Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) Coccolino_O válasza #97716736 (#6248) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Este 6-7 körül.

mate3553: Egy hónapot ír.

[ Szerkesztve ]

(#6252) EczkE


EczkE
addikt

Üdv!

Hogy dobálja a játék a ládákat? Eddig úgy vettem észre, hogy az első 3 kap. De most pl első lettem én mégsem kaptam semmit. :F [link]

Asszem mindenféleképpen!

(#6253) #85552128 válasza EczkE (#6252) üzenetére


#85552128
törölt tag

Teljesen véletlenszerű. Van, hogy senki sem kap, valamikor meg 4-5 ember is.

(#6254) EczkE válasza #85552128 (#6253) üzenetére


EczkE
addikt

De szar. Így annyira már nem motivál. :D Köszi az infót! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#6255) bladegery válasza EczkE (#6254) üzenetére


bladegery
senior tag

Igen, mi is szidni szoktuk azt akitol ingyen dolgokat kapunk.

gergely-szabo.com

(#6256) EczkE válasza bladegery (#6255) üzenetére


EczkE
addikt

Gondoltam valaki meglátja a lényeget. ;)

Asszem mindenféleképpen!

(#6257) Mate válasza Coccolino_O (#6251) üzenetére


Mate
nagyúr

Mi? Azt írja, hogy 1 hónap múlva tudsz majd csak vásárolni?

Az igen.... Jól megszigorították akkor.

EczkE: Pár hete egyik este beléptem nyomni egy gyors kört és néztem, hogy ki a franc ez az új gyerek a szerveren, ráadásul az élen. Aztán néztem, hogy olyan ismerős a kép és a név is, majd rájöttem, hogy ph-s vagy :D

[ Szerkesztve ]

(#6258) EczkE válasza Mate (#6257) üzenetére


EczkE
addikt

Játszottunk együtt? :D Vegyél majd fel Steamre. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#6259) Coccolino_O válasza Mate (#6257) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Azt írja, hogy február 8...

(#6260) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Én is a DA mellett voksolok, bár én más egereket nem próbáltam, de ez bejött. 6 éve nyúzom őket.(Először v1, aztán v2) 4 év után mikrokapcsoló hibás lett a bal gomb a v1-en és cseréltem. Persze ez csak ürügy volt a v2-re váltáshoz.:D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6261) #97716736 válasza Coccolino_O (#6251) üzenetére


#97716736
törölt tag

Hát sokan azt mondták hogy 1 hét, nekem azt írja hogy pár napig nem tudom használni, míg ellenőrzésre nem kerül a pénzösszegem. De a Steam-től ez akkora aljasság, hogy nem igaz... Ez olyan mintha bemész a bankba utalni pénzt, azt mondják hogy egyből rajta lesz a pénz, de csak 1 hónap múlva tudod használni :U
Én meg azt hittem hogy úgy van, ahogy feltöltöm vásárolhatok is, csak ez szívás hogy nem lehet egyből, mert nyomorék a Steam, és addig forgatják a pénzed míg lehet, és amit szeretnék venni, lehet már nem is lesz piacon, mert elvitték az összeset, vagy drágult az ára stb :W

(#6262) Mate válasza #97716736 (#6261) üzenetére


Mate
nagyúr

Csak a piacot tiltják le, így vásárolni tudsz.

A tiltás jogos, mert sok visszaélés volt. De a 30 nap rohadt nagy túlzás. De nem hiszem, hogy maguktól találták volna ki, hisz nekik is az a céljuk, hogy minél többet költs piacon.

Én most paypallal toltam fel pénzt, így nem volt korlátozás, amit viszont nem értek, de örülök neki.

bladegery: Minden új fizetési eszköz után tiltanak elvileg 30 napra. Azért, hogy ha lopsz egy bankkártyát nehezebben tudd használni.

[ Szerkesztve ]

(#6263) bladegery válasza #97716736 (#6261) üzenetére


bladegery
senior tag

Nem azert 30 nap, mert most toltesz fel eloszor?

gergely-szabo.com

(#6264) #97716736 válasza bladegery (#6263) üzenetére


#97716736
törölt tag

Most töltök fel először igen, de másnak 1 hét volt míg vásárolni tudott, nem értek én már semmit :(

(#6265) fahrii válasza #97716736 (#6264) üzenetére


fahrii
őstag

Nekem 1 hónap volt anno.

(#6266) #97716736 válasza fahrii (#6265) üzenetére


#97716736
törölt tag

Akkor azt hiszem nekem is annyi lesz... Kitörök az örömtől :C

(#6267) bladegery válasza #97716736 (#6266) üzenetére


bladegery
senior tag

En tudok venni neked amit akarsz olcsobban, ha utalsz vagy valami, van egy rakas walletom, amit ki kellene hozni.

gergely-szabo.com

(#6268) fahrii válasza #97716736 (#6266) üzenetére


fahrii
őstag

Gondolhatod én mennyire törtem ki, amikor kiesett 1. nap egy bravo chest (aznap jött frissítésben), ilyen 40-50 eurokért ment én meg nem tudtam eladni, hanem várnom kellett 1 hónapot xD

(#6269) #97716736 válasza bladegery (#6267) üzenetére


#97716736
törölt tag

Utalni tudnék neked az mondjuk jól is jönne, mert számlámon nem volt pont 10 eurónyi összeg vagy csak 9 körül, aztán Steam-re csak 5-öt tudtam :(((

(#6268) fahrii Na ez tényleg szívás, de ha jön új ládikó és droppol, egyből megy piacra :K

[ Szerkesztve ]

(#6270) Coccolino_O válasza Mate (#6262) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Csak a piacot tiltják le, így vásárolni tudsz."

Csak a probléma ott kezdődik, hogy egy filléres skin vásárlásával "jobban jár" az ember, mint valami olcsó, de legalább gagyi játék megvételével.

[ Szerkesztve ]

(#6271) #97716736 válasza Coccolino_O (#6270) üzenetére


#97716736
törölt tag

Igen, ezt én is néztem, hogy muszáj venni valami olcsó játékot, és utána tudsz vásárolni a piacon. Szép ez a Steam :(((

(#6272) Slystyle válasza #97716736 (#6271) üzenetére


Slystyle
őstag

Ha ugyanazzal a fizető eszközzel vetted a játékot, amivel a wallet-ba akarsz feltölteni, akkor 30 nap. Nekem is így volt, megvettem a játékot, plusz 5euro-t raktam fel walletbe és 30 napot kellett várnom a market használatáig. Szóval egyáltalán nem kell mást venni, csak ha eltérő a fizető eszköz.

(#6273) #97716736 válasza Slystyle (#6272) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nekem mivel ez az első feltöltésem, így várhatok 1 hónapot, de úgy tudom hogy ha máskor töltök fel ugyanarról a számláról, akkor nem kell várni rá semmit :U

(#6274) Slystyle válasza #97716736 (#6273) üzenetére


Slystyle
őstag

Persze, csak az elsőnél van így igen, de nem is azt céloztam meg a válaszommal, hanem leginkább ezt: "Igen, ezt én is néztem, hogy muszáj venni valami olcsó játékot, és utána tudsz vásárolni a piacon."

Egyáltalán nem kell venned, csak várni kell, legalábbis a te esetedben. Nyilván akinek üres a játék listája, annak játékot is kell vennie, de üres játék listával az item-eknek meg semmi értelme, mert nem tudja őket semmire sem használni, max a háttérképeket, emoticon-okat.

(#6275) #97716736 válasza Slystyle (#6274) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ezzel egyetértek, hát akkor csak várnom kell :))

(#6276) EczkE


EczkE
addikt

Megint MVP, megint nem kaptam semmit, csak az ötödik. :o :D

Asszem mindenféleképpen!

(#6277) marec1122


marec1122
senior tag

sziasztok!

lenne egy gond. egyik ismerősömnek most lett meg a go. az a agond hogy néha be sem tölt neki a map és ha mégis mapváltásnál leáll neki a játék. mi lehet a gond?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#6278) Slystyle válasza EczkE (#6276) üzenetére


Slystyle
őstag

Nem feltétlen az MVP vagy top fragger kap drop-ot. Nekem volt már olyan is, hogy utolsó körre léptem be egy pub meccsre, már csak spectate-elni engedett és mégis dobott item-et.

(#6279) Lacccca87 válasza marec1122 (#6277) üzenetére


Lacccca87
őstag

Duplamagos képalkotást kapcsolja ki, így talán jó lesz. Meg a html motd-t is kapcsolja ki. Utolsó lehetőségként vegyen le minden grafikai beállítást legkisebbre.
Ha AMD FX procija van akkor frissítse az alaplap BIOS-át.

(#6280) #85552128 válasza marec1122 (#6277) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mennyi RAM van a gépébe ill. a VGA-nak ?
Észrevettem, hogy ha ALT+TAB-olok akkor nálam is kilép, de megnöveltem a lapozófájlt és úgy jó lett.
Van hogy 1.6 GB RAM-ot használ és 2 GB-ot előrefoglal.
A textúrákat is vegye le alacsonyra, normálon és fölötte 800+ MB VRAM-ot is foglal.

[ Szerkesztve ]

(#6281) marec1122


marec1122
senior tag

Lacccca87: Duplamagos képalkotást és a html motd-t hogy kapcsolja ki?

Szaby59: 4 giga a gépbe és talán 1 giga a vga nak. egy 5700s siries.

:R :R

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#6282) #85552128 válasza marec1122 (#6281) üzenetére


#85552128
törölt tag

Gondolom 64 bites OS-el ?
Próbálja növelni a lapozófájl méretét, mondjuk fix 6 GB-re.
A textúrákat is először próbálja a legalacsonyabb szinten.

[ Szerkesztve ]

(#6283) Lacccca87 válasza marec1122 (#6281) üzenetére


Lacccca87
őstag

Duplamagos izét a videó beállításoknál találja.
A másikra meg van egy parancs cska nem ugrik be, kicsit olvasgass vissza ide is be lett írva már párszor.

(#6284) Mate válasza Slystyle (#6274) üzenetére


Mate
nagyúr

De kell venni! A piacot csak akkor használhatod, ha egy éven belül vásároltál valamit az áruházban.
Tehát hiába veszel meg te boltban egy játékot, vagy valamilyen online áruházból vagy magánembertől, ha csak beaktiválod kóddal vagy átküldi giftként nem tudsz piacozni.

Így simán meglehet valakinek a cs úgy, hogy nem tud közben piacot használni, csak ha feltölt.

Tiltás meg akkor jár, ha új fizető eszközt alkalmaz az ember. Eddig úgy tudtam, hogy ez két hét, de ezek szerint már egy hónap. A vicc az, hogy most változtattam meg az emailcímemet és törlődtek a fizetési eszközök, így ha feltölteném 1 hónapra elkaszálnának....

(#6285) Lacccca87 válasza Mate (#6284) üzenetére


Lacccca87
őstag

Érdekes én a legutóbbi fiaskó óta nem mentetem vele a fizetési infokat mégse tiltottak még le sose.
Sőt nemrég ismerősnek léptem be az accountjával feltölteni a valetet (előtte nem volt rátöltve még sose) és ott se volt hasonló.

(#6286) Slystyle válasza Mate (#6284) üzenetére


Slystyle
őstag

Az ő esetében nem és ezért is írtam úgy, ahogy írtam. Nem általánosságról beszéltünk most. ZeroDK-nak meg nem hinném, hogy valaki gift-elte vagy áruházból vette volna meg a CS-t, hanem magában a Steam store-jában történt meg a tranzakció a saját kártyájával.
Amit te mondasz, az teljesen igaz, az én esetemben is hiába volt meg az Orange Box (Media Markt), FEAR2 (576kbyte) meg az L4D2 (gift) korábbról, viszont a CS volt az első Steam-es tranzakcióm, így kellett a 30nap mind a marketnek, mind jóváírásnak. Ez volt valamikor nyár közepe fele, aztán nyár vége fele vettem elő a CS-t úgy igazán, aktívabban.

(#6287) Mate válasza Slystyle (#6286) üzenetére


Mate
nagyúr

Hál isten mikor én kezdtem, akkor még nem volt ez a tiltogatás piacról. Bár akkor még nem voltak itemek, így tök mindegy lett volna :D

(#6288) Arkennys


Arkennys
addikt

Rangrendszeres összerakás elmehet a pics*ba....összerakott mindenféle csillagos arany aks tökömtudja mikkel. Minek ez a hulladék ha értelme nincsen? Most komolyan.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#6289) bladegery válasza Arkennys (#6288) üzenetére


bladegery
senior tag

Altalaban eleg jo, te sem veletlenul hasznalod gondolom, ha olyan rossz lenne nem tolnad. Amugy nem csak valami ritka palyak voltak bent? Akkor szokott nagy elteres lenni a rangokban.

gergely-szabo.com

(#6290) Coccolino_O válasza EczkE (#6276) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Semmi köze hozzá.

(#6291) EczkE válasza Coccolino_O (#6290) üzenetére


EczkE
addikt

Igen, már megírták. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#6292) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Most találtam rá erre a topicra meg a játékra is nemrég.

Kérdésem annyi, hogy megvan a 10 versengő meccs győzelmem, kaptam is besorolást (Silver 4 asszem) a gondom ezzel annyi, hogy míg előtte fél-1 max 2 perc alatt berakott egy csatába, most besorolással minden térképre 13-20 perceket ír és nem talál ellenfelet.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Olvasható valami erről az ügyességi besorolásról? Mi alapján fejlődik ilyenek érdekelnének.

(#6293) Xero válasza BaLee (#6292) üzenetére


Xero
nagyúr

Leginkább győzelem/vereség arány számít.

Valószínűleg döglődik a Steam azért nem tud játékot találni.

(#6294) kiszi07 válasza BaLee (#6292) üzenetére


kiszi07
senior tag

Túlterhelt a játék..

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#6295) Arkennys válasza bladegery (#6289) üzenetére


Arkennys
addikt

Nem ritka, agency. És képzeld, egy nagy sz*rnak tartom az egész rangozást, de attól kompetitive-et néha játszanék. Ennyi erővel totál random is jobb lenne sorsolásnál, ahányszor kiszúr velem a hiper rangos összerakás. Azért a hivatalos megmondóember géned látom ficánkolt válasz első soránál :)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#6296) D4v3 válasza Arkennys (#6295) üzenetére


D4v3
őstag

Amúgy arról van szó legtöbbször (és emiatt tényleg szar az egész), hogy egy rang nélküli ember totál fel tudja borítani az egyensúlyt. Ez egy akármilyen AK-s embert nagyon nem fog zavarni persze, mert ő jobb a legtöbb játékosnál már gondolom, de pl ezüst vagy arancs csillagosként marhára el tudja venni az ember kedvét, mikor az ellenfélnél ott egy rang nélküli meg a 2-3-4 dupla-tripla ak-s haver...

(#6297) Arkennys válasza D4v3 (#6296) üzenetére


Arkennys
addikt

Az volt az érdekes, mindenkinek volt rangja. És mind ilyen koszorúzott aktól a csillagig volt, nálunk is, náluk is. Én meg epic mértékűeket szívtam, mivel nem olyan szinten vagyok, ergo kedvem is eléggé elszúrta :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#6298) Mate válasza Arkennys (#6297) üzenetére


Mate
nagyúr

Agency-n aránylag kevesen tolják. Lehet annyira nem volt épp ember, hogy végül bedobott téged is. Sajnos ez előfordul, bár még mindig jobb, mint ha nem tenne be közéjük és nem tudna játszani az ember :D

(#6299) Arkennys válasza Mate (#6298) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát inkább keressen még, addig elvagyok, de ilyet nemár :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#6300) Xero válasza D4v3 (#6296) üzenetére


Xero
nagyúr

"...Ez egy akármilyen AK-s embert nagyon nem fog zavarni persze, mert ő jobb a legtöbb játékosnál már gondolom..."

Ezen azért jót mosolyogtam. :P

(#6299) Arkennys: Mi Italyra szoktunk menni ha nagyon nagy differenciát akarunk. Találkoztunk már ott silver 1-2 izékkel és Global Elittel is úgy, hogy dupla AK - sas között mozgunk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.