Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19961) Laraxior válasza zgospel (#19960) üzenetére


Laraxior
titán

sosem szabad leállni ott ahol nagyon sokan vannak. tuti, hogy elkapnak. Hiába szedsz le egyet, vagy kettőt, a végén úgyis szívás lesz.

Jelölgetés... mostanában nagy divat, hogy mindenki jelölget mindent, még azt se tudjuk ki a leader... Persze az sem oszt vagy szoroz nekik... nyomok egy "F"-et, akkor legyen már a góré... én meg csinálom a dolgom.
4ből, ha már 3 ember csinálja amit kell akkor azért be lehet kerülni egy top3-ba. :K
Csak hát így egy kicsit megugrott az összeglimit is a győzelemhez. Bőven 1M felett kell lenni, hogyha első akar lenni a csapat.

Érdekes, mert ma sokat játszottam, de azóta se láttam többször ezt a Juggernautos ládát bedobni :F
Valaki találkozott vele plunderen?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.