Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) #97716736 válasza Vismajor01 (#7349) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ja én is néztem, ott írták hogy DDoS x 99999-szer :))

(#7352) Vismajor01 válasza warmonger441 (#7350) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ez a zene borzasztó. Meg mi az, hogy SUBSCRIBE NOW! És ha nem? NA,NA? :D
Milyen rangú vagy? Szeretnék én is ilyen zsákliszt ellenfeleket halomra lőni :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7353) Jim-Y válasza warmonger441 (#7350) üzenetére


Jim-Y
veterán

Az ilyen videók után látom, hogy milyen szar netem van.. ránézésre nem lősz jobban/máshogy mint én, de nekem sosem ad be ilyeneket, sőt legtöbbször ha valakit meglepek hátulról, akkor is 10-20 ak töltény kell egy emberbe :/
Majd egyszer csinálok egy cs:go fail compilationt, hogy mikor miket nem adott be :)

(#7354) warmonger441 válasza Vismajor01 (#7352) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Szeretem a dubstepet, de már a könyökömön jön ki :DDD Az intró alá egyik havernak anno csináltam zenét, cserébe meg csinált intro-t :DDD Aki nem iratkozik fel, ahhoz mennek az orosz barátaim ;] :P (aki akar az feliratkozik aki nem az nem úgy is ink csak a tutorialok érnek valamit csatornámon :D a többi csak unalom űzés vagy épp e-penis növelés :C :P )

AK1 és AK2 szint ^^

Tegnap pont szr szériám volt és buktam vissza novába :( Megint 1 hét mire vissza rak :/ Hihetetlen a sok rang nélküli szrba lő :F

(#7353) Jim-Y: ne aggódj arról már én is akartam csinálni :DD a múltkor néztem egy streamet (pontosabban tegnap már kínomban mert nem ment :(( ) és bakker AK-val egyszerre ötöt le szed a gyerek... én meg fejbeküldöm sokszor az enemy-t egy helyben gugolva és 26,4 sebzés :W power of Invitel <<< és ilyenkor még "jó" a netem :DDD :DD :C

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#7355) pr1mzejEE válasza warmonger441 (#7354) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Nekem a zene tetszik meg a végén az a 4 fejes p2000-el :)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#7356) #97716736 válasza warmonger441 (#7354) üzenetére


#97716736
törölt tag

Jó a zene, DM közbe én is zúzós metált hallgatok :DDD

(#7357) Jim-Y válasza warmonger441 (#7354) üzenetére


Jim-Y
veterán

A download/upload az egy dolog, kb a legkisebb szerepet játssza abban, hogy beadja-e vagy sem, vagy hogy jó a neted, vagy sem. Én amikor beltávos voltam akkor asszem 1, vagy 2mbites netem volt, letöltésre persze, de azóta se volt olyan jó netem játékra mint akkor. Miért? Mert a beltáv elég kis felhasználó táborral rendelkezett, és lehet a sávszél kicsi volt, de a "kiszolgálás" és a routing gyors. Míg most upc-s vagyok 60mbittel, de a játék éjfél előtt, és egész nap, játszhatatlan (már ha valaki megérzi a nete rossz mivoltát, mert elhiszem, hogy akit annyira nem érint ez a téma, az szerint fasza a upc, mert pl a sávszél mindig megvan, tehát ha letöltök valamit, akkor az általában jól jön, de ha már online játékról van szó, akkor egy nagy fos az egész).

Ezvan.. nekem még ép az egerem, és a gépházam, a fal is sértetlen, de egyik upc-s hálózatépítőnek sem ajánlom, hogy napközbeni játék közben a közelemben legyen, mert lehet nem maradna sértetlen az ürge :DD

(#7358) Redneck


Redneck
veterán

Kaptam ilyen kapszula szart. Ennek most tényleg van valami értelme? :D 2 nyert meccsel és egy döntetlennel visszakaptam az AK-t :) Egyébként tényleg ennyire szar az AK mint próbáltam vagy csak én látok rémeket?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7359) Arkennys válasza Redneck (#7358) üzenetére


Arkennys
addikt

nem csak az AK...aug terminator fegyver lett, amennyire érzem tűzgyorsaságát megturbózták, nem kellett volna...jobban ugyanoda ereszti a golyókat is messzire már.

Többi fegyvernél is elég érdekeseket tapasztaltam, ma játszottam először az update óta. Lassan játszhatatlanná teszik tényleg. Ha így marad, dropokért játszáson kívül felejtős lesz a jó öreg cs részemről is :(

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#7360) warmonger441 válasza Jim-Y (#7357) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Nekem sem azzal van a gond hogy sávszél (bár krva alacsony ez már a XXI. században, FŐLEG Budapestől 20 km-re :DDD Hanem a ping és a packet loss: 40 ms budapestre? tavaly még 5-9 volt :F Ha pingelek egy magyar szerót LEGALÁBB 6 átjáró :W

(#7356) ZeroDK: bemelegítés alá a legjobb. Felpörgeti az embert rendesen ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#7361) Redneck válasza Arkennys (#7359) üzenetére


Redneck
veterán

Hát ha van egy kis eszük balanszíroznak mert ez nem valami kiegyensúlyozott állapot. Gyakorlatilag AUG-gal az AWP-st és kísérőjét ki lehet lőni 1 pillanat alatt. P90 még mindig vérpistis, de hogy az AK-t így elkúrják... Glock újra jó, gránát pedig mintha nagyobbat sebezne.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7362) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Csak szerintem nem nyúltak hozzá az ak hoz ? Vagy nem olvastam el jól a patch note-t ...

El. Psy. Congroo.

(#7363) warmonger441 válasza adamkaa777 (#7362) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Nem nyúltak hozzá HA jól tudom. Viszont idáig is shift-el kellett megállni hogy mihamarabb pontos legyen a fegyver. viszont ez a mozgás közbeni + szórás, valamint az aug ereje miatt nekem is olyan mintha szr lenne az AK: eddig test lövésben jobb volt az augtól, most már viszont a +RPM és a kicsi szórás miatt egyszerűen szívás.

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#7364) adamkaa777 válasza warmonger441 (#7363) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Nemcsak smg-k szórnak jobban futás közben ?

El. Psy. Congroo.

(#7365) Redneck válasza adamkaa777 (#7362) üzenetére


Redneck
veterán

Azt se írták le az updateben hogy furcsa hang-áthallások vannak például nukeon, vagy hogy nem kezel le hirtelen 4 magot update után a játék.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7366) warmonger441 válasza adamkaa777 (#7364) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Lehet, gőzöm sincs. A lényeg hogy most CT-ben nem nagyon látok olyat aki ne aug-al jönne... :/ Míg az AK-val még van hogy egy helyből is csak az első golyót adja be, addig AUG-al mellre tunkolsz futás közben és be is adja a hs-t. <<< és így tényleg szr az AK. Lehet hogy ugyanúgy adja, csak furcsa hogy közelharcban is a szerencsében kell bízni az AUG ellen.

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#7367) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

13-4-nél kezdtek el infin ellenünk augozni és úgy hozták fel 15-15-re. Nagyon szánalmas..

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#7368) betegphiu


betegphiu
senior tag

hahó éjjeli baglyok :-)
valaki megnézné nekem mennyi most egy bravo láda?? köszi

(#7369) Arkennys válasza betegphiu (#7368) üzenetére


Arkennys
addikt

23-25 cent

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#7370) betegphiu válasza Arkennys (#7369) üzenetére


betegphiu
senior tag

köszi,remélem megy még fölfelé,tegnap óta duplája lett.

(#7371) Arkennys válasza betegphiu (#7370) üzenetére


Arkennys
addikt

egyelőre eléggé stagnál itt. de hátha

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#7372) Deck


Deck
titán

Van itt olyan akinek a vgaja 10k körül van? Nála milyen beállításokkal fut? Nem kell a barátnőmnek full hdban játszani :D

PS5

(#7373) Spet válasza Deck (#7372) üzenetére


Spet
addikt

Állítólag már 5670-en jól elfut Katt. Én anno azzal próbáltam és iszonyúan akadt (lehet mert nem volt optionális a felbontás, vagy csak veszettül laggoltam), de most nem fogom vissza tenni a gépbe, de ha szeretnéd 10k-ért kipróbálhatod :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#7374) Kempeti válasza Deck (#7372) üzenetére


Kempeti
tag

9600gt van nekem, elmegy szépen miden is, csak akkor kifagy a 2. Maptöltésnél... Szóval lowon, 70fps 1240ben

[ Szerkesztve ]

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#7375) heihachi válasza Deck (#7372) üzenetére


heihachi
addikt

Figy, nekem egy gt740m van a laptopban és full hd-ban, közepes beállításokkal, simán 60 fps fölött van varsengő módban, tehát 10 emberrel max. Az olyan pályák, mint a dust II, meg még maxon is 80 fps felett van. Nincs élsimítás az tény, de ekkora méretnél nem is kell, viszont ebbe 16* anizó is belefér. Ha rátolom külső monitorra, 1280*1024-ben bőven 100 felett van maxon (élsimítás nélkül), kivéve Cobblestone :D
Szóval ha egy ilyen igencsak közepes mobil videókártya elviszi, akkor akkor egy 10k desktop kártya is simán sztem.

Annyi, hogy mondjuk erős procival van támogatva :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#7376) Kempeti válasza Kempeti (#7374) üzenetére


Kempeti
tag

Erre valaki amúgy tud valami orvosságot?

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#7377) pr1mzejEE válasza Deck (#7372) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Nekem egy mezei 4850-em van, 1280x800 16:10 és minden lowon, így van kb 150-250 fps-em.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#7378) csurenzoo


csurenzoo
aktív tag

Hali !
Windows 8-ban nem lehet gammát állítani ? Bárhogy nyomkodom a csúszkát nem történik semmi.

(#7379) Coccolino_O válasza Kempeti (#7374) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Butíts le mindent grafikai beállításoknál, egy próbát megér. Amúgy mehet verify integrity of game cache, ha eddig nem próbáltad.

(#7380) Kempeti válasza Coccolino_O (#7379) üzenetére


Kempeti
tag

Igen, igy használom, igy nem fagy ki. Az a bajom, hogy miden akarnám használni, de offos :F

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#7381) Vismajor01 válasza Kempeti (#7380) üzenetére


Vismajor01
addikt

32 vagy 64 bites windows?
Nekem 32 bites volt, folyton kifagyott, felrktam egy 64 bitest, azóta semmi.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7382) szabog4


szabog4
aktív tag

Akkora egy gané lett a CS. Nem tudom mit kell folyton frissíteni a gamet. Undorító, hogy akad. 30-60fps között mozgok meg alapból is eddig nem volt gond (kihagytam pár hét gamet). Játszom és úgy dönt szaggat egyet, de az fps nem ugrál ...utána megint jó; csak, ha egy rusht kéne megfogni és, akkor akad... így nem lehet játszani. Társaim is meg úgy mindenki; nézem őket és van, hogy a célkereszt 1,5 embernyire van az ellentől és lelövi...

Ismét elment az egésztől a kedvem! :"D

Nagyon ráálltak erre a fizess módira. Ilyen új láda, olyan új láda, ilyen kapszula olyan kapszula kulcs, DÖGcédula ...miegymás :"D

HUN_Thorpedo

(#7383) Coccolino_O válasza szabog4 (#7382) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Nagyon ráálltak erre a fizess módira. Ilyen új láda, olyan új láda, ilyen kapszula olyan kapszula kulcs, DÖGcédula ...miegymás."

Szerintem eddig is ez volt, lásd dlc-k és társai. Amúgy meg, nem kötelező megvenni, és jobb sem lesz ezektől senki. Az biztos, hogy nekünk játékosoknak az lenne a jó, ha játékkal foglalkoznának többet, és nem ezekkel.

(#7384) #97716736


#97716736
törölt tag

Csávókám teli van ládával [link]
Most Stream-el 820+ CASE Opening

[ Szerkesztve ]

(#7385) Kempeti


Kempeti
tag

Vismajor01 : 32 bites van, kösz! majd felrakom, megpróbálom.

Ugyanitt: Valaki nemtudja, hogy mitől lehet, hogy a játék elfelejti a grafikai beállításokat? Lerakok mindent lowra, majd egy gép rr után, maxra vissza rakja magát!?

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#7386) maathe válasza #97716736 (#7384) üzenetére


maathe
senior tag

Láttam pár ilyen streamet. Honnan szednek ennyi ládát+kulcsot?

[ Szerkesztve ]

(#7387) #97716736 válasza maathe (#7386) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ládát azt küldik neki hogy kinyissa, kulcsokat meg veszi. Van ott ám bevétel :DD

(#7388) Xero


Xero
nagyúr

Rég jártam erre/itthon.
Elindítottam a steam-et és egy ismerősöm átdobta a legújabb demoját. Van benne pár közös meccsünkből is részlet, de ez most mellékes. Nagyon komoly munka volt, érdemes meglesni:
CS|GO MY BELOVED [ ÁDÁM BY WHITEY ]

[ Szerkesztve ]

(#7389) #97716736 válasza Xero (#7388) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ismerem jó video lett :K

(#7390) maathe válasza #97716736 (#7387) üzenetére


maathe
senior tag

Komoly. Azt tudom, hogy Twitch-ből meg lehet élni :)

(#7391) Coccolino_O válasza Xero (#7388) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Brutális. :D

(#7392) Zimmi91 válasza #97716736 (#7384) üzenetére


Zimmi91
addikt

Kíváncsi lennék mennyit ér az inventoryja a srácnak dobozok nélkül, van ott Stattrakból kb minden, 10db kés ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#7393) Slystyle válasza #97716736 (#7387) üzenetére


Slystyle
őstag

Kulcsokat is küldik neki, legalábbis a többségét, de ő is vesz magának természetesen. Akik kulcsot küldenek neki, azok részt vesznek egy tombolán, amivel nyerhetnek kést, ami persze mindig más.
Ő jelenleg nem él meg a stream-elésből, mivel még nincs sub gombja, csak nemrég kezdte a stream-elést.

Xero: Tetszetős kis videó lett, grat hozzá a szerkesztőnek és a játékosoknak is. Egy teljes hosszúságút én is tervezem majd (4-5 perces).

(#7394) Kempeti válasza Xero (#7388) üzenetére


Kempeti
tag

Komoly és meredek! Ilyeneket yo nézni, nem azokat amikor b sötétben betunkol valaki 3 embert :D

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#7395) Xero válasza Slystyle (#7393) üzenetére


Xero
nagyúr

Semmi közöm a videóhoz, csak linkeltem. :K

(#7396) Slystyle válasza Xero (#7395) üzenetére


Slystyle
őstag

Ezért írtam, hogy grat a szerkesztőnek és a játékosoknak, főképp Ádámnak!
És mivel megosztottad velünk, így részese vagy a videó sikerének. :)

(#7397) Xero válasza Slystyle (#7396) üzenetére


Xero
nagyúr

Jó leesett. :B
Hajnalban értem haza 1200km-ről egy síhét után. Annyira nem vagyok még képben a gondolataimmal. :N

(#7398) Slystyle válasza Xero (#7397) üzenetére


Slystyle
őstag

Persze érthető. :) Amúgy nem kívántunk előtte kéz és lábtörést. ;]

(#7399) Vismajor01 válasza Xero (#7388) üzenetére


Vismajor01
addikt

Tök jó, látszik, hogy keni vágja a videószerkesztést, de akkor már azt is lehetett volna, hogy lássuk a frageket és kiélvezhessük, ne legyen telenyomva effektekkel, és egyből elváltva, fel se tudtam fogni kit hol lőtt le...

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7400) Xero válasza Slystyle (#7398) üzenetére


Xero
nagyúr

A kezemet már három éve eltörtem, szóval nem is kell kívánni! :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.