Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7032) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Mik vannak .. :Y
Ma játszottam három magyarral, pár kör után kiderült, hogy van köztük legalább egy lány is. A meccsnek csúnya vége lett, 2,3 kör után a magyar premade egymást kezdték el szivatni, az egyikük lekéselte a lány playert ezért kickelve lett, utána mondanom se kell már veszett ügy volt az egész, fel is adtuk végül.. na de nem is ez a lényeg, hanem így este, gondoltam rájuk keresek, erre ezt találtam a csaj steames adatlapján -> https://www.facebook.com/bbogieb
Ami csak azért furcsa, mert nem gondoltam volna, hogy ilyen is van :)) Mármint, hogy magyar official fem. CS:GO player ^^

[link]

mod: bakker, a másik kettő is csaj volt, de... akkor azt nem értem, hogy úgy derült ki rólam, hogy magyar vagyok, hogy szóltam nekik voice-chaten, hogy többet beszéljünk, mert így nem fogunk nyerni, erre a Bogie -vagy mi a neve- azon kezdett siránkozni, hogy nem tud normálisan játszani, mert azok ketten -a maradék premade- itt szexelnek ts-en :D Azt hinné az ember, hogy ez vmi vicc akart lenni, de utána tényleg elkezdték osztani egymást chaten, és hát le is késelték egymást utána.. :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.