Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) #97716736 válasza Redneck (#7850) üzenetére


#97716736
törölt tag

Jövőhét lesz belőle de az 100% Nem bírok már várni :W

(#7852) zzeN


zzeN
aktív tag

[ OPERATION PHOENIX ]
- Started Operation Phoenix
- Operation Phoenix Passes are available for purchase. They provide access to:
-- Eight maps, chosen by the community, available on official CS:GO matchmaking for all game modes.
-- An upgradable Operation Coin, that tracks all competitive matchmaking statistics for the duration of the event.
-- Exclusive access to the new Operation Phoenix Case, with 13 Community-Created Weapon Finishes.

[MISC]
- Teammate Colors:
-- Added convar cl_color to allow players to set their preferred teammate color index.
-- Renamed teammate colors convar to cl_teammate_colors_show and added option to display Color Letters over teammate colors in competitive ("cl_teammate_colors_show 2").
-- Teammate preferred color can now be chosen when in a lobby and displays above player avatars.
- Damage can no longer be done to teammates during a freeze period in any mode.
- Fixed cs_baggage skybox texture.
- Fixed cl_draw_only_deathnotices 1 and cl_teamid_overhead 0 not hiding the overhead player arrows.
- Fixed player flair icons getting cropped on avatars in the lobby.

[Aug and SG556]
- Scope dot no longer fades too quickly during online play.
- Scope dot is slightly more visible against bright backgrounds.
- Scope dot is now tinted using the player's crosshair color settings.

[MAPS]
- Overpass
-- Smoothed out movement on truck in Bombsite A
-- Simplified cover in bombsite B
-- Removed some trees in upper park
-- Smoothed out ground in canal
-- Removed small walls near playground entrance
-- Tweaked cover in playground
-- Small fence at birthday area no longer block bullets/grenades
-- Simplified corridor to CT sniper position
-- Improved player visibility
-- Improved performance

- Nuke
-- Made wallbanging through large metal doors consistent
-- Added back pretty lighting in bombsite B
-- Made it possible to throw grenades through skylights in warehouse
-- Fixed some graphical bugs

[NETWORK]
- Added support for threaded socket processing on clients and servers.
- Significantly reduced the size of client connect packet to be below MTU.
- Optimized split packet processing sequence.
- Client address is no longer transmitted in official game events or saved in official GOTV demos.
- Client P2P NAT requests are now always rejected when connected to a game server.

[ Szerkesztve ]

(#7853) Xero válasza zzeN (#7852) üzenetére


Xero
nagyúr

A P90 és WP tetszik.
Az AK elgondolkodtató. Talán az első olyan amire cserélném a mostanit, de az már túlságosan ki van dekorálva. :DDD

Meg is vettem a passt, mindjárt megyek idle szeróra. :P

(#7854) Xero válasza Xero (#7853) üzenetére


Xero
nagyúr

Na már láttam is egy phoenix case droppot. Jöhetne még gyorsan amíg ér is valamit. :P

(#7855) Xero válasza Xero (#7854) üzenetére


Xero
nagyúr

Vissza is jött a pass ára ;] :

(#7856) MTMan válasza Xero (#7855) üzenetére


MTMan
tag

Ilyen láda csak a Phoenix pályákon esik?

(#7857) Xero válasza MTMan (#7856) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem. Minden pályán mint eddig is, de csak Phoenix pass-al.
A nyereményből már vettem is egy Boomot. :P

(#7858) Spet válasza Xero (#7855) üzenetére


Spet
addikt

Fenébe én már csak 3,50-ért tudtam felrakni... ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#7859) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Srácok, én most tiltanám be meg le az összes kozmetikai cuccot a Cs:Go-ról. Addig míg ki nem javítják rendesen a játékot.
Ne értsetek félre nem vagyok ellenük, mert jópofák meg legalább adnak valamit a játékhoz, de amikor azt látom hogy csak a kib@sz0Tt skin meg mapp parádé megy updatek óta semi lényeges fontos és érdemleges javítás helyett az nagyon elszomorít.

Szerverek teljesítménye olyan mértékben romlott az elmúlt 3/4 évben hogy az szörnyű. Míg nem votlak skinek tükörsimán futottak a 128tic-es szerverek akár 32 player-el is (persze kellő HW-n) manapság ott tartunk hogy ha 128 tic kell akkor nincs stabil máködés, úgy ugrál az SV és a Var érték mintha egyszerrre lenne depressziós és hiperaktív is. Nemrég (kb ünnepek előtt) még simán tudtunk játszani a 24 es pub 128 as szerón nagyobb laggok nélkül ha full votl a szerver, még körkezdéskor se volt probléma, ma ez kb ugy né ki hogy kör elején vagy vagy 60-70% choke és mindenki laggol mint a dög az első fél percben, habár ezt enyhíti valamennyire a 150K-s rate de ne b@sszák már fel az agyam hogy ekkora sávszél kellene neki...3-4x anniy mint a CSS-nek vagy 1.6-nak pedig nem hsizem hogy annyival több lenne ezekhez képest a küldendő információ.

Kliens oldali teljesítményről ne is beszéljük, már a kezdetekor a beta is sokkal jobban futott mint most, és akkor még nem ebszéltem az 1 éve tartó memória telítődéses problémáról amit azóta nem tudtak kijavítani de az ember nemtud normálisan végigjátszani 2 mappot (habár van hogy kegyes és enged 3-at is, de van hogy 1 se megy) mert betolja magát 2.6-3Gb-ig aztán csak néz az ember hogy hova tünt el hirtelen 70-80FPS-e a semmibe.

ááá mind1, ez a játék már nem CS ez már egy nem rajzos TF-lett. De még az se mert ott legalább ezek a hibák nincsennek. :(

[ Szerkesztve ]

(#7860) Xero válasza Lacccca87 (#7859) üzenetére


Xero
nagyúr

Napokban sokat játszottam 24-es 128-as német serveren. Semmi problémám nem volt. Teljesen stabil.

Én csak azért morgok, mert a Valve MM 64-es még mindig. Ezen kívül nem sok problémám van.

szerk: Nálam így néz ki a dolog 80/25-ös net mellé:
rate 128000
cmdrate 128
updaterate 128

(#7861) MTMan: 2€ a pass. Én az első droppal visszakaptam 4,3€-t. Még most is visszahoz 4€ körül. Szóval még bőven megéri megvenni. Én már lényegében kaptam egy ajándék boom-ot, és innentől minden plusz amit dob. Persze a pass-t is drop eladásokból vettem. A játékon kívül még semmiért nem fizettem. :N

[ Szerkesztve ]

(#7861) MTMan válasza Xero (#7857) üzenetére


MTMan
tag

Kár.

(#7862) Lacccca87 válasza Xero (#7860) üzenetére


Lacccca87
őstag

Több szervern játszottam, és több is szar volt, sajnos.
Levlistán is a főbb hostok mind sírnak hogy gáz van, választ nem kapnak.
Ez aztán a terméktámogatás....

(#7863) PeL válasza Xero (#7857) üzenetére


PeL
addikt

Jaja, attól skillesebb lesz az ember :K ;]

A játék jó szokásához híven mire nekem dobni fog már sz*rt sem fog érni a láda. Előbb voltam két mapot DM-ezni, egyiken sem dobott semmit senkinek sem, rá is untam a ládára várásra.

[ Szerkesztve ]

(#7864) Xero válasza PeL (#7863) üzenetére


Xero
nagyúr

Viccelsz-bolondozol? Innentől megy a sniper teamcarry. :DDD

Fájt kicsit, hogy anno buktam a pitviperemet. Ezzel "jóvátettem" magamnak a hibámat. :DDD

(#7865) addamka válasza Lacccca87 (#7859) üzenetére


addamka
őstag

Feltűnt, hogy a srcds egy f0sputtony lett.
Cseréltünk FX8120-ra, tudom, hogy 1 szálon f0s, de érdekes mód a hlds a kis Athlon X3 80%-os mag terheléséhez képest lement 50-60%-ra, viszont 12 playerrel 128 ticken cbble-n kiment 99%-ra a GO többször egymás után. Mondjuk írták HLDS listen, hogy 3GHz alatti Xeonokkal meg se érdemes próbálni 128 ticket, szóval innentől mindegy is :)
A hálózati terhelés is fura, mintha régen nem evett volna ennyit, pedig a maxrate-ekhez nem nyúltam mióta megy.

Az ilyen bugokon meg már csak mosolygok:
Valve Only Servers in Community Servers

Az MM szerintem tuti nem lesz 128 tick, mert irreálisan több erőforrást eszik, és a Valve álláspontja szerint bőven elég a default is. Remélem majd belövik fix-re, mint CSS esetén, aztán akkor egyforma sz@r lesz mindenhol.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7866) PeL válasza Xero (#7864) üzenetére


PeL
addikt

csak nem rossz lóra tettél? :DDD

(#7867) Xero válasza addamka (#7865) üzenetére


Xero
nagyúr

Xeon-t is megfingatja a cbble. Trust me. ;)

Az viszont nettó marhaság, hogy túl sokat eszik a 128. Nyilván nem csillámpóni vonulásos pubban kell gondolkozni. Egy 5v5-t még egy C2Q is röhögve kipörget valami mezítlábas gpu-val.

(#7866) PeL: Jah. Azon a bizonyos Mystic meccsen elúszott. :P

[ Szerkesztve ]

(#7868) Lacccca87 válasza addamka (#7865) üzenetére


Lacccca87
őstag

Az a gáz hogy jelenleg nem csak kis bugok vannak, hanem elég nagy problémák.

De a játékosok kb 80%-át beetetik skinekkel és elterelik a figyelmet. ennyi megy most.

(#7869) #97716736 válasza Xero (#7860) üzenetére


#97716736
törölt tag

Érdemes várni a Pass-ra, hogy lemenjen az ára, vagy ez mindig is ennyi lesz?

(#7870) Bahama


Bahama
aktív tag

A napi 2 drop a phoenix passal is áll?
Csak a heti "keretet" növeli meg?

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#7871) Xero válasza Bahama (#7870) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez majd kiderül, de szerintem igen.

(#7869) ZeroDK: Ez szerintem csak az utolsó szakaszra lesz olcsóbb ahogy a Bravo-val is volt. Mivel jelenleg csak pass-al lehet Phoenix ládát szerezni dropból, így elég egyértelmű, hogy minél hamarabb érdemes megvenni. Ha csak jövő héten jön két droppod, még akkor is vissza fogja hozni az árát valószínűleg. Onnantól pedig csak a pluszt termeli.

[ Szerkesztve ]

(#7872) sebkri25 válasza Bahama (#7870) üzenetére


sebkri25
tag

napi két drop? ilyenről sem hallottam még

(#7873) #97716736 válasza Xero (#7871) üzenetére


#97716736
törölt tag

Köszi a választ.
Egyébként az Edzett AK-dat ne cseréld le, szvsz az a legjobb kinézetű AK skin a játékban, én tuti nem cserélem le az enyémet ;]

(#7874) tDr1v3r válasza sebkri25 (#7872) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az egyik Steam-en fent lévő guide is ezt írja.

Btw. tudtok ajánlani idle szerókat? GameTrackeren találtam párat, de nem akar rá connectelni ez a sz... :(((

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7875) Xero válasza #97716736 (#7873) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem fogom. Az már megmarad. Max, ha nyitok egy redline-t, akkor az is kap nametaget és kész. Aztán váltogatom őket. :K

(#7874) tDr1v3r: Felveszel Steam-en és rámcsatlakozol most. ;)

[ Szerkesztve ]

(#7876) Slystyle


Slystyle
őstag

Az az Asiimov AWP. :Y A P90 jól néz ki, de nem használom sose. Az AK nálam "borderline", túl egyszínű, inkább abból is dobták volna be az Asiimov-ot. :) Még az USP tetszik, M4-ben se volt rossz a Guardian, de valahogy USP-n jobban néz ki szvsz.
Én is megvettem a pass-t és már fent is vagyok idle szerón, várunk és reméljük a legjobbakat. Bár még Case 3-at se dobott, szóval van egy sanda gyanúm, hogy nem lesz ebből (legalábbis ma biztos nem) Phoenix láda.

tDr1v3r: Én mindig a Very Insatiable-re járok fel, abból is az Only Idle-re. Nem szeretem azokat az idle szerókat, ahol még halomra is lőnek az achievement-ekért.

[ Szerkesztve ]

(#7877) PeL válasza tDr1v3r (#7874) üzenetére


PeL
addikt

Napi két drop az kissé túlzás lenne, nekem is hetente max 4-5 item jön, skin + láda vegyesen. Ha ez 1-2 napon belül megvan, akkor pár napig tuti semmit nem kapok (gondolom amíg nincs reset).

(#7878) Slystyle válasza PeL (#7877) üzenetére


Slystyle
őstag

Napi 2, heti 4-5 operation nélkül és heti 6-7 operation-el. Ez mindig is így volt.

(#7879) #97716736


#97716736
törölt tag

Valaki tudna nekem venni Operation Pass-t? Elutalom az árát rögtön :K

[ Szerkesztve ]

(#7880) PeL válasza Slystyle (#7878) üzenetére


PeL
addikt

Volt bravo passom, mégsem kaptam heti 4-5 itemnél többet sosem :(

(#7881) Xero válasza PeL (#7880) üzenetére


Xero
nagyúr

Én számolgattam pár hétig. Fixen megvolt a 6 drop resettől resetig.

(#7882) Slystyle válasza PeL (#7880) üzenetére


Slystyle
őstag

Én év eleje óta írom, eddig minden aktív hetemen megvolt a fix 7 drop. Volt olyan, hogy csak 5-öt dobott, de akkor nem is mentem se játszani, se idle-re.

(#7883) sebkri25 válasza Slystyle (#7882) üzenetére


sebkri25
tag

Jövőhétig nem tudok piacolni steamen, valakinek kell esetleg új láda egyenlő árban skinért?

(#7884) Bahama válasza Xero (#7871) üzenetére


Bahama
aktív tag

Érdekes ma már 3 droppom volt.
- 1 matrica doboz
- 1 esport winter
- 1 famas skin

akkor ez most hogy van? :F
és most pár óra alatt 10-13
lehet hogy délben van a napi reset, vagy azt lehet tudni hogy mikor?

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#7885) Spet válasza Bahama (#7884) üzenetére


Spet
addikt

Tegnap este 7 vagy 8 körül volt drop reset.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#7886) Xero válasza Bahama (#7884) üzenetére


Xero
nagyúr

A napi 2-re ne vegyél mérget. A heti 4+2 ami fixnek tűnik.

(#7887) Bahama


Bahama
aktív tag

ok. thx

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#7888) SamS20


SamS20
senior tag

És az hogy van hogy ha pl fegyver versenyre felmegyek akkor a szerver írja h ki hány ajándékot kapott és van akinek ilyen 9 meg 15 van a neve mellett. Azt hogy hozzák össze?

(#7889) Slystyle válasza SamS20 (#7888) üzenetére


Slystyle
őstag

Az azt írja, hogy hányan és mennyit ajándékoztak el az elmúlt x időben összesen, nem pedig, hogy hányan és mennyit kaptak egy adott szerveren. :)

[ Szerkesztve ]

(#7890) dltpwnz


dltpwnz
aktív tag

Szevasztok lenne egy olyan kérdésem hogy ebbe a konfigba érdemesebb lenne venni egy HD4890(1gb,gddr5,256bit) kártyát?
x1950pro 512mb 256bit gddr3
Intel g2120
2gb 1600mhz ddr3 ram
32 bites xpvel futtatom
Most ilyen átlag 70-100 fpsel játszok , csak mikor szétvan füstölve a pálya 3-4-5 emberrel akkor leugrik 40-50 re amit nem részleteznék hogy miért nem jó.. Köszi a válaszokat :)

(#7891) gtamate2 válasza Xero (#7881) üzenetére


gtamate2
veterán

a bravo miatt járt a +2 ugye, amúgy nekem minden nap megvan a 2 skin ha játszok eleget.

*Sn0w

(#7892) Lacccca87 válasza dltpwnz (#7890) üzenetére


Lacccca87
őstag

Érdemesnek érdemes ha jó áron van de nagyon CPU limites leszel. Ezért CSGO ba nem is fog nagyon nőni tőle az FPS-ed maximum az élsimítást veheted feljebb.
De inkább valmai erősebb CPU kellene bele.

[ Szerkesztve ]

(#7893) PeL válasza Lacccca87 (#7892) üzenetére


PeL
addikt

Azért ilyenekkel ne tántorítsuk már el... :) Jóval több fps-e lesz mint azzal a több mint 6 éves kártyával. Még akkor is ha nincs csúcs procija. Én 4850-et váltottam 7770-re, hasonlóan erős CPU-m van mint neki és még így is érzem a teljesítménykülönbséget a két kártya között. Nyilván bőven van még tartalék a kártyában a CPU miatt, de akkor is ég és föld lesz neki a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#7894) dltpwnz válasza Lacccca87 (#7892) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Gondolom a füstöt,tüzet,az emberek textúráját a GPU számolja nem ? Ez a problémám ugye egy normális meccsen mennek a füstök ,meg a rushok aztán ilyenkor hirtelen leugrik az fpst b*szott nehéz célozni.. Én csak ezt akarom kiküszöbölni

(#7895) SamS20


SamS20
senior tag

na és hogy ha én most vettem pass-t akkor akárhol játszom akkor is kaphatok phoenix ládát ?!
vagy hogy megy ez a pass dolog ? "használni" kell vagy elég ha megvan és úgyis droppol ?

(#7896) gtamate2 válasza dltpwnz (#7890) üzenetére


gtamate2
veterán

Értelmesebb lenne igen.

*Sn0w

(#7897) addamka válasza SamS20 (#7895) üzenetére


addamka
őstag

A használat kimerül annyiban, hogy fel tudsz menni olyan valve szerverekre, amiken az extra mapok mennek.
Drop meg bárhol van, még a mapot sem kell végigvárni.
Asszony poénból beállt utolsó körbe hullának, erre kapott ládát :DDD

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7898) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Egyébként ilyen ládát dobhat nekem úgy, hogy nincs passom? (főnix ládát)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#7899) maathe


maathe
senior tag

Marcius 3-ig nem tudok se eladni, se venni viszont jol jonne ez Phoenix-es pass. Ezt ugyan ugy el lehet tradelni, ha esetleg megvetetem valakivel?

[ Szerkesztve ]

(#7900) Zimmi91 válasza dltpwnz (#7890) üzenetére


Zimmi91
addikt

Szerintem tök mind1, lőni azzal se fogsz tudni :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.