincs rola adat. Az elso mecsen berakja olyan kozepes, de inkabb gyenge ellenfelek ellen, ha megnyeri akkor johet a kovetkezo kicsit erosebb, ha elbukja johet a kicsit gyengebb, minel tobb meccset lejatszik valaki annal jobban behatarolhatoak az egyeni kepessegei, mar amennyire az szamit ebben a jatekban. Nincs tokeletes rendszer, de amit te vizualizalsz az sokkal kevesebb esetben hozna kiegyenlitett meccseket. Ha pl. valaki soha nem jatszott meg fps jatekkal akkor o ugyan olyanok ellen jatszon, mint aki 10 eve tolja, vagy akar a masik accountjan mar van 1000 oraja? Az en rangom altalaban +-serif es van hogy rangneluliek 35-40 fraget lonek ellenunk, nem tudom hogy csalnak, vagy csak masodlagos fiok, de a te vilagodban ok 70-80 frageket lonenek a ket csillagosok ellen.

gergely-szabo.com

(#6821) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

Nem vagyok egy nagy játékos, de ezzel a játékkal egész jól el lehet lenni.
15 órát játszottam vele össz-vissz, eleinte nagyon bénáztam, de már a fegyverversenyeknél első 5 be benne szoktam lenni. nem botok ellen

Tudnátok pár tanácsot adni így kezdőként, hogy mit lenne érdemes begyakorolni? Eleinte Ak meg M4A1-el játszottam, de valahogy nem ment velük a játék, most úgy ahogy. Aug-meg Gelil ami így kezdőként jó.
Fejlövést gondolom érdemes gyakorolni.

Ezek a "színes" fegyverek ugyan azt tudják, mint az alap társuk?

Live poor, die ritch.

(#6822) xLt` válasza Mate (#6790) üzenetére


xLt`
tag

1.6-oztam. Lanokon, haverokkal.
Multiban cod1-eztem sokáig. Oda skill, cfg és fps kellett :)
Tudtok linkelni valami jó kis cfg-t?

Egyébként cod-ban nagyon sokat számított, nem tudom itt mennyire befolyásolja. Az igazság meg az, hogy aki tud játszani az cfg nélkül is tud :K
Persze ez nem én leszek, ez a veterán CS-sekre vonatkozik :)

(#6823) pr1mzejEE válasza gyáliSanyi (#6821) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Ugyan azt tudják, csak máshogy mutat a kézben. Meg persze e-penis méret növelésre is alkalmas.

Dm-et tolj sokat, megtanulsz lőni és fejlődik a reakció időd is. Mellette egy kis sd (tökömtudja minek hívják itt - bombapályás küldetésre gondolok) és ha van rá módod nézegesd a watch menüpont alatt a high ranked meccseket, hogy tanuld a helyeket, technikákat stb.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6824) Coccolino_O válasza pr1mzejEE (#6823) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"(tökömtudja minek hívják itt - bombapályás küldetésre gondolok)"

Demolition?

(#6825) Slystyle válasza Coccolino_O (#6824) üzenetére


Slystyle
őstag

:N

Defuse mission a helyes kifejezés. Legalábbis ezt játsszák a legtöbben.
Van még az Arms Race, Deathmatch, Hostage, Demolition (ugyanaz, mint a Defuse, csak kevesebb az idő és kisebbek a pályák).

[ Szerkesztve ]

(#6826) gyáliSanyi válasza pr1mzejEE (#6823) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Tényleg a körös meccsek alatt egész lassan lehet tanulni vagy gyakorolni.
Most néztem, hogy miért olyan népszerű a játékban az Ak. Fejlövést is érdemes gyakorolgatni.
P90-el szenvedtem fél tár egy ellen, de az igazán jók ezt 1-2 lövéssel megoldják.

Live poor, die ritch.

(#6827) pr1mzejEE válasza gyáliSanyi (#6826) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Találsz útmutatókat azzal kapcsolatban, hogy mekkora a szórása egy-egy fegyvernek. (videókra gondolok)
Van egyébként hs modos dm szerver is, azon is érdemes játszogatni.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6828) gytallian válasza Xero (#6799) üzenetére


gytallian
tag

Nagyon ott van :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#6829) #97716736


#97716736
törölt tag

Ti hogy gondoljátok, hogy ez a láda bug lesz javítva hogy el lehessen adni, vagy így marad :F

(#6830) Lacccca87 válasza #97716736 (#6829) üzenetére


Lacccca87
őstag

Én még másnap el tudtam adni a ládákat és azóta is.

(#6831) #97716736 válasza Lacccca87 (#6830) üzenetére


#97716736
törölt tag

Az igen... Én meg amiket kapok ládákat játékból, egyiket se engedi eladni, vagy cserélni :W

(#6832) #85552128 válasza #97716736 (#6831) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nekem van olyan () ládám amit még korábban raktam a piacra, ma viszont törölték az összes tételt, a ládák visszakerültek a raktárba, de továbbra sem eladható/cserélhető.
Azért gyönyörű, hogy szombat óta nincs javítva, pedig nem hiszem, hogy bonyolult lenne.
Arról nem is beszélve, hogy egy helyzetjelentés, vagy valami a fórumon is elvárható lenne...

[ Szerkesztve ]

(#6833) #97716736 válasza #85552128 (#6832) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ugyan ez van nálam is :))

(#6834) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Melyik ládakulcsot lenne érdemes megvenni szerintetek?

Live poor, die ritch.

(#6835) Arkennys válasza #85552128 (#6832) üzenetére


Arkennys
addikt

Dettó. Ülök pár zárójeles ládán, mik árából már inkább nyitnék egyet, mintsem bámuljam őket. De hogy még semmi infó sincs erről, hogy mi lesz, az már poén :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#6836) Slystyle


Slystyle
őstag

Na smoke-os kill-t már láttunk, de szerintem ilyet még nem sok mindenki. :D

2 ládán még én is ülök (bár a Bravo-t egy ideig biztos megtartom), de hamarosan javítva lesz az. Reddit-en Tweeday posztját idézte valaki, valami @csgo_dev tag-el, hogy ideiglenes a dolog és hamarosan javítva lesz. Ládákat már nem látom duplázva, de Bravo pass-ból még mindig kétfajta van market-en.

(#6837) #97716736 válasza Slystyle (#6836) üzenetére


#97716736
törölt tag

Van ilyen css-ben csináltam ilyet nem egyet :DD

(#6838) Slystyle válasza #97716736 (#6837) üzenetére


Slystyle
őstag

Anno 1.6-ban LAN-on sose sikerült ilyet össze hozni, pedig rengeteg időt beleöltünk akkoriban a játékban. Viszont Cry2/3-ban én is sokszor hoztam olyat össze, hogy magába a villanásba halt bele az ember meg olyanba, hogy a nade-et eldobtam és nem a robbanásától halt meg az ellen, hanem a becsapódásától. :D

(#6839) #97716736 válasza Slystyle (#6838) üzenetére


#97716736
törölt tag

Az úgy szép :C

(#6840) Slystyle


Slystyle
őstag

Ládák javítva lettek, most már eladhatóak.

(#6841) Mark21 válasza Slystyle (#6836) üzenetére


Mark21
tag

Elméletileg a gránátok becsapódáskor, ha eltalálsz valakit, akkor 1 hp-t sebeznek, csapattárson kipróbáltam :DD

Nice mask, they said!

(#6842) Lacccca87 válasza Mark21 (#6841) üzenetére


Lacccca87
őstag

Elviekbe csapattárson nem kellene sebeznie ha eltalálod, csak ellenségen. Habár msotanság nem nagyon láttam tapasztaltam ilyet hogy biztosra modjam.

(#6843) Mark21 válasza Lacccca87 (#6842) üzenetére


Mark21
tag

Kiírta, hogy teammate attack történt, hogy most levette az egy hp-t azt biztosan nem tudom már, de enemy playeren tuti működik.

Nice mask, they said!

(#6844) adamkaa777 válasza Lacccca87 (#6842) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Csak armort vesz le ha csapattársad dobod meg , én úgy vettem észre .

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#6845) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Ez csapattárson is működik, kezdésnél titeket még sosem dobtak fejbe véletlenül füsttel? Pedig elég gyakori jelenség :))

(#6846) Redneck válasza Jim-Y (#6845) üzenetére


Redneck
veterán

Engem még nem. Kést kaptam már párszor de ez nagyon komoly :D Mekkora mák már így lehozni a kört :D Lent a bomba és flash-sel fejen dobod az utolsót :D Ha az ember kapja akkor mondjuk dühítő! Ha ezt nem látom tuti egy hétig nem játszok ha kapok egy ilyet.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6847) Mate


Mate
nagyúr

Most írtak cikket, hogy jól haladnak a Source 2 motorral. Ez azt fogja jelenteni, hogy 1-2 éven belül új CS-is lesz.

2 dologtól félek.

1. Sok idő lesz míg kiforrja magát
2. F2P-t csinálnak belőle.

(#6848) #97716736 válasza Mate (#6847) üzenetére


#97716736
törölt tag

3. Nagyobb gépigény, és rosszabb optimalizálás.

(#6849) Mate válasza #97716736 (#6848) üzenetére


Mate
nagyúr

rosszabb optimalizálás: Ezt így előre honnan tudod? :U

(#6850) wjbhbdux válasza Slystyle (#6838) üzenetére


wjbhbdux
veterán

1.6ban nem sebez a flash/smoke

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.