Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) #97716736 válasza Arkennys (#7100) üzenetére


#97716736
törölt tag

1 évig ha az ember megtartja azt mondom úgy van értelme. De az se biztos hogy sokat fog vele kaszálni nem tudom :U

(#7102) Arkennys válasza #97716736 (#7101) üzenetére


Arkennys
addikt

senki nem tudhatja. Reménykedek, ennyi. Megér ennyi rizikót, mivel nem töltöttem emiatt walletre. Már megint kb egyetértünk és mégis nekem válaszolgatsz :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#7103) #97716736 válasza Arkennys (#7102) üzenetére


#97716736
törölt tag

Én csak beszélgetek veled, nincs ebből semmi gond :))

(#7104) Arkennys válasza #97716736 (#7103) üzenetére


Arkennys
addikt

Nincs is azzal gond :) Neked is maradt fenn bravo ládád raktárban?

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#7105) Mate


Mate
nagyúr

Aztán óvatosan a ravaszkodással! Még a végén 1 év munkájával megspóroltok 300 Ft-ot :D

[ Szerkesztve ]

(#7106) Arkennys válasza Mate (#7105) üzenetére


Arkennys
addikt

Ne akard már előre elrontani a sikerélményt :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#7107) pr1mzejEE válasza Mate (#7105) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

:DDD

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#7108) #97716736 válasza Arkennys (#7104) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nekem nincs ládám, én egyből adtam el őket. Case 2-ből van rengeteg, azokat megtartom hátha feljönne az áruk egy idő után :DDD

(#7109) pr1mzejEE válasza #97716736 (#7108) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Abból most nekem is van 8 db.
De a piros esports case-ből (asszem ez a neve) van 11db és kb semmit nem ér:D gondolom nem is fog.

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#7110) Arkennys válasza pr1mzejEE (#7109) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát nem olyan rég felraktad 1 centért, és 3 lett marketen. Most perpill 11-12 cent körül mennek. Azért....változgat a helyzet szépen lassan.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#7111) Slystyle válasza Mate (#7105) üzenetére


Slystyle
őstag

Ha már lehet ilyet, akkor miért ne? Ha akartam volna, már vehettem volna úgy kést, hogy feltöltök annyi pénzt wallet-ba, de nem tettem, mivel ilyenre valós pénzt nem költünk. A wallet pénz, az wallet pénz, azon szerintem bárki trükközhet annyit, amennyit akar, főleg ha van valami kitűzött célja.
Más játékot úgyse fogok venni rajta, CS még majd kiszolgál egy jó darabig. Sajnos Titanfall nem lesz Steam-en, pedig még arra beneveztem volna belőle.

(#7113) pr1mzejEE válasza Arkennys (#7110) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Már egy ideje megvannak, esetleg ha szerencsém lenne és 3-4x ennyire felmegy egyszer, akkor majd talán jól járhatok:)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#7114) sebkri25


sebkri25
tag

Mi ez a matricás téma, mire való, mit lehet vele csinálni?

(#7115) #97716736 válasza sebkri25 (#7114) üzenetére


#97716736
törölt tag

Itt mindent megtaláltokCounter-Strike: Global Offensive Update Released hogy mit frissít a játék. Szerintem nem nehéz megtalálni :U
Olvassátok végig, sok mindent javítottak :K

(#7116) warmonger441 válasza #97716736 (#7115) üzenetére


warmonger441
aktív tag

[link] :DDD enyém patch :DDD

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#7117) #97716736 válasza warmonger441 (#7116) üzenetére


#97716736
törölt tag

:C :DD

Matricával ezt lehet csinálni: [link] Elég nagy marhaság...

[ Szerkesztve ]

(#7118) warmonger441 válasza #97716736 (#7117) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Csak legyen jó ára a matricáknak és dobjon úgy is csak eladásra megy vagy ha lehet akkor fogadásra :DDD

am miért van mindig egy előkészítő patch ?

utána meg már a rendes patch 180mb kb

igazából értem a lényegét: előkészít. Csak zavar hogy hiába van kikapcsolva az a rhdt telepítő fájlok megtartása, mégis tele szemeteli a vinyóm :/

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#7119) Slystyle


Slystyle
őstag

Elég jó kis update-ra sikerült, az új fajta nade dobás elég hasznos egyes esetekben. Az 50%-os accuracy növelése mozgás közben nem tetszik viszont, jönnek majd a P90 rush őrültek... :/

(#7120) #97716736 válasza warmonger441 (#7118) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nálam nincs ilyen probléma :N

(#7121) sebkri25 válasza #97716736 (#7117) üzenetére


sebkri25
tag

heh, megint egy értelmes plusz, mindegy legalább növekszik a wallet :D

(#7122) D4v3 válasza Slystyle (#7119) üzenetére


D4v3
őstag

Az pont, hogy a spray and prayes marhák ellen van. A pontatlanság lett nagyobb mozgás közben 50%-al.

(#7123) BigBlue69


BigBlue69
őstag

öööö

[ GAMEPLAY ]
- All grenades now have a secondary fire that throws an underhand grenade a short distance in front of the player.
-- Secondary fire can be combined with primary fire to precisely adjust the strength of the throw.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#7124) warmonger441 válasza Slystyle (#7119) üzenetére


warmonger441
aktív tag

whut? :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#7125) Mate


Mate
nagyúr

1. A matrica egy nagy baromság, de + pénz, úgyhogy csinálják csak :D
2. A térkép újításai először furcsák, de szerintem jó ötlet.
3. A fegyverekhez felesleges volt szerintem hozzányúlni
4. Leírásban nem találtam róla info-t, de sokkal jobbak lettek a színek a játékban.
5. Assaulton a rendőrautóra eszméletlen nagy szükség volt :D

(#7126) Slystyle válasza D4v3 (#7122) üzenetére


Slystyle
őstag

Félre olvastam kora reggel, az in lemaradt az accuracy elől. :)

Amúgy mentem pár kört pubon, hogy lássam mi a helyzet. Deag elég jó lett, viszont az SG553/Aug eléggé OP lett szvsz, mindenki azzal szaladgál szinte. Nagyon gyorsan ölnek. Mirage-on 27/3-at hoztam Aug/Deag kombóval 10v10-es meccsen.

(#7127) Vismajor01 válasza Mate (#7125) üzenetére


Vismajor01
addikt

Fenéket volt felesleges, a nyamvadt futok és tunkolok p90er emberek miatt vagyok félig kopasz.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7128) Mate válasza Vismajor01 (#7127) üzenetére


Mate
nagyúr

p90 már egy ideje nem olyan jó (Legalábbis szerintem). Sokáig használtam ,mert messze a leghatékonyabb volt és olcsó. AK/m4-el viszont könnyen kikapható a p90. AUG viszont vicc lett. Jelenleg egy majom is megöl vele bárkit.

Inkább autosnipert gyengítenék vagy nehezítenék meg vele a célzást... Tököm tele van vele

(#7129) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Increased movement inaccuracy on all automatic weapons by 50%. Nincs több futok bizonal 2. körben és acelek :(

El. Psy. Congroo.

(#7130) Vismajor01 válasza adamkaa777 (#7129) üzenetére


Vismajor01
addikt

Hát mostmár célozni is kell, valóban szomorú :( :F

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#7131) adamkaa777 válasza Vismajor01 (#7130) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Miért szerinted eddig nem kellet célozni ? :W

El. Psy. Congroo.

(#7132) Serpiko


Serpiko
addikt

Maticát is random dobhat a gép ahogy a ládákat meg a többit?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#7133) bolcsodal válasza adamkaa777 (#7129) üzenetére


bolcsodal
addikt

Aim-en nem segít ezse.... ;] Szóval, de lesznek. És ezekre azonnal lehet küldeni a report-ot...

They drew first blood....

(#7134) warmonger441


warmonger441
aktív tag

Bár én szerettem eddig is az AUG-ot mert CT-ben (számomra) a legkönnyebb HS masina volt (scout-on kívül xD). Viszont nem örülök hogy erősítették... így is lehetett vele nyomni elég durvákat... Am még nem próbáltam a játékot patch óta, de már előre szomorú vagyok :( Mozgás közben jobban szór a fegyó <<< T-ből nehezebb lesz a védekező (egy helyben álló) enemy ellen... Oké még belefér. De egy az eddiginél is erősebb AUG ellen bejutni... Vegyük alapul a legtöbbet játszott mappot: D2... Eddig is viszonylag könnyű volt levédeni mind a két pontot de így? :D most már A hosszú pit-be se fognak tudni beugrani előlem, nem hogy röviden bejönni xD Főleg befutni (50%al nagyobb szórás)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#7135) Radnix


Radnix
senior tag

Jó ez az update, bár a desert továbbra is szart sem ér, feleslegesen van benne a játékban :D
Drága automata rifleöket még nem próbáltam, de ha ennyire OP akkor majd letesztelem.
Futás közben szórás növelés hatalmas plusz pont! (és ez pisztolyra nem vonatkozik, no para)

A gránát dobásnak örülök, de meglepett ilyen a CS történelme során még sose volt, hát elsőre a jobbklikkes dobás igen korlátozottan használható, csak nagyon speciális esetekben, HEG-nél például öngyilkosságra :D

[ Szerkesztve ]

(#7136) Arkennys válasza Radnix (#7135) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát nemtudom, én desertet eléggé szeretem pisztolyok közül...

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#7137) Mate


Mate
nagyúr

Hát sg 553-at jól elbaszták. Gyerek T-ben (hót béna) megvette és körönként 3 fejest kiosztott vele. Kipróbáltam és mintha aim-oznék....

(#7138) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Augot próbáltam olyan mintha a cod ból átvettek volna egy fegyvert . Eddig kb használhatatlan volt tunkolásra, nekem tetszik remélem így hagyják . Desertet még nem néztem , de csak"pötyögtetni" lehetett ami kb anyiból állt vagy beadja a fejest vagy nem. Smg-ket szerintem így már senki se fogja használni rushra messzebbről így már simán kiszedi a rifle .

El. Psy. Congroo.

(#7139) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Toltam kis dm et viszont fele annyi fps em van másnál is előfordult a dolog ?
abridabri nekem a mai update óta fele anyi fps em van lehet nálad is ez a gond .

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#7140) abridabri


abridabri
veterán

Az mitol lehet,hogy szaggat a jatek ? 50-60 fps-t ir,de erezhetoen szaggat (nem lagg )
/full HD ,minden highon, motion blur off , vsync off /
Az se szamit, ha kikapcsolom az elsimitast / anizo szurest,ugyanugy fut . VGA-t is csak ilyen 40-45% ban hasznalja ki, regen mintha 100%on porgette volna, es volt 100+ fpsem .
Probaltam a legujabb driverrel, igy sem jo, mi tortenhetett ?

(#7141) Slystyle válasza adamkaa777 (#7139) üzenetére


Slystyle
őstag

Én is észrevettem, hogy kevesebb van, eddig be volt cap-elve 150-re, először olyan 80-90 között mozgott, majd észrevettem, hogy be volt kapcsolva az FXAA, azt kilőttem, de csak ilyen 20 fps-t nyertem rajta kb.
E mellé elég ingatag a dolog, spec cam-on pl meg van a fix 150.

(#7142) Arkennys válasza abridabri (#7140) üzenetére


Arkennys
addikt

update után nemegyszer megesik a dolog valamennyi ideig eltartva, ha csak most kezdte el csinálni

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#7143) warmonger441 válasza Arkennys (#7142) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Nekem eddig az volt hogy a menübe lépéstől számítva kb félpercig szaggatott a menü (10-15 fps) aztán helyreállt. Viszont most nekem több fps van. Amit viszont nem értek: ha nincs fixálva az fps akkor 200-350 között ugrál az fps. Ha fixálom (bármekkora értéken), beesik 140ig.

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#7144) D4v3


D4v3
őstag

Nekem viszont egész furán néz ki a felbontásom most. 16:10-es monitorom van, a CS-t pedig 1280*800-ban játszottam eddig. Most viszont egész darabos lett az egész, nem az az éles kép, mint eddig. Ez vajon mitől lehet? Minden más video beállítás maradt úgy, mint volt.

(#7145) Redneck


Redneck
veterán

Nekem is kevesebb fps van de nem érezhetően csak net graphon látom. Remélem ez nem lesz rendszeres az updatekkel... Csodálkoznak ha az ember elpártol a PC-től az ilyen időközönként bekövetkező lassítások miatt. Hol driver updatebe rejtik, hol játék frissítésbe.
AUG AZ MI? :D Eddig is erős volt de ez most nem gyenge. Még tunkolni is lehet vele basszus. BRUTÁLIS, tuti vissza fogják venni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7146) FReak_


FReak_
tag

Steam fórumon olvastam hogy van megoldás az fps gondokra !!!
Valamilyen oknál fogva nem működik a többmagos proci támogatás , ezért az indítási beállításoknál -threads
és a magok száma . 4 magos procinál pl.: -threads 4

steam id : FЯeak_

(#7147) #97716736 válasza FReak_ (#7146) üzenetére


#97716736
törölt tag

Erre ez a megoldás: CPU Unpark
40 slottos Pub szerón volt hogy beesett 100FPS-re a fix 128FPS-ről, és most hogy Unparkoltam a CPU szálakat, nem ugrik le sose 128-ról. Ajánlom mindenkinek.

(#7148) kiszi07


kiszi07
senior tag

Az FPS problémára megoldás:
Steam Library => Right click on "Counterstrike: Global Offensive" => properties => set launch options
-threads 4

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#7149) #97716736 válasza kiszi07 (#7148) üzenetére


#97716736
törölt tag

Plusz az amit én leírtam, és azzal tuti FPS növekedés érsz el.

(#7150) kiszi07 válasza Serpiko (#7132) üzenetére


kiszi07
senior tag

Matricát ugyan úgy kell nyitnod, mint a többi skin-t

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.