Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) Arkennys válasza Xero (#6300) üzenetére


Arkennys
addikt

Én versengőzni agencyn szoktam, többiből egy-kettőn elvétve, az overpass meg egyebeket meg kerülöm. De eddig még nem művelt ilyet agencyn, csak ha épp bejelöltem még pár egyebet, hogy kereshessen.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#6302) Xero válasza Arkennys (#6301) üzenetére


Xero
nagyúr

A ritkán látogatott mapeken ilyen.
A valódi verseny mapeken (D2, Nuke, Infi, Train, Mirage, Cache) nem csinál ilyet.

(#6303) Arkennys válasza Xero (#6302) üzenetére


Arkennys
addikt

Nemtudom, agencyn se játam még igazán így. Remélem nem is fogok. A felsoroltakból is akad amit rühellek :D Kár lesz ha végetér a bravo.

szerk, vismajor én nem is akarok rangot lépni, etc. Nem foglalkoztat, csak azon akadok ki mindig, amire lenne, de mégsem válik be rá :D

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#6304) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Ne is akarjatok magasabb rankosak lenni, tök röhej.
Most master guardian elite vagyok(dupla ak) de distinguished elite voltam csomó ideig(sheriff cisllag), haver master eagle.
Egyre jobb a rankod, egyre többet csalnak. De tényleg, lengedary eagleben már kb minden gémben van egy cheater, erős túlzással :D
+Szinte egyáltalán nem nézi a személyes KDR-t, csak a win/loose mutatót, így hiába lövöd őket halálra, lefokoz a nyomorult csapattársak miatt(azokból meg van untig elég)
Én abba hagytam a competitivet, csak felidegesítem magam rajta. Casualon viszont jókat lehet játszani.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#6305) pr1mzejEE válasza Vismajor01 (#6304) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Ami azt illeti van benne igazság. Én is sheriff vagyok most.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6306) Mate válasza Vismajor01 (#6304) üzenetére


Mate
nagyúr

vannak nagyon jó tick 128-as szerverek versenyszabályokkal, kötöttségek nélkül. Én ott szoktam nyomni mostanság, bár most jó pár szerver eltűnt. Nincsenek csalók, gyors és pontos a szerver, jó a társaság, ugyanakkor ha megunom kilépek és kész.

(#6307) pr1mzejEE válasza Mate (#6306) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

IP-ket dobsz?

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6308) Mate válasza pr1mzejEE (#6307) üzenetére


Mate
nagyúr

Dobnék, ha lenne :D De mint írtam sajnos most a legtöbb eltűnt. Franciák vannak most, de onnan meg kirúgtak múltkor valamiért.... Pedig toronymagasan vezettem a tabellát ismerősömmel, nem campeltünk, figyeltünk a társainkra stb. Viszont ismerősömet nem rúgták ki.

Bár ott 15v15 volt, úgyhogy azért más világ :D

(#6309) #97716736 válasza Vismajor01 (#6304) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ezt én is mondtam, egyszerűen röhej, nem érdemes nagy rangra törekedni :DD

(#6310) pr1mzejEE válasza #97716736 (#6309) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Azért nem árt.. Én pl. mikor sima Ak voltam hihetetlenül idegesítettek a csapattársaim, akiknek közük nem volt a játékhoz.
De visszagondolva 2 hónapja még 1 csillagos voltam és akkor tényleg világomat nem tudtam:D
Szóval jó az, ha van 1 normális rankod már csak a csapattársak miatt is. - Bár hozzáteszem hülyék mindenhol lesznek. -

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6311) Xero válasza #97716736 (#6309) üzenetére


Xero
nagyúr

Sas fölött már annyira nem vészes. Utána inkább már global eliten van gáz.

(#6312) #97716736 válasza Xero (#6311) üzenetére


#97716736
törölt tag

Én megfogadtam hogy csak hétvégenként mm-ezek haverokkal, jó kipihenten mindenki, és így jobban is teljesítünk. Eddig zsinórban 5 győzelem, nem olyan rossz az, hétköznap meg akinek van ideje DM, meg Pub szerókon gyakorlás :D

(#6313) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Jah, tényleg, gyorsan mielőtt elfelejtem megkérdezem!_D

Szóval, mi alapján dönti el a játék, hogy kinek a meccseit "közvetíti" (azaz, hogy kinek a meccseit tudod megnyitni a meccsnézés menüpont alatt)? Nem arra vagyok kíváncsi, hogy a go tv vetítő mi alapján, mert az szerintem full random..
De pl most is van pár global elite és köztük egy silver elite vmi :DDD
Meg főleg esti órákban szoktam látni, hogy dupla ak, sima ak-s meccs is van.
Az meg a másik, hogy a meccs rangját úgy mutatja, hogy a szerveren a legmagasabb ranggal rendelkező játékosét látjuk:D Szóval láttam már olyat is, hogy sas volt a "rangja" a meccsnek, aztán a végén meg kiderült, hogy egyetlen gyerek volt sas, a többi meg ak-s (pl).

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6314) bladegery válasza pr1mzejEE (#6313) üzenetére


bladegery
senior tag

Alapvetoen mindegyik meccs kozvetitve van, azok vannak elol amelyeket sokan nezik.

gergely-szabo.com

(#6315) Xero válasza bladegery (#6314) üzenetére


Xero
nagyúr

Szerintem meg csak random dobálja be. Minket eddig egyszer közvetítettek hajnalban. Volt 40 nézőnk kb. :DDD

(#6316) Mate válasza bladegery (#6314) üzenetére


Mate
nagyúr

Fordítva. Azért van sok néző, mert elől van.

(#6317) #97716736


#97716736
törölt tag

Ma nem Droppolt a játék szinte senkinek, most meg 1-2 embernek osztott, és már vagy 5-6-szor lett vége a meccseknek :DD

(#6318) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Tehát elkezdek játszani, a steam barátaim közül mondjuk fel jön 3 nézni és akkor belistázza oda a játék a meccsemet? Azért írtam hármat, mert néha csak az első 3-4 meccsen van néző, így ennyi is elég lehet.

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6319) Spet válasza pr1mzejEE (#6318) üzenetére


Spet
addikt

Nem biztos, hogy előre fogja listázni, legegyszerűbb amikor belépnek a menübe jobb click rád és kiválasztják a watch menüpontot így nem kell keresgetni semmit.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6320) Mark21


Mark21
tag

Néha tök feleslegesnek érzem ezt a maccsmaking rendszert, régen csak beléptél pubolgattál, nem voltak ilyen hülye csili-vili skinek amiért fizettél. Warozgattatok haverokkal és nem vadidegen gyökerekkel kellett egy csapatban játszani, kicsit jobban összefogta a társaságot (szerintem). Ha még cheateltek is nem volt tétje a dolognak, nem vesztettél rangot nem idegeskedtél :)

De ma ez a divat, fos mmr ranking, a dotába is behozták, de kérdem én minek.

Nice mask, they said!

(#6321) Mate válasza Mark21 (#6320) üzenetére


Mate
nagyúr

1. Mi tart vissza a pubolgatástól?
2. Miért kéne fizetni a skin-ért?
3. Ha haverjaid megvannak, mi tart vissza attól, hogy velük nyomd?
4. Akció után lett újra ennyi csaló, majd megint apad a számuk. A rang meg nem tét vagy bosszúságforrás. Egy cél lehet, ha érdekel valakit a dolog. Ismerek normális játékost (nem lő jól, de van esze a játékhoz) aki silver elite-be van talán és mindünknél jobban élvezi szerintem a játékot. Nem érdekli ha rangod bukik, nem érdekli, ha csalókba fut stb. Élvezi a saját szintjén a játékot és kész.

(#6322) bager13 válasza Mate (#6321) üzenetére


bager13
aktív tag

A 4. pontban nagyon jó dolgokat írsz, teljes mértékben egyetértek veled. :R

Mark21-nek meg csak annyit szeretnék még mondani,hogy a skin-ekért nem hogy fizetni kell, hanem még neked fizetnek. :D

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#6323) Solad válasza Mark21 (#6320) üzenetére


Solad
őstag

A magam részéről csak a matchmaking miatt játszom GO-val. Ha lenne sourceban, ne adj' isten 1.6-ban, a mai napig nem indítottam volna el ezt ;)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6324) Mark21 válasza Mate (#6321) üzenetére


Mark21
tag

1, nem írtam, hogy nem pubolgatok. De az igazi kihívás ami néha megadatik az competitivbe fordult még elő.
2, Ezt a kérdést nem nagyon értem, marketen te még nem jártál?
3, Együtt kezdtük a cs got, szépen abbahagyták sorban a sok cheater meg fos matchmaking miatt=kiégtek.
4, Nagyon remélem, hogy valamelyest csökken a számuk.
Számomra a legbosszúsabb dolog az, amikor este munka után csak szeretnél egy jót csézni és nem tudsz a sok retardált orosz arab meg satöbbi csíter flamel ordítozós kölöktől, ez miatt szoktam elveszteni az élvezeti részt ezekben a gamekben. Hiába élvezem, ha 4 muteot kell kiosztanom és kvázi pubozol competitivbe.

Nice mask, they said!

(#6325) Mate válasza Mark21 (#6324) üzenetére


Mate
nagyúr

"Néha tök feleslegesnek érzem ezt a maccsmaking rendszert, régen csak beléptél pubolgattál, nem voltak ilyen hülye csili-vili skinek amiért fizettél."

Továbbra sem áll össze a dolog. Most miért nem tudsz csak simán belépni és pubolgatni?
A skinek megvételére meg senki nem kötelez. Miért zavar, ha másnak színes a fegyvere?
Hol futsz össze annyi arabbal és orosszal? Engem állandóan magyarokkal rak össze, jobban örülnék az oroszoknak.

Illetve konzolból le lehet tiltani mindenkit fixen.

(#6326) Lmh


Lmh
őstag

A matchmaking király. Annyira rühelltem anno irc-en dögleni órákon keresztül mire találtunk egy ellent, aki talán 5 kör után kilépett, majd kezdhettük elölről. Imádom ezt a rendszert. Haverokkal kell játszani és akkor ki van lőve a random ember probléma is.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6327) Mark21 válasza Mate (#6325) üzenetére


Mark21
tag

Ha valakinek megtetszik az egyik skin és nem tudja tradelni akkor mit csinál? Megveszi? Nem? Nehéz eset vagy...

Kérdezzük meg a valvet, hogy mért futok össze napi szinten keleti barátainkkal.

A sima pubolgatás ideig óráig köti le az embert. Warozni mindig jobban szerettem.

Nice mask, they said!

(#6328) Mate válasza Mark21 (#6327) üzenetére


Mate
nagyúr

Tehát az zavar, hogy beraktak a játékba valamit ami tetszik neked? Én esküszöm próbállak megérteni, de nem nagyon megy.

(#6329) Mark21 válasza Mate (#6328) üzenetére


Mark21
tag

Szövegértelmezés: 1
na téma off.

[ Szerkesztve ]

Nice mask, they said!

(#6330) Xero válasza Mark21 (#6329) üzenetére


Xero
nagyúr

Te nem tudod értelmesen kifejteni hol a probléma. Senki sem kötelez skin vásárlásra és mm-re sem. Én megszokott csapattal tolom, mostanában szívunk, de van ilyen. Ha valaki csal jelentem és napi egy overwatchot is végignézek.

Van kb 15€ értékű skinem összesen, de a játékon kívül még másért nem fizettem.

Ha nem tetszik a mm, akkor ott van az irc lehetősége, vagy az esea.

[ Szerkesztve ]

(#6331) Slystyle válasza Mark21 (#6327) üzenetére


Slystyle
őstag

Nekem is tetszik pl a Bayonet | Night, de mégsem veszem meg szimplán azért, mert tetszik. Majd talán egyszer, ha kitermeltem annyi pénzt a skin-ekből/ládákból, ami persze nem kis idő lesz.
Tehát nem kell feltétlen a saját pénzed arra költeni, amit munkával szerzel, hanem elég ha az item-ekből kitermeled a rávalót (persze vannak kivételek is). A wallet pénz meg amúgy sem számít "igazi" pénznek.
A többit meg mindenki döntse el magának, hogy a wallet pénze mit ér és mire költi el azt.

Matchmaking meg igen is jó, persze vannak rossz napok is, de nem lehet állandóan nyerni, nem kedvezhet mindenkinek egyszerre, egy időben a rendszer.
Ha nem tetszenek a random emberek MM-en, akkor állíts össze új csapatot, rengetegen játsszák a játékot, biztos akadnak majd a hálódba rendes és normális emberek, akik egy szinten vannak veled.

[ Szerkesztve ]

(#6332) bladegery válasza Mark21 (#6329) üzenetére


bladegery
senior tag

Mate is er neha fura dolgokat, de itt most egyertelmuen te vagy a hulye. Leirsz egy dolgot a kovetkezoben meg az ellentetet-.-

gergely-szabo.com

(#6333) #97716736 válasza Xero (#6330) üzenetére


#97716736
törölt tag

Szia!
Ezt az Overwatch dolgot eltudnád magyarázni kik nézhetik? Mert Friberg-nél láttam, hogy végig tudja ezeket nézni, de nálam nem engedi. Mit kell tenni, hogy használni lehessen?
Előre is köszi! :R

(#6334) Xero válasza #97716736 (#6333) üzenetére


Xero
nagyúr

Random választja a rendszer. Gondolom rang és játékidő alapján.

Nálunk amennyire tudom mindenkinek van a tágabb csapatból.

[ Szerkesztve ]

(#6335) bladegery válasza #97716736 (#6333) üzenetére


bladegery
senior tag

Ha van hozza jogod, akkor ott van a fomenuben a gomb a demo nezeshez.
Olyan 150 win utan szoktak megkapni a jatekosok, ha normalis( nem csalo, vagy griefer) az accjuk.

[ Szerkesztve ]

gergely-szabo.com

(#6336) #97716736 válasza Xero (#6334) üzenetére


#97716736
törölt tag

Hm értem, köszi szépen ;)

(#6331) Slystyle: Én is így vagyok vele, sok minden tetszik, de azért vagyok olyan okos hogy egy késért nem adok ki rengeteg pénzt, nálam a favorit egy Stattrakos karambit hát az odab@sz :C
Nálam a max amit még megszerzek az egy Stattrakos AK lenne, de majd ha jönnek ki új Skinek / Ládák, egyből adom el jó pénzért aztán 20-30€ között már találni ilyen fegyót :))

(#6337) Slystyle válasza #97716736 (#6336) üzenetére


Slystyle
őstag

Szvsz a legtöbb kés jó, kivéve a Flip Knife, ahelyett kitalálhattak volna valami mást vagy legalább az animációja lett volna különlegesebb valamivel. Persze nehéz jó animációt készíteni bizonyos korlátok közt.
Nekem végül is mindegy, hogy milyen kést fogok szerezni, de majd trade-elgetek stb és ha összejön egy Bayonet | Night, akkor fogom abbahagyni a kés kutatását.
Karambit nekem is tetszik, különösen a Fade, de ugyebár az a legritkább kés és ezzel együtt a legdrágább is, ha éppen van belőle market-en, így egy olcsóbb késsel is beérem majd és inkább veszek skin-eket, ládákat, kulcsokat meg játékokat majd. Nem mintha olyan sok pénz lenne most a wallet-emben, de mindent majd a maga idejében. :)

(#6338) Mate


Mate
nagyúr

Tudni, hogy meddig tart még a karácsonyi hangulat a CS pályákon?

Illetve van info arról, hogy meglesz-e hosszabbítva a Bravo, esetleg ha nem valami kis morzsa, hogy mi várható a következőben? (Túl sok meglepetés mondjuk nem lesz, nagyjából tudni milyen pályák várhatóak)

(#6339) Mark21 válasza Xero (#6330) üzenetére


Mark21
tag

A probléma ott van, hogy behozták mmr rendszert és a főbb hibát a rangsorolásban ejtették meg.
Nem ratinges sorolás van, egyszerű loss/win figyelés, még a kda ratio se számít.
Egy jó rendszerrel találkoztam anno még wowban ahol ratinges módszerrel arénázva, ha nagyobb bracketből kaptál ellenfelet akkor vesztés esetén nem annyit vont le ratingből, mint egyenlő enemykkel szemben Nyerésnél meg természetesen többet kaptál. Itt még úgy lehetne jobbá tenni a dolgokat, ha egyéni pont kiosztás történne meccs végén, ezáltal a gyengébb játékos egy erős csapatban nem a 8x mvp pontját kapja , ezáltal megakadályozva azt, hogy egyenlő szinten legyen veled ratingben, mikor egyértelműen jobb a helyzet felismerésed, célzásod stb.
Persze egy idő után a gyengébb player is feljavulna pontban, de ez miatt több gamet kell letolnia=konstans fejlődés.
Ez szerintem jobb rendszer lenne, mint az egyszerű win/loss alapú rangos rendszer.

Kifejtettem a problémát, remélem tetszik.

**Utolsó gondolat ami miatt talán nem foglalkoztak többet a játékkal, az a market része és a hozzá tartozó skinek fegyverek, kések, amik helyett ha rendesen megcsinálták volna ezt a rendszert jobb lett volna mindenkinek. De hát a pénz beszél, kutya ugat.

[ Szerkesztve ]

Nice mask, they said!

(#6340) Mark21 válasza bladegery (#6332) üzenetére


Mark21
tag

Akkor olvasd el újra.

Nice mask, they said!

(#6341) D4v3 válasza Mark21 (#6327) üzenetére


D4v3
őstag

Optionsben van egy olyan beállítás, hogy max. ping. Ezt vedd lejjebb 50-re mondjuk és szerintem úgy másokkal fog összerakni.

(#6342) Xero válasza Mark21 (#6339) üzenetére


Xero
nagyúr

Ezt nem is vitatom. Szerintem is nagyon elnagyolt a rang rendszer, de ez van ezt kell szeretni. Ha nem szereti valaki, akkor szerencsére vannak alternatívák.

A skinekkel nekem meg pont semmi bajom. Nem azok miatt nincs 128-as mm server és nem azok miatt olyan a rang rendszer amilyen.

Mi is morogtunk már sokat, amikor supreme szinten lőtt az ellenfél, aztán a végén kiderült, hogy ugyan úgy sheriff. C'est la vie.

(#6343) Mark21 válasza D4v3 (#6341) üzenetére


Mark21
tag

Köszi, kipróbálom!

Nice mask, they said!

(#6344) Mark21 válasza Xero (#6342) üzenetére


Mark21
tag

Az ui-ban írtakat úgy értem, hogy a marketben/storeban levő itemekben, plusz cuccokban (kulcsok etc.) rejlő pénzt akarják inkább kiaknázni, ahelyett, hogy javítsák a rang rendszert, ezért haragszok főképp ezekre a "plusszokra".

[ Szerkesztve ]

Nice mask, they said!

(#6345) Lmh válasza Mark21 (#6339) üzenetére


Lmh
őstag

Borzalmas lenne ez a rendszer amit vázolsz. Sokkal jobb ami most van. Ez egy csapatjáték, itt csapatban kell nyerni, nem számít, hogy ki mennyit lő. Mi menne itt a fragekért meg a bombaszedésekért...Ezt szeretnéd? Ahogy fejbelő a társad miközben szeded a bombát, hogy ő szedhesse fel? Vagy hogy kiszavazzanak uccsó körben, hogy ne te legyél a fragleader a csapatban? Egyáltalán nem elnagyolt ez a rangrendszer. Ebben a játékban iszonyatosan sokat számít a pillanatnyi forma, lehetetlen pontos ratinget csinálni, semmivel nem lenne pontosabb az amit te szeretnél.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6346) Mark21 válasza Lmh (#6345) üzenetére


Mark21
tag

Nem látod a fától az erdőt, ez a rendszer alapjaiban megváltoztatná a kickeléses/tk-zós rendszert is, és egy kicsit vitatom ezt a teamgame nézetet is, sőt magad is:

Ez egy csapatjáték, itt csapatban kell nyerni, nem számít, hogy ki mennyit lő.
Ebben a játékban iszonyatosan sokat számít a pillanatnyi forma.

Plusz 3 ratingért ki az aki fejbe lőné a csapattársát, hogy heti bannt kapjon?
Te? Az ilyenek hamar kiszóródnának...

Az egyéni tudás bőven befolyásolja a meccs kimenetelét, és igen az a rendszer amit leírtam jobb lenne.
Ha egyénileg nem tudtok lőni, lehettek ti akármilyen defelős, ugrálós, smokeozós hátbakerülős csapat, kikaptatok.

Ez a rendszer biztosan pontosabb, mint a mostani, erre mérget veszek.

.

[ Szerkesztve ]

Nice mask, they said!

(#6347) warmonger441


warmonger441
aktív tag

hi :D Feljebb olvasgattam hogy valaki csak azért játszik cs go-t mert van meccs kereső. Nekik ajánlom az ESL-t (ott van CS 1.6 és CS:S-is ^^

Másik: olvastam hogy vége lesz az operation bravo-nak. Ez kb mikorra várható?

Harmadik: akinek volna kedve competitive-ben tolni az írjon :D haverokkal szoktuk nyomni, csak 2-3 ember mindig hiányzik :D (rang pls minimum nova master vagy AK 1 :D HA 200 óra felett van (200 óra alatt bárhova kerülhet még :D)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#6348) Lmh válasza Mark21 (#6346) üzenetére


Lmh
őstag

Gondoltam, hogy abba a fejbelővős példába bele fog valaki kötni xD Elég demagóg példa volt és éreztem, hogy gyenge lábakon áll. Ettől függetlenül tartom a véleményemet, hogy bőven elég ez a rendszer. Sokkal fontosabb, hogy minél hamarabb találjon ellent. Így is néha csomót kell várni.
Nem értem hol vitatom a csapatjáték részét.

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6349) pr1mzejEE válasza Lmh (#6345) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Sokkal igazságosabb lenne az, amit ír. Amiket írsz, azokra könnyen ki lehet találni szankciókat.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6350) Mark21 válasza Lmh (#6348) üzenetére


Mark21
tag

Bocsánat, félre írtam, az egyéni tudás részt vitatod. :)

Nice mask, they said!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.