Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) fahrii


fahrii
őstag

Undorító mennyi cheates lett a játékban. Ezt úgy írom, hogy nem szoktam alaptalanul vádolni senkit. Kb minden 2. játékban találkozom egyel. Az még a jobbik eset, ha a mi csapatunkban van és lesúgja merre az ellenfél, de most 16-14re kaptunk ki egy aimos fasz miatt (öröm volt visszanézni a demot). Valahogy érzékenyen érint egy egész napos tanulás után. Így sosem leszek legendás sólyom :(

(#6152) Mate válasza fahrii (#6151) üzenetére


Mate
nagyúr

"Az még a jobbik eset, ha a mi csapatunkban van és lesúgja merre az ellenfél" ?

Én egyedül azért szeretem ha nálunk van a csaló, mert ki tudjuk rúgni. Előbb játszom egy bottal, mint egy wh-s idiótával. Így lehet nem fogunk nyerni, de legalább marad gerince a csapatnak.

(#6153) Coccolino_O válasza fahrii (#6151) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ne szomorkodj, szerintem a játékra egyfajta szórakozásra tekints, ne pedig "görcsölj" rajta. A napok során 2 rangot buktam vissza, ezt dobta gép, ez van. Majd lesz jobb is.

(#6154) fahrii válasza Mate (#6152) üzenetére


fahrii
őstag

Azért ez nem gyakori, sokan a rangot hajhásszák, akiket nem zavar... sőt.

Coccolino_O

Úgy tekintek rá, csak ha 20 játékból egyszer összejön egy normális team (volt csapatmunka, infozás minden), akkor ne azon bukjuk már el, hogy az ellenfélnél van egy csaló.

[ Szerkesztve ]

(#6155) Mate válasza fahrii (#6154) üzenetére


Mate
nagyúr

Én mindig kirúgatom ha egyértelműen látszik rajta és jelentem is.

Volt olyan, amikor 5 fős klán ellen játszottunk és volt nálunk egy csaló. Szóltak nekünk, figyeltük 2 körig a srácot és egyértelmű volt, hogy csal. Kirúgtuk, megköszönte a klán és kirúgták az egyik tagjukat, hogy 4v4 legyen ne 5v4. Kikaptunk, de ennek ellenére egyik legjobb meccsünk volt.

(#6156) fahrii válasza Mate (#6155) üzenetére


fahrii
őstag

Apropó klán, egy másik jó emlékem a játékkal kapcsolatban.
Nukeon bedobott a MM egy klánhoz (4en voltak), végigcarryztem nekik a játékot (1,5x annyi pontom volt mint a másodiknak), erre benyögi az egyik utolsó előtti körben (14-3ra vezettünk), hogy mindegy mit csinálok 15. nyert kör után kickelnek. Kérdeztem miért... erre azt a választ kaptam, hogy csak úgy. Kickeltek is utolsó körben.

(#6157) Mate válasza fahrii (#6156) üzenetére


Mate
nagyúr

Hát akkor vagy ugyan abba a klánba futunk bele mindannyian, vagy divat lett...

(#6158) D4v3 válasza Mate (#6157) üzenetére


D4v3
őstag

Mindenhol van ilyen sajnos. HoN-ban sem volt ritka, amíg volt player kick és wow-ban is vágtak ki engem boss előtt. Tank (ami a legritkább persze a dungeon finderben) voltam és az uccsó boss előtt, ami amúgy egy 0 volt, mondták, hogy akkor köszönik szépen, heló... (így persze nem lett meg a daily vagy ami éppen akkor aktuális volt).

(#6159) vzsryl válasza Mate (#6157) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ez nem divat, sokan csinálják, mert gerinctelenek.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#6160) Mate válasza vzsryl (#6159) üzenetére


Mate
nagyúr

Valamit kitalálhatnának már ellene. Alapból utolsó körben minek enged kirúgni a gép?

(#6161) vzsryl válasza Mate (#6160) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Van rá megoldás
Utolsó körben te hívsz elő egy szavazást. Akkor nem lesz idejük téged kiszavazni. ;)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#6162) #97716736 válasza Coccolino_O (#6153) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ezzel én is így voltam, régen nem érdekelt a rank, mostanra meg már igen. 2-3 hónapja el lehetett játszani a random emberekkel, mára meg a sok leárazás miatt, megjelentek a Cheater wh/aim/trigger tulajdonosok, és öröm nézni a Demokat, hogy végig walkoltam, majd elbújtam, de ő végig a falat nézte...
Azóta már csak a jó összehaverkodott emberekkel játszom, max ha 3-4-en vagyunk akkor az a 1-2 ember akit dob a gép, mindig normálisak, és kommunikálnak angolul rendesen.
Magyarok, Ausztrálok, Svédek, meg Angolokkal szoktam mixelni, és sokkal élvezetesebb, mint random emberekkel. :))
Fel a fejjel srácok, és ne csak a rankra hajtsatok, mert Legendás sas fölött, és még alatta is sajnos, sok a csaló, inkább maradjatok közép rank szinten, de ha mindig nyertek, és lövitek az enemyt, akkor előbb-utóbb fejlődtök :)

[ Szerkesztve ]

(#6163) #85552128


#85552128
törölt tag

Lefűrészelt csövű sörétes | Full Stop | Katonai fokozatú
Ilyen kell valakinek ? 2 kék ládáért odaadom.

[ Szerkesztve ]

(#6164) #97716736 válasza #85552128 (#6163) üzenetére


#97716736
törölt tag

0.14-0.29€ között van az ára. 2db kék ládát nem ér meg :))

(#6165) D4v3 válasza #97716736 (#6164) üzenetére


D4v3
őstag

0.42 az ára, ne a grafikont nézd :) Egy láda meg 0.19.

(#6166) Mate válasza #97716736 (#6164) üzenetére


Mate
nagyúr

Te mit néztél?

2 kék láda: 2x 0,21 vagyis 0,42€
Lefűrészelt csövű sörétes | Full Stop harctéren tesztel: 0,42€

Mi itt a gond?

(#6167) #85552128 válasza Mate (#6166) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ládát vehetsz 0.18-19-ért vagy akár olcsóbban is ha ügyes vagy...
Nekem nem kell, utálom a shotgunokat, az én célzóképességeimhez inkább az SMG a megfelelő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6168) #97716736 válasza D4v3 (#6165) üzenetére


#97716736
törölt tag

Miért akkor a grafikont tök felesleges nézni? Azt hittem annak is van értelme, mert ott mutatja melyik nap menyit adtak el, szerintem meg nem hülyeség :)

(#6169) Coccolino_O válasza #97716736 (#6162) üzenetére


Coccolino_O
őstag

A rang önmagában nem bizonyít semmit...

(#6170) Slystyle válasza #97716736 (#6168) üzenetére


Slystyle
őstag

Grafikonnal a ~legutolsó eladott darab árát mutatja kb, ami nem aktuális. Tehát mondjuk ott egy Bayonet Night és mondjuk Jan. 3.-án elkelt 120euro-ért, az nem azt jelenti, hogy annyit is ér, mert ha lelapozol, lehet a következő a listában sokkal olcsóbb vagy éppenséggel sokkal drágább.

Én mindig a legelsőt nézem a listában és megnézem, hogy mennyi kel el mondjuk 1 óra leforgása alatt. Aztán megnézem, hogy egy megadott áron mennyi van és aszerint lövöm be az eladandó item-et. Így adtam el ma a Blood Tiger-em (FN), reggel még 0,28-okért ment, de az enyém 0,46-ért ment el nemrég (tisztán nekem 0,4 jött). Trükkös a piac, figyelni kell ám rendesen, ha jó áron akarunk trade-elni, venni vagy eladni.

Valamelyik nap pl Steam bug miatt buktam közel fél euro-t egy WO case-en. Este dobta, mondom felrakom, lefekszek aludni, reggelre elmegy (1,2euro-ért mentek kb akkor). Felkelek, még mindig "listázva" van. Keresem, de nem is listázta ki, csak azt írta. Egy éjszaka alatt lement 0,6 körülre az ára, azóta nem is nagyon akar felkúszni, de már nem érdekel se a skin, se a láda. Eladom, ami eladható, legyen az 0,03, nem érdekel. Inkább a játékra koncentrálok majd, mintsem a skin-ezésre. Ahogy olvastam a TF2-őt is ezzel "rontották el", a rengeteg in-game item-el. Engem kb naponta vesznek fel ismeretlenek, hogy cseréljem már el velük a Blue Laminate-em, de ilyen totál vicc kategória ajánlatokkal.

(#6171) marec1122


marec1122
senior tag

én nem akarok a csiterek pártjára állni mert nyilván van sok és nyilván súlyosan elítélendő, de tény hogy 2 hete kezdtem cs-zni és mostanra mindennapos hogy lecsalóznak. az is tény hogy előtte 4-5 évig cod4-eztem de ezt ugye a steam nem mutatja meg. cod ban viszont az volt a tapasztalat hogy kevesebb mint 1%-a csalt azoknak akiket pubon vagy ilyen random szerveren lecsalóztak.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#6172) adamkaa777 válasza #85552128 (#6163) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Adok érte egy sárgát

El. Psy. Congroo.

(#6173) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Na, ez jó meccs volt.

Mirage-on 11-4-re hoztuk T oldalt. Az ellenfélnek volt egy olyan játékosa, aki 3-14-be lőtte magát CT oldalon, és abszolút low volt. Eltalálni nem tudott senkit, max. hátba. T oldalon benyomta a WH-t. 13-15-re fordítottak. Mindenkit szinte ő lőtt ki minden körben, természetesen csak szimplán odament, benézett AWP-vel, és vége. Aztán amikor már 15 körük megvolt, utána ugyanolyan lett, mint előtte, és engedte nekünk az utolsó két kört.
Most legyünk hálásak? :DDD

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#6174) Xero válasza vzsryl (#6173) üzenetére


Xero
nagyúr

Még jó, hogy nem volt ma időm menni. :D

(#6175) #97716736 válasza Coccolino_O (#6169) üzenetére


#97716736
törölt tag

Neked nem, de nekem igen. Azért egy vérpistikének biztos nem lenne Global Elite rankja. Azért ha valakinek már megvan az a rank, hidd el hogy elég jól játszik...

(#6176) Slystyle válasza #97716736 (#6175) üzenetére


Slystyle
őstag

...vagy felhúzatta magát jobb játékosokkal vagy felcsalta magát GE-re. Sajnos ezek is benne vannak a kalapban. Láttam már több, híresebb (legalábbis nagy nézőtáborral rendelkező) stream-elő egyént, akinek még 50win-je sincs, de már supreme meg hasonló, mellette full bénán játszik.

(#6177) Xero válasza Slystyle (#6176) üzenetére


Xero
nagyúr

Az igazán komoly játékosok mm-el nem is foglalkoznak.
A global elite jelentős része hackel.

(#6178) #97716736 válasza Slystyle (#6176) üzenetére


#97716736
törölt tag

Figyelj, az hogy a csapattal nyert, és úgy huzatja fel a rankját ez hülyeség. Mert maga a gép nézi hogyan lősz, stb, nem csak az hogy mennyit nyersz. Ismerősöm Nova1-es, 8 meccset nyert, de mindig a csapat végén kullogott, és még mindig Nova1-es. Pl ott volt Friberg is, az folyamatosan nyerte a meccseket, és a 20-30-ik meccsén már Global Elite volt. Egyik ismerősöm meg úgy kezdte a GO-t hogy zsinórba 10 meccset nyert, és utána írta ki az ügyességi csoport, hogy milyen rankja van, és rögtön Dupla AK-s lett.
Nézz utána hogyan fejlődik a rank, mert sokan azt hiszik hogy csak abból áll hogy nyersz és kész, pedig nem...

(#6179) Slystyle válasza #97716736 (#6178) üzenetére


Slystyle
őstag

Én ezzel nagyon is tisztában vagyok, hogy nem csak a nyerés számít, de nyerés nélkül se érsz túl sokat, ha sokat lőttél és ugyanez vissza is érvényes.

Példának okáért felhozom az ismerősöm, akivel szoktam játszani. Egy szinten vagyunk kb, ugyanannyit lövünk mindketten egy meccs alatt stb (persze mindkettőnknek vannak rosszabb és jobb napjaink).
Két acc-ja van, az egyik, amelyikkel egy Pro Italy nevezetű csapattal játszik (GE, Supreme rangosok). Velük a teljesen új acc-al, kb. 50-60 lejátszott meccsel (max 30-40 win) felment egészen Eagle Master-re.

A másik acc-jával úgy, hogy mindig kb egyenrangúakkal játszottunk, nem haladt tovább dupla AK-tól, csak egyszer DMG-re, amit később vissza is bukott. Ebben az acc-ban viszont lényegesen több lejátszott és nyert meccs volt.

Tehát amit mondok ezzel az az, hogy ha már az elejétől magas rangúakkal játszol, akkor sokkal könnyebben megmászod a létrát, mint amúgy.

Xero: Ezzel is tisztában vagyok, elég sok GE meccset néztem GOTV-n, de a hostage mission pályákon lényegesen kevesebb van belőlük. A fentebb említett csapat is 99%-ban Italy-ra megy csak.

[ Szerkesztve ]

(#6180) #97716736 válasza Slystyle (#6179) üzenetére


#97716736
törölt tag

Értem, viszont ha top 1-2-ben vagy, és veszítesz akkor nem bukod a rankod.
Bár ezek a GE rankóak, Cache, Nuke, DD2, Train, Mirage pályákon mászkáltak GOTV-ből, meg Twitch TV-ből nézve.
Legjobb az lenne ha nem lenne rank, vagyis nem mutatná maga a játék :))

[ Szerkesztve ]

(#6181) Slystyle válasza #97716736 (#6180) üzenetére


Slystyle
őstag

Vagy ha már van is, akkor ne mutassa meg, max a barátokét.

Mi most azon gondolkodunk, hogy FaceIt-en (ESL, ESEA stb hasonmás) fogunk játszani. Állandó 128-as szerverek, rang figyelmen kívül van hagyva. Egy kört már játszottunk is, de még mindig nem teljes a kép a fix 5-ös csapatról, ezért most így pihenő pályán van a dolog.

(#6182) Xero válasza #97716736 (#6180) üzenetére


Xero
nagyúr

Dehogynem bukod.

(#6183) #97716736 válasza Xero (#6182) üzenetére


#97716736
törölt tag

Én régebben kifogtam 3-at sorozatba vesztettünk, Top1 voltam a csapatomba, és nem buktam a rankomat. Utána rá 2-3 nyert meccs, és ugrottam a rankomon. Én rendesen utána néztem, hogyan bukja az ember a rankját, és hogyan megy feljebb, részletesen le van írva ;)

(#6184) Xero válasza #97716736 (#6183) üzenetére


Xero
nagyúr

Link?

(#6185) #97716736 válasza Xero (#6184) üzenetére


#97716736
törölt tag

Magyar oldal itt van, de itt nincs sok minden, a külföldi oldalt meg nem nagyon találom, de többektől halottam, hogyan működik ez a rendszer.

(#6186) Xero válasza #97716736 (#6185) üzenetére


Xero
nagyúr

Itt sehol sem szerepel, hogy milyen adatok alapján osztályoz a rendszer.

Az én megfigyeléseim és tapasztalatom szerint (300 nyert meccs) ha foglalkozik is a rendszer a k/d ratioval, akkor is olyan minimális súllyal van jelen az egyenletben, hogy elhanyagolható. Lőttem már 30+-t sheriff szinten 3-4 győzelemmel a hátam mögött mégsem dobott sasba és lőttem már épp hogy 10-t és mégsem dobott le.
Majd jött a rossz széria és mindegy volt mennyit lövök csak buktam és x-eltem majd szépen ledobott dupla ak-ra. Nyertem kettőt 10-20 öléssel és ismét sheriff.

(#6187) #97716736 válasza Xero (#6186) üzenetére


#97716736
törölt tag

Mondjuk pontos magyarázat nincs rá, érdekesen figyeli a rendszer ez tény, én sem tudok pontos válaszokat mondani, csak amiket halottam. Mondjuk ha nagyobb szintűekkel játszol, és úgy nyersz fel kell hogy dobjon, tudomásom szerint. Bár ott már lehet hogy rengeteg sok győzelmi sorozatnak kell lennie, és figyeli a rendszer hogy jó vagy, és feldob a következőre.

(#6188) Xero válasza #97716736 (#6187) üzenetére


Xero
nagyúr

Nyertünk már supreme master ellen nem egyszer és a társaság még legendary eagle-től feljebb nem került. Nálam a tető sheriff volt. Amikor már ott voltam, hogy mindjárt sas, na akkor jött a bukó széria, majd egy kihagyás és még nagyobb bukó széria.

(#6189) Coccolino_O válasza Slystyle (#6170) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Ahogy olvastam a TF2-őt is ezzel "rontották el", a rengeteg in-game item-el."

Ez pontosan így történt. Most már csak a trade-n van a hangsúly, minden más háttérbe szorult. Pedig iszonyat jó játék amúgy.

#6175: Semmit sem jelent. Egy jobb csapattal játszik, nyeri a meccseket egyfolytában, akkor sokkal magasabban fog kezdeni, holott a tudása meg nem indokolná.

[ Szerkesztve ]

(#6190) pr1mzejEE válasza fahrii (#6156) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Ilyenkor mindig azt kívánom, hogy fussak velük össze az életben is egyszer. Ők is kapnának pár kicket.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6191) marec1122


marec1122
senior tag

sziasztok!

valaki meg tudja mondani hogy hogyan lehet megcsinálni olyanra a célkeresztet mint a nipes srácnak? rövidebb és tömzsibb re
az is érdekelne hogy hogy lehet egy komplett cfg-t változtatni, és ha nem jön be hogy lehet visszatérni a régihez.

[ Szerkesztve ]

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#6192) Xero válasza marec1122 (#6191) üzenetére


Xero
nagyúr

Crosshair generator.

Nekem pl ilyen (annyi változott, hogy kapott egy vékony kihúzást):
cl_crosshair_drawoutline "1"
cl_crosshair_outlinethickness "1"
cl_crosshairalpha "200"
cl_crosshaircolor "1"
cl_crosshaircolor_b "50"
cl_crosshaircolor_g "250"
cl_crosshaircolor_r "50"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshairgap "-0.5"
cl_crosshairscale "0"
cl_crosshairsize "5"
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairthickness "1.5"
cl_crosshairusealpha "1"

(#6193) marec1122 válasza Xero (#6192) üzenetére


marec1122
senior tag

ó nagyon köszi. és ezeket simán csak be kell írni a consolba egyesével?
a cfg kérdéséhez is értesz?
egyáltalán megéri nem az alap cfg vel menni ha az embernek van fps-e így is?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#6194) Xero válasza marec1122 (#6193) üzenetére


Xero
nagyúr

Config file-ba írod ahogyan régen is. Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/Counter-Strike Global Offensive/csgo/cfg/config.cfg

(#6195) marec1122 válasza Xero (#6194) üzenetére


marec1122
senior tag

sajnos nekem nincs régen. 2 hete cs-zek és ez az első cs-m :)

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#6196) marec1122 válasza marec1122 (#6195) üzenetére


marec1122
senior tag

azt így külön meg kérdezném hogy melyik adatot kell átírni hogy ne mozogjon szétfele a célkereszt.a cfg átírásával a menüre nem reagál, tehát az kéne hogy a cfg melyik adatot mire kéne átírni.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#6197) Coccolino_O válasza marec1122 (#6193) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Tapasztald ki inkább a dolgokat. Én pl. rózsaszínű célkeresztet használok, sokkal jobban látható bizonyos helyeken, mint amiket eddig próbáltam.

(#6198) marec1122 válasza Coccolino_O (#6197) üzenetére


marec1122
senior tag

magam is a rózsaszínt választottam ugyan erre apellálva. de a célkereszt széthúzódására vonatkozó kérdésemre sajnos nem tudok magamtól rájönni.sajnos a célkereszt generátor 2 pontban is eltér a cfg-m alapadataitól, tehát 2 helyen is olyan beállítást ír ami nincs a cfg-mben vagy legalább is nem pontosan így.
na mind1 ha valaki tudja megírhatná

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#6199) Xero válasza marec1122 (#6198) üzenetére


Xero
nagyúr

cl_crosshairstyle "4"

Az 1-es az új dinamikus, a 2-es a statikus, a 3-as a régi dinamikus a 4-es a régi statikus.

(#6200) marec1122 válasza Xero (#6199) üzenetére


marec1122
senior tag

nagyon szépen köszönöm. ez kellett :R

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.